Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

bezaz
autor
16. nov 2009

adi aj u nas nastastie na ninku presla choroba len vo forme sopla asi 2 dni, takze tiez je velice odolna.. alebo ze by to bolo tym mliekom? 🙂
ozi zdeni, prides ma pozriet po OP? 😀 ked uz to mate pod domom

bezaz
autor
16. nov 2009

joj cicky, este som zabudla, kto by mal zaujem o tu levandulovu hracku, co davala link zdenka, odpisali mi, ze tovar posielaju do 48 hodin od objednavky, plati sa bud na dobierku alebo vopred.. ja by som chela bubline objednat tu kacicu, takze ak mate niekto zaujem 😉

prsky
16. nov 2009

jani hej, uz je nastastie lepsie, len je Lala este stale trochu soplava

zuzi, ja si myslim,ze je to mliekom, lebo ja som mala ovela horsi priebeh chripky aj vyssiu teplotu ako Lala a nepredpokladam, ze Lala by chytila ineho bacila ako ja, ci? 🙂

bezaz
autor
16. nov 2009

adi ze.. aspon na nieco je to vecne prisavkovanie dobre.. 😉

siska_br
16. nov 2009

cafte babule

som zufala capla dieta spat, ked niekde cez vikend sme a ma okolo seba pozornost, nevie sa potom spratat do kozticky 😠 velice bol prijemny dnes doobedu. ledva som navarila a pradlo vyvesala. bud mi vysi na nohe, alebo obzuva spinave zablatenene topanky 😝 no ten musi mat imunitu jak blazen, dieta jedno. zasadne robi to, co nesmie, opica mala, lebo potom ho od tych topanok/sklenych flias v linke/zachodovej misy/smetneho kosa/.... musim prelozit a cely je stastny, ze mu venujem pozornost - a je jedno, ze ho vadim...

bezi - ja urcite, idem tie plysove zvery este raz kuk. lebo jedneho psa uz dostane, tak asi vyberiem ineho zvera

jani - dominikovi aj od nas vsetko vsetucko NAJ, nech vam rastie do krasy ako doteraz 🙂

a usoplencom skore uzdravenie...

siska_br
16. nov 2009

zuzi, tak aj my si prosime kachnu. posli mi potom tvoje č.u. aj sumu s postovnym prosim. a ze samik dakuje velmi pekne, zuzka 🙂 . ked bude spat s kackou jak normalny clovek, aspon dve hodiny vkuse, podakujem sa aj zdenus, vyrobcom, aj svatemu petrovi ak treba..

bezaz
autor
16. nov 2009

oki siska, pisem si.. baby, este niekto? 😉

horajda
16. nov 2009

zuzi ja ti dam vediet ci ano vecer ak mozem musim si to pozriet a rozhodnut sa ci ano ci nie

bezaz
autor
16. nov 2009

zuzi v pohodke, daj vediet 😉

tara2
16. nov 2009

siska - dakujeme 🙂

adi - super, to najhorsie uz mate za sebou 😉

zuzz
16. nov 2009

ahojte - no, to ste toho popisali 😀 ani neviem, na co reagovat najprv...
cryo - dufam, ze ta malicka uz je v poriadku, tiez mi zaludok stislo, ked som to citala.

zumba v avione - je fajn, cvici Juri, ja som poleno polenovate, ale aj tak sa nevzdavam 😝 chodim poctivo uz od augusta. najhorsie je zacat, potom si to clovek uz vzdy objedna na ten dalsi raz, teda na dalsie dva tyzdne to mam vzdy zajednane, lebo je tam fakt plno, ale uz pridavali do rozvrhu dalsie hodiny, tak mozno vam bude vyhovovat menej vychyteny cas. ja chodim v pondelok vecer, iny den ani cas sa mi neda. uz sa to tam aj tak nejak vytriedilo, som si dnes vsimla, ze na tu 'moju' hodinu chodi viacero takych drievok, tak si aspon nepripadam tak blbo, hehe 🙂

vsetkym prechladnutym a usoplenym prajeme skore uzdravenie.... my sa liecime uz treti tyzden. teraz sople ustupili a vratil sa kasel. posledny vyter bol pozitivny na streptokoka, atb som zatial celkove odmietla, davame lokalne do nosa. vo stvrtok bude kontrolny vyter. crp bolo aj tak < 8.

a vsetkym oslavencom len to najlepsie do dalsieho rocika zivota.

a mame siedmy zub a cca pol minutove samostatne postavenie sa a statie - krpana zacala nacvicovat udrziavanie rovnovahy 😀

bezaz
autor
17. nov 2009

caveste, kde ste kto?
my sme uz u nasich, opica krasne vydrzala, asi 1.x vo svojom zivote celu cestu bez revania, hodku sme pokecali a potom zalomila 😉 zeby to bolo tou novou sedackou?
zuzi vas sa ta choroba ale drzi.. kokso ze streptokoka 😝 asi mate doma bacilonosica

prsky
17. nov 2009

ahojte..zuzi aku ste kupili? romerku? podla mna Ninku urcite viac rajcovala cesta smerom dopredu 😉

Lala ma dnes divny den - vstavali sme o pol deviatej a uz sa pred pol hodkou lamala, skoro mi pri venceni psov zaspala, tak som ju fukla do postele a spi - takze mozem cakat, ze o pol siestej si da kratku 15min siestu a zas bude zurovat do desiatej 😠

bezaz
autor
17. nov 2009

adi hej, romer king plus 😉 hlavne vo vajci bola strasne pokrcena, ved uz jej to asi bolo nepohodlne 😅 a vajco sa mi podarilo vcera rovno predat 😵

talinka
17. nov 2009

ahojte,

tak vcera som sem prave chcela napisat, ze sme asi jedini, ktori sa este netrapili so soplikmi, ci nejakymi ochoreniami, ak neratam sestku alebo nase zelene hofienka...boli sme voci vsetkemu odolni a nemusela som to ani napisat, aj tak som to uriekla, Tominko v noci nejak chrcal, ma sople, stale mu tecu aj zvysenu teplotku, kycha ,kasle, takze zajtra pre istotu ficime k lekarke 😖 taze sa pridavame k pacientom.....

talinka
17. nov 2009

bez,jasnacka, sak zmena sa jej lubila a ze moze ist v smere jazdy, aj u nas je to uz lepsie aj ked este stale nie na 100% , ale reve menej...

tara2
17. nov 2009

Caute 🙂

tal - snad vam to rychlo prejde ☹

zuzi - Romerka sa aj mne paci 🙂

dnes skoro cely den upratujem, uz mi z toho sibe 😝

cryonae
17. nov 2009

Ahojte babulky,

tomino po dlhom boji zalomil a ja som uplne grogy.. dnes skoro nespal 😠
este troska sopli, ale uz len ked sa jasi alebo vyrevuje, inak je v poho

vcera sme nakupili materialu na domcek za 2 kamiony, takze ked bude pekne tak zaciname 🙂 🙂 🙂

talinka
17. nov 2009

tara, dik 😉
chudatenko, uplne sa z neho leju sopliky ☹ ale tak snad prejde rychlo, hlavne nech do oslavy vsetky detuchy su fit !!!

cryo, no super....tak uz to zacina byt vazne 😉 domcek sa stane realitou ...

prsky
17. nov 2009

ozaj baby a ako to bude s taniermi a poharmi a tak...spominalo sa to ?

tara2
17. nov 2009

cryo - a pre aky material ste sa nakoniec rozhodli? Ja som si bola vcera vybavit golem kartu 🙂 a s tym 2 tyzdnovym terminom si mala pravdu ale nevadiiii ked som uz tolko cakala tak ma 2 tyzdne nezabiju 😀

tal - opatrujte sa 😉

tara2
17. nov 2009

adi - to sa tusim nespominalo

cryonae
17. nov 2009

prsky tusim ze pepka spominala, ze tam riad je.. alebo sa mi to len mari?

tal no v to pevne verim a dufam... snad do 2 rokov 🙂

cryonae
17. nov 2009

tari a neskusime predsa len dovtedy ten bernolak, alebo nieco ine? ked sa niekam objednas, daj vediet, skusim si na vtedy zohnat niekoho na opatrovanie 🙂
rozhodli sme sa pre Heluz 30tku myslim

tali drzte sa, aspon ze Tomi lepsie znasa odsavanie... u nas je to srdcervuci boj

talinka
17. nov 2009

prsky, pepka tusim spominala, ze riady su tam, ja som rozmyslala, ci tam netreba prezuvky alebo tak 😀 lebo predsa dojdeme v botach a deticky tam budu lozit chodit, ci tam budeme naboso asi no neviem,..

cryo, jani,...dakujeme...zatial sa drzime,sice chrchle tazsie sa dycha a stale sa budi chudatko,ale tak aspon nie je horucka a dufam, ze nas obide a je to zo zubkov a nic vaznejsie 😉 no odsavanie je uz horsie nechce to,ale da sa to este zvladnut, horsie je to s meranim teploty v zadocku....vy este merate tam alebo inde? lebo pod poazuchou tiez odmieta to vybera ten teplomer

skor mam dnes depky a dost sa bojim,lebo tato ma bolesti - vystrelujuca bolest v nohe....ale to je na dlho, on bol pred vyse desiatimi rokmi operovany na chrbticu a mu to dovrzali a ochrnul , bol na voziku,ale naucil sa ako tak chodit,teraz funguje uz len o palicke, aj ked cit v nohe nema,ale aspon maka, snazi sa, soferuje,a teraz ma zas taku bolest v nohe ako pred tou operaciou, tak sa bojim ,aby mu tie nohy znov aneodisli a bol by na ten vozik odkazany, to by som asi neuniesla, uz sme si prezili dost bolesti a doteraz trpim ako tato trpi, my sme totiz boli vzdy taki aktivni, lyzovanie plavanie a tak....a teraz je obmedzeny,ale za tie roky sme si uz zvykli a tato to super zvladol, velky obdiv...a teraz bojim....nezasluzi si take nieco 😔 aj som si uz poplakala....

rominka
17. nov 2009

ahojte kocky 🙂 bez -dodatecne gratuluji a taky nasim malym oslaveneckum Dominickovi a Hance (ta uz je ale slecna) 😉 cely vikend stal u nas za .....opet tchyne .....a vcera jsme byli na rocni kontrole s kyclama a mame jit na kontrolu ve 3 letech uz jsem myslela ze tam koncime a zas nic je to porad na -1 ale to nam rikal doktor od zacatku ,a jeste jsem si konecne vyridila pas od svatby mam propadly at muzem cestovat

tara2
17. nov 2009

cryo - zuzz chodi pondelky, takze sa dohadujem s muzom ci by mu vyhovovali pondelky a ked nie tak budem chodit stredy ved ti dam vediet a mohli by sme sa objednat. Inak kocka na recepcii hovorila ze si mam skusit zavolat v pondelok ze sa im dost casto niekto odhlasi. A s tym Bernolakom akurat som sa chcela spytat ze ci ste tam nahodou neboli...

joj mate pravdu s tymi riadmi teraz som si spomenula ze fakt pepka hovorila ze je tam vsetko

tal - ja meriam v zadku a v pohode. Musis mu pevne chytit nohy, pokrcit v kolienkach a pritlacit na brusko ale tak aby ho to nebolelo a tu minutu ho udrzis. Ja davam malemu este nieco do ruky nech sa zabavi. A to s ockom ma mrzi, ale mozno je to len pricviknuty nerv a po RHB mu ta bolest prejde. A bol u nejakeho lekara?

romi - dakujeme 😉, mna tiez v nedelu vytocila ta moja 🙄 chvilu bola v pohode a uz zase zacina vymyslat a organizovat vsetkym zivot 😠 😠 😠

talinka
17. nov 2009

jani, no presne tak meram v zadocku,len uz je velmi pohyblivy a je to narocnejsie,ale tak zvladam, horsie, ze mam dva digi teplomery a kazdy mi nameral inak..jeden 36,7 a druhy 37,2 rano...tak meriam len jednym uz a ma 37,4...a tatovi to zacalo dnes, tak snad zajtra pojde k lekarovi aj ked tomu moc neverim...dufam, ze sa vobec postavi na nohy... 😝 a dakujem 😉

cryonae
17. nov 2009

tali drzim tatovi palce, nech to nie je nic vazne!
ja meriam v zadocku, ale ja mam taky teplomer co to zvladne za 3-4 sekundy, takze si to tomi ani nevsimne.. ale uz som nemerala cele mesiace

tari vsak uvidime, nejak to uz hadam zorganizujeme 🙂

idem ja do sprchy a spat
see ya

talinka
17. nov 2009

cryo,dik a dobru nocku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre