Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

deni_v22
13. nov 2009

cryo, easy, oprazim cibulu, zalejem vodou, pridam kocku spenatu, kocku bujonu, 2-3 zemiaky na kocky, cesnak podla chuti, davam tak 3-4 strucky, dolejem vodou, uvarim, rozmixujem a na zaver pridam smotanu na varenie. papame s krutonikmi alebo syrom, ako v tvojom recepte 🙂. A niekedy davam namiesto spenatu brokolicu..

zdenus
13. nov 2009

deni, ja presne tak ako ty spenatku robievam brokolicovu, hraskovu, porovu, sampionovu...na jedno kopyto a su to mnamkove polievky...davam do nich tie gulicky oprazene z lidla, aj tie su vyborne 😝 😝 😝

cryonae
13. nov 2009

ja som objavila teraz v jenote take bylinkove krutoniky.... uzasne su! http://www.landleben.at/de/produkte/salat/crout... konretne mam tie zelene

cryonae
13. nov 2009

jej baby, tomcur dostal na narodky aj taky koberec s chodidlami, na ktore ked stupi tak to vyda melodiu a uz na to prisiel, ze na to musi stupat, tak si tu po tom teraz hopsa a tancuje 😵 😵 😵 😵 😵

cryonae
13. nov 2009

a tie krutony som objavila v jednote... coop 😀

paskova
13. nov 2009

Ahojte baby

malokedy sem prispievam, ale poctivo si vas precitam kazdy den. 😉 Gratulujem vsetkym oslavencom, ani sa mi nezda, ze uz mame rocne deti. 🙂 🙂

Specialna vdaka cryo za tip na paprikas s tarhonou. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Moja Sophi je otrasny jedak, neje skoro nic, zo vsetkeho len zobka. Jedine co do nej dostanem je UM, to pije furt ked vzdam chodenie s lyzickou za nou. Dokina mi vravi, ze sa to zlepsi, len kedy. 😒 😒 Dnes z toho paprikasa zjedla na moje pocudovanie dost lyziciek, i ked pri vasich jedakoch by sa zdalo , ze to je nic. Vyskusam aj tu polievku, dakujem za recepty.

cryonae
13. nov 2009

pas vobec nie je zac 😉 ja uz som za zufalku a skusam mu davat kadeco.... samoska ze upravene na jeho jemny zaludok, ale snazim sa mu davat chutne veci, lebo maly ma velmi vyberany jazycek 😉

deni_v22
13. nov 2009

baby a ako varite tu tarhonu? lebo, priznam sa, mne nechuti uz od cias skolskej jedalne, kedy nam ju varievali aj s podrazkovym hovadzim, takze doma som ju nikdy nevarila ... ale spravila som prieskum v rodine a vsetci by si to aj dali, tak ked sa rozhodnem im spravit radost, nech viem, ako na to 😉

prsky
13. nov 2009

cafte..zuzi, velka gratulacia!

my sme boli v pondelok s Lalou skonzultovat bakalarku, takze lala uz vie, ako to chodi 😀

inak sme chore, chripka nas skolila, ja som si dnes bola po ATB, takze mi je "uzasne" . idem lezat, pafte sa

cryonae
13. nov 2009

deni ja malemu varim normal ako cestoviny, alenic moc teda.. susedka mi spominala, ze ona robi tak ako ryzu... poprazi na cibuli s cca 1,5-2 nasobkom vody

bezaz
autor
13. nov 2009

dik za gratulacie
deni u nas je tarhona velice oblubena, tiez robim ako ryzu, ale bez cibule, len na oleji oprazim a zalejem vodou 😉
sme konecne ninke kupili autosedacku, sa z nej vytesujem 😀

deni_v22
13. nov 2009

baby, vdaka, skusim to najblizsie tak, ze oprazim a udusim...najprv ju vsak musim kupit 🙂
btw, ryzu ja napr. varim v mikrovlnke..zarucene neprihori 😉

mojkamirka
13. nov 2009

ahojte,
bez, veľká gratulácia. Si predstavm, minule sa mi s tebou snívalo. 😀 Prišla som do BA a ty si mi mala strážiť Tomáška. 😀

cry, recept vyzerá chutne, no pri mojom nízkom tlaku by mi MM volal pohotovosť. Mne stačí keď sa dá na pol kila mäsa, z ktorého budú fašírky 3 strúčiky cesnaku. Minule som sa pozabudla, dobre som sa najedla a isla von s malým. Som myslela, že domov už nedôjdem, po ceste som sedela dvakrát na lavičke ako mi bolo zle. 😝

mojkamirka
13. nov 2009

pepka pekná váha, my sme mali takú pred dvomi mesiacmi a 76 sm 🙂

mia114
13. nov 2009

ahojte
uz som tu dlho nebola 😅 ale obcas si vas precitam.ja viac chodievam na Fb.
My sa mame dobre, mala je poriadny certik, a drobec tiez 😀 Obcas na nich nestacim. Hlavne ked sa zavru v izbe a je tam ticho tak uz viem, ze nieco vyparatili 😀 Minule vyhadzali celu skrinu s oblecenim, s hrackami, uuuuplne vsetko bolo na zemi pomoesane a oni si tam sedeli a rehotali sa na tom 😀 tak som mala potom co robit, upratat to ked sa mi tam medzi tym este motali.
Inac, je mala v pohode, odvtedy co nekojime, tak aj celkom pekne spinka v noci. Zobudi sa obcas ale to len zamrnci a ked zisti ze som pri nej tak spinka dalej. Chodit sa jej samej moc nechcelo, takze az na svoje prve narodky zacala sama, uuuuplne to iste ako jej bracek 😀 on taktiez na svoje 1narodky.
Zubkov mame 7, uz asi 2mesiace nam ziadn nenarastol.Papame celkom pekne, mala je dost velky jedak. ta ked vidi niekoho jest tak k nemu pribehne a chce aj ona.No v stolicke neobsedi ani za svet, tak sa tam vrti a vylieza, ze radsej ju krmim na kolenach alebo na zemi 😅 😝
No a je este celkom jedoska 😠 ked sa jej nepaci tak zacne kricat jak tur, hovorim si,ze bude z nej spevacka bo ma taky hlas, ze az 😀 Tu je snad pocut az dole pod barak.
Juj, ale ten cas straaaasne leti, zachvilku budeme chodit do skolky pre nich.
tak asi tolko, ak bucete chciet mozete si kuk na FB moje fotky a aj sa pochvalim mojim vytvorom torticiek na Nellkine narodeninky. tak ak budete chciet dajte si mam medzi priatelov 😉
http://www.facebook.com/home.php#/profile.php?v...
papa, a drzte sa a ako kukam, budete mat spolocnu osvau tak nech sa vam vydari 😵 😵

horajda
13. nov 2009

cafte zenuse, v prvom rade chcem pogratulovat Zuzke sikulke!!!

Adi a Lalus prajeme rychle uzdravenie!!!Neboj antibiotika zaberu do dvoch dni!!!

talinka
13. nov 2009

ahojte dievky, zas tu sice uz asi ziadnu nezastihnem , tak ale aspon vas pozdravim, aky krasny teply dnik za nami, sa mi strasne lubilo dnes vonku prechadzat 🙂
Dnes sme boli v Lidli zas po dlhej dobe, lebo som mala zas abstak na sladkosti doma ani jedna 😝 a odtial mi velmi chutia tak som sa vyburila zas.... 😝 a to by som mala dat predvianocnu dietku nejaku 😀

bez, no paradicka, ake stastie na super otazku, BLAHOZELAM !!! sikovnica jedna 😵 😵 😵

cryo, dikes za vynikos recept na polievcicku, pri vas sa ja dievky aj dam na varenie konecne 😀
Take chute ste mi narobili na tie fajnove polievocky, ze musim sa na to dat aj ja...a vyzera to celkom jednoducho 😉

prsky , vyzdravte sa!!!!

mia, aj vam zelam vsetko naj k rociku !!!! 😵 😵 😵 a ty nedojdes na oslavu?? sak tiez patris k nam 😉

pepka
13. nov 2009

zuzkaaaaa, gratulujeeeem Magorke 🙂 a hned duplovanej 🙂
vidis, ze si to zvladla, aj ked sa uz po sty krat opakujem, ze vas baby studujuce obdivujem 😕

pepka
13. nov 2009

tal, aka predvianocna dieta, to nepoznam, nedrzia ludia dietu az po vianociach 😀
este mozes

pepka
13. nov 2009

a polievocky kramove aj ja milujem, spenatovu, brokolicovu, mrkvovu.... mnaaaam, a este vsetky biele omacky-polievky, to mozem varit a jest doaleluje....

pepka
13. nov 2009

ha, ze kramove polievky 😀
samozrejme kremove

uz tu asi vediem monolog, co?

oslava stastne za nami, decka sa vybujacili teda poriadne, 8 skolkarov a 4 deti do 1 roka, takze veselo bolo 🙂

talinka
13. nov 2009

pepka, predvianocna dieta je taka, ze zhodis par kil , aby si mohla vela hltat na vianoce a pribrat to co schudnes a nie ze priberem aj teraz aj na vianoce a potom je to dvojnasobna nadvaha 😀

viem si predstavit ako bolo veselo, snad si aj foto porobila 😉

kramove polievky ja veru nemusim 😀 😀 😀

pepka
13. nov 2009

ahaaaaa, tal, uz to chapem, ked ale s mojim apetitom.... ja sa neviem rozozrat ☹

foto som porobila, uz sa mi nechce nahadzovat, som grogy po dnesku, zajtra pripichnem fotky.

a kramove poliefky ani ja nemusim 😀

talinka
13. nov 2009

pepka, to mas stastie , ze sa nevies rozozrat 😀 nemyslela si to, ze sa nevies dozrat ? 😀 lebo to ja mam apetit a nemozem sa dozrat 😀 ale tak ty s tvojou liniou mozes jest do aleluuuuuuja 😀

bezaz
autor
14. nov 2009

bre ranko
tak u nas kremove polievky vari peto, aj ich teda zje na hektolitre
a kramovu polievku tiez moc nemusim 😀
peto siel na vianocneho kapra, tak mam hned "sokovu" terapiu, sama s malou po strasne dlhej dobe
nacim by bolo upratat a tak, len sa mi nechceeeee 😝

tara2
14. nov 2009

Caute 🙂

zuzi - ved si este oddychni, upratovat mozes aj zajtra 😉

a kramovu polievku tiez ee 😀 😀 😀

ouaj babule co chodite na zumbu do avionu este sa treba objednavat dopredu?

horajda
14. nov 2009

aj ja by som sla niekedy s vami na zumbu ak je to nezavazne

tara2
14. nov 2009

zuzi vsak mozeme ist niekedy spolu, viem ze sa tam objednavalo mali to aj na ich stranke ale teraz som tam nic take nenasla...

bezaz
autor
14. nov 2009

ja chodim v samorine, cvici to super babenka 😉

tara2
14. nov 2009

zuzi a ako casto chodis?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre