• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

13. októbra 2010 
cry, no bud tomu uveris a nakupis dudle MAM alebo sa vyprdnes na to.... :wink: fakk tu asi nezistime my pravdu...a vyrobca si to urco neprizna, a mozno je to fakt len ociernovanie aventu, sak skoro kazda mamina pouziva avent, tie su najznamejsie a mozno prave MAM sa moc nepredava....tak si vyber teraz :sweat_smile:
7. nov 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janejane, no ved toto, tak asi na tom nieco bude potom
7. nov 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz mi napisala, ze bohuzial to nie je tah konkurencie ako som jej napisala...ze to poslali aj s rozbormi a stahuju tie vyrobky , aby aj oni ich dali na rozbory tu na Slovensku...a zaroven od vsetkych dodavatelov ziadaju zoznam vyrobkov, ktore tuto latku neobsahuju....ale aj tak sa mi to moc nezda , lebo ona ked sa mi narodil Tomi mi poslala plnu krabicu roznych vyrobkov pre deti takychto a prevazovala znacka MAM a ta je akoze zrovna v pohode, tak neviem ci to je nahoda alebo je to fakt nejake zavadzanie,ale zas nemyslimk, ze by ma klamala...
7. nov 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caveste
tal ako dobre, ze u nas sa necumluje, resp len ked treba zaspat :wink: a avent nepouzivame vobec
u nas asi ide nejake to obdobie, ze ninus nemoze byt bez nas alebo co, v noci ju musime mat nastahovanu v posteli, inak sa nevyspime :rolling_eyes: peto je nadseny, ze opica spi obimajuc jeho ruku :grinning:
8. nov 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caveste zenuse, to co je co sa tyka Aventu, nastastie my tiez nedudlujeme ale mame flasu z avent s tym nacuckom, ten to asi neobsahuje ci hej?

baby viete aka krasna torticka sa mi podarila sak potom vyfotim ked bude vonku z chladnicky
8. nov 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute :slight_smile:

Zuzanke vsetko najlepsie k narodeninam :slight_smile:

tal - my mame tiez dost veci od Aventu :confused: hrncek s naustkom, cumel, odsavacku a avent pohariky. Cumel maly pouziva len zriedka, najviac pouzivame hrncek...som zvedava ako sa cela tato afera vyvinie
8. nov 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
blahozelam Zuzanke, nech je micka zdravucka usmievava :wink: :wink: :wink:

vcerajsia oslava zvladnuta, torty zjedene, deti zive :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. nov 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez hlasim, ze oslava zvladnuta, torty aj kolac vymakane... no nezdam sa :grinning: ale umieram od unavy!

moj uzasko uz vie vyliezt na gauc bez problemov.. no amen tma, uz sa bojim ist aj na wc :frowning2: asi ho tam zase zacnem bravat so sebou kym sa maly nenauci co s tou vyskou :grinning:
8. nov 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, aj vase deturence cucaju mydla a sampony? Lebo lale sa podari kazdy vecer a to sa tvari, ze aka mnamka :fearful: Najhorsie je, ze si ich vie sama otvorit :angry:
8. nov 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

tak ani u nas sa nastastie nedudluje a ak to ma na hranie cumle a nie avent.... :wink:

tara, hor...tyka sa to len cumlov, nie hrncekov, ani poharikov, odsavaciek..len cumliky....
8. nov 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prsky, u nas sa nastastie zatial mydla ani sampony necucaju :grinning: skor kremiky.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. nov 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte taky mame avent ale jen hrnecek dneska jsme odvezli malou k nasim a byli jsme na nakupech to je uplne jine nakupovani jak s malou v makru meli akci na hracky tak jsme koupili zpivajici stolecek sabci k narozkam tak snad bude met uspech
8. nov 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tal :grinning: kazdy mame nieco

my sme dnes kupili k narodkam lale odrazadlo, ale dali sme jej ho uz dnes..najvacsi uspech mala krabica :grinning:
8. nov 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte micky

jezis, ja som uplne death, ja neviem ci to nase dieta kupeme v zivej vode alebo co, dnes som ho zase hodinu a pol nahanala, kym konecne zadrichmal, ja uz vecer ledva hladim a to dieta jak energiezer...som sa uz erikovi vyhrazala, ze este dva taketo vecery a davam vypoved! o noci ani nehovorim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zdeni, prosim, hilfe, co za levandulovu vecicku to mate v postielke???? ja uz aj zaklinaca hadov beriem domov, ak zaberie...

a gratulujeme samozrejme oslavencekom k narodeninkam a maminkam k vydarenym tortniam :slight_smile:

konecne vidim realne prve pozitivum toho, ze samuel nikdy nechcel cumel
8. nov 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem to levandulove co to je zdeni?
8. nov 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prsky, :grinning: :grinning: :grinning: ze krabica...a ake odrazadlo? dak tipa aj my ideme kupovat...a neviem ake...

aj my mame nad postelou levandulove vrecusko od svokry...

siska, ahoooj :dizzy_face: uz len 21 dni a vidime sa !!! :wink:
8. nov 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj ja gratulujem oslávencom, pridala som pár fotiek z oslavy a tak
http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/photo.php?pid=30341504&id=1310977755
8. nov 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nestrašte s aventom, ved my na avente fičime už druhý mesiac :unamused: , to mam teraz prejst na inu flasu, ci ako?
8. nov 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to co bolooooo?!??! ten chodur je.... ja nenachadzam slov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja som sa tu tusim minule vyhrazala, ze uz malemu nic nekupime na narodky.... no jasneeeeee.... to by ma niekto nesmel pustit nakupovat, heheeeee, tak som neodolala a kupila mu este nejake drevene hracky a krasny flysovy overalcek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mojka tomasko uz je aky velkac! normalne by som mu podla fotiek hadala aspon 2 rocky :slight_smile:

mne sa uz dnes nechce nahadzovat photoz, ale urco dodam :slight_smile:

a to levandulove vrecusko by zaujimalo aj mna!

a po dnesnej oslave ma tomi viac handier ako ja s vladinom dokopy a hracky tu uz budeme odhrnat buldozerom asik :sweat_smile:
8. nov 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cryo - chodur je iny king :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ja na nom strasne ficim!

tal - vidis, som ti mohla dat vcera zahrat uja zbirku...uz len 22 dni, prosim nezabudni, ze sa bliiiiiziiiiii...aj ja sa velmi tesim. nie ze nas zase ofajcis!
8. nov 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, no to je pravda, mojkovie tomasko je riadny chlapisko, samuel nepatri k tym malym detom ale od tomaska je aspon o dve cisla mensi :slight_smile:
8. nov 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. nov 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siska, na šírku isto :grinning:
8. nov 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hor..krasna torticka..to cim si pisala? A ozaj baby, vam sa tie smotanove torty nerozpadavaju? Lebo mne bez stuzovaca nikdy nedrzala :frowning2:

tal...odrazadlo sme kupili playskool ruzove v dracikovi za 29,99 :grinning: (http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=3805876&kategoria=1) da sa prestavit na choditko...ja som ho aj chcela vydrazit na MMA pouzivane, ale nakoniec ho tam vydrazila baba za este viac ako je jeho cena v dracikovi (tym zenskym niekedy total hrabe, pridavaju uplne zbytocne), tak som sa na to vyprdla :grinning:

ozaj a dnes som kupila Lale cizmicky uplne bez problemov (ste mi teda baby nahnali strach) v batovi za 29,90 - 20
8. nov 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojka, aj vam vsetko naj.. :dizzy_face: ale mne to neotvorilo, musela som sa ist ososbne znova prihlasit na Fb a kuknut foto, maly je uz riadny velkaaaac :wink:

cryo, chodur je neskutocnyyyy...supeeeer...moj favorit...som sa nasmiala na nom a spev uzasny... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no vidis nakoniec torta uzasna , narodky super dopadli, este si aj prikoupila darecky :grinning: akoby som seba videla...a na co je to levandulove ? ja mam ,ale tusim na spanok ani neviem, ja sa v tomto nevyznam, ale my to tu nakladli a este aj nejaky dreveny zalud a tie pachne po levanduli :grinning:

siska, ma nestvi sak ja som vas nikdy neofajcila :grinning: este to len nastane :grinning: :grinning: :grinning:

prsky, super odrazadielko...a dobra sprava cizmickova :wink:

dobru noc!
8. nov 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko,

napriek v podstate dobrej noci som uplne na maderu :rolling_eyes: asi budem mat zapal mocaku, malemu sa podarilo mi vyrazit pribinaka z ruky tak sikovne, ze je total vsade a este som aj nas dvoch musela prezliect, do toho este varim a stale je to tu po oslave ako po vybuchu... no toto je proste moment, kedy by som chcela mat svaty pokoj a lahnut si do postele a nic nerobit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak drevene hracky nie su az take terno,... da sa nimi podstatne viac ramusit a o dost viac to boli, ked ma nou tomcur ovali ako u plastovych :grinning:

stahujem fotky, takze coming soon :wink:

vcera som vygruntovala komplet cely byt... sa to tu blystalo, vonalo a teraz je to des a hroza, uplne mam z toho depku
9. nov 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute

mojka - pekne fotky :wink: a Tomasko je uz fakt riadny chlap :slight_smile:

prsky - my mame presne to iste odrazadlo len v zelenej farbe, vydrazila som ho na mmb za 9 € a ani postovne som neplatila kocka mi ho poslala po svojej svokre az domov :slight_smile: .

a sampony ani mydla necucame, najvacsia zabava maleho je vsetko nahadzat do vane... A co sa tyka superstar aj ja fandim Chodurovi, je uplne super :slight_smile:
9. nov 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte :slight_smile:

dieta ma blahosklonne vyslisalo a v noci pytalo jest len trikrat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tymto mu verejne vyslovujem velku vdaku!

cryo - uplne chapem tvoj pocit marnosti, vcera som v trufalej viere v krajsie casy odvazne umyla okna - este som ani posledne okno nedoumyvala a uz prsalo :frowning2:

my sme dostali na samikove meniny krasny dreveny vlacik z dracika...ide tak z neho farba dole, ked da kocku do pusy, ze som ho musela naspat zakonzervovat do skatule na neskorsie mudrejsie casy
9. nov 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bre ranko
heli tesime sa na foto
mirka maly je jaky velkac, sak to ho uz ani nemozeme volat, ze maly :grinning:
u nas sa iba hra so samponmi a kremikmi, doma kupeme este vo vanicke, kedze v nasej vani sa nekupem ani ja, dieta by som tam isto nedala
odrazadlo dostala ninka od dedovcov, sak ho vlastne mozete vidiet v albume, inak tiez v draciku, bolo zlacnene na nejakych 24eur, na to, ze je to obvykle predrazeny macko pooh a trubi, vyhrava, vyhadzuje smerovku atd
a od krstniakov dostala taky vkladackovy domcek, ale krabica z neho je ovela zaujimavejsia
inak ninka teda nedostala nejako moc dareckov, sice sak sme nerobili oslavu, ale nastastie len tak striedmo, od druhych krstnych knizky, od nasich este nic :sweat_smile:
9. nov 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siska no comment :grinning: najhorsie je, ze ja uz ani nemam energiu to ist robit vsetko odznova.. este ze prach zostal utrety :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

prsky mne smotanova torta vzdy drzi bez problemov a nedavam tam ziadne stuzovace, ani neviem, co to ten stuzovac je
9. nov 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok