Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

luculka
15. nov 2008

neka dik za rady,,,som sa ta chcela opýtat ako skusenejsej,,,co nan hovoris,,,

Ok rano nikam nejdem 😀 😀

luculka
15. nov 2008

no neka mne ide hlavne o portrety,,,,, 🙂

neka
15. nov 2008

Lucka, tak ked tak radsej tento druhy je minimalne o triedu lepsi.
Objektiv je velmi dobry, ma vysoku svetelnost,( bude vediet fotit aj za horsich svetelnych podmienok), aj to manualne zaostrenie je vyborne, lebo niekedy automaty zaostria to co ty nechces
🙂 A displej ked sa da vyklapat to tiez nieje zle. Mnohokrat potrebujes taku polohu, ze si ides krk vykrutit. 😀
A este jedna super vec- format RAW( to je akoby negativ digi. fotky da sa potom este opravit, alebo upravit tak, aby sa neznicila kvalita fotky)

luculka
15. nov 2008

fuuu tak asi by som mala ist k tatovi do postielky,,,,prehovárat,,,, 😀 😀 😀

neka
15. nov 2008

No bez,bez 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kattom
16. nov 2008

neka, boli sme vonku v "zakaznom" case s kubom a prezili sme 😀 videla som jednu autoskolu, ale za volantom si nebola ty.. tak snad v pohode si to prezila aj ty 😉

luculka
16. nov 2008

🙂 🙂 ani ja som radsej nikde nebola,,, 😀

kati ako sa gulas???? ja cakam ako kamoska,,,mali jej piatok vyvolávat ale poslali ju domov tak v stredu ak ju to samu nechiti 🙂

ja mam malu s tatom prec,,,do zajtra,,,tak som dnes,,,makala ako fredka,,,a zajtra mam este na plane okna,,,
akurat som chcela ist s ronnym von,,,ale prsi,,, 😒

kattom
16. nov 2008

no my sme sa museli vyvencit a kupit daco na obed.. gulat sa gulam, sice pomaly, ale iste.. siesty den sama s malym a zajtra este doobeda 😒 ☹ 😝 fakt si tusim "oddychnem" az v porodnici

luculka
16. nov 2008

no kati a potom si zase peeeekne dlho neodýches 😅

monkula
16. nov 2008

luci, tá kamoška je Sandra? Včera som na ňu myslela...

neka
16. nov 2008

Kati, no,no,nooooo. Chodim do tej autoskoly nedaleko vas- Silverstar ( pani Kelemenova). No prezila som, aj auto, aj instruktorka prezila. 😀 😀 😀 😀 😀 . Tri hodiny som sa motala po Malackach. 🙂

Lucka, tvojho manzela som stretla v aute ako kamsi isiel, minali sme sa na krizovatke, davala som mu prednost. 😀 😀 😀 😀 .

No a dala som sa na pecenie torty pre Evku, lebo som nestihla objednat v cukrarni. Skusala som tu masmalowu potahovanu. Len to bude asi nejeditelne- hrozne sladke. Takj asi len na vytesenie sa Evke zo sviecociek a potom budem musiet povrch zoskrabat, aby sa dala aspon ochutnat. 😀

luculka
16. nov 2008

isiel s malou do Sastino,,,este ze si mi ich nezramovala,,,, 😀 😀 😅

a kedy mate oslavu,,,,ja dam asi malej upiect,,,,mam uz aj vybrate nejake,,, 😉

neka
16. nov 2008

Tiez som chcela dat urobit vo Hviezde, len taku malu polkilovu, lebo budeme len mi sami , ale cely tyzden som lietala po uradoch ,tak sm nestihla.
Zajtra si urobime taku malu oslavu. 🙂

luculka
17. nov 2008

monkul ano,,,,,, 🙂

neka
17. nov 2008

Ahojte, prosim vas matrika v Malackach je tam kde je aj urad prace ?

petra2505
18. nov 2008

Neka, Matrika je na Mestskom urade na Radlinskeho.

kattom
18. nov 2008

Neka - vedla obchodaku - ta budova, ako bola Nafta Gbely - a hned ako vojdes je vratnica a chodbou do prava. streda maju dlhy den - do piatej..
inak, evicke vsetko naj naj naj k trom rocikom. kubko jej posiela velke backo a dnes ju aj s adamom cely den vozil v aute-sanitke a ze idu na "vyjet" 🙂 (len neviem, ci dnes ma alebo zajtra..)

neka
18. nov 2008

Evicka dakuje, 😀 no ano dnes ma uz tri rociky, kde sa nam podelo to nase ciernovlase babatko? 😅 Zostala nam tu mala nezbedniicka, rapotava. 🙂 Dnes akosi cely den mam taku nostalgicku naladu.

Potrebovala som na jednom dokumente osvedcit podpis. Robia to aj v tej budove kde je urad prace c. dveri 2. Ak by ste nahodou niekto tiez potrebovali 🙂

A uz mam doma novy fotacik. predcasny darcek k mojim nastavajucim dvom trojkam. 😀

luculka
19. nov 2008

naka evicke vsetko naj,,,

ja som stastná ako blcha,,,zase chodime do mesta s kocikom ako naormálny ludia 😀 ...dokonca v nom aj spííííme 😕 😕

luculka
19. nov 2008

Monkul Sandre sa dnes narodil malý Lubko 50cm,,, 4 kg 🙂 🙂

monkula
19. nov 2008

Jeeej, že veľmi srdečne blahoželám a praje mlen to naj......

kattom
19. nov 2008

neka - inak notar je aj od krizovatky smerom k afk v takom dvore hore na prvom poschodi - je tam drevena brana vonku a tabula notar.. evka je potom 18teho ako dcera mojej naj kamosky - ale ona mala uz 5 rokov vcera

luci - super. ja ti zajtra zavolam. uvidim, ako sa budem citit a ake bude pocasie - ze by sme sa v meste stretli

luculka
19. nov 2008

Ok mozno pride aj Peta s Alickou,,,,voláme si,,,,mi budeme urcite od cca desiatej vonku 😉 🙂

luculka
20. nov 2008

cafte tak mi dnes teplotkujeme celý den,,,, 😒

Kati mam hotovu pozvánku na narodeninky pre malu,,,ale chcem ta poprosit ci mi tam nepridás text,,,taký ten akoby to pisalo male dieta,,,ja tie texty nemam,,,a ani neviem davat 😅 😔

kattom
21. nov 2008

luci - posli.. alebo napis do mailu, aky text chces farbu a ci v jednom riadku alebo co, napisem ti text a si to vlozis sama do gimpu
dnes sme mali ocka doma cely celucicky den - isiel k zubarovi, tak nesiel vobec do prace.. sme sa tesiliiiiiii s kubom..

luculka
22. nov 2008

kati uz som to nejako urobila 😝

kattom
22. nov 2008

sikulka - inak 25. sa zverejnuje veeeelke freebie, co sme robili na scrapmania - aj u mna na blogu bude jedna cast.. sa mas na co tesit - vianocne - cervene, zelena, biela a zlata.. tak dufam, ze aj s nekou stiahnete (aj mia!!! - vcera mi poslala svoje prve LOcko - sikulka, takze dalsia v partii) a monkula, uz mas PS alebo nie?

ten sneh dnes rano - sme sa tesili s tomasom ako deti male.. kubo sa zobudil a ze aha.. vonku sa naucil hovorit "seh" - a vsetko, co este okomentil: "tudene.. brrr.. mokje" a nezaujem.. viac ho zaujimali deti a auta 😀. som sa tesila, ze pofotim, aj fotky nejake so snehom.. a kym sme sli von, tak uz sa to tak topilo, ze nic.. ale sem-tam snezi, tak snad zajtra rano bude viac, ak sa ochladi

monkula
22. nov 2008

kati, ešte nemám, asi začnem študovať návode pre GIMP na BC, lebo by som tvorilaaa a nemám na čom... Aj chalani chceli dačo doposilky a musela som ich sklamať 😝

neka
22. nov 2008

Caute, kocky,
Kati, no ten sneh a zimu mi ani nespominaj, dnes sme na kurze boli cely, ale skutocne cely den vonku, este teraz sa neviem poriadne zohriat. BRRRRR. 🙄

No musim sa priznat, ze som nevydrzala a smirovala som na zakazanom mieste .Ten Collab- No caka nas paradna bomba, uz aby bolo 25. 😅
U nas Evka minuly rok normalne odmietala zobrat sneh do ruciciek 😀 , stale vykrikovala studeny, studeny. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre