Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

cryonae
17. máj 2010

zuzi no program nemame ziadny, lebo tomino ma nadchu 😖 ☹ 🙄 tak trcime doma
tak neviem, ako to spravime s tym nextikom :'(

siska_br
17. máj 2010

zuzi, jasne, nextik nesklamal, ako vzdy...pyzamka su uzasne a na fcerajsej vinsovacke bol frajer najvacsi v trakovanych rifliach. babka bola z neho hotova. dakujem za dorucenie, dobre si to vyhutala, kocica. erik bol hotovy z vasej malej, ze ako si roztomilo buvala, princezna 😵 😵 😵

siska_br
17. máj 2010

jaaaj, vymyslacky s jedlom, to pozname urcite kazda...samuel by mohol zit len jogurtoch, cele dni, vobec by mu nevadilo...ale nie vsetky druhy, samozrejme, len urcite fajty...rano je taky prefikany, ze ked on uz vystreli z postielky a mi sa netvarime, ze okamzite vstavame, tak sa postavi k nasej posteli a zacne poprdkavat, vie, ze to oficialne zabera...my vystartujeme jeden alebo druhy, ze ho ideme hodit na nocnik a on nas dosikuje k chladnicke a znakuje jest...dnes na obed som robila lososa s pomarancovou omackou, omacka sa mu asi nevidela, prvu vidlicku komplet vyplul. tak som to musela vytiahnut z omacky, pokrajat, zmiesat s ryzou a syrom na jeho oblubenu kombinaciu a len sa mu take hrce za usami robia...ale hlavne ze je po jeho, ze ano? chvalabohu, varene mi skoro vsetko zje. naposledy tiez vymyslal s paradajkovou polievkou, hadzala som mu do nej jeho milovane kukuricne lupienky, tak ju zdusil celu...vatsinou ho este prestim, len neviem, ako dlho budem este frajerka...

cryonae
17. máj 2010

jej siska co si si objednala z nextiku? davaaaaj!
a maly aky betarik 😀 tomi ma tiez svoje metody 😀

montana13
17. máj 2010

ahojte 🙂

siska, tie rifle sú krásne, Samino musí byť v nich fešák 😵 😵 😵

montana13
17. máj 2010

Inak s jedením je aj u nás boj 😒 Dnes nechcel vôbec polievku, resp. ju chcel papať sám... no to by dopadlo.. 😅 tak bolo kopec plaču, lebo nechcel ani podbradník a ešte mi vyrazil lyžicu s polievkou a tak som musela potom vyberať sližiky z vlasov 😝 , ryžu s maskom musel papať SÁM 😝 ale aspoň niečo zjedol...

talinka
17. máj 2010

siska, krasne vecicky....presne nas styl 😉 len take pyzamka u nas nemozu byt, my este klasicky cely zabaleny aj s nozickami, nakolko u nas peinka nehorzi 😝

ja uz par dni vyberam veci pre tominka, som objavila jednu kocku na MMB co tiez objednava z ameriky,lebo ta moja predosla dodavatelka prave porodila alebo ide rodit, tak uz nebude mat tolko casu a tato objednava z hilfigera, ralph lauren, gap, old navy, children place a vsetko mozne este....tak len slintam ...a neviem ako tu moju objednavku zredukovat,aby som zas neminula majland....lebo aj vcera mi dorazila mikina z GAP a este cakam bundu a dvoje rifle odtial..

sak mrknite len toto RL....ja by som brala asi vsetko 😝
http://www.ralphlauren.com/family/index.jsp?cat...

siska_br
17. máj 2010

tal, ved to aj my tak po sedliacky, ze nohavice zapravene do ponoziek 😀 nad tym tvojim linkom budem slintosit vecer, idem vyvencit tigra

mon - dakujeme, jasna vec, ze kazda mamina ma to najkrajsie dieta pod slnkom, ze? boli ste nakoniec vo stvrtok v trencine? lebo to slnko, co sa tvarilo ako pekne pocasicko sa zvhlo na peknu pakaren 😝 alebo sa este len chystate sem tu? lebo vies, stale vas cakame 😵

deni_v22
17. máj 2010

ako tak citam, neviem komu, ale som velmi vdacna za to, ze nasa mala zje fakt vsetko..chute jej vobec nevadia, ziadne, obcas konzistencia..ma radsej take "cvachtajuce" jedlo, nez suchsie ... no klopem, kde sa da, nech jej to vydrzi..

siska, uzasne rifliky 😵 😵 noze sup sem s foteckou Samka v nich, nebudeme predsa nejakych anglickych chalanov obzerat 😉 😝

montana13
17. máj 2010

siska, ano boli sme v TN... a domov sme išli cez ten najväčší lejak.. 50tkou, stierače naplno (aj tak nestíhali) 😅, ale stihli sme ešte "za sucha" nasadnúť do auta 😀 . Inak na tom vláčiku v Laugu by sa vozil dookola aj dve hodiny v kuse 😀 😀 😀

deni, to máš super, že Dianka je taká dobrá pri jedení 😵 😵 😵 Ja sa zase nemôžem sťažovať na spánok... včera zalomil už o 20.00h, lebo poobede nespal a dnes sme vstávali o 11.30h 😎 (od 6 do 7 bol síce hore, lebo sme vystrájali tatina do roboty a pili mliečko 😉 , ale potom bez debaty pokračoval v spaní.. 😵 ) a teraz zase spí... cca od 15.00 😵 😵 😵

cryonae
17. máj 2010
montana13
17. máj 2010

cryo, aj vy ste fajn nakúpili, tie kraťase sú super 😵 aj pyžamká 😵 😵 a topánok budete mať na celé leto 😀 ... aj ja musím ešte nejaké sandálky dokúpiť...

talinka
17. máj 2010

cryo, nadherne vecicky 😵

prsky
17. máj 2010

akurat na markize hovoria, preco treba uz v roku ist k zubarovi s dietatom 😉

prsky
17. máj 2010

cryo...heh, my sme dnes vstavali o 12:10 😅 ale zas spat isla o 22:00 a vyliezla som az pred 23:00 zo spalne - cize dllllhe uspavanie...no a dnes este nespala, tak hadam zalomi najneskor o 21:00, sak by sa aj patrilo, zajtra vstavame pred siedmou

bezaz
autor
17. máj 2010

siska, tak to som rada, ze su vecicky superove 🙂 zvysok je uz u bratrancovej zeny, len este cakame samozrejme na moju poslednu vec, klobucik k plavkam a mala by to poslat na SK.. sak sa zasa nejako dohodneme
k spiacemu dietatu, mi asi kazda potvrdi, ze najviac lubime dietatko, ked spi 😀
k spanku, ninke sa po tom debilnom ockovani pokazil aj spanok, teraz par dni fici normalne bez jedinej minuty spanku pocas dna 😝
ozaj, nesli by ste niekto na toto? ja by som hlavne chcela vidiet prekopovu http://duly.sk/konferencia-pevne-objatie-uz-pre...

talinka
17. máj 2010

prsky, prepasla som preco? 😉

talinka
17. máj 2010

no mozno ani u nas by sa nespalo, nebyt uspavania v kociku ci na dide 😝

Tomino mi prave urobil premet cez hip hop zebru...skoda, ze sa mi prave vybila kamera, tusili sme pad,ale prislo to tak nahle 😀 Chytil sa rukami zpredu zebry za drzadla, prevazil sa dopredu celym telom a preletel a dopadol na chrbat a troska aj na hlavu najprv ticho a prekvapenie obrovske co sa mu stalo a potom troska rev a hned na prso 😀

prsky
17. máj 2010

no ze po spravnosti rodicom ukaze doktor ako sa starat o zubky, dietatko sa zoznami s doktorom a ordinaciou a neboji sa potom, lebo nema hned zly zazitok z vrtania alebo prehliadky (nejdu dietatu do ust)

bez...uvazovala som nad tou konferenciou, hlavne preto, ze je v zahorskej bystrici, ale trochu moc praxov na mna momentalne...a viac ma lakal dr. newman, ale to bola tiez pekna palka ☹

montana13
17. máj 2010

ano aj ja som to pozerala prsky... ale tušim to bolo na jojke 😉 ako bola malá Ninka prvý krát u zubára 😀 a tú zubnú kefku na prst, čo vyfasovala o takej som dokonca ani nevedela... 🙂

miyya
17. máj 2010

jeej vy objednávate veci z nextu z UK? hej a to ako, vysvetliť aj ja chceeeeeem. 😵 😵 😵

bezaz
autor
17. máj 2010

majka, objednavala som ja cez bratrancovu zenu 😉
adi, no pre nas 25euracov na oba dni, ale 2 dni by som asi nezvladla 😅

talinka
17. máj 2010

prsky, dik za info 😉 ale myslim, ze toto my mame za sebou, tomino uz pozna neskutocne vela ordinacii a rozne zakroky a zatial sa neboji ani ked tam opakovane ideme klop klop snad to tak ostane a myslim, ze je to jedno, prvykrat sa nemusi bat, druhykrat bude vrtanica a treti krat uz sa bat bude 😉

prsky
17. máj 2010

montana..ja o nej viem (kefke) - pouzivam ju na psov, ale na Lalu ma nenapadlo 😀

amonis
18. máj 2010

Ahojky máme neštovice zatím jenom Kristýnka 😒 😒 😒 ......tak aspoň že je hnusné počasí jen doufám že to nebude nějaké šílené........

mirri
18. máj 2010

zdravim devcatka...... 🙂
no kraaasne hadriky jste nakoupily detickam!!!! 😉 az me to laka zase vyrazit po obchodech...... 😀

no jinak my jsme rano skoncili u pediatra,maly se v noci dusil kaslem a hleny,tak jsme skoro celou noc prolezeli na gauci s masinkou tomasem....jsem se vzbudila az ve 3 rano,zkroucena jak paragraf... 😝 pan doktor nam doporucil med s mlickem,ze to zabira stejne jak nejaky sirup!nastesti to maly nema nikde sedle.taky jsme dostali doporuceni skoncit s kojenim,aby se z toho nestal zlozvyk.....tak vzhuru do odstavovani!!!!

amon-snad to zustane jen u kiki a s lehkym prubehem!!!

zubar-maly je zvykly,do prace s nim chodim casto,ale stejne se mu dr nelibi,asi ty fousy... 😀 jinak na ko jdeme az ve 2 letech,az bude mit vsechny zoubky!

mirri
18. máj 2010

jo a k jidlu-tali nejsi sama!!!maly odmita testoviny i ryzi-to jedine rozmixovane.sni jen zeleninove polivky s neviditelnym masem.co ma opravdu rad je vse zapecene v troube-zelenina,sunka,syr-to by se uplacal.a pak ruzne placicky z trouby-kvetakove,brokolicove s mixnutym masem.....
od dr jsme dostali i doporuceni,at ji sam lzickou,nechat ho se zapatlat,ze musi zdokonalovat motoriku.....tak koupim igelit pod stul a jdem na to....zatim mu to jeste moc nejde.nez jidlo dostane do pusy,tak to v puli vyklopi.. 😀

talinka
18. máj 2010

mirri, skore uzdravenie 🙂 tak ste s jedlom podobne ako my...aj ked u nas tie ide nejaka ta placicka ale par hryzov a koniec a tak je to so vsetkym, co davam mimo riadneho jedla, len par kuskov ak vobec...kojenie zlozvyk? dobry nazor 😖 aj ked viem ako to bolo asi myslene, aj ja som uz pocula taketo staromodne nazory... 😝 a co sa tyka jedenia..my aj tak musime jest, aby mi nieco jedol...ja ho krmim a on ma vlastnu misku navyse s niecim este a krmi sa aj on a odnasa si to koberec,ale uz je nacase ho vytepovat, je na nom asi vsetko z nasej kuchyne 😀 esteze to nie je vobec vidiet 😀

amon, aj vam skore uzdravenie a lahky priebeh kiahni zelam !! 😉

montana13
18. máj 2010

amon, mirri skoré uzdravenie prajem 🙂

Ja už neviem, čo v tomto počasí robiť 😅 nech už je konečne teplo a slnko, aby sme mohli byť aspoň na dvore... 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre