• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

13. októbra 2010 
My máme ten klasický na plech šťavnatý, mňam :slight_smile:
22. máj 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak jsem si vas v klidu ted docetla domu jsem dosla kolem 7 a nakonec jsme sli na ty 30-tiny az po 17.00 jak jsme dosli tak cerno myslela jsem ze bude konec sveta a pak prselo ale nic hrozneho nastesti kocar jsem ale musela schovat do hospody a mala jak videla spoustu lidi a moc hluku na raz tak zacala becet a pak nekteri kourili tak jsem s nou sla hned ven jeste tam byla jedna s 8 mesicni holcickou ta taky zacala plkat a pak ji pichli rohlik a byl klid :slight_smile: za to muj dojde beztak jak demon a zitra budu met 2 deti :unamused: -pry dojde brzo jak kdybych ho neznala ,probiraly jste oblikani ja Sabcu taky porad navlikam moc jak blba -mam strach aby ji nebylo zima ale vcera poprve mela kratky rukav vsak taky byl pecak a ponozky mi skopava uz od narozeni opica jedna ,zase mi delate chute na sladke taky bych mohla neco upect
22. máj 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas pernik z pekarny je oblibeny akorat ja ho mam rada s orechy
22. máj 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz, ja som ho robila aj na plechu a bol stavnaty...tak neviem, co sa tomu tvojmu udialo :slight_smile:
22. máj 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
montana tak ten tvoj muzo je riadny gentleman takto pekne ta rozmaznava po nociach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
montana, tak uz hod ten tvoj receptik :wink: aspon porovname a poslintame :grinning:
22. máj 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Musím si ísť umyť zuby a ísť rýchlo spať, lebo tie veterníky zbaštím všetky :sunglasses: , svokra je totižto cukrárka a veterníky sú jednými z naj... a mám pred sebou celú tácku :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. máj 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prsky diky, zajtra sa posnazim
22. máj 2009 o 23:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzz, aj ja som robila ten pekarnickovy pernik na plechu a bol stavnaty...
22. máj 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veterniky mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :sunglasses:
22. máj 2009 o 23:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že si to ty deni, tak ti hodím ešte ten recept :wink: , chvíľku strpení, pokiaľ ho napíšem....
22. máj 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, na sladke si pockaaam rada :wink: si zlata, dik :wink:
22. máj 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delfinko, to mu svokra nabalila :wink:
22. máj 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
delfi, ked z nemecka je drahe postovne. ja asi objednam tu http://stores.ebay.com/mytwinkletoeshoes tie vychadzaju este menej ako 7€ a postovne je z uk super.

katyl, cistu cuketu mi tu baby radili, tak skusam. a filipko je iny frajer, ked kompotovu misku prasi :slight_smile: ides zajtra na klaunov? mna uz ukecali :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pernik z pekarne je u nas top 1 a je super stavnaty :slight_smile:
22. máj 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
montana, ten zakusok je vlastne to iste, akurat namiesto piskot tam davam ananasovy kompot :wink:
22. máj 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monty...sa niekto maaaa ... veterniky od pekarky

no nic...pradlo vyvesene, seminarka ani tuk a uz sa mi oci lepia...idem vyvencit chlpacov a hodim sa k rodinke do postele..caftesa a pekny vikend - ja som zajtra bez netu
22. máj 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prsky, deni - tak asi som ho piekla prilis dlho. on nie je zhoreny ani nijako inak 'poskodeny'. len je iny, nez ja mam stary recept. pohladam a zajtra vam sem dam na vyskusanie, ak chcete. teraz sa mi uz nechce pisat to, ale niekde to uz mam na disku napisane, len teraz narychlo neviem, v ktorom adresari. mozno na pc v praci :slight_smile:
22. máj 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, tak ja budem bez netu, teda aspon na tomto PC asi dlhsie..mame napadnuty cely operacny system :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

notebook mam uz doma,ale net v nom este nemam, to doriesime buduci tyzden, takze bude abstak ako vysity, sice cez vikend tu este asi budem,lebo mi ho budu robit najskor v utorok...pride nejaky kamos Vladkovej sestry..ze vraj hacker :grinning: no uvidime, co sa bude daz zachranit asi nist uz..ale neva hlavne, ze videa a fotecky su na externom harddisku uz nahodene..

sportak sa celkom ujal, aj ked nakoniec uz mrncal, bol tam predsa az 45 minut co bol hore !!!! a to uz bolo nanho privela byt na jednom mieste tolko, aka nuda :grinning: :grinning:

teraz drichme od deviatej,ale uz dvakrat bol hore a klasika suchal si oci az plakal z toho, tak som dala prso a je ticho teda bolo... :grinning:
22. máj 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domáci perník

40 dkg hladkej múky
30 dkg práškového cukru
2 celé vajíčka
0,5 l studeného mlieka (malo by byť prevarené, ale ja dávam iba studené krabičkové)
2 dcl oleja
3 PL kakaa
3 PL pikantného lekváru
1 ČL mletej škorice
1 zarovnaná ČL sódy bicarbony
1 prášok do perníka
a podľa chuti - sa môžu aj nemusia pridať nasekané a opražené orechy alebo namočené hrozienka v rume.

Všetko spolu zmiešame a upečieme na vymastenom a múkou vysypanom plechu. Po upečení potrieme lekvárom a polejeme čokoládou.

P.S. A miešajte opatrne, aby ste nemuseli maľovať :wink:
22. máj 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa, uvidim s tymi klaunami, maly mal dnes teplotu 38, tak uvidim ako zajtra, asi bude pre neho lepsie nebyt v hluku a teple na namesti :frowning2: uvidim ako sa zobudi
ved mi cinkni ked budes tam :wink:
22. máj 2009 o 23:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mont,dik, vyzera jednoducho, podstrcim mojim slecnam, nech upecu, take jednoduche kolace uz zvladaju...
22. máj 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa, aj som si myslela, že myslíš tento zákusok :wink: S ananásom som ho ešte neskúšala... možno nabudúce... a nie je to potom moc sladké? Lebo tie piškóty namočené v káve s rumom tomu dávajú takú "nebeskú" príchuť, je to potom niečo také ako tiramisu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: montana, ty si za mna napisala ten recept. ja mam presne ten isty.
22. máj 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuha a dnes to bola v novinach na Markize kruteeee...

ze dve zeny zomreli pri porode tento mesiac v "mojej" porodnici :confounded:
22. máj 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, neni za co :wink: , rado sa stalo a dúfam, že bude chutiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzz, vidíš, tak som ti ušetrila robotu :sunglasses: :grinning: :grinning:
22. máj 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon, jasne, a tento je fakt super. asi ostanem pri osvedcenom recepte. ale novinky typu 'pudingovy kolac' isto tiez vyskusam.

dobru noc.
22. máj 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tal, ja som mala dosť, keď som pozerala asi tak 2-3 tyždne dozadu film o zámene detí, aj na jojke bolo predvčerom niečo podobné... Ešte že BN porodnica nie je až taká veľká a v ten deň som rodila sama a 2 dni po mne nikto, tak mám istotu, že je náš :wink:

A tych zien,co zomreli, mi je luto :confounded: , to musi byt hrozne, co sa stalo, nevies? (nepozerala som správy)
22. máj 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzz, jasné, vyskúšaj ho, je tiež dobrý :wink: , ale aj tak najlepšie sú moravské koláče a štrúdla od maminy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Brú noc :slight_smile:
22. máj 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tal -me zrovna tento tyden mama vykladala ze v Bratislave dostala nejaka pani infarkt v 8 mesici byla tehotna nevite jak to s nou dopadlo
22. máj 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok