Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

cryonae
20. jan 2010

hello baby,

tari no drzim paste, nech je dominik rychlo fit... tie zuby su des a hroza!
ides dnes na zumbu?

deni dik za info, ak vyda, tak zbehnem pozriet bodynka do zasoby 🙂

no zuzz to je celkom peklo, ze si tak sikovne vyliezla 🙂 a mate postielku na maxime? lebo to je celkom vysoko.. teda aspon na tej nasej

tara2
20. jan 2010

heli - hej idem na 18:00 a ty? Inak my mame postielku na skoro najnizsom stupni este jeden je pod a maly ked sa postavi na deku tak sa normalne vie cez nu prevesit 😕

zuzz
20. jan 2010

cryo, postielka nebola na tom najnizsom stupni, ale ked nestala na vankusi, tak nedociahla. lenze to uz nebudemem riskovat, ze sa postavi na daco ine - perinu, pripadne stiahne paplonik, ktory ma preveseny cez bok, aby sa neotlkala o tie tycky...

cryonae
20. jan 2010

tari aj ja idem na siestu, tak sa vidime 🙂

no my mame postielku na najnizsom stupni uz poriadne dlho, lebo ten moj spiderman by stadial hned vyliezol

tara2
20. jan 2010

heli - super, tesim sa 😉

pepka
20. jan 2010

ahojte babizne 😵
dllllho som tu nebola, naposledy pred vianocami..... sme boli dlho v TN, po navrate som nejako nemala moc casu na surfovanie... normalne som si uz aj odvykla tou pauzou od tolkeho vysedavania na nete.... ste na mna hadam uz aj zabudli 😅

zuzz
20. jan 2010

dnes nam prisli vzorky mlieka beba2, dala som to malej pred obednym spinkanim, vypila a do 10 minut sa posrala ☹ ale riadne. ze by to tak rychlo ucinkovalo?

pepka
20. jan 2010

postielku my mame dole uz hadam od lkonca eta uplne pri zemi na najnizsom stupni, odkedy mu stredny stupen zacal siahat pod pazuchy som to neriskovala,,,, hanka mi zacala v 16 mesiacoch zdrhat z postielky aj pri najspodnejsom stupienku, tak potom sme dali radsej bocnicu dolu, aby mohla vyliezt kedy chce a nemusela zdrhat a padat na drzku.

ad kramy: tiez som dostala uz prve po dvoch rokoch !!! absencie..... po takmer 5 mesiacoch od odstavenia Mata... a teda stali za to co do intenzity aj dlzky.... auuuuuu... predpokladam, ze mam zase na pol roka pokoj 😀

pepka
20. jan 2010

Hanka je zo skolky na Zochovej chate na lyziarskom kurze, chodia uz tyzden, dnes maju posledny den. Je nestastna, lebo je brutalne zamilovana do svojho mladeho instuktora... tak som jej slubila, ze buduci rok ju dame tiez, len kvoli jej milacikovi... vraj ak dovtedy on nebude mat frajerku, tak si ho vezme za muza 😀
kua, nejako skoro, neeeee ?

ale teda klobuk dolu, ja by som ju tak lyzovat nikdy nenaucila, z uplneho zaciatocnika, ktory sa uci pluhovat mi dieta po tyzdni zlyzuje ten najvacsi kopec na zoske sama. Som nadsena, moze konecne chodit s nami lyzovat.
Akurat tento vikend sa chystame na lyzovacku.

deni_v22
20. jan 2010

jej pepi, neuveris, ale dnes som na teba myslela, ze ta dlho niet a navyse ste taka adrenalinova rodinka...tak som rada, ze je vsetko ok 😉

a lyziarsky zajazd v skolke?? take sme nemali 🙂

tara2
20. jan 2010

tak som zistila ze postielka je na najnizsom stupni a viac sa uz znizit neda 😨 ...

pepka - vcera som akurat na teba myslela ze s 😨 i tu uz dlho nebola normalne telepatia 😀 . A uz budes robit svadbu? 😕 😀 😀 😀 fiha Hanka sa nezda 😀 . A super ze sa naucila tak rychlo lyzovat 🙂 deti sa ucia strasne rychlo na rozdiel od dospelych...

zuzz - myslis ze by to tak rychlo ucinkovalo? 😕 Sa mi to zda moc rychlo...skus jej dat este raz

tara2
20. jan 2010

deni - 😀 😀 😀 😀 mame rovnake myslienky 😀

zuzz
20. jan 2010

tara, aj mne sa to vidi dake rychle. poslali mi 6 balickov na 210ml vody, tak este poskusam. este by mali prist aj na hami, len musim dat pozor, aby jej nezacala zas taka desiva hnacka, ako mala cez vianoce. oboje firmy som ale musela obtelefonovat. slubuju pri registracii na webe, ze dostanes vzorky, a nic. ale po telefonate prislubili a od nestle teraz dosiel balicek aj s dakymi somarinkami navyse.

pepka - super, ze sa hanka tak rychlo naucila. ja uz som do ondra hodne teda investovala na instruktoroch, lebo mna nechcel pocuvat ani za svet. mozno som ho na lyze postavila len priskoro (mal vtedy 3.5roka, ale uz vtedy po 4 hodinach s instruktorkou daco zvladol, hoci so mnou ani len po rovine nechcel ist, co reval, ze sa mu smyka 😀 ) na zosku som s nim chodila vlani cele jarne prazdniny, tiez ale mal 5 hodin s instruktorkou, ktoru zboznoval 😀 a tiez chodil potom dolu tym velkym kopcom. najtazsie pre neho bolo, a asi aj stale este je, nasadnut na vlek bez pomoci vlekarov.

cryonae
20. jan 2010

teeeda, Hanka nejak skoro zacina 😀 😀
ale mam ja co hovorit... Tomi nikomu neda pusu, len svojej kamoske Stellke a dokonca aj ked poviem na babiku ze Stellka, tak ju ide hned pobozkat a vyobjimat 😀
pepi uplne zavidim, ze uz sa mozete ist lyzovat spolu, ja sa na to taaaak tesim!

tari uz nech je veceeeeer
a nech uz je jaaaaar!

pepka
20. jan 2010

deni, mame super skolku, organizuju lyziarske kurzy, korculovanie, plavecky.... chodi im tam raz za mesiac divadielko... som velmi spokojna... aj take kurzy ako AJ, NJ, vytvarna, tanecny mame... je z coho vyberat.

zuzi, tiez sme to skusali s Hankou pred rokom aj pred dvoma... ked mala 3 roky, nebola taktiez ochotna ani po rovinke, ani sa na tych lyziach neudrzala poriadne... minuly rok zvladla mozno 15 minut a koniec na celu sezonu.... a tento rok aha.... som toho nazoru, ze do nicoho netreba deti nutit priskoro, lebo chytia total averziu... treba ich nechat na to dozriet, ten cas sam pride, vsak?

heli, aj ja som z toho nadsena, mata nechame babkam a hanku vezmeme so sebou, hura. uz to nebude, ze jeden lyzuje a druhy robi zabavava 🙂
a suhlasim ale plne s Tebou..... nech uz je jaaaar, tato zima sa mi zda nejaka nekonecna a nevyuzitelna...

pepka
20. jan 2010

zuzz, hanku tiez treba posadit na pomu... vlekar na to decka instaluje.
nastastie sa prebojovala do dost pokrocilej skupiny, lebo tie dve slabsie skupiny sa este stale sardinkuju dolu pri tom dopravniku na rovinke a tam sa hustia a zrazaju.... niekolko skolok naraz...o lyzovani sa neda hovorit. a nasich 6 pokrocilych uz 3 dni jazdi na prazdnom velkom svahu s instruktorom a driluju do oblbnutia.

pepka
20. jan 2010

ozaj, vam prislo to Hami mlieko3 ? Lebo dvojka mi prisla, ale trojka nie....

zdenus
20. jan 2010

caute baby,
idem vas docitat, lebo nejako ste sa rozpisali 😕

pepka akurat som minule uz chcela napista, ze kde sa flakas, ze ta tu nevidno 😉 😉

u nas pohoda, klidek, tabacek ee, eliska je v skolke, tak bozsky klud 😀

siska_br
20. jan 2010

ahojte babulky

nestihacky....

cryo - uplne suhlasim, nech uz je jaaaaaar, uz som na prasky z toho babusenia dietata a seba, kym vytrcime nos z domu spotena som jak blazen, na tom mojom dietati sa pomaly ucim aj uplatky davkovat 😝 😝

deni - ja som zrovna dnes nahodou preratavala tie plienky, pod dvere nam ktosi frkol zbierku letakov hadam zo vsetkych obchodov a neviem ci schvalne - ze jaka marketingova strategia - ale tusim vsetky ponukaju pampersky v akcii...tak mi to normalne nedalo a preratuvala som co kde stoji jedna.. 😀 chystame sa dnes tiez do tesca, aj na nejake oblecko ak este zbyde, aj prikrmy maju v akcoske - na cesty stale dobre a aj na tie plienky ak este budu...

postielku mame uplne dole uz hadam aj pol roka, aj ked neviem naco, samko v nej bol naposledy hadam na velku noc 😠 😠 😠

siska_br
20. jan 2010

ozaj baby, prislo vam cosi z toho dm-ka k prvym narodeninam??? ved slubovali, ci nie?

zdenus
20. jan 2010

ja chcem tiez jar...ina zaberacka, kym vychystam obidve baby von...mam dost...a to nehovori, ked idem pre elisku do skolky, totalne prekurene v statni, alura mi zdrha kade tade, keby necham eli obliekat sa samu, tak hadam vecer stade odideme....vzdy vyjdem odtial spotena jak svina 😠 😠 😠

zuzz, mala je macherka, ked ti vylieza z postele, nasa sa vsade stvera, podlozi si hocijaku hracku a usp, uz je hore...najnovsie na zachodovu misu...ked si predstavim, ze sa strepe na dlazbu, tak diky 🙄

pepka, hanska je sikovnica, nasa eli sa zatial na lyze ani korcule nedostala...akosi nie su podmienky

pepka
20. jan 2010

siska, mne neprislo nic veru ani z dm-ky...

zdeni, podobne, v skolke to neznasam, kym sa hanka pooblieka, spotena som jak sfinaaaa a mato tam vytahuje detom veci zo skriniek, hra sa s nastenkou a spendlikmi, stahuje obrus pravidelne ... no sranda je to prevelika.
milujem to, ked len nasunieme sandale v lete a ide sa von

zdenus
20. jan 2010

pepka, presne na leto sa tesim...matko je tiez kreativny ako aj laura......tu tam najviac bavia, topanky, ked ich maju decka vonku, lebo su mokre...suche zipsy, snurky..to je onooooo 😝

pepka
20. jan 2010

baby, mam podozrenie, ze si u nas v baraku znackuju zlodeji byty, nestretli ste sa s tym niekto? mame pri zvoncekoch vsetci popisane vselijake znacky perom, take nenapadne, nie je to prvykrat....

zdenus
20. jan 2010

pepka, aj u nas to bolo, ze si znacili byty, hore na zarubni

pepka
20. jan 2010

my mame na stene, vedla zvoncekov, uz aj po 3 znacky....

zdenus
20. jan 2010

a teraz co? cakat ci je to naozaj alebo haluz? 😔

pepka
20. jan 2010

tiez som z toho zmatena.... sme to so susedmi aspon pogumovali... co viac mozme robit? 😖

tara2
20. jan 2010

zuzz - ja som na vzorku od sunaru cakala 3 mesiace 😀 😀 😀 uz som aj nan zabudla a vtom na poste balicek 😅

cryo - 😀 😀 😀 tak to musi byt velka laska 😕 😀

pepka - mne prisla Hami 3 tusim este v novembri alebo zaciatkom decembra

siska - a kde vyjdu najlepsie pampersky? Podel sa s nami so svojim prehladom 😉

co sa DM tyka, tak ja som im napisala mail ze ci nieco posielaju k 1 narodeninam a kocka mi odpisala ze mam poslat udaje a ze sa na to kukne a asi za 2 tyzdne mi prisli poukazky, zjavne v tom maju dost velky bordel 😠

aj ja uz chcem jar...

zuzz
20. jan 2010

tara, to fakt im treba do dm-ka osobitne napisat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre