Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

petusaaa
10. nov 2009

bez, chudatko.. no mne jedna povedala, ze mozno budem s malym na izbe iba tak, ze budem spavat na kresle 😅 ked nebudu mat volne..
gratulujem oslavencom..ale ten rok ubehol. takto pred rokom sme sa pytali a sika este nic?? 😀 😀 😀 😝 😝
tu hracku levandulovu mame aj mi, len bez levadnule. kamaratka nam ju priniesla z irska... a doteraz sme ju nepouzivali, lebo maly ju cucal a bola tam psenica.. aby sa to nepokaslalao 😅
dnes malemu brali 4 skumavky krvi. chudatko.. ku koncu uz ani moc neplakal. a taku namodralu ruku mal, ked skoncili 😢 😢 😢

tara2
10. nov 2009

zuzi - to ako mozu byt v jednej izbe aj muzi aj zeny spolu? 😕 😕 😕 To som este nevidela ani v statnom zariadeni nieto este v sukromnom centre... 🙄 🙄 🙄 .

bezaz
autor
10. nov 2009

dobra haluz, ze 😝
peti chudacik risko, len nech vam ta operacia dobre dopadne 😅
jani no, asi mozu, ked funguju uz zo dva roky na jednej spolocnej izbe.. sak ked sa mi nepaci, mozem sa dat zoperovat v nemocke 😝

talinka
10. nov 2009

cafte,

no to je super, ze to vozitko je aj v MC moze sa otestovat 😀

baby, vy beriete na oslavu aj chlapov??? som myslela, ze to je len my a detuchy.. 😅 no ja urcite Vladka neberiem, aj tak by nesiel 😀 tolko dievcat pokope, to by asi nezvladol 😀 😀

siska, kupovane kolace, no neviem neviem ci ti to bude dovolene 😀 jasne, ze mozes, aj ked by si nic nedoniesla sa nic nedeje, sak tam bude toho dost, mozno viacere budeme mat aj kupovane, hlavne nech to je mnaaaaam..aj tak nebude sanca, vsetko ochutnat 😀

talinka
10. nov 2009

a podla mna moc nemusime riesit, ktora co napecie, sak kazda nieco donesme ci uz slane alebo sladke a to co bude pit si tiez kazda donesme, ci iny navrh ? 🙂

petusaaa
10. nov 2009

a kedy to idete??? ja sa tesim na fotecky 😵 😵 😵

cryonae
10. nov 2009

tak ja neviem napiect nic, s cim by som sa verejne chcela chvalit, takze ja radsej nejaku mnamku kupim 😅 alebo donesiem nejake nealco... co vy na to?

bezaz
autor
10. nov 2009

ok, ja donesiem slane, mam dobry recept.. kolko nas vlastne bude? ze ake mnozstvo treba 😀
peti nejakeho 29.? dobre si pamatam?
najlepsie je, ze ja nebudem moct dokopy nic jest a budem vam zaaavidiet.. ale aspon sa odveziem na tom "odrazadle" 😵

siska_br
10. nov 2009

zuzi, ty budes po tej OP taka lahucka, ze ta to odrazadlo odrazi dalekooooooooooo

aj ja mam pocit, ze 29.11. kazdopadne posledna novembrova nedela

tal - no ja som na tom asi tak ako cryo - t.j. kupovane je vzdy ta lepsia alternativa, chapes 😀

fuj, von leje, dieta od pol druhej hore, do vecera daleko, co fcul? 😝

inac, my berieme aj tatina, ved nenechame ho po BA prechadzkovat, kym sa budeme napchavat a odrazadlovat, nech len pekne vartuje dieta...musim zavolat kike, dufam, ze aspon ujo kikos pride, co tam ten moj s tolkymi zenskymi...

bezaz
autor
10. nov 2009

siska u nas dnes spalo az 20minut a dieta fici ako duracello 🙄
moje ucenie je total ubohe 😝

cryonae
10. nov 2009

ja som mala tiez v plane priniest tata.. no vsak uvudime, kolko sa ich nazbiera

siska_br
10. nov 2009

heli, dones cryonika, nech ten moj popri nas nescvokne

bezi - nezavidim, chudatko, ale uz len dva dni a mas to v kapse... 😉

prsky
10. nov 2009

ked tam bude viac chlapov, urcite sa aj rudusik prida 😉

horajda
10. nov 2009

CAFTE BABUSE, co sa tyka chlopov tak miro sa tiez prida ak pride viac chlapov, ak nie tak ostane doma. no a ja neviem co napeciem lebo asi budeme v podoli tak mozno poprosim mirovu maminu aby nam napiekla a pravdepodobne to bude sladke uvidim, prinajhorsom nieco kupim,lebo aj tak sa budeme nahanat aby sme to stihli, ale urcite prideme na to sa velmi tesim a nenecham si to ujst!!!

Adi, zuzka spala celu cestu v aute, takze teraz je vyspinksna do ruzova, dakuejem za obedik a kafco

horajda
10. nov 2009

baby aj ja rozmyslam na tym mackom, dajte vediet ked budete davat zaverecne slovo

bezaz
autor
10. nov 2009

zuzi cakam na odpoved, ale asi kaslu na to 😅 nemam rada take firmy 😒

tara2
10. nov 2009

ja by som tiez zobrala Andreja a mozem nieco napiect nejaky kolacik

mojkamirka
10. nov 2009

ahojte, aj ja chcem íst na oslavu. 😢 😢 😢 😢 😢 no sa mi neda, ako spekulujem tak spekulujem. Kebyže idem vlakom tak to sama s malým asi nem zvládnem, hoc len do blavy, ale teraz ako je už ťažký tak je problem kdesi ist bez kočíka. Hm neviem, možno ešte ukecám muža, či nepôjde s nami. Kebyže sa ta oslava začala skôr ako o tretej, tak by bolo super. Lebo my už chodime spať o šiestej a pokým sa dotrepeme domov tak to chvíľu potrvá. Ešte ste sa nedohodli na presnom čase, kedy to má začať?

prsky
10. nov 2009

hor...to fakt? ja ze ti preplace celu cestu...Lala uz zalomila 😉 a nie je za co aj na buduce 🙂

pepka
10. nov 2009

ahojte babulky,

bez, siska, 29.11. si pamatate datum uplne perfektne 😉

mirka, predbezne som to objednala na 15:00, lebo detuchy prevazne poobede spia, cas sa da zmenit...

chlapa ja neberiem, na taketo babske povedacky by som ho neukecala, teda povedal, ze ak chcem, pojde, ale bral by to ako spolocensku povinnost, ako meeting v praci si myslim, tak znasilnovat ho nebudem.
myslela som, ze vezmem Hanku, ale zase budu tam same male deti, nudila by sa a tak ju necham Petovi, nech si aj ja pokecam a nemusim sa starat o dve deti. jedno staci.

s tym co kto donesie to ani nemusime riesit, kazda ked donesie par kolacikov ci slane a nejaku flasu nealka, bude toho pozehnane. pohare, taniere a spol su, to si nosit nemusite 😀
ja spravim asi puncak, aj ked neviem, ako stihnem, lebo my ideme na ten vikend k svagrovcom do rakuska, a vratime sa skor len kvoli oslave, takze cez obed odtial budem futasit, aby som na tretiu stihla. piect by som musela uz v piatok. ak nestihnem, tiez to zachrania kupovane kolacky 😅

deni_v22
10. nov 2009

juj, baby, ticha zavist...urcite vam bude skvele na stretku 😵 tesim sa aspon na fotecky..

dnes bola mala ako cert 🙄 ..neviem, ci na nu lezie nejaka choroba, alebo zuby, no mala asi najurevanejsi den v svojom zivote.. nic nebolo dobre a kazdy nesuhlas bol okomentovany hlasnym jacanim ..dufam, ze zajtra uz bude v svojej kozi..

pepka
10. nov 2009

deni, u nas zase ja nie som vo svojej kozi, vymienaju nam okna na schodisku a je tu randal a kraval, hrozne. vcera Hanka nebola ani v skolke, lebo sme boli rano na logopedii, Mato nespal kvoli tomu hluku.... no na maslu som bola. Ale dnes je to uz lepsie, chlappi su uz o par poschodi nizsie, tak sa da....

a oznamujem, ze 9 dni pred prvymi narodeninami Martinkovi vykukol prvy zubok 😀 ved nacase bolo 🙂

rominka
10. nov 2009

ahojte tady uz to zije oslavou se mate to bude akce 😉 ale aby to pak nebylo ze chlapi budou pit a jist a vy litat kolem prcku 🙂 tal-vypada to dobre to vozitko cryo-krasny dort se ti povedl na poprve a jde videt ze meda se malemu libil a jak se mu libi odrazedlo medvidek pu? chtela jsem neco takoveho koupit male mame za ukol male neco vybrat od rodiny ale muj ze staci enduro ...

deni_v22
10. nov 2009

pepka, este den dva vydrz a dokoncia to... chudak Matko, musel byt tiez dobre nervozny, ked mu spat nedali..

dnes u nas lialo ako z krhly, ani vonku som nebola, aj to prispelo k ponorkovej chorobe...uz by sa mohlo pocasie umudrit konecne...

romi, ze enduro 🙂 ...moje detstvo 😉

rominka
10. nov 2009

deni 🙂 u nas dneska taky zacalo pekne lit to obede mal se zacina v posledni dobe pekne vztekat tak sla po obede spat do postylky ze ju naucim spavat nasledovalo vztekani rev pak ji rikam udelej mmince mala tak jsem jeste dostala celkem jsem vydrzela 20 minut a pak ju z tama vytahla a nakonec s nou sel muj ven aj v tom lijaku nedavala bych ju tak ale co predvadela posledni noci tak to bylo dilo dokonce vecera byla pak hodna a ted spi kdo vi jak dlouho mozna byla hodna ze pak dlouho spala ....

siska_br
10. nov 2009

deni - ako by si mi z duse vravela...doobedu sme boli sice cvicit, ale potom uz len doma a poobede to uz bolo 😝 😝 😝 tazka sichta pre oboch...k tomu sa nam klube von siesty zub, tak su aj noci PARADNE...od kedy o osmej zaspal uz dva razy plakal. sa tesim.

pepi - gratulujeme k prvemu zubku 😵

rominka
10. nov 2009

pepka -gratuluji k zoubku jsme vas predstihli uz nam roste 4 a taky nam dlouho nerostly ted uz to pujde jeden za druhym....

talinka
10. nov 2009

cafte,

cryo, ty ze sa nechces verejne chvalit, ze nie je cim? a kto napiekol Tomaskovi taku suuupis tortu, to uz ked ja idem nieco napiect, to je co povedat, co ja by som si na take torty ako vy netrufla....moje veci tiez nie su nadherne na oko,ale ze vraj celkom dobre chutia 😀 takze len pekne napec, micka, kupit je lahko... 🙂 v inom pripade musim aj ja kupit,aby som sa teda nemusela hanbit 😀

siska, ved aj u mna je lepsia alternativa kupit ako napiect,ale nieco vam vykuzlim, nebudem si to zlahcovat , vy si zasluzite 😉 a jasne,ze vy mimo BA mozte mat chlapov 😉 aj ostatne ktore chcu, len potom ja na tom budem horsie vy budete mat o deti postarane, budete sa bavit a ja zas nepokecam a budem len s tomim ako to teraz vidim 😝

a presne mali by sme sa vlastne spocitat kolko nas bude...ako citam tak tam bude vela chlapov...ja by som takisto ukecala Vladka ,ale takisto ako pepkin by to bral ako povinnost, 😀 a ja ho tam ani nechcem, naco?
a co sa tyka casu, tak ja sa tam ani na tretiu nedostanem , v poslednej dobe chodime spat okolo pol piatej a stava o stvr na 6, budem ho musiet nejak poriesit, aby zaspal skor alebo co ...lebo dojdem,ked vy budete odchadzat 😝 a presne,ked kazda donesie nieco, bude toho pozehnane....

talinka
10. nov 2009

aj nam uz ide stvrty zubalek 😀

pepka
10. nov 2009

tal, nesranduj, ja ratam, ze do 18-19 tam budeme, dlhsie asi nie, ved zase deti treba ulozit, teda ja to mam 100 metrov domov, ale baby su zdaleka..... skus ho vyspat v aute, povozit po okoli a pridete na oslavu do ruzova vybucani 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre