Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

zdenus
18. jún 2009

no a este vam poviem, ze uz som na FB, kolko som sa tomu branila, ale nakonec som podlahla 😀

zdenus
18. jún 2009

siska, nasa doktorka, aj ked ma podozrenie na alergiu, tak posiela na vysetrenie az po 3
rokoch....a niektore maminky to nechapu a rozculuju sa

siska_br
18. jún 2009

no tiez som za, ze skor to vysetrenie ani vyznam nema...

zdeniiii som teda necakala ze podlahnes 😀 😀 😀 😀 si odolavala sakra dlho

petusaaa
18. jún 2009

baby, zas budem za mudru 😀 takze je pravdepodobnost, ze keby mal aj nejaku alergiu, tak sa to dozviem az po 3 rokoch? takze vysetrenie u alergologa je teraz zbytocne? 😕

zdenus
18. jún 2009

petka, co ja viem, ci zbytocne...ale do 3 rokov sa imunitny system stale burlivo vyvija, co bolo vcera, nemusi byt zajtra...asi tak 😉

siska, hej odolavala, ale teraz som debo z toho, takze FB pre mna bude len okrajovy sport 😉

tara2
18. jún 2009

zdenus - neboj sa, nebudes chodit casto na FB, ja som tam registrovana a chodim tam malokedy aj baby ti to potvrdia...ja mam radsej kona ako FB

baby ten sedak je super, som tam skusila dat maleho len tak "nasucho" a tak sa tam rehotal co to dieta bude robit vecer vo vani? 😕 😀

siska_br
18. jún 2009

jeeeej, jani a kt. mas??? hod link na sedak.... nad nim tiez uvazujem. bohovsky sa mi mi lubil uz na fotke od pepky. vidis, ste sa s domcom mohli vecer kupat spolu. ked v sedaku zacne mlatit rucickami ani na plavaren nemusis ist 😀

zdeni mne dnes ZNOVA a OPAT fb nejde, takze si ta naaaajdem neskor 😀 😀 😀 😀

zdenus
18. jún 2009

a baby, ako tam hladate? uz som v skupine MK a dalej nefiem...los debilos 😕

zdenus
18. jún 2009

aaaa, urobila som krok vpred, uz som vas niektore nasla 😀 😝

tara2
18. jún 2009

siska - ja mam jane fluid - http://detsky-bazar.hyperinzercia.sk/kojenecke-...

od tej baby som ho kupovala

talinka
18. jún 2009

cafte...

no tara kooonecne dobry nazor....tvoja lekarka akoby hovorila za mna,mam taky nazor ako ona...a treba davat podla svojho uvazenia, svedomia a vedomia, kaslat na "zarucene" infosky.....moc sa to tu riesilo a zbytocne...dobre sa to cita,ale horsie praktikuje,,,,,,mne sa zas dnes pri prvej lyzicke Tomi vygrcal ako ho naplo z cukiny s mrkvou...ja uz neviem co mu davat...alebo zas vadilo, ze je popucene len, tak som otvorila HAMI brokolicu a par lyziciek zbodol ale teda nic moc 😝 tak som dokojila a bolo....

talinka
18. jún 2009

tara, pekny sedak...idem aj ja donho....aspon si tam pekne posedka...aj ked ritulu mu tam tazko umyjem 😀

talinka
18. jún 2009

zdenus, super, ze si podlahla FB 😀

tara2
18. jún 2009

tal - ritku tam neumyjeme ale to je podla mna najmenej ho potom zdvihnut a umyt ritusu 🙂

elanela
18. jún 2009

skúšala som z ovocia jablko banan broskynu jablko vôbec či uvarené alebo surové banan niekedy áno a vyzivy dojedám po nej ja

talinka
18. jún 2009

tara, jasneeeeee...akoze foooor, nie? 😀

montana13
18. jún 2009

Cafte zavislačky 😎

Konečne som doma z Bratislavy... 😝 Neviem, kto je vyše rád, či ja alebo malý 😀 Cestovať v takom teple nič moc...

tara, aké máte vyrážky na lícach? Lebo aj Majko má... raz to má kľudnejšie, inokedy mu to sčervenie, ale väčšinou má líčka ako šmirgel... 🙄 . Budúci týždeň idem do poradne, asi sa vypýtam na kožné aj ja...

siska, no čo ako si dopadla s UP?

prsky
18. jún 2009

cafte, my tiez klasika, babo moc nepapa, ale dnes som jej dala kusok rohlika sucheho a normalne ho pozuvala, prehltla a otvorila usta zo zvukom podobnym slovu ham 😨 😀

a fotolab ma od zajtra do pondelka zas akciu fotky sirky 10cm, obj. nad 100ks za 0,05€ 😉 a prebieha im aj akcia na velke formaty (my sme dali minule vytlacit velku Lalu 😀 )

montana13
18. jún 2009

prsky a kde si našla tú akciu na fotky 10x15, ja som ju tam nenašla, len na tie veľké formáty. To je dobrá cena 0,05 € 😉
Inak aj náš "hovorí" ham, lebo od začiatku pri každej lyžičke som mu to hovorila ja, aby som upútala jeho pozornosť a teraz si to mrmle sám 😀

pepka
18. jún 2009

baby, tak ked sa sere, tak poriadne, asi nam to neni sudene alebo co ta dofca.... 😠
v pondelok hanka 39 horucka a teraz som matovi namerala 38,7
a este aj skaredo hlasia
matovi nic nebolo a navecer zostal nespokojny a zrazu sa mi zdal akysi horuci ked som ho davala spinkat.... asi ma SESTKU, predpokladam 😖

bezaz
autor
18. jún 2009

mon ta bude zobrazena az ked zacne platit 😉
pepka no peklo 😝 drzte sa 😒
nestraste s tou siestou chorobou
u nas zasa peklo zaspavanie, nemame tu hojdacku, tak boj 😝

talinka
18. jún 2009

pepka, tak uz aj vy siesta choroba? sa to siri jak smrad...aj liusina mel ju asi prekonala zaroven s nami 😝

u nas tiez dnes peklo zaspavanie, o pol 8 na mne zaspal po 3 hodinach bdenia, uplne natvrdo vytuhol a o osmej sa zobudil vyspaty a teraz raz mrnci a raz sa smeje, 😝

zuzz
18. jún 2009

dnes sme boli v poradni. nasa vaha je 8465g. dlzku neviem, zajtra odmeriam. u nasej dr. nas nemeraju, neviem preco.

zuzz
18. jún 2009

natalka znova zaspala s hlavou pod mojim paplonom. taka je pri tom smiesna, lebo ked jej ho stiahnem, tak sa pomrvi, zamava rucickami, nahmata ho a znova natiahne na hlavu 🙂

elanela
18. jún 2009

juj pepka tak to je smola a kedy vlastne idete zajtra tuším nie?

pepka
18. jún 2009

ela, no, mali sme ist zajtra v noci, tak uvidime, aky bude mato zajtra, ako je fakt, ze aj tak mu ani dr ani ja nepomozeme inak, ako zrazanim teploty, len neviem, ako s cestovanim..... hm... som na prasky z toho...
a len dufam, ze to je sestka a nic ine, vaznejsie....
akurat som bola v lidli kupit usno-celovy teplomer, mali za 9,99 lebo mam doma iba obyc digi a nechcem mata s nim v noci trapit a budit ho, ja nemeriavam v ritke, ale pod pazuskou, ale aj tak by som ho chudatko pobudila. takto meriam kazdu chvilku, ani o tom nevie, bubacik.
uz trosku klesla na 38,2 po panadole

deni_v22
18. jún 2009

uff, pepka, tak to je "nadeleni" :-/ snad bude nakoniec vsetko dobre...drzim palce ...

bez, prisla nam Ikea karticka, dakujemeeee 😵

zuzz
18. jún 2009

pepka, fakt smola. to idete autom, vsak? da sa to odlozit?
a ten teplomer este maju? pozerala som teraz letak na webe a nevidim ho tam.

pepka
18. jún 2009

zuzz, u nas ho este maju, v ziadnom letaku to nie je, tak neviem, ci to maju vo vsetkych lidloch, ale cena je to super

bezaz
autor
18. jún 2009

deni jeeej fakt super, ze tak skoro, kamosi na nu cakaju uz skoro pol roka 😅
pepka ty co mas za vychytavky, aj ja chcem taky teplotmer 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre