Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

zuzitka
23. máj 2008

😀

luculka
23. máj 2008

ja z neho proste nemozem 😀 😅 😅

zuzitka
23. máj 2008

v tescu som videla aj kobercek macko pu 😀 mas?

luculka
23. máj 2008

nemám,,,to az ked budeme zariadovat detsku,,, 😉 teda ak ho dovtedy nebude neznásat 😀

zuzitka
23. máj 2008

ved uvidis, ked malej pustis rozpravku, bud ju bude pozerat alebo nie 😝 podla toho uvidis, ci ma rada macka pu alebo nie 😅 .... alebo uz pozerava?

luculka
23. máj 2008

telenovelu.... 😀

zuzitka
23. máj 2008

aku? 😲

luculka
23. máj 2008

ráno macochu,,,, 😀

zuzitka
23. máj 2008

😀 samko jak otvori oci, ani mlieko nepotrebuje, hned si pyta pustit vlacik alebo mc queen.... potom sem tam kuka minimax.... a z dospelackych programov ma rad Panelak 😎

kuko7
23. máj 2008

Ahjoteeeeee, akurat som sa doucila 🙄 🙄 🙄

zuzitka
23. máj 2008

caw... co to stvaras s tym albumom? pridala si foto s dedkom, potom zmizla, potom ty v avione.... jak sa mate? 🙂

kuko7
23. máj 2008

Ahoj lucik, dostala si sms? Chcela som dojst, ale boli sme v tej Blave a vybavovacky ohladom krstin ma teda riadne vycerpali 😒 ....zajtra bude dlhyyyy den 🙂 ale dufam, ze v pohode.....ani sa mi nechce verit, ze mame krstinky, tak rychlo to ubehlo 😀 Dufam, ze mala nebude mrzutaaaa 😅 🤐 😨

kuko7
23. máj 2008

zuzitka, ked som to pridavala, tak mi to vyhodilo, ze chyba v systeme a na miesto foto tam bol krizik....skusim pridat zajtra 😉 dnes im to nejako blbne 🙄

zuzitka
23. máj 2008

veru, ked som mala napisany prispevok, vtedy vypadol cely konik ☹ neviem co sa deje furt...

krstiny mate v studienke?

kuko7
23. máj 2008

Nie nemame ich v Studienke, ale v Stupave, tam kde sme mali svadbu 😉 No a zajtra mame okrem ineho aj 5.te vyrocie co sme spolu 😀 jeeeejda ako to letiiii 😨

zuzitka
23. máj 2008

takze dvojnasobna gratulacia 😵
zajtra si to uzite 🙂

kuko7
23. máj 2008

dakujeme zuzitka 🙂 dufam, ze bude pekne svietit slniecko 😀
Aj sa celkom tesim, len sa bojim, ze mala bude mrzuta z tolkeho mnozstva ludi...dufam, ze to prespiii 😅 😅 😅 no som ja ale mama, ze? 🤐

zuzitka
23. máj 2008

samko na krste len ziiiizal na farara a bol poslusny, ani nezaplakal 🙂
neboj, dobre to dopadne, sak je ta tvoja alicka dobre dievcatko predsa 😉

kuko7
23. máj 2008

no len aby bola aj zajtra 🙂 ale ja verim, ze bude ok 😉 ved keby nebola, tak vytasim prso a hned sa ukludniii 😅 😅 😅 boooze ved faraar by asi odpadol 😀 😀 😀

zuzitka
23. máj 2008

noo, tak to neviem jak by sa tvaril farar 😕 mozno by prerusil ten ceremonial aby sa malinka napapkala v klude 🙂
a nejdes este spat? zajtra ta caka velky den 🙂 ja uz idem.... pa

kattom
24. máj 2008

luci - re: video 😀
kuko - kraaasnu tortu ste dali malej urobit. kde ste davali? a mali ste predlohu, ci tam mali fotku a vy ste si vybrali? lebo juuuj, super super super vyzera (a urcite aj chutila). dnes vam pocasie vyslo a alicka tiez snad posluchala..
zuzi - dakujeme za motorku. vnutri sa s nou chvilu hral u tety marieny v kuchyni a potom isiel obzerat hava a morky a zajkov a macky.. takze kolesa totalny nezaujem.. tak zajtra si ju snad vsimne viac
neka - no my uvazujeme tak, ze detska bude potom pre dve deti neskor, takze nechceme davat uplne chlapcekovske veci - auta a pod., aby sme to potom nemuseli raz menit (a kym pojde kubo do skoly tak dufam, ze budeme mat dom alebo vacsi byt). my mame steny v detskej marhulove - ale tmave a len nalepime bordury vo vyske okenneho parapetu - nebudeme nic premalovavat. domalujem mu nejake obrazky a nejako sa pohrame s vyzdobou a lampickou a uz som rozmyslala aj nad nastenkou alebo niecim, kde si moze kubo davat potom to, co akurat zboznuje. plus kose na hracky a krabice, co ma a este dokupime - ozdobim asi nalepkami - lahko sa budu dat obmienat..

kuko7
24. máj 2008

Ahoj kat, no tortu mi robila v Malackach jedna kamoska...najprv som isla do cukrarne Hviezda a tam so naaahodou stretla tu kamosku, ona tam robi a povedala, ze mi ju spravi 😉 Doniesla som jej obrazok a urobila presne taku istu a bola svetova, normalne mi bolo luto ju rozkrojit, taka bola kraaasna 😀 ale aj mnam 😵

kuko7
24. máj 2008

A chcela som napisat ahoj kati, nie kat 😅

zuzitka
25. máj 2008

kati... a co ze este nemas nafotene morky a zajace? 😅

http://fotoalbumy.azet.sk/zuzot/co-sa-mi-dnes-p...

inak samko, kym vojde u tety marieny dnu, najprv tiez popozera "hydinu" 😝 morky, sliepky, zajace, macky a psa
a az potom letmo pozdravi uja a tetu a hybaj k vierke do izby, uz tam ma zbierku auticiek 😀

zuzitka
25. máj 2008

luci ... aha!!!!
... robite to niekto do detskej?

http://www.predlohy.sk/rozpravka/macko-pooh-a-k...

luculka
26. máj 2008

jeeej ZUZI pozeram ze aj ty si maniak na foto.... 😀 .....ja to volám ze japonec,,,,oni vsade vytahuju fotáky a vsetko fotia,,,, 😀

tie predlohy uz mám prestudovane,,, 😵

KUKO zajtra sa teskáme,,,,baby nedame stretko???

zuzitka
26. máj 2008

ja som sa stala "japonec" vdaka vam.... pozerala som vase blogy a projekty365 a .... furt fotiiim 😀

ale davam fotky len na svoju mailovu schranku - mam to rozdelene na viac kategorii /v zahrade, samkovi kamarati, dovolenky, ... / 🙂

kattom
26. máj 2008

zuzi - vdaka za link na tie predlohy..
no stretko - kedy?
my momentalne riesime zubky, vcera poobede nam vyliezol jeden, vecer a v noci teplota, sopliky, plac.. dnes cez den tak na striedacku ... a mame dalsie dva vonku a este sa mu tlaci stvrty. chuda.. doma sa chce len mojkat a nosit na rukach, vonku troska bezkal, ale omnoho menej ako inokedy..
ale aspon sme dnes boli s miou - luci aj s tebou bola? a s monkulou..

luculka
26. máj 2008

Kati ano boli u nás,,,,mam aj foto,,len mi nejdu dat na kona,,,aj svadobne 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre