Mamičky a nemamičky z Topoľčian a okolia

bubinko83
12. jan 2011

Otvaram novu temu pre mamičky aj nemamičky z Topoľčian a okolia,kedže jedna Topoľčianska tema je už zamknuta pre skupinku vyvolenych. 😉

barborka314
17. jún 2015

Dobrý deň, chcem sa spýtať či by bol záujem o nové jasličky v meste

zdienka
27. aug 2015

ahojte prosim mate niekto aktualne skusenosti s mudr. nadzamovou? dakujem.

12terez
1. dec 2015

Prosim koho by ste aktualne odporucili ako dobreho gynekologa v Topolcanoch? Napr. Dr.Kosecka? Alebo?

nika1985
2. dec 2015

@12terez ja chodim k dr. Trizma som spokojna. Aj na dr. Kosecku som pocula pozitivne spravy. Kamoska chodila k Silesovi tiez ok. Ale vies ako sa hovori dobreho lekara spoznas az ked mas problemy ja som ich teda mala dost a nemozem si stazovat.

giugia
11. jan 2016

@nika1985 Ahoj. ...chcela by som sa ťa opýtať na gymnastiku. ..kde to býva V ktoré dní A či berú deti aj počas roka....vopred ďakujem za odpoveď. ...

nika1985
12. jan 2016

@giugia ahoj berie aj pocas viem ze dnes maju prist nove je to oproti kasarnam ako su skoly uz je tam aj plagat takze najdes od topolcian posledny semafor dolava. Trening je pon,utor,stvr 15:45-17:15

giugia
12. jan 2016

@nika1985 .ahoj...škoda. ..my by sme mohli len V pondelok ....utorok štvrtok má dcéra plavecký. ....myslíš, že by sa dalo chodiť len raz do týždňa. ...koľko tam chodí detí A v akej vekovej kategórii.....moja mala min týždeň. 5 rokov....

nika1985
12. jan 2016

@giugia myslim ze nie potom z toho nebude ani ona nic mat a zbytocne peniaze potom oni trenuju aj cez prazdniny skoro stale napr. v lete mali volno iba tusim 3tyzdne ale skus zavolat poslem ti ip cislo. Nasa ma 4,5r toto je skupila 4-6r.

giugia
12. jan 2016

@nika1985 ...O. K. Super...ďakujem. ...pošli mi prosím číslo. ...Aspoň sa opýtam. ..

enisska
13. sep 2016

@nika1985 ahoj chcela by som sa spytat na tu gymnastiku pre deti pri kasarnach,vedeli by ste mi blizsie info dat o nich?mate skusenost?dcera mala 5rokov a velmi vela energie.tak by sme to chceli skusit.viem ze je neaka aj v sportovej hale.dakujem

nika1985
13. sep 2016

@enisska moja mala ma 5 chodi uz vyse roka v sportovej hale to tusim bolo predtym aspon co spominali mozno si to pletiem. Skuste zavolat trenerke poslem Vam do IP cislo pre malych su treningy pondelok, utorok, stvrtok od 15,45 do 17,20. Nasej sa paci nemozem nic zle povedat treba skusit ak mala chce to je zaklad. Vacsinou to robi tak zeprva hodina sa neplati mala si skusi a uvidite ci ano lebo nie. Teraz co viem mala kopu novych ale dost odislo boli male a neboli samostatne. Totiz nieje mozne tam byt s nou akonahle zacne trening treba odist trenerka zatvori dvere a hotovo dieta sa musi sustredit volne hodiny su iba v lete alebo ked je nejakasutaz chvilku pred koncom alebo tak

enisska
13. sep 2016

@nika1985dakujem vam velmi pekne.a kde to presne je mi poviete?treningy by nam aj vyhovovali,to by nam nerobilo problem si myslim.takze su to mozno aj zo sportovej hal presunuty.dakujemza cislo idem pozriet a zavolame tam.zatial pekny vecer

nika1985
13. sep 2016

@enisska oproti kasarnam od mesta ako zacinaju tie skoly nalavo je tam tabula tusim posledny semafor to je aj taka mala pekarnicka je tam. oproti vchodu je tuism nejaky autoservis.

hura_party
19. sep 2016

Mamičky i nemamicky, chcem Vás pozvať do nášej novej otvorenej predajne Huraparty v Topoľčanoch na Škultétyho 3, Grand Center 1 posch. Naša predajňa je zameraná na doplnky, ktoré skrášlia našu oslavu, či uz detskú ale pre nás dospelých....

hektoralusi
27. sep 2016

Chcela by som sa zoznámiť s nejakou mamičkou s topoľčian a okolia ktorá ma detičky vo veku okolo 2 rôčkov .

misskkaa
19. mar 2017

Už som tu dlhšie nebola , tak snad nejaka mamička odpíše so svojími skúsenostami.
Mám doma prváka , chodí na Tribečskú školu a má za triednu J.Vránovú...a tu je kameň úrazu...ja som z nej na prášky..od septembra sa stále na syna stažuje, už 4 mamičky poslala ku psychologičke..predpokladám že tam pošle aj mňa so synom. keby som vedela aká je to sviňa tak ho dám na inú školu, alebo by som si vybavila inú triednu. Malý sa mi začal zajakávať, nosí mi 3-4, bije sa...akože v škôlke som ani nevedela že ho mám, všetci ho chválily a učitelky mu predpovedali vynikajúce výsledky v škole...takže keď mi doniesol v druhom polroku už 3 tak som si povedala dosť...dám ho na druhú školu....
Máte niekto s touto učiteľkou skúsenosti?

ula11
15. júl 2017

Ahojte!🙂 prosim vas poradte mi kde mam dat dceru na gymnastiku? Chce chodit len cisto na gymnastiku nie aj na tanecnu. Dakujem za kazdu odpoved 😉

nika1985
17. júl 2017

@ula11 ahoj moja mala chodi na gymnastiku. nachadza oproti kasarnam ako su tie skoly. ak sa chces prist s malou pozriet teraz mame treningy pon. utor. stvrt. od 10-12 hod. skor pred treningom ak chces aj s trenerkou komunikovat nema rada ak sa tam niekto mota pocas cvicenia. je to od 4rokov

misskkaa
10. aug 2017

Prosím o radu...hladám v meste dobrú krajčírku na zákazkové šitie...dakujem

nany28
25. sep 2017

Mamicky, hladam jednu ochotnu z PE a okolia, ktora by mi za mensi poplatok bola ochotna kupit topanocky v richter predajni.. najde sa taka? 🙂

atka1989
24. máj 2018

Ahojte môžem sa pridať do skupiny ?chystáme sa kúpiť domček v Hrušovanoch a nikoho odtiaľ nepoznám.

mirus_ik
19. jún 2018

Ahojte mamičky, prosím, poraďte dobrého pediatra / pediatričku v TO. Ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre