• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

13. októbra 2010 
ovsene keksiky
-80 g masla(hery), 80g prask.cukru,70g posekanych hrozienok, 160g polohrubej muky, 1 vajce, 100g ovsenych vlociek, 1/2 CL prasku do peciva, trochu soli, sekane orechy
vsetko zmiesame v miske, z cetsta urobime sulok, krajame na kusky, ja robim priemer tak cca 3 cm. ...potrieme vajcom a kratko pecieme vo vyhriatej rure....na vrch este niekedy poukladam kusok orecha, niekedy ani nie
31. mar 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj ten karamelovy je so salkom.....ale je s tym malo roboty, zjeme kusok a mam zalepenu hubu....ble, sladkeeeee, ale chutne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. mar 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik, vyskusam..a ako tak pozeram, rovno z 2 davok :grinning:
31. mar 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyskusaj najskor z jednej...nieze mi ich potom tu prides vysypat pred dvere, ked vam nebudu chutit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, tak toho sa vobec nebojim..nase dve slecny - kyseliny zjedia vsetko, co len trosku slo okolo cukru, zavratnou rychlostou :grinning: ...
31. mar 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeej tu sa pecie :grinning: dobre tipy baby, urco nieco z toho spravim :wink:
ja este asi budem robit opiteho izidora
31. mar 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super recepty......ten palmarin to je asi u nás něco jako hera co?tuk na pečení....
31. mar 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ozaj, amon som ti zabudla odpisat - robili jej krvny obraz, kompletne imunologicke testy z krvi a este dake serologicke testy. tak krvny obraz ma fajn, z imunolog.hladiska ma vraj dost nizku hladinu IgA, co je vraj zodpovedny za sliznicnu imunitu, preto je tak casto chora.
na liecenie ideme toho 20.4.
31. mar 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte...ty jo, to sa aj na velku noc pecie? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja dam asi znova cheesecake, nejak sa u nas teraz tesi oblube :grinning:
31. mar 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=75522 ,http://vcielkaisr-mojerecepty.blogspot.com/2010/03/pernikova-babovka-s-broskynami.html
tak ja se holky chystam na tohle.chci vyzkouset neco noveho,pernicky se mi nechcou pect,tak udelam babovku... :slight_smile:

jinak musim pochvalit maleho,od zmeny casu obedva pred spanim a krasne mi ji....na to nejsem zvykla... :grinning: taky mu konecne prorazily zuby,tak mame za sebou 2 noci klidnejsi...
31. mar 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
to sa tu pecie...mna to az teraz napadlo, ze asi aj my musime nieco pripravit.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: doteraz som nikdy este velku noc neriesila, kym som byvala u nasich tak nist a odkedy tu byvame velku noc sme ignorovali ,ale teraz uz pojde sibat asi ja Tomasko tak asi musime zaviest aj u nas nejake zvyky..comu moc rada nie som,kedze tieto sviatky z duse neznasam odmalicka...
Ale aspon je zradielko a mam dovod napiect, ze,? :slight_smile: A Tominko si aspon vysibe nejake evry, sak sa na zidu :grinning: kedze sme zakazali vajicka, a sladkosti,kedze nemoze kvoli tej kozicke jeho....

ja som tiez uz 2x piekla ovsene kolaciky a dost sa u nas ujali urobim asi aj tie...ale aj tie od zdenus nevyzeraju zle

mirri, mnaaaaam tak toto vyzera super ta babovka :wink:
31. mar 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello krasky,

deni ten recept je fantasticky, DAKUJEM mocne :slight_smile: neviem sa dojest, ake je to dobre!

ako sa inak mavate? nejak to tu zase viazne.
1. apr 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte :slight_smile:
ale ste mi narobili chute :slight_smile: , musim z tych kolacikov niektory vyskusat. Inak ja som nepiekla nic, zajtra cestujeme k mame a budeme tam az do pondelka... nejaky urobim ked prideme

adi - cheesecake ja mooooozem, v anglicku som sa ho nevedela dojest. Ozaj a spievankovo ma u nas teraz velky uspech, vydrzi pozerat skoro cele tak sa z toho tesim ze si aspon kavu mozem vypit v klude :slight_smile:
1. apr 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda Tari, ty mas ineho televizneho maniacika :slight_smile: mozem len zavidiet, Tomidla zaujimam predovsetkym ja a bez neho nespravim ani krok.. mozno keby som pozerala s nim, tak vydrzi aj 5 minut :grinning:
1. apr 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirri ty jo to vypadá dobře hned bych si dala .........všecky recepty jsem si vytiskla tak snad něco udělám já kuchařský taletn :grinning: :grinning:
dneska ráno jsem konečně nebyla poblitá antibiotiky tak snad si už dá říct :angry: jinak mám asi taky angínu nemůžu polykat bolí mě krk jak prase nj nemám olizovat lžičku že jo?

udělam tohle holkám na oběd slovenský recept tak uvidíme jak bude chutnat :grinning: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=958
1. apr 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amon - aj my sme mali spenat :slight_smile:

heli - to posledne dni sa vydrzi kukat, predtym to bolo tiez len 5 minut
1. apr 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte,
heli, tak to som rada, ze chutia..nase su uz dopoly zjedene..vcera prisiel brasko so synovcom, tak som ponukla a zachutili :slight_smile:

mirri, ten tvarohovy veniec vyzera uuuzasne, az slintam :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to som chcela piect len jeden druh...som vyhlasila, ze tieto sviatky budu v duchu turistiky, aby sme sa moc neprepchavali...som zvedava, ako to nakoniec dopadne..

amon, spenatove halusky robievam pomerne casto, dufam, ze dievcatam chutili rovnako ako mojim :wink:

tara, teraz u vas je spievankova mania :wink: u nas uz napor polavil, uz si to pyta tak raz za 2 dni..
1. apr 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, ja som dnes skoro odpadla.. :grinning: telefonujem si s tatom v kuchyni ,nakuknem do obyvacky a Tomi sa mi prechadza po nasom sklenenom stoliku :stuck_out_tongue_closed_eyes: fu az mi zle doslo...a tak sa vytesoval....to aby som uz bola stale v strehu...

am, my robievame take spenatove halusky s nivovou omackou, ideme sa tym zadrhnut,ake je to skvele :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

baby, vy ste ine pekaaaaacky...fakt robite chute, to mam fakt aj ja nieco upiect? ja okrem upratania a okien a minimalnej vyzdoby nemam na Velku noc nic..ale tak my ani doma asi nebudeme poriadne a budeme sa flakat, co zalezi aj od pocasia kde, ci vonku alebo v nakupnych centrach :grinning:

aj u nas Spievankovo frci este stale...aj cd-cka od nic najlepsie vsetko naraz...
1. apr 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte

no heli, viazne, sak je vonku krasne :wink: ale mali by sme dat buduci tyzden spicha, nech ti dam dvd toho vlacika :slight_smile:

inak asi budem pracovne vytazena, nastastie z domu :wink:

u nas teraz fici Peppa Pig - ale tatinkovi sa to tusim este viac paci ako Lale :grinning:
1. apr 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafte herecky, tak sme doma, mozem zacat upratovat a chystat cosi na jedenie :sweat_smile:
u nas telka nebavi, takze nepustam
adi a co sa podarilo? :wink:
peppa pig nechapem, tak ako upsy daisy, musim asi popozerat na youtube, ze co je to :sweat_smile:
1. apr 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peppa pig je kreslene prasiatko a zaziva pribehy so svojou rodinkou - take mile a poucne pre deticky

a z roboty sa mi ozvali, ci nechcem z domu workovat - este sme v stadiu dohadovania sa :slight_smile:
1. apr 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej adi, to ti zavidim, u nas dekan je taky hnup, ze nedovoli pracovat z domu :stuck_out_tongue_closed_eyes: pritom asi 70percent roboty su len maily :rolling_eyes:
idem kuknut tie rozpravky, ja tie postavicky poznam len z oblecenia :grinning:
1. apr 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lol...no dufam, ze budem spokojna aj ja aj sefovci - uz sa po vsetkych skusenostiach bojim tesit

a obavam sa, ze peppa pig neni na obleceni :grinning:
1. apr 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. apr 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: tak toto som necakala :grinning:
1. apr 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello babes,

ako sviatkujete? ja uplne paradne.. tak poriadne nadchovo :rolling_eyes: asi som to lapla od krpanika

vypravila som panske osadentstvo ku svokruske a idem riadit byt a potom sa potit do postele
2. apr 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj prsky, zabudla som ti odpisat :slight_smile: radi niekam vybehneme, len este netusim, ako bude muzo potrebovat afto, tak sa dohodneme potom, yo?
2. apr 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heli, sak to je naj, tak operativne sa dohodnut :wink: sak ak bude dobre pocko, dame spicha na zeleznej, to dobehneme aj busom :wink:
2. apr 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na zeleznu pridem aj peso ked sa pochlapim :grinning:
2. apr 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafte
my pekne sviatkujeme, peto bol na rybacke, my s ninkou na navsteve u tety, prisiel bratranec aj s rodinou s UK, doniesli mi moju orb objednavku z georga.. tak som mala druhe vianoce :dizzy_face: baby, vsetky veci mi sedia, normalne som nadsena, ako mala :grinning:
next week sa pridame hocikedy, este asi nepojdeme plavat.. na zeleznej som v zivote nebola :sweat_smile:
2. apr 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok