Mamičky a nemamičky z Topoľčian a okolia

bubinko83
12. jan 2011

Otvaram novu temu pre mamičky aj nemamičky z Topoľčian a okolia,kedže jedna Topoľčianska tema je už zamknuta pre skupinku vyvolenych. 😉

belissima85
23. jan 2013

babenky ktore mate deticky vo veku 4-18 mesiacov vo stvrtok o 10:00h byva v chico cafe hodina pre deticka takzvana robik prva hodka je uplne zdarma pridite sa pozriet 😉

barbi7
28. jan 2013

@sakura my chodime na skultetyho a som nadmieru spokojna 🙂 🙂

veronikabb
28. jan 2013

Ja mám Valaskú a som spokojná. Predtým som mala Pospíšilovú. Viac by som nechcela teda 😖

sakura
28. jan 2013

@barbi7
a bol problém sa tam dostať? chcela by som tam dať malú ked bude mať 2,5 roka....

barbi7
28. jan 2013

Ja som malu davala,ked mala mat 3roky v septembri a problem vobec nebol,az som normalne neverila..ked este nema 3roky neviem,lebo vtedy sa riaditelka manzela pytala,ze ci uz mala 3roky. Treba sa ist spytat riaditelky, je velmi prijemna 😉

smejula
29. jan 2013

Ahojte.
Máte niektorá skúsenosti s detskými jasľami, čo sú v meste? 🙂

sonica
9. feb 2013

baby ak dieta nema tri roky tak problem trochu je, pretoze papierovo zabera v skolke dve miesta... 😒
ale ak nutre potrebujete dat do skolky, tak treba skusit take tie vzdialenejsie skolky, nie v centre, tam sa postasti aj ked nema este tri 😉

sonica
9. feb 2013

@veronikabb prosim ta aka je? ja stale vyberam a neviem... ☹

veronikabb
9. feb 2013

@sonica viesco ja som spokojna zatial aj s pristupom a so vsetkym je taka fajn vyzera mlado ale kolko ma rokov netusim aj sestricka je super 🙂

sonica
9. feb 2013

@veronikabb dakujem 😉 tak ja to skusim a dufam, ze budem aj ja 🙂

petralara
12. feb 2013

Ahojte bývame v okoli Topolčian a rada by som sa k Vam pridala, mam 2 rocnu dceru a neviem najst na internete akukolvek aktivitu pre nas, ci uz cvicenie pre deti al. anglictinu alebo nieco, a ozaj v chico caffe funguje yamah, dakujem za reakcie, pomozete mi nakolko topolcany velmi nepoznam...

veronikabb
13. feb 2013

@petralara no pokial viem asi okrem chicca ani nic poriadne pre deticky v Topolcanoch nie je 😖

dada2007
26. feb 2013

@petralara
@veronikabb
......ale už sa oteplí a budeme častejšie vonku-ihriská, preliezačky, prechádzky.......atd. 😉

dada2007
26. feb 2013

@sakura každá škôlka má svoje pre a proti.... mne chodí malá na Tríbečskú poschodovú a chcem tam dať aj malého-v marci máme zápis 😉

sakura
26. feb 2013

@dada2007
noo mne povedali že mi malú nevezmú..že bude ešte malá.. tak sme sa rozhodli že ak bude nutne treba dáme ju aj do súkromnej a potom teda ako až 3,5 ročnú sem na Škultétyho..

dada2007
26. feb 2013

@sakura a ty si ju chcela dať teraz od septembra? to by mala kolko?

sakura
26. feb 2013

@dada2007
hej.. mala by 2,5 roka..teraz v marci bude mať 2

dada2007
26. feb 2013

@sakura jj, s týmito detičkami je velký problém.....viem že v niektorých to majú tak, že zoberu ešte deti čo dovršia 3 roky do decembra.....a tie ostatné už nie. Resp. aj mne bolo povedané.....ak budeme mať dosť 3 ročných, tak vám ho nezoberieme.....tak budem čakať a uvidíme.......

sakura
26. feb 2013

@dada2007
presne aj mne tak povedali...

dada2007
26. feb 2013

@sakura tak ideme na zápis......a budeme čakať...... 😒 😉

zuzzankka
6. mar 2013

ahojte dievčatá....
tiež sme chceli dať malú do škôlky teraz od septembra...mala by 2,8 roka...ale povedali nám, že zoberú najskôr 3-ročné deti a potom by ju zobrali od januára, ked dovrši 3 ročky....
Ale ide o tom, že skôlky dostávajú za 3-ročné detičky peniaze od štátu..takže preto....

A chcela by som sa spýtať, máte niektorá skúsenosť s doktorkou - kožnou Stumpelovou? a s atopiským ekzémom u dieťatka?

sonica
22. mar 2013

@zuzzankka to nie je preto, ze od statu dostavaju peniaze na trojrocne deti, ale o tom, ze nez dovrsia tri rocky, tak papierovo zaberaju dve miesta... 😒 aj na tie co este nemaju tri rocky dostavaju peniaze 😉

zuzzankka
22. mar 2013

@sonica Aha to som nevedela...mne to bolo povedané asi tak ako som napísala.... Ale tak dobre vedieť 😉

sonica
23. mar 2013

@zuzzankka ja som totiz mala podobny problem, nastastie my sme sa do skolky dostali, aj ked nie tam kam sme chceli, ale nakoniec sa podarilo prelozenie, ale prave kvoli tomu ze zaberala dve miesta sme museli cakat az dovrsi tri rocky 😉

barbi7
11. apr 2013

@zuzzankka Ahoj 🙂 , ja mam s pani doktorkou Stumpelovou velmi dobru skusenost, chodila som ku nej s dcerkou, mala rozne kozne problemy, vzdy nas inde odbavili kortikoidnymi mastickami( a to sme boli asi u 2-3koznych), az tato pani doktorka, riesila podstatu problemu a ziadne kortikoidne maste 😠

zuzzankka
12. apr 2013

@barbi7 a pomohla?,, a ak áno, vrátilo sa to malej, alebo nie, prípadne to stlmila, teda myslím tie kožné problémy... a ešte jedna otázka.... Výdy pri každej návšteve ste platili veľa peňazí?

barbi7
12. apr 2013

@zuzzankka napisala som do IP 😉

apolenka6
12. apr 2013

Poradíte mi ktorú pediatričku si mám vybrať v TO ?! 😨 dakujem 😉

malatatranka
15. apr 2013

ahojte..aj my sme boli s malickou na zapis do tribecskej skolky tej poschodovej, ona bude mat tri rocky prave v septembri a tiez nam povedali ze uvidia ci ju zoberu alebo nie, bo prednostne budu brat deticky co uz maju tri rocky..ale chcem sa opytat mamiciek, ktore tam boli na zapis, ci si nepamataju, ze kedy sa ma prist pre rozhodnutie.ci je to uz v polke aprila alebo az na konci?? dakujem..

dada2007
29. apr 2013

@malatatranka až na konci ...majú byť rozhodnutia. Aj ked som sa minulý týžden informovala a ešte nemali.......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre