Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

prsky
18. máj 2010

tal..u nas jedlo nestiha dopadnut na zem 😉

talinka
18. máj 2010

prsky, ja ti tu Lalu zavidim 😉 je to potom dobry papkac, ale zas hafani si moc od nej potom jedla neuziju u nas ano 😀

prsky
18. máj 2010

tal...sak prave, ze uziju, to nasi hafani su taki pripraveni - kazdy stoji z jednej strany stolicky a Lala ich krmi palbou zhora a jedlo nestiha dopadnut, lebo oni to zhltnu este v lufte (ale to len obrazne, kexo napr. musi vediet, co ide jest, tak to necha padnut na zem, ocucha a az potom sa rozhodne, ci to zje) 🙂

talinka
18. máj 2010

prsky, ahaaa, takto to bolo myslene 😀 😀 😀 u nas sa tiez caka ,kym to padne na zem,alebo sa to berie priamo z jeho rucicky 😀

montana13
18. máj 2010

aj my občas fungujeme na živom vysávači 😀 😀 😀

prsky
18. máj 2010

tal...lala ich milerada krmi, ale nie vzdy...ked jej chuti, tak neda - a to je Kexo doost fterny (ked je Lala na zemi a papka chrumky napriklad, tak jej furt cumakom do ruk strka a ona ho jemne mlati po hlave a hovori pritom AU 😀 ) a najlepsie je, ze Lala vie, ako sa mi nepaci, ked ich krmi, tak ked zbada, ze vidim, ako sa jedla zbavuje, zacne bit Kexa, akoze "co mi to berieees?"

ale najviac sa mi paci rano, ked nasypem mackam a psom granule - sadne si k macacim miskam, vybera granulky a po jednej ich mackam podava - ked ju cice ignoruju, tak sup s granulou do ust 😀

talinka
18. máj 2010

prsky, 😀 😀 😀 Lala je riadna opica.....podobnu mam doma 😀 😀 😀 su tie decka riadne prefikane uz v tomto veku 😝

cryonae
19. máj 2010

bre ranko micky,

baby vidite, ako je dobre mat chlpaca? tomi to hadze na zem asi nejakym imaginarnym priatelom a ja to potom mozem zbierat sama 😀 😀 😀
tak uz aj ja mam nextik doma 😵 😵 zuzi dakujemeeeeee, mas u mna nejake mnamkove kaficko 🙂 🙂 🙂 😉 vsetky vecicky su uplne perfektne, akurat jedny sandalky su tomimu ltt :'( a zrovna tie, co sa mi zo vsetkeho pacia najviac :'( baby ak este nemate sandalky nechcete kupit? http://www.next.co.uk/shopping/shoes/boysshoes/...
su uplne uzasne a navyse pri kazdom kroku svetielkuju

baby a musim bez natriet.. ma straaasne super melir

baby ked uz sa tak vycasilo, nedame nejake stretko niekedy?

cryonae
19. máj 2010

zabudla som velkost sandalok je UK6 a nase 23jka

miyya
19. máj 2010

cryo sandálky su krásne, ,miško má nožičku 21, tomu by boli v lete asi akurát.ale čo mi ichbudeš posielať poštou?? ak ich však nikto nezoberie zBA,tak by som ich kupila ja. 😉

talinka
19. máj 2010

ahojte, no ja som v uzase, Tomino spraskal asi dve koliecka sunky, 😀 😀 😀 take sa este u nas nestalo...vam to pride akoze ta co pise?? ale u nas udalost dna, pri jeho (ne)jedeni 😀

cryo, ty natieracka 😀 😀 😀 my uz sandalky mame,ale su pekne..no velke pre nas...

siska_br
19. máj 2010

heli, no jake frajerske sandalky 🙂 uz take velkacske...ja mam uplne opacny problem...na leto mam pre maleho tieto

http://www.shooshoos.com/southafrica/catalog/pr...
objednala som velkost 7 a obavam sa, ze mlady muz do nich do leta nedorastie 😖 fnuk

tal - no vidis, blahozelam, moznoze to bude fungovat teraz, ked si ho poriadne ohovorila, ze si vystupi do svedomia 😉 moc ti zelam, aby tomu tak bolo!!!

povysavala som byt, este vymysliet, ako ich umyt bez toho, aby mi ich dieta za zadkom utieralo do sucha...

cryonae
19. máj 2010

oki miy, ak sa nikto z BA k nim neprihlasi, tak ti ich poslem postou 🙂 alebo nedajboze prinesiem osobne, ak by sme nahodou mali cestu okolo.
nejdu mi tie velkosti do hlavy, lebo som mu objednala stadial aj 'crocsy' velkost 6 a tie su akurat tak na leto a botasky velkost 7 a v tych by mohol plavat, ake su velke.. ale vsak na jesen ako keby som nasla

silvi to je pohode, ze ma vacsie, vsak dorastie a su prekrasne, mozete potom trebars pouzivat na doma.. teda spon my mame vsade parkety a studene podlahy aj doma, takze my sme stale v sandalkoch

tali ja ta nahodou uplne chapem.. ja tiez krochkam blahom, ked maly zje nieco normalne. v poslednej dobe si zlozvykol pojedat drobnosti cez den a ziadne normalne jedlo mi uz nezje... dokonca aj mlieko som zredukovala z 270ml na 180ml a ani to nevypije cele... doteraz vyluchal vsetko

siska_br
19. máj 2010

babule, nemate nahodou overeny recept na domacich pribinakov? samuel ich zboznuje a mne tie kupenske moc nevonaju...na MMB som par receptov sice nasla, ale tak overene je overene..

talinka
19. máj 2010

siska, krasne sandalky a presne ako pise croy, ak nevynosite v lete ci na jesen ,tak na doma, ak teda nemate vsade koberce, my tiez momentalne chodime obuti ,kedze je tu zima jak v ruskom filme....aj ked dnes je o cosi teplejsie
a dakujem, dobre som ho ohovarala.. 😀 no ja dlazky mozem umyvat,az ked tomi spi..

cryo, aj u topanok je asi to cislovanie rozne, aj ja som kupila minule topanky krasne a aj dost mastne 21-tky a su mu male a co ma tenisky Pumy tak su mu este dost velke a tiez su to 21... 😝

talinka
19. máj 2010

siska, to uz aj na pribinaky su recepty? 😕 my tiez asi tak 1-2 x tyzdenne spraskame pribinak

prsky
19. máj 2010

siska..my si odjakziva robime milacika z kyslej smotany - pridame granko, pomiesame a jeme - ale to asi samuelovi nee 😀

prsky
19. máj 2010

a co sa ti na kupenom nepaci? sak aj hentie domace pridavaju cukor/kakao atd (niektore maju aj zelatinu atp)

talinka
19. máj 2010

ozaj a ked spominate kyslu smotanu, to nase decka este nemozu ci hej? Lebo minule mi prave kamoska hovorila, ze este nedava smotanu svojmu rocnemu..sice my to nejak nejeme,ale tak spytam sa....

prsky
19. máj 2010

pokial viem smotanu mozu od roka

cryonae
19. máj 2010

tali ja uz vobec neriesim stravu a jeme skoro vsetko... co mu zatial nedavam je kravske mlieko, ale vo vareni je ho kopec a smotanu mal tiez v ramci nepecenej torty a vo vareni

miyya
19. máj 2010

jeeej cryo to by bolo super,keby ste mali cestu okolo. to by som sa na teba velmi velmi tešila. 😵 😵 😵

talinka
19. máj 2010

cryo, presne ani my uz neriesime a okrem kravskeho jedla, ponuknem vsetko,aj ked tomu nic neda...no a samozrejme nejeme iba to co mame zakazane od koznej a alergologicky 😝

siska_br
19. máj 2010

no prave to zlozenie pribinakove mi moc sympaticke nie je, kupujem mu lipanka, ten sa mi paci viac a chuti skoro rovnako, len ho malo kde maju...mam doma domaci tvaroh, tak vyskusam daky ten MMBazarovy recept...a smotanu jasne ze bezne pouzivam pre maleho, aj kravske mlieko do varenie, v pohode

cryonae
19. máj 2010

siska malemu velmi chutil aj jednotacek, a minule sme mali u kamosky origos termix a po tom sa len zaprasilo 😀 😀 😀
inak minule som tu pisala, ze tomi zboznuje jogurt Fantazia s cokogulickami a minule som natrafila na jeho tesco kopiu, kde je ho o polovicu viac a stoji len o korunu viac, tak uz kupujem ten, lebo sa mi zda davat vzdy dve fantazie ako pomerne drahy spas

a minule som davala tomimu po dlhej dobe danone cokoladovy puding a tvaril sa taaaak blazene, ze dva kelimky zmizli hned, ledva som stihala nakladat... ale toto su take svetle vynimky, inak mu musim jedlo stale pasirovat cez zuby

mojkamirka
19. máj 2010

ahojte

cry, sandalky su suprove aj som sa na ne lakomila, ale my teraz nosíme 24, 😉

siska, skvelé sandalky, ja som malemu robila domaceho pribináka aj milácika a myslíš, že mi to jedol? opľul ma 😠 , ale tiez mu obcas robievam kyslu smotanu s cukrom piskotami a nejakým ovocím, to mu chutí. obcas 😉 . Obsah pribináka sa nepáci ani mne, radsej kupujem jednotacika, je o moc lacnejsí a nie je tak mastný a tažký myslím na žaludok ako pribinák.

tali, mna vcera nase dieta tiez sokovalo, zjedol dobrovolne kuracinu, som pozerala, či je náš 😀

ja kakao a cokoládu zatím nedávam, ako obcas uz aj chutnal a dost nas aj s minima zapeká, ma este kopu casu na take somarinky, este mu to neukazujem lebo budem mat po chlebe 😀

miyya
19. máj 2010

no môj zlatúšik papá pekne. najviac mu chutí zeleninka a kuracie masko a nemusím nič mágať. pekne velké kusky papká. Ked šli zúbky bolo to horšie,ale teraz je to o.k. a v oblube ma milačika z lidla.neviem ako sa to volá,ale ten mu chutí najviac.Miško spapá neochutené jedlo tak isto rád ako ked nám dačo spapa z obeda,tak som rada. len ovocie mu už tak nechutí ako predtým.

montana13
19. máj 2010

tak u nás vedie vanilkový miláčik a karamelový Mňam od Raja 😀 tie by spraskal aj dva po sebe 😀 a všetky jogurty, čo obsahujú kúsky, tie u nás nepochodia...starostlivo to všetko z pusy povyberá a poukladá na stolík 😝

talinka
19. máj 2010

mon, u nas tiez kusky v jogurtoch neficia, vsetko vypluva a tvari sa akoby to bolo pokazene 😀

My fungujeme na jogurtoch ako activia sladka, yoplait, nestle presnidavky jogurtove a pudingy, dobra mama pudingy, pribinaky,mlsanek a este kadeco...a minule som mu kupila Monte co este nemal a isiel sa za tym zadrhnut 🙂 sem tam moze zhresit..ale napr v Rakusku som mu pokupila asi 5 druhov keksikov rozne Hipp a neviem co a nic, zerem ich ja ked mam abstak dam dzem a idem 😀 alebo maxo ich dostava ako odmenu...a potom vecer vzdy kasa a to som najviac spokojna s HAMI...tie sa najlepsie zarabaju...a celkom mi zacal pit HIPP jablkovu stavu aj ked 50% z nej vzdy skonci na zemi, ako vsetko vodove,sa s tym hra 😝

bezaz
autor
20. máj 2010

bre ranko
dnes nam peto urobil budicek 6.10, tak sme uz naranajkovane a vychystane na plavanie 😅
k jedeniu, ninka je aj kusky aj mixnute, napr take jablko je len cele so supkou, ked je naporciovane a osupane, nezje.. a stale ma delenu stravu, teda zvacsa je len maso so zeleninou, chlieb a pecivo len vynimocne, aj prilohy, este ryzu celkom zje, ale inak 😅 jaj a najnovsie jej strasne chuti acidko a podobne kysle mlieka, ale ochutene
tiez kupujem toho dracika mracika z lidla, lebo mne chutil najviac, aj cena je fajn.. ninke staci jeden 😉 jogurty az tak moc u nas neficia
kakao ani cokoladove veci nedavam, raz mala omylom lentilku a tvarila sa, akoze co za humus mi to davate a ani ju nezjedla
kase neje vobec, ked tak jej varim vlocky {ovsene, spaldove, psenove} s ovocim a kravskym mliekom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre