Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

bezaz
autor
12. júl 2009

u nas sodoma, svokrovci odtiahli a ja mam des, co bude zajtra.. okrem ineho opica uz bola 2x hore od uspania 😝
jani zavidim tu starostlivost 😉

elanela
12. júl 2009

my sme dnes boli na zmrzku tak som dala malej kornútok že čo s ním spraví a ona ho pekne schrúmala celý :D
a boli sme sa prejst na zahradu a tam majú susedia takú hojdačku tak sme tam malú šupli a ona tam vyskala sa tešila že ju bolo počut na celú zahradkársku osadu a za 5 min. aj došla jedna známa čo má na druhom konci záhradku že malú počula tak nas došla pozriet 🙂 asi jej kúpime tú hojdačku nech má vlastnú
a dnes bola dobručká opat tak som velmi štastná že mi robí zas radost bambulka mala

talinka
12. júl 2009

cauteeeee....

baby, aj my uz tesakujemeeee...dnes rano som cirou nahodou ako mu zuzlal prst zacitila nieco ostrejsie ako dasienko a ostala som civiet ako puk...kedze bez priznakov sa prerezali dva dolne zubky 😀 😀 😀
sa tesiiiim jak blcha...bodaj by to aj nadalej takto fajn prebiehalo , aj ked je sem tam nejaky mrnkavy,ale to len ked nie je po jeho, tak som nepocitala, ze zuby, aj dasienka nespuchnute, teplota nic...len dva dni je nejaky vysypany na tvaricke ale neviem ci to moze suvisiet so zubkami...alebo s tym vsetkym co som pozrala...
a mozno su tam tie dve ostre ciarky uz par dni a neviem o tom 😝 neviem kedy vznikli...
dokonca dnes zjedol skoro celu HIPP jablko+cucoriedky na desiatu a potom nechcel obedovat, co mu svokricka ukuchtila 😀 Dnes sme zase oslavovali jej narodky a sme sa boli napraskat v Jarovskom dvore, ze mnamky, konecnce som dala aj po case slimaky 😵 no a misu pre dvoch, ktora bola aj pre styroch, takze veeeela ostalo....

jaaaaj, tak sa tesim, ake je to svetove tie zubinky....strasne ma to prekvapilo, dal mi pekny darcek k narodkam..ten moj milacik 😵 😵 😵 aj sa dost casto smeje bez priciny tak nahlas akoby na silu no podareny je a vykrikuje a smeje sa a tak dokola, pootm place po placi smiech, no z kazdeho nieco nam nadeluje.....jaaaaj lubim ho

Ninke vsetko NAAAAAAJ k prvym meninkam zelam... 😵 😵

a idem kuk ci ste vobec nieco popismenkovali 😀

talinka
12. júl 2009

no to cumim, ved dnes sa tu nejak nepisalo, to sa este nestalo za nasej existencie, ze by tu bol prvy denny prispevok o osmej vecer 😀 😀 😀 pekneeeeee.....

rominka, dakujem za gratulaciu 😵 😵 😵 a tomu ver, ze dovolenka doma ta vyjde ako keby si bola pri mori 😝

zdenus, a kde ste vyletikovali? krasna nova foto v pase 😉 usmievave slniecko 😵

sisa.b
12. júl 2009

ninke prajeme vsetko najlepsie k meninam 🙂

talinka gratulujeme k zubkom 🙂 kiez by sa aj nam podobne prerezali

zdenus, aka kocica z teba 🙂

holky, uz cely vikend ukecavam draheho, aby sme sli k moru, dokonca sa aj svokra pridala k presviedcaniu a nic ☹ stale trva na tom, ze chce plyn do auta a na oboje nam uz nevyda, kedze sme kupili tu umyvacku ☹
a tak by som sla, este sme pri mori neboli

elanela
12. júl 2009

tal gratulacia k zúbkom u nás ti e prvé prišli presne tak jak uv ás ani neviem ako ale už davnejšie čakam kedy vykuknú horné uvidíme
zdenus pekná foto kočica z teba 😉

talinka
12. júl 2009

siska, dakujeme 😵 😵 😵 no prajem vam take prerezanie, aj ked mozno teraz zacne peklo u nas..uvidime 😕
laka ta more, moja?ani sa nedivim, aj mna to taha tam,ale nechcem este ist s malinkym aj ked uz by sa dalo aj prasule by boli....pockam na buduci rok uz mame v plane ist viaceri...tak bud ho zlomis alebo si pockas na dalsie leto a mozno ta prekvapi 😉

elanela, dikes 😉

sisa.b
12. júl 2009

talinka, laka, lebo ja som bola pri mori len v irsku, kde som bola pracovne. na takej ozajstnej dovolenke pri mori som este nebola. a vlastne ani neviem, kde by sme mohli ist, aby bolo pekne, aby sa decka vyblaznili a aby to nestalo majland 😅

talinka
12. júl 2009

sisa, no majland ta to bude stat asi vsade,kedze mas dve deti a tie budu vsetko chciet co uvidia 😀
kamoska teraz dosla z Chorvatska a boli all inclusive 4 clenna rodina iba za 22.000,- to je super cena,ale tam to pocko nemusi vyjst aj ked uz je dobre...pocko je zarucene dobre Turecko,Tunis, Egypt,ale tam s detmi nic moc ist...Taliansko sa este ako tak da aj Grecko...SPanielsko asi drahe..mne sa velmi pacilo v Ciernej hore...alebo Bulharsko to je super, sice ako dovolenka cena uz zvysili ,ale tam je zivot drahy ako u nas, takze pohoda....
no ja mam skusenosti s morom kazdorocne pre mna nie je leto bez mora....aj ked tento rok si ho prvykrat odopriem 😖 ale neva prezijem...uzijem si slovenskoooo a jeho premenlive otrasacke letne pocasicko

talinka
12. júl 2009

sisa, viem mas tri deti,ale Rebeka ta este nebude otravovat, mama to chcem a tak...preto som napisala dve deti, aby si zle nepochopila 😀

sisa.b
12. júl 2009

diky tal 🙂 ale kaslem ho, prave ma vytocil ako poistky. nech si sedi doma, ked chce, alebo nech prejazdi dovolenku na plyne 😠 😠 😠
ja sa s detmi zabavim aj inde. prave som dohodla na buduci vikend chatu 😵 😵 😵 tak uz sa tesim. este ma nase.re a necham ho doma sediet

delfinko
13. júl 2009

dobre ranko mamulky
tak vidim ze riesite dovolenocky 😉 ja uz mam tiez riadne abstaky bez mora rok kedze som delfinovsky maniak ale este nejaky ten mesiac musyme vydrzat 😖
v nedelu cestujeme po roku na slovensko tak uz sa tesime velmi aj ked neviem ako to cele dopadne a najmä ako sa zbalime do auta s malym 😀

siska neboj drahy sa da raz ukecat a potom budete chodit k moru stale 😵 je to zavislost a na chatu pojde s vami alebo pride za vami urcite mu budete chybat 😉

talinka moja superske darecky si podostavala vidno ze si bola dobrucka cely rok a fajnu papanicu si vymyslela sikulkaaa gratulujem k novym zubkom nam sa tiez prerezal minulu sobotu na svadbe dole jeden a vcera zasek hore jeden taky zvlastny pocit ze zrazu je nieco "ostre" v puske 😵 dufam len ze kojenie to nezkomplikuje a maly ma nezacne hryzkat 😉

zuzz
13. júl 2009

ahojte babuchy.

boli sme na vikend prec, v Detve u znamych. aj prijemne aj na figu. prezili sme to s latkovymi plienkami. pekny vylet, nadherna priroda.
na h...o lenivy chlap. ale to mi robi aj doma, ze sa sprava ako slobodny mladenec a nie ako rodic, ktory by sa mal s detmi aj hrat a nie len na gauci sunky valat. 😠

natalka sa uz zacala pomalicky aj dopredu posuvat, ale zatial len na kratucke vzdialenosti.

teraz je n a chvilku v choditku, leob na brusku sa uz zlostila, a zistila, ze sa v tom da odrazat a normalne usla z obyvacky na chodbu 🙂

neskor si precitam, co ste popisali, teraz musim ist nakupit, nech mam z coho obed urobit. 😝

siska_br
13. júl 2009

ahojteeee babulky

hlasime sa po perfektom uzasnom vikende u oliho 🙂 v hrinovej a na slavnostiach v detve a bolo suuuuper, boze uz davno mi tak perfektne nebolo. deti boli fantasticke, manzelia poslusni a napomocni a kika je skvela, takze vsetko ako ma byt. akurat trojboj - vela sa najest, rychlo na kolotoce a rychlo cestovat autom - asi nie je moc stastny, dost nam bolo s kikou zle 😝 , ale predychali sme... asi aj za muzov, kedze tym ani po flasi fernetu na pocudovanie nebolo nic, takze nam bolo asi zle aj za nich... aj pocko nam nakoniec vyslo...akurat program v detve nam akosi usiel, vecerny sa s detmi riesit nedal, tak sme obehli akurat stanky a samozrejme kolotoce

no a u vas co nove dievcata? 🙂

mojkamirka
13. júl 2009

ahoj siska ja som ešte na východe, v stredu cestujem do TN. Koľko máte už zúbkov, my stále len dva, túto noc som sa vôbec nevyspala. Malý ked od ôsmej nebol hore aspon 5 x tak ani raz, ráno o piatej som mu iž dala gélik na dasna, no ja som už spať nemohla. momentálne sa štverá na stoličku po mojej nohe....

mojkamirka
13. júl 2009

tali dodatočne všetko naj,

pepka, skvelé fotky

bez, krásnu čelenku, mala tvoja krásavica na krste

elanela
13. júl 2009

no tak už som zistila prečo bola Simonka taká zlá ráno som len tak jej prstom do pusy šáhla a čosi ma tam pichlo tak pozriem a ona má dalšie zúbence hore lava 1 a prava 2 hehe prava 1 chýba tak vyzerá zaujímavo ale už to má naliate aj tú jednotku tak hádam tiež čochvíla vykukne

siska_br
13. júl 2009

mojka - tak sa uvidime 🙂 🙂 sa tesim. celkom dlho si tam vydzala inac, hadam vam je fajn. zubiky mame dva, minuly tyzden sa nam ten druhy narodil. sa potom ozvite, ked budete spat

zdenus
13. júl 2009

helou,
tak uz aj bezzubaci sa akosi rozbehli so zubkami a lauri furt nic....ale ved jej vyjdu raz 😕

ale dost dobre nechapem, ako sa za posledne dni rozjedla.....vcera zjedla na obed velu 190g hippku, doteraz mala malu na 2 dni 😕 😕 😕 , zje uz aj domace, co jej navarim, vecer celkom dost kase alebo cely jogurt, doobeda 3/4 vyzivy....

a nasla som bio jogurt biely, vyraba ho TAMI, je z biomlieka a maju ho u nas v jednote 😉

a to je asi vsetko, co som chcelaaaa 😝

cryonae
13. júl 2009

cafte,

ja ze kolko ma tu bude cakat pismenok ako odmena za tvrdo odmakane doobedie a tu niest! ts tsss, no nic to, aspon som stihla postahovat fotoz z vikendu 🙂
mali sme sa fajne, aj my.. teda v sobotu moc nie, lebo sme cely den behali po Gyori a hladali sestricke nejaky svadobny dar a nam pracku, ale v nedelu sme sli k vladinovej krsnej do reichu a super sme si oddychli, krsna nas nakrmila, maleho posadila do kocika a uz jej nebolo 😵 😵 😵 takze sme sli na jazero a poclnkovali sa 😵 😵 😵 😵 😵 no paradicka

inak u nas nic nove... maly neje, nespi, lozi kade tade, snazi sa na vsetko vyliezt... minule na mna uz muzo nakrical, ze co ho stale chytam a skladam zo vsetkeho, ze nech sa uci junec a ledva som vytiahla paty z obyvacky uz si aj maly natlkol drzku a aj trosku krvicky bolo... no kazdy sa uci na vlastnych chybach, ach yo.. ale na to, ze si zubkami prerazil vrchnu peru, tak plakal celkom kratko a hned na to aj zabudol 😵 😵 😵

siska_br
13. júl 2009

zdeni - my sme tiez vyse mesiaca tvrdo bojovali s jedenim po dvoch lyzickach a od kedy sme zaviedli kasu tak tlaciiii....z nicoho nic...asi mu kasa zachutila a zistil, ze aj cosi ine okrem mliecka moze byt mnam. inac ovocie ma radsej cerstve ako vyzivky a zelenina maso je stale bleeeee.... sem-tam do nho dostanem par lyziciek prikrmu, doma robene ani omylom. favorit je kasicka

heli - ono sa tazko na to pozera, ako si nabiju drzku, ze? ☹ ☹ ☹ no nic, bolavo sa musia tie detvaky naucit, ze su zodpovedne za svoje ciny a mamka nema 86 ruk

sisa.b
13. júl 2009

holky a ake kase davate?

cryonae
13. júl 2009

baby co vam este nelozia a velmi sa na to tesite, nahrala som vam dve ukazky, ako sa na to zle pozera 😉 prehlasujem, ze obe prezil tomino v plnom zdravi aj ked to tak nevyzera 😀 ospravedlnujem sa za kvalitu, ale fotak sme pozicali kamosom na svadbu, takze natacam na telefon
http://picasaweb.google.com/cryonae/MojePrveLoz...

sisa ja davam malemu kadeco.. velmi mu chuti trebars babylove krupicna a teraz sme objavili bio natur ryzovu od Hero, ta je uzasna! (velmi chuti znamena, ze mozno zje aj 50ml ;)

siska_br
13. júl 2009

siska u nas fici sunarek ryzova nemliecna. zvyknem mu do nej namlatit nektarinku ab. broskynu ab. dake ovocko, stapne 130 ml a otvara zobacik fuuuurt

zuzz
13. júl 2009

sisa, u nas ide Hami na dobru noc mliecna ovocna. hero u nas nejde, natalka z neho grca. asi ine zlozenie mliecneho zakladu, lebo som skusila aj sunarku a aj nejaku novinku Hero Bio. hoci zjedla dost, do hodiny vyvratila - 2x som skusila, ci to nebude z niecoho ineho. takze teraz ju ma ondro na dojedenie ako dezert.

sisa.b
13. júl 2009

a tie jogurty davate drobcom ake?

musim aj ja zas vyskusat, ci si to s tou kasou nerozmyslela 😝 u nas sa totizto papa len sposobom "ja sam", takze co si moze z ruky pchat do pusy 😅 vcera tak jedla zemiaky, jablcko aj broskynu, kase u nas nehrozia 😝

zuzz
13. júl 2009

http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/vide... dufam, ze je to ten spravny link - natalia vie ist aj dopredu 😀

sisa.b
13. júl 2009

holky, tak aby sme nemali dost sokov z toho, ze chce slecna stale na nohach stat, tak sa dnes zacala pri tom aj pustat 😠 hlavne ze este pekne balancuje. ze sa drzi jednou rukou a druhou ukazuje len tak vselijak sme predychali a ona sa dnes pusta uz oboma rukami 😠 to zas bude modrin a hrci

zuzz
13. júl 2009

skusili sme dnes prvykrat jogurt. spapala pol kelimku a vobec sa neksichtila. to sa este nestalo pri ziadnom jedle 🙂 bol to smotanovy biely z Tami.

amonis
13. júl 2009

zdenus hezká fotka v pase..to ti závidím jak malá začla papat u nás furt nic ..ale jeden pokrok už řve v kočáru až za hodinu né hned 😀 😀

cryo super video málá sice jen lozí po čtyřech ale už se zvedá na kolínka a ohlodává mi nabýtek a semtam se zapomene s hračkou v sedě a spadne dozadu....ale u nás se řve dlouho při každém pádu

a umíme dělat paci,paci pacičky 😀 😀

zuzz video mi nejde.....

sisa šílené pokroky ze dne na den to je síla.....už to nejde stihat co?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre