Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

rominka
20. máj 2009

tak na kycle jdeme opet za 2 mesice na rengen a pokud bude v poradku tak koncime tak snad jo uz je to nekonecne ,pak jsme frceli ze kuknem na jidelni zidlicku ale nenasli jsme prodejnu a na netu mi to ukazuje stejnou ulici tak nevim kde jsme cuceli a koupili jsme Sabci aspon pidi bazen a hracky do bazenu teda muj ja jsem s nou sedela v aute nemeli jsme sebou kocar a se mnou by to tam bylo pry nadlouho ☹ tak uz je vybavena a pak jsme doma opekali kapra mnam mnam dobre to muj nachystal a rano ficime do Olomouce muj tam jede pracovne a me vyhodi se Sabcou na nakupy ale jen na necele 2 hodky a pak me necha u nasich a vyzvedne si nas kamoska a jdeme kuknout na mimisko -tak aby jste vedely co jsme dnes a zitra budem delat 🙂 a ted uz jdu chrapat nebo me zas bude bolet hlava z nevyspani jak dneska cely den to uz me tak dlouho nebolela tak dobrou noc

pepka
20. máj 2009

inak aj ja ich mam dost, co nevyuzijem, tiez by som poskytla, ak by niekto chcel, len musim pohladat, ze ktore mam

sisa.b
20. máj 2009

pepka, ten jumbo? to uz som davno minula 😝

pepka
20. máj 2009

som si myslela, to bola z knizky najlepsia akcoska 🙂

no pozeram, ze tiez mi to iste pozostavalo, vlhcene obrusky, detska kozmetika, pampersky, huggies na plavanie, dudle, flase, hracky a dajaka dospelacka kozmetika tam je, ak by niekto nieco chcel, dajte vediet

talinka
20. máj 2009

a to ake zlavy su tam na to potom?

talinka
20. máj 2009

ja mam doma asi 15 tych polepenych kniziek s bodmi ale vzdy to zabudnem zobrat

talinka
20. máj 2009

dobru nocku 😵

pepka
20. máj 2009

ty vole, tal, to sa ti ako podarilo nazbierat, mne teda pekne dlho trva, kym nazbieram aspon jednu knizku..... no teraz vdaka plienkam to ide trosku rychlejsie...
no idem aj ja do hajan, cakala som, kym mlady pan vstane na prve krmenie, nech sa nemusim budit, tak uz sa hlasi, dobru noc.

sisa.b
20. máj 2009

talinka, tie kupony mozes kombinovat s tou 10%nou zlavou. ja som teraz nakupila za nejakych 580 pred zlavou 1100 korun 😉

tara2
21. máj 2009

Dobre rano 🙂
nikto nikde? 😕 My sme mali super noc, maly bol od vecera len 2x hore, rano sice budicek zase o 5:00, ale do 6:30 sme este boli v posteli

dnes ideme zase plavat 🙂

prsky
21. máj 2009

caudi houdi

mala spala od pol siedmej do pol siedmej s mrte kojeniami, ale super, len skoda, ze som isla spat po pol noci

jani, vy nejak casto chodite plavat ... zavidim 🙂

cryonae
21. máj 2009

cafte babuchy,

hadajte co som ja dnes objavila 😎 ze zuby... a hned 3! no aj som si myslela, ze krpec nie je protivny len tak pre nic-za nic.

ja som si absolutne ista, ze tomi je moj (a dokonca aj vladinov, hihi) pretoze mi ho okamzite ukazali kym ho vzali prec.... bolo to len par sekund ale nepomylila by som si ho ani medzi milionom inych deti 😵 😵 😵

vcera som sa bola prejst na zeleznej a tam vam je to hotova skolka! same mamicky s detuchmi a urco tam boli aj nejake konikovske stretka, lebo tie skupinky mali rovnako stare deticky 😉

tara2
21. máj 2009

prsky ved 2x tyzdenne

cryo - blahozelame 🙂 kokso ze 3 😕 ...a ktore mu narastli?

mne tiez ukazali maleho kym ho zobrali prec a kedze v case ked som rodila nikto iny okrem mna nerodil a muz kukal ako maleho znacia, tak viem naisto ze je nas 🙂 . A okrem toho sa podoba na moju mamu a muza 🙂

bezaz
autor
21. máj 2009

bre ranko
tak u nas nabehol tvrdy rezim, ze ucime sa spat 😅 krpata zaspala nakoniec na brusku, lenze za 10minut bola hore, lebo chcela zmenit polohu a nevedela sa obratit.. nakoniec sme ju hontrlali len 10minut, stale uspech.. uvidime co bude dnes
ideme teraz rano ku kamoske na zahradu, mala som upiect cesnakovy chlieb, samozrejme, ze sa mi nepodaril, ale co uz 😝
ad zuby, tie hnusaky sa nie a nie prerezat, kontrolujem kazdu chvilu, ma na dasnach uplne otlaky chudatko 😝
este k tej vymene, ja som divna matka, lebo pri ninke mam pocit, ze nie som jej matka, ale kamaratka 😅 😲 akoze uplne odveci
pepka tu prerabku, nuz my chceme burat dve steny, rozsirit kupelnu do obyvacky a tak.. ale myslime si, ze nam nadhodnotil sumy, aby sme ho na tu prerabku nezavolali 🙄 to je na dlhsie

cryonae
21. máj 2009

tari lava spodna jednotka je uz aj prerezana, prava sa crta, a prava horna jednotka sa tiez uz prerezava... no peklo, ale aspon uz viem, ze co mu je, lebo sa zlatinko moje male strhaval s placom zo sna v poslednej dobe

moncicici
21. máj 2009

bre ranko baby 😉

tak o noci ani nevypravam,bo by som sa asi rozplakala 😖 😖 😖 ale maly cim dalej tym castejsie si sam sadne a normalne sedi,nechapem z neho 😀 😀 😀

my tiez vieme,ze maly je nas,lebo v ten den som rodila len ja a muz hned videl maleho,ja som bola troska mimo 😀 😀 😀

tara2
21. máj 2009

cryo nam sa ten jeden zub prerezava uz skoro 2 tyzdne a stale sa este neprerezal 😝

zuzi - vsak zakon schvalnosti 😉

monci - maly je sikovny 😉 Dominik bude radsej vykrikovat aby sme ho posadili 😅 , sam to ani neskusa

cryonae
21. máj 2009

tomi nechce sediet ani za ten svet, a ked ho posadim, tak ak ho zrovna nezaujmu jeho nozky, tak sa hned hodi dozadu.. on totiz caka, ze tam som a ze sa mu tym padom podari sa postavit 😒
ale vobec nestresujem... ani na brusku nechcel byt ani za ten svet a z nicoho nic je len na brusku 😉

tara2
21. máj 2009

cryo jasne netreba stresovat, oni sa raz posadia a potom postavia...netreba porovnavat. Dominik sa nehadze dozadu, on by aj sedel len sa este neudrzi...

tara2
21. máj 2009

jojojoj skoro sme padli na druhu stranuuuuuuuuu 😕 😕 😕

amonis
21. máj 2009

ahojky tak u nás spaní je dost šílené dneska v noci už mě to hodně štvalo už jsem měla i zlost ona furt na rukách usínala a jakmile jsem jí položila tak se probudila a začla řvát tak to dělala hodinu 😖 nemůžu jí nechat řvát vzbudila by Kristýnku a bylo by to ještě horší ☹ ☹

https://www.modrykonik.cz/_gallery/48034/48034_... nové foto

cryonae
21. máj 2009

jejooo amonis ake perfektne 😀 kym my sa tam prepracujeme! zatial ma len taku ciarku na dasienku
ale hroooozne sa tesim, aki budu krpcekovia nadherni s tymi prvymi zubkami 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

amonis
21. máj 2009

cryo jak už se to prořeže tak to roste rychle malé tohle vyrostlo za týden a dva dny asi jak to tak počítám strašně rychle mi to přišlo.....

cryonae
21. máj 2009

takze o chvilku uz budem mat doma selmu nebezpecnu? 😵 😵 😵 😵 😀

horajda
21. máj 2009

cauko baby

cryo supis gratulujem tomaskovi selmicke malej

tak my uz sme selma ale riadna kuse ma vsade kde len moze do pleca a teraz najnovsie do nosa ked sa hrame

mirri
21. máj 2009

ahoj maminy

cryo,kurna a hned 3!!! 😨 velka gratulace...

amon,mala jaka je krasna,kdyz se usmiva s prvnimi zoubky... 😵
oni jsou ti mali takhle k sezrani...no my jsme stale bezzubi,uvidime,kdy se dockame... 🙂

amonis
21. máj 2009

tak malá už mě kousla mockrát do bradavky většinou když jí chci dát a ona nechce tak jen kousne a otočí se au,au .......
dneska jsem zas udělala brambor,mrkev,kedluben a už né žádné cucaní ze lžičky normálně jsem ji to hodila do pusy celou lžičku a hezky to polkla.....včera byl pokus s hruškou od hami z toho jí natahovalo pak jsem jí dávala žužlat banán ale jak má ty zoubky tak si ukousla hodně tak to pak měla v krčku a šlo to ven ale né nějak moc jen ten kousek vyblinkla......takže s ovocem ještě počkám......

amonis
21. máj 2009

mirri malý jak je na těch čtyřech na té fotce tak vypadá takový veliký a pak v té sedačce první lžička zas uplně malinky 😀 😀.......je to šikula

deni_v22
21. máj 2009

ahojte,
cryo, vy to beriete zostra... 3 v 1 🙂 gratulujeme 😵

amon, krasna zubkata fotecka 😵

som sa nastvala prave...chceli sme prihlasit slecny na detsku univerzitu na TU Kosice, prihlasovanie zacalo vcera o 9 a skoncilo asi 5 minut potom, lebo sialeny zaujem a uz eviduju deti len ako nahradnikov ☹

cryonae
21. máj 2009

cafte baby, prave sme sa vratili zo zahrady a napchavali sme sa s maly ceresnami priamo zo stromu 😀 maly bol ceresnami tak nadseny, ze sa cely triasol ked videl, ze k nemu nejaka leti 😀 len som mu obhryzla supku a uz cuckal stavicku 😵 potom som odhryzla kostku a vycuckal zvysok, len mi zase supka v ruke zostala 😀
ale verim tomu, ze keby som mu ich osupala, vymixovala a podavala, tak ma oprdi aj s ceresnami 😀 aj jablcko a hrusku mi je len v celku

deni tak to potesi 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre