• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

13. októbra 2010 
@cryonae Zuzkin Miro praveze nechce maleho Mirka :grinning: budu mat Matuska

a moj Rudusik je zas Rudusik 4ty, ale syna po sebe pomenovaneho nechce (on je aj tak presvedceny o tom, ze syna mat nebude). a moj otec bol zas Ondrej po otcovi (neviem, ci aj dedovi) a ja som mala byt tiez (preto som Andrea) ale braxa uz Ondrejko nepomenovali :wink:
10. jún 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cryonae v Brendone som videla, ze maj u dost veci pre tehulky :wink:
10. jún 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@horajda podla tvojho bruska som tehotna ja a nie ty :grinning: :grinning: :grinning: mam dat ja foto??? :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@horajda - ved na tebe ani nie je vidiet ze si tehotna, moje brucho je vacsie o dost :sweat_smile:

@talinka - auuuuuuu uprimnu sustrast :frowning2: drzim palce nech to mas rychlo za sebou

u nas sa tradicia s menami nedodrziava, kazdy sa volame nejako inak teda okrem bracha ten ma meno po ocovi...a ani Andrej nedostal meno po otcovi kedze on bol Ondrej
10. jún 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hora, veď ty ani nemáš bruško :grinning: , ja mám väčšie :grinning:
10. jún 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
talinka môžeš :grinning: :grinning:
cryonae, sa šetri, nech upratuje muž, ja viem nedá to pokoj. Vydrž pár týźdnov a čosi ako neporiadok ťa vôbec nebude trápiť. :wink:
10. jún 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojka, nesranduj..ked chces ma kludny spanok a nie nocne mory, tak na to laskavo zabudni :grinning: :grinning: :grinning:

baby, ked je teraz slniecko nedavate Vigantol, ze?
10. jún 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
talinka, ja vigantol nedávam od konca apríla, tak mi povedala dr.
10. jún 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojka,jaaaaj...mne povedala, ze ked je na slniecku tak netreba
10. jún 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: o brichu tady nemluvte......jste me asi nevidely,ja mam kolem sebe nakou pneumatiku a vypadam tak jak v pulce tehu....fotos radsi nedam!!!a chtela bych vypadat jak tehotna horajda!!!! :sweat_smile:
tali ja uz od roku nedavam
10. jún 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a včera som nakoniec žehlila, ale bolo toho trosku iba :wink:

a dnes sme boli prvý krát u zubára, malý ani necekol, kde to ešte otvoriť ústa, ale máme založenú kartu :grinning: . Zajtra idem robiť pirohy, kto si dá? :grinning:
10. jún 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tali, ale znovu máme začať brať tuším od oktobra či tak nejak, ked nebude slnko
10. jún 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojka-prijed s pirohama a zehlicku a kupu pradla mam i tady!!! :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirri, tie pneumatiky by sme si mohli porovnat,urco by som vyhrala :grinning: to fakt? nedavas od roku? :confused:

mojka,cim plnene pirohy? Mne tata urobil cez vikend plnene udenym masom, hore slaninka a oprazena cibulka s kyslou kapustickou a makove s lekvarom, ja tieto mnamky zboznujem... :slight_smile:
10. jún 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri, už letím, doslova :grinning: :grinning: , len neviem čí ľubiš, zemiakové, tvarohové a lekvárové :grinning:
10. jún 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tali, ja som prudko závislá na cestovinách a spol. len MM furt mäso, tak sa snažím vyhovieť aj jemu aj sebe, malý sa občas prispôsobí, minule mu pirohy chutili ale iba tvorohové a džemové. Prelejem ich len popraženým maslom, robím na slano :wink:
10. jún 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: holka to by ses divila,co mi visi kolem pasu... :grinning: :grinning: ale se skoncenim kojeni jsem vytahla do boje s nadvahou!!!jen abych byla uspesna....
normalne tu slintam....mi tu delate chute!!!!!!! :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
10. jún 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa davam do boja s nadvahou kazdy den... :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri, to bude za odmenu, že som schudla tri kilá, moc pomohlo, že som sa prestala napchávať somarinami, typu koláče a spol. Sa normálne vytešujem, že váha dostala rozum :grinning:
10. jún 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojka, mnaaaaaaaaam...aj mne prihod zopar, :grinning:
10. jún 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tali zabalím do dozy a poslem kurierom, možno ti prídu ešte teplé :grinning:
10. jún 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojka, no moja vaha je nejaka pritvrdla alebo co..vobec nie rozumna :grinning:
10. jún 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja citam, ze mi zabalis kozy :grinning: :grinning: :grinning: noo urco teple, ale tak spraskam aj vychladnute :grinning:
10. jún 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kua ja uz nevim,co je normalni jidlo,chleba uz tyden nevidim a niiiiicccc!!!to je provokace!!!!
10. jún 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirri, netyraj sa :grinning: :grinning: :grinning: to je hrozne, clovek sa nemoze normalne nazrat, pre mna je jedlo pozitok a mam si ho odopierat??? :grinning:
10. jún 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri, ja som uplietla na seba bič, ráno sa najem, idem na doobedie s malým von, to zjem dáke celozrné pečivo, ved malý robí chute, po hodinovom boji o spánok, zjem obed, bez toho aby po mne ktosi skákal :grinning: , zobudí sa, zas ideme von a najem sa až ked zaspí. Takze nestíham jesť somárstva. :grinning: :grinning: A čo vlastne teraz ješ? ked to nie je normálne jedlo, posielajú ti nejaké marťania? :grinning:
10. jún 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem ja radsej spat,lebo pri vas vyhladnem :wink:
10. jún 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, už aj ja by som mohla :wink:
10. jún 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@talinka vigantol mame davat do 2 rokov a potom v zime
10. jún 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojka-zeleninu,ovoce,ryby,sunku a obcas ryzove chlebicky....rano jezdime s malym na kole na zahradu za psem a odpoledne taky .kdyz jdu do prace,tak tam nejim nic....sladke jsem uz tyden nevidela..... :confounded:

no jdu si na to taky lehnout....rano jdu brzy do prace-mame operacni den,budeme rezat a trhat!! :grinning:
10. jún 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok