Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

siska_br
9. nov 2009

oki, zuzi, skus 🙂 samuel je psiska, tak by som hava nadelila...toho svetleho..co uz, cena nie je az taka horibilna a topiaci sa aj slamky chyta

tara - ak sa nemylim, tak su to tie iste homeo, ako na tvorbu mliecka, ale vo vyssej koncentracii...ricinus communis a myslim ze 30 ch, ale sa radsej opytaj v lekarni... skus kuk aj tu...
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

prsky
9. nov 2009

jaaj..tu levandulovu od 3 rokov? uvazujem nad tym 😉

siska_br
9. nov 2009

inac to som aj ja pocula o tom uvazovani prsnikov...ci to funguje nem viem.

deni_v22
9. nov 2009

siska, snad vam imazol zaberie...my sme si koncom leta liecili vyrazky az mastami od kozneho, lebo som vyskusala vsetko, co ma napadlo vratane imazolu a nepomohol...

skoda, ze je BA tak daleko, muz ide v stredu sluzobne..aj som mala jednu myslienku, ze sa s malou povozime a vylakam niekoho na kavu do Ikea, no ked som to domyslela do detailov, rychlo ma to preslo 😀

tara, to je ako na potvoru, najprv trable aby bolo mliecka dost, potom trable aby uz nebolo 🙄

mirri
9. nov 2009

ahoj devcata,tak vam tu zase po dlouhe dobe skocim.
maly ma dnes rok a nejak me vzala nostalgie.... 😵 uz je to takovy velky chlap.....oslavy probehly skvele,malemu se hracky co dostal moc libily.no na svicku na dortu se nijak netvaril,foukat nechtel,nejradsi by ji vzal do ruky... 😀 ale dort mu chutnal!!
ja uz jidlo moc neresim,jasne ze mu nedavam slane a preslazene,ale davam ochutnavat ze vseho relativne zdraveho jidla.
no taky chci zacit s odstavovanim,ale mam z toho trochu obavy,nevim jak na to.... 😅 pediatr mi rekl,ze mam zacit prechazet na kravske mleko.no tady ctu,ze davat az od 2 let..no jsem z toho jelen..

vsem nemocnym preji brzke uzdraveni!!!!

a vsem oslavencum,kterym jsem neprala vse nejlepsi!!!!

tak a jdu vas trochu docist. 😉

jo a u nas novinka-maly chce byt vecer uspavan jen ode me.pokud se v noci vzbudi a jde za nim manzel rve tak dlouho dokud neprijdu.jak ho vezmu,jak kdyz utne a je zticha a do minuty spi....no nemam z toho radost,snad je to jen prechodne obdobi...trva to asi 3 tydny,od doby co byl nemocny.. 😝

mirri
9. nov 2009

jo a zdeni,ta hracka vypada dobre a jestli i funguje...!!!by mohla byt dobra vec!!

tara2
9. nov 2009

siska - dik kuknem to a zajtra sa obviazem elastakom 😀 . Inak teraz som si spomenula ze sme mali jednu pacientku v nemocke a ta sa tiez stahovala kvoli mlieku, tak zajtra vyskusam 🙂

deni - mohla by si prist, my by sme isli do Ikey alebo Avionu, este mas u mna kavu 😉

mirri - Tomimu vsetko najlepsie k narodeninam 😵 😵 😵

talinka
9. nov 2009

tara, no to dufam, ze ho ta samoobsluha prestane uz bavit 😀 no v tomto je fakt sikulka odhrnie tricko a cuca a este si aj strieda prsa podla potreby, viem, ze by som nemala takto hocikedy ,ale ked on je taky zlaty pritom 😝

zuzi, no a sme doma..hned mi bolo jasne, ze sa skryvas za Ninku a hracka bude tvojana tvoje sladke snicky 😀

tara2
9. nov 2009

tal - bud rada ze sa chce maly este kojit 😉 , ja by som este prijala par mesiacov kojenia

tara2
9. nov 2009

babenky idem uz pomaly spat, dobru nic vsetkym 🙂 🙂 🙂

mirri
9. nov 2009

tara-diky 🙂
ja bych zkusila to homeo ricinus. j 😉
jinak u nas je taky oblibena zabava hazet vsechno do vany.

a odrazedla jsou super!

talinka
9. nov 2009

tara, no jasne momentalne este som rada,len sa uz teraz desim odstavenia 😝

dobru noc aj ja zelam vsetkym 😉

talinka
9. nov 2009

mirri, ahoooj a vsetko najlepsie Thomasovi !!!! 😵 😵 😵 nadhernu tortu si mu spravila, tak musela aj skvelo chutnat, ved som ti aj komentovala na FB 😉

talinka
9. nov 2009

baby toto je vecicka 😀 som zadala do google "odrazadlo" a mi toto vybehlo ako prve, ze revolucna novinka

http://www.pingocar.sk/

mirri
9. nov 2009

tal-diky.. 😵 😵 jojo,byla dooobra,zustal jen maly kousicek a to vazila 5 kil 😀

to je nejake vozitko z budoucnosti,ne?? 😕 😕 😀

a dobrou noc vsem....

talinka
9. nov 2009

mirri, no vyzera tak 😀 to vozitko im mozme dat na dalsie narodky, je od troch rokov,ale pre pohybovo zdatnejsich (co novembroviatka su 😀 ) aj od dvoch rokov...

no uz fakt vypinam PC, dobru noc.........................

deni_v22
10. nov 2009

dobre rano,

tarus, mame este dve skolacky doma, takze je to o to komplikovanejsie vybrat sa niekam na cely den...

tal, pekny futuristicky tvar ma to vozitko 🙂 , ale asi by mi poriadne liezlo na nervy, ze musim furt krutit volantom a v podstate neviem ist rovno, ale po vlnovke..pre mna, co "milujem" kolotoce a byva mi nevolno aj po scrollovani dlhsieho textu na PC asi nevhodne, ale detom sa to moze pacit..

tara2
10. nov 2009

Dobre ranko 🙂

deni - skoda ☹ tak nabuduce 😉

vozitko vyzera dobre, len by som ho este chcela vidiet nazivo. Ale dobry napad pre dalsie narodeniny 🙂

pepka
10. nov 2009

dobre ranko,
baby, to odrazadlo ma Hanka v skolke, je perfektne, decka na tom lietaju v lete po dvore ako dive, da sa pouzivat aj ako obycajne odrazadlo, ked nemykate volantom, idete rovno a odrazate sa nohami....teda deti. Ale skusala som ho uz aj ja, ma velku nosnost.
Navyse, mame ho aj v MC, takze kto pride, moze vidiet na vlastne oci a oskusat 🙂 😉

zdenus
10. nov 2009

caute 😉
keby dodrziavam vhodne hracky od 3 rokov, tak chudatko eliska sa este ani dnes dokopy s nicim nehra 😕 😕 😕

pepka
10. nov 2009

vhodne od 3 rokov pise vacsina vyrobcov na hracky kvoli tomu, aby boli pravne chraneni v pripade nejakeho urazu alebo ked ditko nieco z toho odtrhne a zje ci sa nejakou castou zadrhne.....
vtedy mozu zamavat so stitkom a povedat, ze "my sme vas varovali" a su z toho vonku. asi tak. nic ine v tom nie je.

bezaz
autor
10. nov 2009

cafte, u nas otras noc, dieta zurovalo 2hodky, bez prsa ani ranu, nakoniec som ju musela kojit asi 3x za sebou, lebo zaspala asi na 5minut a zobudila sa s obr revom 😝
hento odrazadlo inzeruju aj v casakoch, napr v dietati, je tam pisane, ze sa mozu na tom vozit aj dospelaci 😀
pepka super, vyskusame ho v MC 😉
baby uz by sme sa hadam aj mohli pomalicky dohodnut, co kto bude piect, resp donesie na oslavu.. ci?

zdenus
10. nov 2009

teraz pozeram to vozitko...uplne super vyzera...ale uz nam naozaj nema doma co zavadzat.... 😀 😀 😀
a tiez je od 3 rokov 😝 😝 😝

siska_br
10. nov 2009

cafte babulky

ja len rychlofka, futasime cvicit...

to je super, ze tam mate to odrazadlo v MC, som ho doteraz nevidela, ale vyzera supeeeeer, urcite oskusame, len treba vela tatikov dosikovat, nech sa o chudence deti ma kto postarat...inac s tymi hrackami od 3 rokov - si tiez myslim, ze je to len taky alibizmus - keby cosi...

baby, dufam, ze nevadi, ja donesiem kupene, take sladke lekvarove, spojime to s navstevou u segry v samorine (caf zuzi 😀 ) a u nej piect nebudem, ale su chutne tie kolaciky, dufam ze vam nebude vadit, ze nebudu domacke, hm?

ozi, zuzi, ma napadlo, s tou hrackou to kludne mozem vybavit aj ja, ak si este nepisala, ved ty mas toho teraz fakt dost...co povies?

bezaz
autor
10. nov 2009

siska uz som im pisala vcera vecer, zatial bez odpovede 😅

prsky
10. nov 2009

cafte...

sak som pisala zdenus, ze od 3 rokov ako vsetky hracky 😀

a ja milujem svoju dceru 😉 som si myslela, ze dnes budeme vstavat najneskor o siedmej, lebo som ju vcera velmi unavenu ukladala o siedmej spat a ona ma nechala spinuskat do 9:20 😵 😵 😵

baby a beriete aj chlapov na oslavu?

bezaz
autor
10. nov 2009

adi no neviem, u nas sa asi peto z nej vyzuje, ako ho poznam
baby mi volali z toho zariadenia, kde mi next week vyberaju zlcnik, tak som sa nesmelo opytala, ze som na ich webe videla fotky izby, kde su spolu chlapi aj zeny, ci to fakt je tak a ona ze jasne, v ten den budu robit 2chlapov a 3zeny, ze sme vsetci na jednej izbe {viac nemaju} 😲 😝 akoze komfort obr.. este mi vyjdu v ustrety, ze ma daju do akoze sukromia pod okno, aby som si mohla odsavat 😢

prsky
10. nov 2009

bez..to vazne? a to okno je na prizemi smerom do ulice, aby si "uzili" aj okoloiduci? 😀 xjo, ale je to bieda u nas 🙄 budes tam dlho lezat?

bezaz
autor
10. nov 2009

nastastie len jeden den.. ale aj tak mi to pride dost divne, ze su sukromnici a nevedia spravit dve izby 😝

prsky
10. nov 2009

to sukromnici? tak to nechapem v tom pripade

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre