Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

gergi7
17. máj 2010

ahojte 😉
Hlasim stav 2in1. dnes mame termin a zatial sa nic nedeje 😅 🙄 . no a aby som toho nebolo malo, tak dnes mm este aj stary otec umrel.

sarica
17. máj 2010

Gergi, to mi je luto... 😔
Prejem ti nech si už v dvoch kusoch! 😉
Zuzulask, mne je kamaratka Laura(tvojmu mm je to asi sesternica),bola mi svedkom na svadbe 😉

A vsetkým nám prajem nech už skonči toto upršane počasie!

sofik
autor
17. máj 2010

gergi úprimnú sústrast ☹ inak bábu sa velmi von nechce 😀 ale neboj čoskoro to budeš mat za sebou 😉

sarica máš pravdu to počasie sa asi zbláznilo 😠 je to na porazenie 😒

zuzulask
17. máj 2010

geri ....úprimnú sústrasť.....

sarica....mm má sesternicu Lauru.....ak je Očenášová tak hej 😀 😀 😀

sarica
17. máj 2010

Jásné,Očenášová 😉

gergi7
17. máj 2010

Baby, dakujem 😉 .
no nech sa uz so mnou nieco deeeeeeeeeeeeeeejeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 . To cakanie ma zabija. za kazdym, ked ma pichne alebo podozrivo zaboli, zacinam sa tesit, ze uz to zacina 😀 . a figa nic z toho 😠

sofik
autor
18. máj 2010

gergi tak trocha sexu a hned je von 😀 😝

zuzulask
18. máj 2010

mne nepomohlo ani chodenie po schodoch v nemocnici ...všetky poschodia......malá išla KP...tak si dala načas...18 hod....ale zase je pravda že termín podľa sona som mala 16..a narodila sa 15.8. ......a malý bol termín podľa sona 25 a je 24......

mirka099
18. máj 2010

gergi ja sa budem opakovat..urycholovac porodu je kvalitny sex 😅
a este hroznovy cukor... je to overene, mne aj svagrinke to pomohlo..normalne si kup v obchode hroznovy cukor a scmulaj cely balik 😀 ..vsak aj v nemocke davaju glukozovy roztok pri spustani porodu

mirka099
18. máj 2010

gergi teraz som si vsimla..uprimnu sustrast 😔

gergi7
18. máj 2010

kocky, pozicajte mi vasho suseda,lebo ja nemam 😀 😀 😀 😀 😀
hm,ja som v pohybe stale a nonstop, inac ca to pri Karin ani neda....
zajtra idem do poradne, tak som zveda.. a ak sa nic nedeje, tak nalieham na dr, aby supol vyvolavacku. pretahovat nechcem!! vsak ja musim svadbu stihnut 😀 😀 😀 😀 😠

sofik
autor
18. máj 2010

gergi my máme fešného suseda, urasteného tmavovlasého 😀

kedy to máte svadbu? 😕 tak to zajtra ti určite naplánujú vyvolávačku 😉

gergi7
18. máj 2010

sofik, hladaj dalej. 😀 ja tmavovlasych eee. svetlovlasy a urasteny!!! 😀 😀 😀
Svadba je 29.5. 😅

mtsl
18. máj 2010

Ahojte, mirka ako sa darí pri bezplienkovaní? 🙂
šimon odmietol plienku aj na poobedné a nočné spanie a tak sme od piatku celkom bez plienočiek. musím povedať že je to super. jediný, kto to celkom dokonale nezvládol je náš starký. vždy keď sa vyberú spolu na prechádzku, úspešne spoločnými silami ocikajú šimove tepláky alebo aspoň topánky 😀

sofik
autor
19. máj 2010

gergi brata mám slobodného, urasteného, svetlovlasého 😀

tak to už aby si rodila ked sa chceš vytancovat na svadbe 🙂

mtsl tak to je Šimonko šikovný 🙂 Sofina je ešte len mesiac úplne bez plienky aj v noci 😉 a to s tými ocikanými tepláčikmi a topánočkami sme mali aj my. Najlepšie bolo že Sofia má kámošov samých chlapcov a raz som ju nachytala ako ciká v stojí ako chlapec a hovorí mi že ciká ako Matko, skoro ma porazilo 😀

zuzulask
19. máj 2010

aj my poznáme ocikané tepláky......a najlepšie na tom bolo to že Michal opakoval po Tamarke....takže mal ocikané celé nohavice v zadu ..... 😀

mtsl
19. máj 2010

dobrééééééé 😀

sofik
autor
20. máj 2010

gergi tak čo ešte stále 2v1? ako si dopadla na poradni? 😕

gergi7
21. máj 2010

sofik, este staaaaaaaaale!!!! 🙄 dnes vecer idem na ctg . a ak nist sa neudeje, tak v pondelok mam poradnu a az sa mam hlasit aj s vecami 😠 ....

zuzulask
21. máj 2010

gergi....už aby to bolo...........takto tú svadbu nestihneš.....

sofik
autor
21. máj 2010

gergi tak budem držat palce aby sa už niečo dialo a čím skor si porodila 🙂 konečne vyšlo slnko a je celkom pekný den 😅 dúfam že víkend bude slnečný a nie upršaný lebo už toho dažda bolo dost 😖

sofik
autor
21. máj 2010

baby poradte ktorý návrh kuchyne sa vám najviac páči - skúšala som to v jednom programe čo nám tatino stiahol a vobec sa neviem rozhodnúť 😕 😉

helka101
21. máj 2010

Jani u mna jednoznačne 2 😎 videla som červenu kuchynsku linku u kamošky a vyzera to suprovo 😉 😵

rebeka25
22. máj 2010

Caweste Lučenec možem sa k Vam pridať? 😅

henikav
22. máj 2010

sofik, mne sa strasne paci ta 3.
Posles mi link na ten program prosim ta??? Aj ja budem musiet zostavit nejaku kuchynu a raz neviem aku

helka101
22. máj 2010

Rebeka jasne .. vitaj.. 😉

katyd
22. máj 2010

Deň detí v divadle 2010: Divadlo PIKI, Elá Hop!
Miesto: Dom kultúry B.S.Timravy Lučenec
Dátum: 4.6.2010
Čas: 17.00 hod.

OZ CADUCEUS, Divadlo Piki a Mesto Lučenec vás pozývajú na ďalší ročník podujatia Deň detí v divadle.

Predstavenie Elá Hop vzniklo na základe televíznej relácie pre deti. Zatiaľ, čo v relácii prichádzajú deti za Elou a Hopom do čarovného kufríka, tu prichádzajú Ela a Hop medzi deti do divadla. Počas 50 minút spolu s deťmi navštívia strašidelný zámok, múzeum voskových figurín, zúčastnia sa nakrúcania filmovej rozprávky, zájdu na koncert aj na karneval. Na každom z týchto miest dôjde k zápletke, ktorú môžu vyriešiť jedine odvážne deti. Pre to Ela s Hopom vyberajú z hľadiska odvážne deti, ktoré majú odvahu im pomôcť. Tým sa aj deti stávajú spolutvorcami celého príbehu. Predstavenie dáva možnosť deťom stať sa aspoň na chvíľku tým, čím možno v skutočnosti nie sú – odvážnymi nebojácnymi rytiermi, športovcami, či hudobníkmi. Dokazuje, že aj malí ľudia vedia robiť veľké činy. Stačí len nabrať odvahu.
Vstupné: 1,2 € v predpredaji, 2 € na mieste
Predpredaj vstupeniek: Mestské informačné centrum, Dom kultúry B.S.Timravy
Rezervácia vstupeniek na adrese: oz.caduceus@azet.sk
www.facebok.com (OZ CADUCEUS)

sofik
autor
22. máj 2010

rebeka vítame ťa 🙂

heni je to program alno a link už nemám ale pozriem a pohladám ale zdá sa mi že je to na www.alno.de 😉

rebeka25
22. máj 2010

Dakujem pekne za privitanie 🙂
Ked som Vas citala hned som si nasla ten program uz ho mam aj ja naistalovany mozem sa hrat 😀 Zboznujem taketo veci 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre