• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

13. októbra 2010 
ja sa chystam vo stvrtok nakupovat a piect na oslavu, Hanka ma v piatok party v MC, tak ma caka torta, sa mi do nej nechceeeee s matom na teplakoch prizicherkovanym
10. nov 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepka, neboj, vymyslim nieco,ale na tretiu ja urco nestiham, ak budem do stvrtej tam budem sa vytesovat ...budem ho musiet rano zobdit skor, potom chodi za 3 hodky spat znova, necham ho max hodinu spat a za 3-4 hodky spi druhykrat, tak to musim nejak vypocitat...keby vstal o siedmej , tak o desiatej do 11.00 spi...potom ho skusim o tej druhej uspat a po tretej by sme dosli to je to najidelanejsie riesenie,len vstavat v nedelu o siedmej aaaaa...ale co pre vas nespravim :grinning:
10. nov 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mato sa dufam vyspi v aute cestou z AT, inak nema sancu :pensive:
10. nov 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj pepi, zabudla som gratulaciu k zubku :dizzy_face: :dizzy_face: tak uz bude moct z jablcka odhryzat :dizzy_face:

s party v MC to mate super vymyslene....po emkinej oslave sme doma museli az tepovat koberec ... a pobavilo ma, ze medzi stolom a sklom, ktore bolo na stole bola obrovska mlaka dzusu..absolutne nechapem, ako ho tam dostali :grinning:
10. nov 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, ved aj centrum musime po sebe upratat, jedine, ze by sme si upratovacku zaplatili, aj taka moznost tam je :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dakujeme za gratulaciu, predvcerajsia noc tomu aj zodpovedala.... vcera mal iba krvnu podliatinu a dnes uz kukal zub von.
vraj kto zbada prvy zub, ma dostat nove saty, tak som si minuly tyzden predcasne kupila gate a bundu :grinning:
10. nov 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved jasne, ale iste je tam viac priestoru...u nas ta kalamita vznikla hlavne preto, ze sa jedlo aj hralo a blaznilo na tom istom mieste..no ale ved co, raz do roka nezaskodi koberec pretepovat :grinning:
10. nov 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis, tak ty si ten zubok vyprovokovala :slight_smile:
10. nov 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepka-vidis taky bych si mela za ty zuby neco koupit, tak prvni probuzeni prave probehlo....
10. nov 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano :wink:
pepka, tak uz ste zubati aj vy? nasa ma stele tie 2 spodne a staci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale vam bude super na tom stretku, dufam, ze mate dobrych fotografov, nech aj my cezpolne mame volaco z toho :wink:

vcera sme boli na rocnej prehliadke, 9550g, 74 cm, uplny krpec oproti tym vasim a aj oproti tomu, aka bola eliska, nevadiii, dobehne :wink:
11. nov 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bre ranko
pepka gratulacia k prvemu zubu
nam uz 2tyzdne idu spodne ocaky, ma to krvave a nist.. debilne zuby, sa tesim, kedy vsetky vylezu
zdeni ze krpata, ninka je este mensia :sweat_smile:
11. nov 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, ved to im staci...eli je taka cohana, kazdy si mysli, ze ma aspon 4 roky a potom sa cuduju, ze sa sparava ako mala :grinning: :grinning: :grinning: , ale ked poviem, ze este nema ani 3, tak sklapnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...je po marcelovi a ja tiez nie som az taka najnizsia :confused: :confused: :confused:

uvidime, co bude z alury, geny su geny, moja mamina meria 158cm, takze kludne z nej moze byt aj prizemny mrazik :wink:
11. nov 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaj a este v ramci "na posrateho aj hajzel padne" som dnes dostala kramy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi pohodaaaa, ved to je jasne, ze ked sa sere, tak na kopu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale zas aspon vies, ze nie si tehoska, ber to z tej strany :grinning:
11. nov 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zdeni sak ja by som aj brala.. ved uz som dlho negrcala ne? :grinning:
11. nov 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...takze ten zlcnik ti nestacil? vyhrab sa zo vsetkych sraciek a potom v klude uzivaj teho :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre ranko

romi to odrazadlo je uplne perfektne a tomcur ho zboznuje, lozi po nom, trubi stale, tlaci ho pred sebou, za sebou, sada si... no zabavi sa chvilu :slight_smile:

baby neviem co sa stalo ale tomi celu noc pregrckal takze som takmer nespala... som uplne hotova
11. nov 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko,

cryo, chuda maly Tomcur, asi nejaka viroza, aj my sme si tym nedavno presli, teda decka.... rychlo sa z toho vyhrabte, hlavne tekutiny sa donho snaz dostat, aby ste neskoncili na infuzkach...

zdeni, u nas obom deckam narastli paradoxne najskor horne zuby, zajacov mam doma :grinning:

a 1-rocna aj 5-rocna prehliadka nas caka zajtra, + posledny prevenar
11. nov 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky tak Zdeni my jsme ještě menší takže pohoda mám doma malé pivo :grinning: :grinning: :grinning: ale mě se to strašně líbí jak takové maličké si tu lítá :grinning: :grinning:

u nás rýma došla do stavu hustoty plného nosu takže jsem byla nucena si odsát protože mi vůbec nesaje....vysavač u nás jede na plné obrátky holky stojí řadu na vysání nosu :grinning: :grinning: Kiki jde ráda ale na Káju potřebuju kazajku ta se brání zuby nehty.....

cryo co je malému?ještě zvrací?asi mu něco jen nesedlo......
11. nov 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko..ja som bola rano Kexa odniest k veterinarke na cistenie zubov, chudacik sa tesil, ze idem niekam iba s nim a takto som ho zradila :grinning: takze som vstavala o 7 a lalus si pochrapkala do pol 9, ze jak dobre

zdenus...ze alura je stupel...sak lala je mensia - meria len 72 centi a vazi 9,3 ale vyzera ako mala mishelinka :wink:
11. nov 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
vsetko najlepsie Martinkovi od pepkovych zelame :wink: a ze toho bieleho kona nech este necha na pokoji..muza mam na ceste do BA, tak nech sa mu nepletie sneh pod kolesa..:slight_smile:

cryo, chuda Tomi, drzim palce, nech sa rychlo da dokopy..

bez, kramy ber pozitivne..vies si ich predstavit o tyzden neskor v spolocnej izbe s chlapmi? :wink: a inak na teba myslim a drzim palce na statnici i v nemocke :wink:
11. nov 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute :slight_smile:

pepka - gratulujem k zubku :slight_smile:

zuzi - odkedy beriem Cerazette tak mam kramy kazdu chvilu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nie sice take silne ako obycajne ale mam a uz mi to pekne lezie na nervy :rolling_eyes: , este mam jedno balenie tak to douzivam a potom budem mat konecne kramy len raz za mesiac :grinning: . Ale ty si aj tak bola bez nich dost dlho, ja som dostala 3 mesiace po porode :astonished:

heli - zelam rychle vyzdravenie :wink:

adi - taky podraz na chudaka Kexa :grinning: :grinning: :grinning:

a vsetko najlepsie pepkynemu Matkovi k meninam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. nov 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vyzera ze okrem slabej nadchy mu dokopy nic nie je.... vcera sa vecer troska prejedol a grcal velke kusy hrozna, tak myslim, ze bol hlavne pahltny
inak si tu lieta jak sarkan

matkovi a vsetkym martinom vsetko naj naj naj!
11. nov 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

blahozelame matkovi pepkovie k meninkam, mame este nejakych inych matkov?? asi ani nie, ze???

cryo - tak sa snad len objedol a cosi mu nesadlo...moznoze mu aj tie sopliky stekaju do bruska, aj z toho by mohol. hlavne, nech ste v poriadku

tara - a mozno ani raz za mesiac nie :wink: ozaj, uz som aj zabudla, mas stale rovnake cislo jani? asi pred dvoma tyzdnami som ti volala, bola som zrovna v C&A-ku a mali tam zrovna opat akciu na bodicka s dlhym rukavom, som ti volala, ci nahodou este nepotrebujete, ked si nevedela zohnat...ako ste na tom s mlieckom?

prsky, chodite na dentalnu hygienu? som si dodnes naivne myslela, ze psy si zuby cistia o kosticky..
11. nov 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siska - hej mam a nemas ty nahodou utajene cislo? Lebo jedno utajene mi volalo a kym mi Andrej stihol priniest telefon tak dozvonilo a kedze bolo utajene tak som nevedela kto vola :grinning:
11. nov 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martinko vsetkym dakuje za gratulacie :wink:

a takto plynie cas: http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3521723&vReferer=
11. nov 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siska - a s mlieckom sme na tom tak ze pijem ten caj a zatial mam prsia o.k.
11. nov 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj my sa pridavame ku gratulacii Martinkovi!!!

baby aj u vas tak stale prsi, boli ste niektora vobec vonku?
11. nov 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani a ty co uz nemas mliecko alebo prestavas kojit nieco som take prebleskla ocami ze si pisala ale akosik som to do detailov nezaregistrovala
11. nov 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matkovi tiez zelam vsetko naj!

siska...no obrusuju, ale nie je to nic moc - a urcite nie o kosticky (velke plemena hej, ale skor o kosti zo svinky, kuracie sa nesmu davat, lebo moze dojst k perforacii creva)...a mali by sa im tiez cistit zubky, mam aj speci kefky na to, ale jednak som to kexa nenaucila /nessinke by sa dali/ a jednak som leniva jak vos :wink: Kexo uz ma 5 rokov a doteraz sa mu nic so zubami nerobilo, ale uz mal strasne vela kamena na zuboch a pri jedle mu krvacali dasna, takze skor akoby mu dasno odhnilo /ako 10r jazvosovi kamosov/ som sa rozhodla mu dat tie zubale vycistit :wink:
11. nov 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok