Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

monkula
22. sep 2010

@martina_maxian ja som to nemyslela v zlom, lebo mne straašne vadí, keDˇsa niekam ponáhľam a cez celý chodník sú rozťahané tri štyri mamičky s kočíkmi, vlečú sa a rozoberajú pokakané plienky a kakáMe, papáME, toto aj fakt nemusím, prepáčte.. a keď poviem pardon, ešte budú frflať a sú drzé
Keď sa stretnem s Any, preberáme všetko možné, ale deti veľmi málo 😉

A VL, tam pošuľujem po domoch aj ja 😀

martina_maxian
22. sep 2010

@monkula ja sa o deťoch rozprávam len veeeeeľmi málo,,, a kávu s tebou dám rada.. 🙂

monkula
22. sep 2010

@martina_maxian ako, ja svoje deti samozrejme milujem, ale sme na nich sami, tak ich máme niekedy dosť 😀
OK, kávu niekedy môžeme dať... Odnesiem synátora niekedy na futbal a môžeme ísť... S jedným dieťaťom kávu ešte zvládnem, ale s nimi oboma, fu, aj dnes sa bili pred lekárňou 😝

martina_maxian
22. sep 2010

@monkula akože ste na nich sami??? ja tu tiež nemám nikoho (skoro) a nemám ich ani kam dať... ale kočík nemám, dnes som ho darovala.. 😀

monkula
22. sep 2010

@martina_maxian svokra 300 km a rodičia 70 a tiež ich nemám kam dať 😝 ten kočík zase neber tak vážne, proste ma vytáča, keď niektoré maminy tu v MA sa tvária, ako keby im patrilo celé mesto.. najviac milujem, keď prejdú cez križovatku, smerom k parkovisku a dve idú predo mnou a tretia ich čaká pri stánku a tie dve sa zastavia tesne za prechodom a ja nemám kade ísť, za zadkom mám tri autá, a oni sa pretekajú, ktoré dieťa vie toho viac.. 😠

lili213
22. sep 2010

@monkula ja som si vodicak robila u Kelemenovej.

monkula
22. sep 2010

@lili213 to je ktorá autoškola? Na mňa zbytočne idete menami 😀

lili213
22. sep 2010

silver star tak nejako sa vola na 1. maja.

martina_maxian
22. sep 2010

@monkula to je v pohode s tým kočíkom, ja to úúúúplne poznám.. 🙂 a ja mám tiež rodičom 300 km, a svokru 6 km,, ale tam by som ich nikdy nenechala.. 😝

monkula
22. sep 2010

@lili213 aha, na tú som počula dobré referencie, ako si bola spokojná?
@martina_maxian a odkiaľ pochádzaš?
Lili a aj ty si tuším prisťahovaná, však?

martina_maxian
22. sep 2010

@monkula ja pochádzam z Ružomberka... ale už 5 rokov som bývala v BA, potom 2 roky v MA a teraz rok vo VL. 😉 🙂

monkula
22. sep 2010

Ružomberok, tam som nikdy nebola, len som tade prechádzala.. len neviem kam.... Tusím, keď sme išli do Martina, je to možné ? 😅

lili213
22. sep 2010

@monkula bola som spokojna a boli velmi prijemny a dalo sa tam s nimi na jazde aj pokecat 🙂 ja pochadzam s Trnavy.

monkula
22. sep 2010

@lili213 milujem Trnavu.... mám odtiaľ spomienku na celý život 😀 😀

lili213
22. sep 2010

@monkula tak to musi byt teda spomienka 😀, ja Ruzomberku mam rodinu, mamimi bratia sa tam prizenili. 🙂

monkula
22. sep 2010

@lili213 no, veru je.. Tetovanie 😀 😀 😀

lili213
22. sep 2010

@monkula aj ja ho mam s TT 😀

monkula
22. sep 2010

@lili213 hej? A kde si bola? ja v mefiste pri stanici

lili213
22. sep 2010

@monkula robil mi to jeden chalan a ten robil v mefiste.

monkula
22. sep 2010

Mňa tetoval Tomáš a Mm Peťo, Peťova (ex)priateľka je moja kamarátka a tento týždeň je v relácii Bez servítky 🙂

lili213
22. sep 2010

tak to ti neviem povedat ako sa volal, bolo to davno, ale zistim 🙂

monkula
22. sep 2010

@lili213 a čo máš a kde? 😀 prípadne foto si poprosím...

lili213
22. sep 2010

no myslim, ze mi to tiez robil ten Tomas, ma brata Petra on ma asi 30 rokov. Na lopatke ornament, co si vymyslel on 🙂

monkula
22. sep 2010

@lili213 tak to neviem, či má brata...
ja mám na boku taký veľký kvet, chceš vidieť? 😅

lili213
22. sep 2010

@monkula posli 🙂 ale ja tazko odfotim, ani neviem ze ho mam, lebo ho nevidim 😀 teraz som si ho pripomenula

monkula
22. sep 2010

http://www.myspace.com/497101712
a dole v priateľoch mám babu s nickom Mia, tak to je tá kamoška, čo som ti spomínala, čo žije s Peťom 🙂

lili213
22. sep 2010

@momkula velmi pekne, to muselo byt bolesti 😒 ja mam len take nic a skoro som tam odpadla a 3 krat utiekla 🙂 tu babu nepoznam, nevadi 🙂

monkula
22. sep 2010

@lili213 to veru bolo.. hlavne, keď ma tetoval cez rebrá.... to som si myslela, že tú ihlu vymenil za pílku, či čo...
aj mi to potom celé opuchlo, mala som to všade modré a zelené, toto je fotené hneď potom, ako som dala dolu fóliu a umyla to 😀 😀
ale každý vraví, že je to nejaké veľké... 😕 men sa ornamenty veľmi nepáčia 😔 😔 halvne ak sú na krížoch, to mi príde také otrepané
a ju poznať nemôžeš, je z levíc

lili213
22. sep 2010

@monkula no tie ornamenty na krizoch sa teda ani mne nepacia 😒 , hlavne ze si ty spokojna ci je velke alebo male 🙂 , ale pekne je to, ale odvahu na taku velkost by som nemala, verim ze to muselo boliet. Mne stacilo 😀

lili213
22. sep 2010

@monkula a co je ona zac, ked bude v relacii Bez servitky 🙂 ci tam su aj bezni ludia 😀 ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre