Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

cryonae
4. dec 2009

tari ani nehovor... ale zatial tahame vsetko z Vladinovho platu... ked sa dostaneme po distancne podlozky to uz budeme davno ficat ha hyposke 😀
diky za receptik! urcite vyskusam ked mi tomcidlo da par hodin casu 😵 ja medovnicky mozeeeeem!

tara2
4. dec 2009

heli - 😀 😀 😀 a odkial idete brat? Aj nas to caka... no a tie perniky vyskusaj, fakt su dobre. Ozaj a cesto musi byt v chladnicke aspon 24 hodin...ked sa to takto rozdeli na dva dni tak sa to da stihat. Ja som vacsinu pernikov stihla napiect kym maly spal a potom som uz len dopiekla par plechov...a to som robila z dvojitej davky takze ich bolo fakt pozehnane 😅

inak dnes som este nestihla ani poobednu kavu, maly spal za cely den pol hodiny 😒 , chodi po byte a rozhadzuje veci...co ja upracem on rozhadze 🙄 . Tiez mu nechuti jest ale to trva uz par dni...keby sa mu uz aspon tie sople stratili

bezaz
autor
4. dec 2009

no u nas sa dnes zatial spalo cca 30minut, a vyzera ze uz ani viac sa nebude 😝
baby, ktore mate rady oriflame, je teraz akcoska, ze si mozete objednat z dvoch katalogov, c. 16 aj 17 http://www.oriflame.sk/index.jhtml
jani plz kolko po OP mozem ist cvicit?

cryonae
4. dec 2009

tari nemam zatial predstavu... my sme tazky pripad, lebo ja som na materskej a vladino je zivnostnik....
ani ja som este nemala kafe.. ale to len sedim zababusena na riti a makam na darceku pre svokrusku 😝

zuzz
4. dec 2009

tak natalia spala asi aj za vase detuchy 😀 zobudila sa vyrehotana s cervenymi licami. dufam, ze zvysok dna bude mat dobru naladu. ved spat uz pojde az vecer. a v noci spi s tatkom, hehe. sa zas vyspim, jupi.

tara2
4. dec 2009

moje dieta konecne zaspalo 😵 😵 😵 tak som stihla umyt riad a uvarit si kavu 🙂 este treba upratat ten bordel co maly narobil ale kaslem nato, bordel neutecie 😀 😀 😀

zuzi - no podla mna aspon 6 tyzdnov by si mala byt v klude myslim ziadne tazke bremena 😅 a fyzicku namahu. Neviem aka je zumba namahava (este som nebola idem az buduci tyzden) ale urcite pockaj aspon tych 6 tyzdnov 😉

heli - a uz si nieco nasla?

bezaz
autor
4. dec 2009

jani az 6tyzdnov? 😲 😲 😲 ved mne uz ani tie rany nie je poriadne vidno 😲 mam totiz permanentku na zumbu a ta plati len do konca tohto roka 😝

tara2
4. dec 2009

zuzi ale nezabudni ze mas este aj vnutorne stehy 😉

cryonae
4. dec 2009

tari ja ten darcek vyrabam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ale sa bojim, ze ked to sem napisem, ze jej to nejaka dobra dusa prezradi 😀 ja uz sa neodvazim povedat, kto vsetko to sem chodi citat a koho okrem nas to tu uz len moze zaujimat 😉

tara2
4. dec 2009

teda cryo dobry darcek 😉 super

bezaz
autor
4. dec 2009

jani sak hej, len ked sa subjektivne citim uplne v pohodicke 😅 ja som planovala uz next week ist zumbovat 😕
heli neprezradzaj, zasa ta tu nejaka dobra kamoska tvojej super skoro svagrinej vymakne a prezradi 😀 😠

bezaz
autor
4. dec 2009

no idem na to rodicko, len mi stale nedosla kamoska strazit opicu 😅

tara2
4. dec 2009

zuzi - to je dobre ze sa citis fajn 😉 a vsak zober na rodicko aj malu 😀 a hela neprezradza teda prezradza ale na tajnasa 😀 😀 😀

tara2
4. dec 2009

ozaj pokazila sa mi pekarnicka ☹ ☹ ☹

cryonae
4. dec 2009

tara co podkladate s tymi podlozkami? zisti rozmery

tara2
4. dec 2009

heli - spytam sa

bezaz
autor
4. dec 2009

jani uprimnu sustrast.. ja som bola bez pekarne ako bez ruky 😅

tara2
4. dec 2009

cryo - podlozkami podkladame roxory a rozmery su 1,5 cm

zuzi - dik 😉 no co nejako to budem musiet bez nej vydrzat 😲

talinka
4. dec 2009

ahojte, no skoda, ze som nemala cas dnes s vami pisat, zaujimave debatky ste viedli 😉

Dnes bol narocny den, Tomino bol vesely aj mrzuty nejaky..neviem co ho to chyta,ale zacina sa nejak "rozculovat" furt vykrikuje, hada sa s nami az ocervenie v tvari 😀 sa na nom strasne rehoceme,len dufam, ze ho to prejde.....nervacika maleho....
Som rada, lebo mam umyte konecne vsetky okna, dosla mi pomoct aj svagrina tak sme sa prestriedali aj s oknami aj s hranim sa s Tominom, potom sme boli nakupit, zajtra nas caka oslava Tomaskova, prave som dala masko do pacu, co budem grilovat a zajtra si vymyslim nejaky ten salatik cestovinovy, teraz este chcem urobit mikulasske balicky,ale asi som to prehnala, mam plnu velikansku igelitku sladkosti.. 😅

Inak aj nam sa nejak pominali prachy a asi zacina utahovanie opaska 😝 Ja este ani neviem co Tominovi na Vianoce, nejake oblecko uz som mu pokupila...este nejake hracky,knihy, CD a notebook by som chcela nejaky vyradeny nech ma na hranie alebo mu kupim ten detsky...Vladkovi som objednala take tricko co bude mat rovnake s tominom a CD a asi este nejake oblecko a parfem...dedulom a babam asi hrnceky a kalendare s Tominkom, ak stiham este objednat, nejake knihy, dvd, svokrovcom nejaku jedalensku supravu,sestre nieco do noveho domu ..takze este to par ejurasikov stat bude 😝

pohlavie: ja som chcela chlapca aj som vedela a citila, ze cakam chlapca 🙂 aj druhy by mohol byt chalanisko...ja tu ruzovu moc nemusim 😀 a v obchodoch sama ruzova no na porazenie 😀 ale tak keby bola sestricka, berem aj to..ak sa teda niekedy rozhodneme aj pre druhe mimi 🙂 ale to az do domu skor asi eee....

cokolada....no u nas nieco ako zabudnuta bonboniera nehrozi, teda pokial nie je nejaka otras 🙂 ale ked je tatiana tu zmakneme za par vecerov 🙂 aj ked ja zjem malo coko, mne je z toho potom divne...ja osm skor na cokoladove keksiky 🙂

prsky
5. dec 2009

cafte

mala som akurat zaujimavu debatu s kamoskou ohladom RP...ona mi tvrdi, ze tato nova uprava sa bude tykat tych, co im bude priklepnuty RP od januara 2010 - cize teoretisch, ak nepoziadame o ten zvyseny, mali by sme dostavat popri praci na dohodu aj tych 164...len je otazne, ci by sa nam to oplatilo a ci je to naozaj tak 😖

bezaz
autor
5. dec 2009

adi nemas niekde link na ten novy zakon? musim si to sama nastudovat, lebo tieto overene informacie ma serinkaju 😔

prsky
5. dec 2009

nemam...a nastudujes, ale ci to tak nastuduju aj tety v Samorinskom UPSVaR 😀

prsky
5. dec 2009

a tu su nove info priamo na stranke upsvar: http://www.upsvar.sk/rsi/rsi.nsf/0/8C13DFE947EE...

prsky
5. dec 2009

a tu je na porade presne tento problem rozoberany: http://www.porada.sk/t123209-praca-popri-rodico...

takze mne to vychadza, ze mozeme robit, ale nesmieme poziadat o zvyseny prispevok, lebo by nas potom posudzovali podla noveho zakona

talinka
5. dec 2009

no ahojte,,Tomi mi dnes zacal chodit !!! 😵 😵 😵

narodeninovu oslavicku mame uspesne za sebou, bol to riadny frmol na zaciatku,nestihacky... 😀 ale nakoniec sme sa dobre najedli, napili, darcekov bolo tiez dost, Tomi ani vsetko nekukol,najviac sa mu pozdavalo odrazadlo a detske naradie.. 🙂 torta bola super, som rada, ze som objednavala, tam kde som objednavala aj predtym..je neskutocna.... 🙂 tomi to zvladol aj ked nevedel co skor..sem tam mal aj nervy a mrnkal vela ludi naraz,ale ked sa vyprazdnilo straaaasne sa rozblaznil a vtedy zacal chodit... 😀 😀 😀 sme cumeli jak puci 😀 vyzul ponozky, jednu drzal v ruke a ozuzlaval v ustach a zacal si vykracovat po izbe....takze nam dal pekny darcek !

Uz aj Mikulasa sme podostavali, takze chut do stihlej linie je zase v tahu 😝 ..sak nenecham pokazit to mnozstvo sladkosti 😀 😀 😀

cryonae
6. dec 2009

Hellou kocky 🙂

ako sa mame?

Tali super, ze sa Tomi rozbehol🙂 a aj fotky vyzeraju super 🙂 hned by som si dala vsetky tie dobroty co ste tam podavali, mnaaaaaam! A ta supravicka naradia je paradna, nieco take urco kupime aj nasmu Tomimu 🙂 ale asi az neskor, teraz toho mame nejak moc

baby Tomi bol u nasich uplne supersky az kym som sa tam neukazala... vtedy zacal byt mrzuty, jedovity, vyjednaval, zuril, pokusal ma a stale len chcel byt na rukach... no des a u nas doma to pokracuje 🙄 dnes od rana len chodil za mnou a mrncal, popripade reval ako keby ho z koze drali, takze som nakoniec opat raz upratovala, varila a umyvala si zuby s nim na rukach, auuuu
dufam, ze ho to rychlo prejde

mikulas bol ako vzdy super 🙂 od Cryonka som dostala predcasne listky na New Mooooooon! tak sme boli vcera v Poluse 😵 😵 😵 no uplne super!
len co zase s tymi cokoladami??! sa priznam, ze ja susim este cokoladky z velkej noci 😀 😀 😀

Tari na tie podklady sa pytal Cryonko.... hovoril, ze nejake podklady vie zohnat, len netusi, ze akymi sa zrovna podkladaju roxory, tak nista 😒 ☹

tara2
6. dec 2009

Caute 🙂

tal oslava musela byt super, jedlo vyzeralo uzasne chutne mna hned by som si dala 🙂 a aj Dominik sa dnes rozchodil, asi sa dohodol s Tomim 😀 😀 😀

cryo - uz sme zohnali ale dakujem 😉 a nezabudni ze v stredu ideme na zumbu 😵 😵 😵

talinka
6. dec 2009

ahojte,

tara, no super!!! fakt sa asi dohodli aj melaaaaja 😵 😵 😵

Dnes ma Tomi nejaky den "PIPIK" 😀 😀 😀 stale si ho chyta a chyta aj vo vani, nevie sa vynadivat, dokonca sa nahybal,aby sa z neho napil ci co, sme sa rehnili na nom, vo vani, sa prehol dopredu , napil sa vody, skontroloval pipik a tak stale dokola...inak dnes sa mu nejak uz nechcelo chodit, az vecer,ked sme ho dali zase naboso a servitku do ruky, ktoru si zuzlal sa trosku zas rozchodil.. 😀 😀 😀 no ved este vela casu uplynie,kym sa naisto rozchodi bezurazovo 🙂

Dnes sme mali nedelny obed na vanocnych trhoch, bolo super , ciganska, medovina,lokse... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre