Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

siska_br
2. mar 2010

ludia dobri, ako dostanem paradajkovu polievku z obrusu???? zlcove mydlo, vanish, nic nepomaha pomooooc...meine nerven 😠 😠 😠

zdenus
2. mar 2010

siska, polievku z obrusu nedostanes dole asi nijako 🙄 🙄 🙄 , pozname tricka zo skolky 😝

bezaz
autor
2. mar 2010

siska ano je to ten kociar, co sme sa tu bavili
a k paradajkovej polievke, netusim, tiez ju neviem ninke vyprat 😝 skusila som okrem siskinho diapazonu aj ariel profesional
zubky si ninka sama necisti, resp ked ma kefku v ustach, tak ju tiez hryzie, ale mne dovoli normalne jej posmidlat po zuboch.. u zubarky sme boli s nou uz 2 ci 3x, pozret si moc nedala 😅

prsky
2. mar 2010

tal...nedavam lale pit vodu z vodovodu prave kvoli tomu nasmu kamenu, ale ona si ju chlipka kazdy vecer v kupeli 😒

bez..no u nas problem, ona ma rada kefku, hryzie ju ako diva, vytahuje ju z poharika ked je na serbli, ale akonahle sa tej kefky dotknem, tak ju vyflusne a ani za toho oneho neotvori usta ☹

mirri
2. mar 2010

siska-jedine zkusit ocet nebo citron...ale nejdriv vyzkouset,aby ti to nenadelalo fleky....

jinak maly taky kartacek okousava,ale nastesti si predtim necha trochu zoubky ode me ocistit a pak s nim lita po byte.

prsky-a co kdyby ste si cistili navzajem zuby?

marodum malym i velkym preji brzke uzdraveni!!!!

bezaz
autor
2. mar 2010

adi, kedze my sme zacali s umyvanim hned, ako jej vyrasil prvy zub, tak je asi uz na to zvyknuta, proste vie, ze inak nedostane mlieko, ked si neda umyt zuby 😅

siska_br
2. mar 2010

juuj, baby, tak to ste ma teda nepotesili ☹ ☹ ☹ vidim to tak, ze sa s nasim najoblubenejsim obrusom so ctou rozlucime 😢 😢 😢 dnes mi jedna dobra dusa poradila este sodu bikarbounu vyskusat...ked nie, pristupim na ocot a citron

prsky
2. mar 2010

mirri...cistili sme si aj navzajom, ale teraz si nenecha vobec sahnut do ust - mne ale pcha kefku do huby furt

bez...ja som tiez zacala hned v 5tom mesiaci, ale je mi to prd platne

tara2
2. mar 2010

mne maly dovoli vycistit mu zuby ale musi mat v ruke este jednu kefku 🙂 a musi to byt rychlo...po case ho to prestane bavit a tiez mi hryzie do kefky

baby ja som z toho kocika uz na nervy, tiez si neviem vybrat 😝 . Uz som mala par tipov ale kazdy som zavrhla takze som vlastne tam kde som zacala 😅 🙄 . Ale ten co tu hodila siska link vyzera dobre 🙂

siska - s flakom neporadim este som taky neprala...

elanela
2. mar 2010

no u nás zuby tiež žiadna slava sama si nechce odo mna už vôbec a už má také trochu aj žlté takže tiež by som potrebovala nejakú fintu ako na nu dnes som kúpila pastu tak skúsim s tou len rozmýšlam že ako si to vyplachne
😀

siska_br
2. mar 2010

jani, no aj ja sa trapim nad tymi kocikmi 😀 tento ma nejaka kamoska od bez a je s nim velmi spokojna. baby ho ale nasli na nejakom polskom fore a tam od neho holky dost odradzali...

mne sa velmi paci aj tento

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6005735&tab=8

ale odradza ma, ze je len do 15 kg, ved uz teraz maju decka okolo 11kg...polohovat sa da len minimalne, len o jeden stupen, to by som ale vedela rozchodit, my ani ten nas nepolohujeme, maly mi v kociku nespal uz hadam rok. hladam nieco male, lahke, spratne do auta, lahko z

siska_br
2. mar 2010

do kelu, dokoncujem prispevok -

lahko zlozitelne, priestrane pre dieta, urcite nema mat zdvojene kolieska a mohol by mat celu rukovat, nie tie golfacske rohy..no a v neposlednom rade cenovo prijatelne 😝 ale inac som nenarocna 😅

petusaaa
2. mar 2010

siska, ja by som este jar na riad vyskusala. nam zabera na mastne.. tak mozno 😒 niekto dava na skvrny aj prasok do peciva 😕

prsky
3. mar 2010

baby, ako stolicky by sa mi mozno este dali vycistit malej (ked ma dobru naladu a otvori usta), ale predne plosky prednych zubov nehrozi, lebo sa neviem dostat po (najmä) hornu peru 😕 a "tigra" (=vycerene spojene zuby) mi neukaze ani za svet

tara2
3. mar 2010

Caute 🙂

siska - jaj uz som zabudla ze to je ten kocik co polky nan tak nadavaju 😅 uz som v obraze...takze dilema pokracuje, ked to takto pojde dalej tak kym sa rozhybem nejaky kupit tak maly uz ziaden potrebovat nebude 😀 😝 . Inak mam take iste kriteria ako ty akurat ze ja by som privitala keby sa dal polohovat aspon do pololahu, maly rad spava v kociku a troska vacsie kolieska by som prijala ako v tom linku co si sem hodila...

a prasok do peciva niekto pouziva na bielenie zaclon pridava sa k prasku tiez som to pocula

tara2
3. mar 2010

adi - ja zase skor vycistim predne zuby ako stolicky

prsky
3. mar 2010

baby a co to mate odskusane na posilnenie imunity u dospelych? bo ma tie choroby uz fakt nebavia a ked nahodou otehu, tak budem uplne v keli, kedze nebudem moct okrem kloktania salvie vobec nic 😅

petusaaa
3. mar 2010

prsky, maly uzival imunoglukan a na to, kolko sme chodievali po dr, cakali v cakarnach a podobne, celkom fajn 😉
u nas cistenie 0 bodov... nepusti ma do ust, on si chvilku pozuzle kefku, ale to je vsetko. nasilim mu to nechcem robit, tak neviem 😒
inak babo u nas asi nebude, sice mi meskaju, ale robila som si test a len jedna ciarka. tak teraz cakam na MS 😒

bezaz
autor
3. mar 2010

adi aj echinacea je dobra na posilnenie imunity
baby, tak sme boli znova na preplachnuti toho kanaliku, ze jej odtial aj vysli nejake krystaliky, tak som to niesla na mikrobiologiu, v pondelok by mali byt vysledky.. mame zakazane plavanie 😝 aspon zatial
adi, hela, v utorok ide horajda zasa ku zubarke, tak ak chcete, dojdite aj vy, dame akcosku.. alebo kto sa chce pridat 😉

tara2
3. mar 2010

adi - nasi doktori odporucali pacientom Wobenzym a aj kolegyne co mali problemy s imunitou to uzivali a dost si to chvalili. Keby si chcela nieco prirodne tak dobry je cesnak, vitamin C, otuzovanie, sauna,...

bez - my sa mozno pridame, teda ak sa nieco nepokasle

idem pokracovat v baleni...

bezaz
autor
3. mar 2010

jani prijemne balenie a kludne dojdite
baby, mam zasa noveho favorita na kociar.. sice nie je uplne najlahsi, 8,5kg, ale inak splna vsjo ostatne, skladnost, plna rucka, aj farby sa daju vydrzat, aj cena je v pohode http://www.obchodny.sk/product/sportovy-kocik-h...

tara2
3. mar 2010

zuzi - nieco podobne som kukala aj ja ale bol to iny model od Hauck 🙂

mojkamirka
3. mar 2010

ahojte

baby, ako vidím kočíková mánia v plnom prúde 😀

ad zuby, ja mu čistím z časti tak že robím na neho somariny aby som ho rozosmiala, a chytro mu prejdem po zúbkoch. To len také bodajbolo čistenie, no presla som už aj na menšie násilie. Metoda ako pri odsávaní nosa, sedím na ňom a čistím zúbky. Samo že sa mu to nepáči no čo už, nechcem aby dopadol zo zúbkami ako ja. 😢 😢

cryonae
3. mar 2010

hello baby,

bez a kedy mame prist ten utorok?
ten hauck si aj videla nazivo? lebo na jednej stranke pisu, ze je lozko len 84cm, co by sa mi tam tomi nezmestil..tak neviem, ci to myslia cele lozko alebo len cast....

my cistime zuby priebezne cely den, tomi mi vzdy ukradne kefku ked ma prilezitost a okrem toho mu umyjem tesaciky aj jeho kefkou. ale tiez uz nie su take snehobiele ako ked narastli, fnuk

prsky
3. mar 2010

mojka...tak to neviem ako, lebo ked zatne usta, tak sa k zubom nedostanem ani keby co bolo - hlavne ne k predkom zubkov - fnuk

som zvedava, kedy nam dokina zavola kvoli prehliadke, sak lala uz ma 15 mesiacov - sa jej planujem spytat, ze co s tym

mojkamirka
3. mar 2010

prsky, tomasko tiež obšas zatne zuby no na neho platí robenie somariniek a medzi slzami sa začne smiat využijem to a chytim mu obe líca jednou rukou tak aby nemohol zatvorit usta. Len takým systémom ho moc dlho neoblbnem. Zatím to robím tak, že ho takto stresujem raz za dva dni večer pred spaním inak mu dám kefku do ruky on sa snaží ju aspon obkusovat. Na zaciatku ked videl, že si cistim zuby ja tak si cistil resp. sanzil aj on a ja som mu pomahala, no nej ho to prestalo bavit stát pri mne 15 min. 😅

talinka
3. mar 2010

ahojte koceny 😉

som sa dnes rozhodla, ze tie kiahne ockovat dam, v poslednych dnoch ako naschval pocuvam o skaredych priebehoch kiahni 😝 a volala som aj dokina a kebyze chcem len to ockovanie bez kiahni aj tak nie je,lebo sa uz minul limit ci co...takze zajtra idem pre recept a dame aj tu hepatitidu A..ale to este neviem kedy..a mozno este klieste a to bude vsetko...a po 2-3 mesiacoch po tomto ockovani v 15.mes....sa este preockuje cistymi kiahnami a na 99% kiahne nedostane nikdy...no uvidime..

Inak celkom pohoda, dnes mi Tomi urobil rekord za cely den spal iba hodinu a to od 14,15-15,15...a chudatko dnes mal vecerne dva nechutne pady..jeden tvarou do skrine, som sa zlakla,ale celkom ok....no a tesne pred spanim padol tvarou na dlazbu v kuchyni a to bol rev 😖 chudatko a zrazu krv na Vladkovom tricku ,ale nastastie iba z papulky, nedalo sa mi ani pozriet ci si nahodu neodlupil z hornej jednotky,mam taky pocit a chudatko napuchnuta pera 😝 u nas "poprve" ja viem toho este bude 😝 no to ma za to, ze len lieta ako sarkan 😅

Boli sme v Auparku, tak sme zas pokupili nejake oblecko tominovi ,lebo vyrastol z nohavic a nemoze byt len v teplakoch...aby bol fesak, inak celkom fajn veci maju..a ja som si dopriala dvoje gate...dokonca mali aj cisla na velryby 😀 😀 😀

Dnes mal pohreb ten mlady chlapec co vyskocil z okna...pod oknami mame hromadu vencov a sviecok 😔 stale na to musim mysliet...hrozna tragedia....

mojkamirka
3. mar 2010

tali, zvykaj, este sa napadá, u nas bol pondelok padací, vyliezol z gauča na skrinu o výske 50 cm a samozrejme z nej spadol a tom som bola pri nom, a potom sa vystveral na svoju stoličku a ako zliezal smykol sa a tresol si celo do rohu stoličky. Hm od vtedy na stoličku sa sám nedriape a ked chcel liezt na skrinu tak vzdy dostal slabsiu po zadku alebo isiel do polepšovne-postielky. Inak je to super nápad s tou polepšovnou, ked stvara hluposti a je k nezastaveniu, neukludneniu dáme ho do postielky, poplace si a je dobre. Od kedy sme vymysleli polepsovnu spi len v postielke. Clovek by si myslel, že z nej bude mat traumu, no jemu je tam dobre. 😉

hm, pohreby nespomínaj, nam vo vchode zomrela včera susedka ☹

mojkamirka
3. mar 2010

tali, si sa inak rozbehla s očkovaním. ja mam fobiu už len z povinných ako to hlupo znasa. 😒

prsky, my sme po trojdnových teplotách boli vyživovaný týzden cisto iba na mlieko, kedze nic ine nechcel no po case sa zase rozjedol, len mi to pripadalo akoby sme sa učili vsetko nanovo. 😠

adrioska
3. mar 2010

Ahojte baby, zvyknem si vas citat a vidim, ze rozoberate sportove kociky...aj my chceme kupit, mame vybraty tento: http://www.slnieckovo.sk/product_info.php/cPath...
a chcem sa spytat, ci poznate tuto stranku, ci niekto z vas neobjednaval odtialto, lebo neviem, ci su spolahlivi a tak...dakujem za info 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre