Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

talinka
9. sep 2009

dobru hor 😉

pepka
9. sep 2009

pa hor

tara2
9. sep 2009

pepka - ja mam pre tieto pripady vzdy nejake prikrmy v poharoch

talinka
9. sep 2009

pepka, a urco mu chutilo 😀

pepka
9. sep 2009

tari, aj ja, ale dosli zasoby

pepka
9. sep 2009

tal, zalizoval sa az za usami 😀

siska_br
9. sep 2009

eli - aj my tak frcime...pri jednom spanku...okolo siestej vecer je to ale povacsine uz doooost na nervy

zuzi - vysla na 198 eurasikov. stolicka, baby set a vankusik. uz nech je doma 😵 😵 😵

s tymi jogurtami je to tak, ze pre kojene deti je dobre pockat s jogurtami aj do toho 12 mesiaca, ale tym sa mysli ziadne UM, ani mliecna kasa ani nic podobne, kvoli tomu, aby nemuseli byt kontaktovane bielkovinou kravskeho mlieka. ale ja som malemu uz teiz par lyziciek supla, akurat ze mu nechuti, takze to tak tych 40 ml max....akurat so smotanovym by som este do roka pockala, pribinacik ani nespominam

talinka
9. sep 2009

pepka, ani sa mu necudujem , aj ja by som sa 😀 aj ja vacsinou navarim a dam do mrazaku a zijeme na tom...nevarim denne 😝

elanela
9. sep 2009

pepka aj si prevaríš vodu najskor a potom vodu ohreješ lenv mikrovlnke ked to tak rýchlo stihneš či ako? a čo dávaš akú značku Um a kolko ti vypije ?

tara2
9. sep 2009

siska - kamoska ma malu ta je o 10 tyzdnov mladsia ako Dominik a tej povedala dokina ze moze pouzivat kravske mlieko na varenie. A tiez je kojena a aj do kasi dava MM

talinka
9. sep 2009

asi gol co..... 😀 ludia kricia z bytov jak dementi....

tara2
9. sep 2009

hej druhy 😀

talinka
9. sep 2009

no my sme uz aj pribinacik skusali,ale nechuti to skor jogurtove presnidavky od nestle

tara2
9. sep 2009

ja som dala malemu troska termixu jedenkrat (segra mu ho kupila) ale inak kupujem nesladene jogurty

siska_br
9. sep 2009

hej gol gol 🙂 🙂 🙂 muzo mi skoro dieta zobudil 😠

tara - a to ma ta kamoska daku od inokadial pediatricku ci? 😨

pepi - a kedy idete do tn? ja som sa tak jemne ostychavo dnes pytala prsky, lebo sa jedneho casu ponukla, ze pride navstivit trenciansky hrad, ale sa nam dnes nevenuje tak nefieeeeem ☹

sisa.b
9. sep 2009

zas futbal? 😝

mne sa zda byt fadny ten nas rohlik ci chlebik s maslom na ranajky, tak som jej vcera supla kusok mocacej sunky do pusy a tiez sa zalizovala 😅

a dnes som odprezentovala tu vasu trip trapku 😀 hlavne ze my ju nemame a asi ani nic podobne mat nebudeme 😅

tara2
9. sep 2009

siska - zo Sv. Jura je ta dokina 😀

siska_br
9. sep 2009

no ak je kamoskin maly o 10 mladsi, to znamena ze ma asi tak 7 mesiacov a to sa mi zda na kravske teda fakt dost skoro. aj ked len do varenia

tara2
9. sep 2009

siska - hej mala sa narodila 22.1.09 a tiez sa mi to zda skoro

prsky
9. sep 2009

no baby, kym ja uspim prvykrat dieta, tu popisete 3 strany 😲 co to co to?

ja ranajky este nedavam, sak podla harmonogramu mi to vychadza az od roka a zatial ani nebadam, ze by potrebovala...sak mi kolkokrat nestihame ani ze desiata obed olovrant vecera - bud pada desiata alebo olovrant 😉

a neviem kto sa pytal, ale deticky mozu iba normalne prave nefalsovane maslo (aj ked, co je uz dnes prave nefalsovane) podobne ako by sa im malo davat vsetko mliecne plnotucne...hentie rastlinne su ine patoky (to nam aj primar detskeho hovoril v porodnici 😉 )

siska_br
9. sep 2009

prsky - mne lekarka povedala, ze rastlinne maslo je len ina forma polystirenu 😨 😨 😨 😝

rominka
9. sep 2009

ahojte tak my jsme dnes byli od rana u nasich stihli jsme navstivit dopoledne prababicku protoze odpoledne nema cas 🙂 ma 84 roku a nesmi chybet v klubu duchodcu 😀 a odpoledne jsme vyrazili s kamoskama na kafco a na hriste jejich holky jsou o rok starsi tak aspon vim co me ceka pristi rok 🙂 a spatna zprava uz se mi prihlasily dneska kramy 😠 vubec se mi po nich nestyskalo ,a jogurty davam activii nesla i slaz a sem tam i pribinacka nebo lipanka a chleba s maslem jsme tento tyden taky zkouseli

pepka
9. sep 2009

dr.bol mi net.....

siska, ideme teraz na predlzeny vikend, tak to neviem, ci sa stiha, asi nie, ale chodime pravidelne tak raz za 3-4tyzdne cca.... ak by nebola velka a bola skladna, doviezla by som ti ju, ak to pocka do buduceho razu

pepka
9. sep 2009

a maslo my iba obyc, ten umely chemicky grc co si vravi rastlinne maslo mi nikdy nechutil 😝

prsky, no ranajky su uz vlastne desiata, proste jedlo o 9tej rano, potom uz obed, olovrant a vecera, cize 4x denne, nie 5x

prsky
9. sep 2009

inak jogurt mne pediatricka povedala ze od 11 mesiacov (ja uz ale davam obcas ked jem ja, inak ho ale Lala zatial dobre neznasa - nikdy nebola nejaka ugrcana, ale jogurt zatial zakazdym letel trochu 😖 ) a ze nie smotanovy, najlepsie bielu nesladenu aktiviu alebo hocijaky plnotucny s co najkratsou trvanlivostou...a pribinaka mozem od roka - vtedy mozem pridat aj kyslu smotanu a z nej mozem aj varit (akoze napr. zemiakovu na kyslo - smotanu mam pridat az po uvareni)

prsky
9. sep 2009

pepi...my tiez iba 4x

pepka
9. sep 2009

elanela, ja ju ani neprevaram, ved mi cely den pije neprevarenu z vodovodu a vonku sa krmi hlinou, travou, drevom..... tak uz prevarat vodu fakt nemusim.... zohrejem ju v kanvici na akuratnu teplotu vhodnu na pitie, aby nebola horuca, supnem UM a hotovo. rychlovecka.
a davam Nutrilon.

talinka
9. sep 2009

fijha, vy davate jest 4-5 x denne? ja som rada, ked stihnem 3x aj to je u nas obcas a je to vela, to kedy stihate ???? 😀

prsky
9. sep 2009

tal..ked nekojime 😝 😀 ale nie..ja som tiez furt kojila aj cez den a Lala ma aj teraz furt pri zdolavani mojej telesnej schranky lezenim vyzlieka a dobe do hrude, ale jedneho dna som sa zatala a Lala normalne ze zacala aj viac papat - snazim sa ju kojit teraz len rano a potom pri zaspavani cez den a potom az vecer - ale obcas porusim, hlavne ked sme niekde a dam jej cucnut

deni_v22
9. sep 2009

cafte,
jeeej stare dobre casy 😵 😵 je co citat 🙂

ja tiez nemam kedy davat ranajky, o 6-7 ma mlieko, o 9 ovocko, o 12 obed, 16 olovrant(jogurt, vyzivka, chlebik, rohlik), 19 kasa, 20 mlieko na zaspatie, pomedzi to niekedy aj 2x kojenie na denne uspatie a v noci x kojeni na pokojny spanok....Na ranajky mi nezvysilo okienko 🙂 ....

Obedy som tento tyzden chcela zacat nemixovat, ale vsetko ju napinalo, tak este vyckam. Prehltanie trenujeme hlavne na banane, ten uz papa odhryzanim a niekedy odvali kusisko...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre