Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

mirri
19. jún 2009

tak ja maso jeste nevarila.zatim basti sklenicky. a na mixovani je asi nejlepsi ponorny mixer.

tara2
19. jún 2009

romi - dnes som az tak vela nevarila, akurat ryzu, maso som hodila do marinady, upiekla som kolac a malemu obed na zajtra...to sa este da

tal - kludne daj uz maso, jednu polievkovu lyzicu na porciu. Ja ho len najemno nakrajam, nemixujem

montana13
19. jún 2009

Ahojte 😉 čo ešte nespíte? 😀 😀 😀

Aby som nezabudla, aj ja gratulujem dnešným oslávencom 😵 😵 😵 ... ešte stíham...

talinka
19. jún 2009

mirri, a ja mam doma par skleniciek...skusim aj to...

tara, zase kolac??? ja by som bola pri tebe riadne vypasena....esteze spolu nebyvame 😀 😀 mnam a aky tentokrat????
a ze jednu polievkovu lyzicu na porciu??? hahaha u nas co je porcia? nikdy neviem ..no mozno masko tomu pomoze...ved niekedy nezje ani len za tu polievkovu lyzicu.. 😝 a keby som len nakrajala najemno nie je sanca, ja ked total popucim je zle a grcanica a napinanica u nas 😖

mon, ahoooooj 😀

deni_v22
19. jún 2009

ja tiez masko krajam, nemixujem...uvarila som raz cele prso aj so zeleninkou, posekala som ho na kusky, ktore zje na jednu davku a zmrazila...a tak kazdy den len vytiahnem kusok maska a este ked je jemne rozmrazene porezem, ide to super..

deni_v22
19. jún 2009

tal, Dianke chuti viac s maskom, skus, mozno aj Tomi sa rozpapa...

talinka
19. jún 2009

deni, no mne by to asi neprehltol mam obavy ..neviem si este moc dobre predstavit tak najemne pokrajane masko co by vedel zjest..ked popucena mrkva ho napina ,sakris

talinka
19. jún 2009

deni, no asi v nedelu zahajime masko teda...potom podam info..aj ke du svokry vzdy pekne papa, neviem cim to je 😀

mirri
19. jún 2009

talinka,me maly ji vic od te doby,co ho nechavam se patlat v jidle.strasne se tim zabavi a otvira pusu jedna radost.pak ho musim komplet umyt i s zidlickou.. 😀 jsem hodila foto do albumu..

talinka
19. jún 2009

no nadnes koncim, idem konecne tento tyzden spat skor ako o jednej..lebo tomi zacal vstavat po piatej miesto o 6.45...budia sa naraz..max aj tomi ..tak dobruuuuuuuuuuuu ja idem zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

mirri
19. jún 2009

ja taky koncim.dobrou 😉

talinka
19. jún 2009

mirri, no paradna foto 😀 tak nejak vyzera aj tomi a to sa ani nepatle v jedle....to mu asi nemozem dovolit, by som mohla rovno celu kychynu umyvat..uz takto je s tym vela roboty, co narobi....

a sup sem recept na ten jahodovy kolacik co mas v albume....dooooost sa mi zapacil urcite bol fantasticky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

mirri
19. jún 2009

tal-vsak nech maxe vylestit a mas to bez prace.. 😀 😀
ty jo recept si uz nepamatuju,jsem jen zkousela,mela jsem kupu vajec a hromady jahod... 😉

rominka
19. jún 2009

ja to varim ve vetsim mnozstvi a pak dam aj do mrazaku mirri-ja jak vsechno povypinam a schovam tak bourka prejde ale u vas asi mate poradne bourky z tech veder ,tara-pry moc nevarilas -aj kolac ja taky zitra udelam ale jen bublaninu na zahrade mame tresne dneska se mi pod stromem dobre uspavalo jsem tam posnidala 🙂 vidim ze to pro dnesek balite asi pujdu taky a kam se chystate na dovcu dejte nejake tipy?pepka je asi nekde na ceste

prsky
20. jún 2009

dobre ranko, tak nasa nina sa uz plazi dopredu - jupiiii - poslednych par dni sa strasne venuje pohybovej vychove - zacala tymi "pohybmi", predvcerom sa jedovala, ze jej to ide iba dozadu a dnes rano sa preplazila asi 5 centi k hracke 😀 tesim tesim

tara2
20. jún 2009

Dobre rano 🙂
tak maly vcera nechcel zaspat, este o polnoci bol hore...zaspal okolo 00:30 😕 . Nerozumiem kedy to dieta spi...cez den hodi maximalne hodinu niekedy viac ale to uz musi byt extremne unaveny...

tal - len taky obycajny som robila http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=15047
a maska pre maleho tiez pripravim viac a dam zamrazit...ved ak maly nejze nakrajane maso tak uvar cele prso ako deni a zmixuj

romi - mne sa dobre vari lebo maly vydrzi dost dlho v stolicke tak varime spolu 🙂 a ked tam uz nechce byt tak sa zahra sam aj na deke alebo v postielke, sam zaspava takze uspavat ho netreba...takto stiham relativne vsetko aj hrat sa s nim, varit, domace prace a niekedy aj net

prsky - super, blahozelam 🙂 😉 lala je sikovna, to Dominik chodi zasadne len dozadu alebo sa toci dokola na bruchu 😀

amonis
20. jún 2009

ahoj nechce se mi mi ani to psát ale musím se vykecat i když už zas brečím ..v pondělí jsem se koupala s Kristýnkou a všimla jsem si na prstech ruky nějaých bouliček a v tu chvíli se mi změnil život pak jsem jí prohlédla pořádně celou a bouličky má i na prstech nohy zespod skoro vše jakoby na šlachách muselo se jí to udělat snad vše najednou protože jsem si ničeho nevšimla a to si jí prohlížim skoro furt.....no tak hned v uterý k doktorce ta nás poslala na ortopedii ale tam už musely na oběd takže nás obědnaly na čtvrtek na rengen z rengenu jsme zjistily že to nema na kosti a že je to ohraničené no ale doktor stejně nevěděl co to je takže v pátek nas posaly do bílovce na zákrok kristýnka byla uspána a vzaly jí dvě bulky na rozbor hystologie vysledky budou ve čtvrtek...................nikomu na světě nepřeji co teďka prožívám má projetý cely net a může to být cokoliv od rakoviny po tukové nádorky ☹ ☹ ☹ ☹ staršně se bojím pořád brečím hubnu nemůžu nic dělat 😢 😢 je to strašné do čtvrtka asi vyskočím z okna......

quitka
20. jún 2009

amonis....od Tvojho príspevku mi až mráz prešiel po chrbáte. neboj uvidíš, že všetko dobre dopadne, musíš byť silná a veriť, že to bude v poriadku, veď malá Ťa potrebuje. Strašne, strašne moc Vám držím palčeky, aby to dobre dopadlo a nebolo to nič vážne. Držkajte sa, myslím na Vás.

tara2
20. jún 2009

amon - az sa mi tlacia slzy do oci ☹ ☹ ☹ strasne strasne moc vam drzim palce budeme na vas mysliet vo stvrtok. Quitka ma pravdu, deticky ta potrebuju, musis byt silna. A podla mojho nazoru to mozu byt skor tukove nadory, rakovinove by sa asi tak rychlo nevytvorili a na tolkych miestach naraz...inak tukove nadory na nohach som mala aj ja ked som bola mala, mala som ich na oboch nohach spredu...tiez nevedeli co to je a museli jeden lipom rozrezat a sa zistilo ze je to tuk. Ten druhy mi nechali tak a casom sa to same stratilo...teraz uz mam len dva stehy na jednej nohe...neboj sa to bude dobre 😉

prsky
20. jún 2009

amon...drz sa, vsetko bude ok, uvidis

tara...sak konecne cosi, bo stale len keca a keca a lezala ako kvargla...pred par dnami sa konecne zacala zasa prevracat na brucho - a to robi stale teraz a vrtiet sa ako hovoris, ze robi dominik. a dnes sa jej podarilo k tej hracke dopredu kusok pretiahnut, ale bola to skor asi nahoda, ale bolo vidiet, ze sa tesi, len teraz musi zistit, ako to urobit vedome 😉

idem dnes asi skusit tento kolac: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=15433

tara2
20. jún 2009

adi - tak Dominik sa dopredu nepohne ani vedome ani nevedome 😀 😀 😀 . Potom povies aky bol ten kolac by som nabuduce urobila 😉

rominka
20. jún 2009

ahojte- jejda amon neboj urcite to nebude nic vazneho vim ze ti musi bejt hrozne skoda ze ty vysledky tak dlouho trvaji....tara-tak to je dominicek poklad nase zlobidlo nikde dlouho nevydrzi ve 3 nechtela spat tak jsem vzbudila aj mojeho at ju nosi jinak rev pres cely barak dopoledne spala venku pekne 2 hodky a ted jsem poslala mojeho s nou ven zas mrcela v posteli nebo postylce spat nebude 😠 🙂 a ja si jdu lehnout na chvilku vidim ze mate napeceno u nas dneska taky pekla jsem podle bebicovych receptu bublaninu z tresni mnam tak se tesim jak si pak dam ke kavicce

rominka
20. jún 2009

chtela jsem napsat babicovych.... 🙂

tara2
20. jún 2009

rominka - maly je moje zlaticko, stiham popri nomako tak vsetko ale niekedy vie byt ako cert 😀 , ale ved nemoze byt stale dobry...
A bublaninu zboznujem mnam 🙂 , dobru noc 😉

deni_v22
20. jún 2009

ahojte,
uff, amon, strasne sa to citalo ☹(( no musis pozitivne mysliet...bude to len nejaka tukova prkotina, uvidis, este sa na tom budes smiat, ako si stresovala...bude to dobre, neboj, hlavne sa snaz byt kludna, lebo tvoj nepokoj vycitia aj dievcata a budu mrzute...budeme na vas mysliet 😵

prsky super, Lala ide vpred ! 😀
my sa len kotulame, ale to uz riadnou rychlostou, takze lezanie na nasej posteli uz len s dozorom, alebo v spanku 🙂

ja som vcera piekla taky rychly jablkovy - ten prvy v zozname: http://www.varenieapecenie.estranky.sk/stranka/...
mala som este zavarene struhane jablka, chcela som ich minut...

mirri
20. jún 2009

ahoj maminy.. 🙂
amon,uvidis,ze to nebude nic vazneho!!mysli pozitivne!!...ja vim lehce se to rika... 😔 hlavne jak pise deni,musis se snazit byt klidna kvuli holkam,ony to citi....posilam hodne sil,at vydrzis do ctvrtka....

tara-tak to mas doma zlaticko..to ja neudelam skoro nic,stihnu uvarit jen pro maleho.jeste stesti,ze manzel nechodi na obed domu.. 😝 at ho dak kdekoli,za chvili mi visi na noze a rve.... 😀

prsky-blahoprani k prvnim centimetrum v pred!!! 😀

no musim pochvalit maleho.vzbudil se v 6,jsem si rikala to snad ne,tak jsem dala prso,coz po probuzeni nedavam a on jeste usnul a vstavali jsme v 8.to si uz nepamatuju,ze jsem si nekdy tak pospala.. 😀 😀

holky,vy tu delate takove chute s temi buchtami....a ja mam taaaaakovou chut na sladke... 🤐 🤐

amonis
20. jún 2009

holky díky za podporu vím že stresuju ale dokud si to člověk nezažije tak neví jak na takové věci reaguje já jsem strašně zavislá na svojich dětech (vím že všichni) dopadlo to na mě včera jak sní byl manžel v tý nemocnici a já byla doma říkaly že jí uspí na 10min no a hodinu a 15mi. jsme jí neviděly manžel z toho byl taky dost vedle vidět jak vám dítě odvážejí nahé na sál chodbama a pak zavřou dveře je jak z hrozného filmu.....prostě je to o nervy....snažím se sklidnit těma lipomama jak píše tara nesmím myslet na nic jiného určitě pak napíšu ve čtvrtek

talinka
20. jún 2009

amonis, neboj sa vsetko bude ok, citalo sa to hrozne, az som mala slzy v ociach,ale uvidis nebude to nic vazne...ja viem , nam sa to lahko pise,ale verime v to a velmi ti drzim palce....a bud silna, pre svoje deti..drzkaj sa a papaj nieco !!!

prsky, dobry kolaaaac si vybrala, podaril sa? a gratulujem k loziacim centimetrom... 😵

tomi dnes lezal na takom podlhovastom vankusi a robil take zvlastne pohyby, akoby ten vankus chcel pomilovat 😀 no vyzeralo to veeeelmi zaujimavo... 😀 a stale by len chcel stat a byt na nohach atak divne sa pohupuje vtedy, no zlaty je...ako take male hopsadlo 😵

prsky
20. jún 2009

tal...to robila predvcerom aj lala, sme sa rehlili jak kone a ona na nas kukala, ze co sa smejeme...kolovalo po nete take video babatka, co tieto pohyby robilo na velkom plysovom macovi alebo psovi ci com, tak som si na to spomenula, ked sa tu lala tak "vyzivala" 😀

kolacik som nakoniec robila tento: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=7368 ale este tuhne v chladnicke, tak potom poviem, aky je 😉

talinka
20. jún 2009

prsky, 😀 😀 no tak vies o akych pohyboch presne som pisala, aj my sme sa rehnili skoda, ze som nemala kameru po ruke 😀 😀 presne to tak vyzera ....to robi aj v stoji aj na bruchu..no milene je to...chudatko keby vedel... 😀

a tento kolac vyzera este lepsie, take velmi lubim, tka podaj info potom a mozno aj ja by som mala konecne upiect nieco, naposledy sa u nas pieklo mozno,ked som bola tehotna, odvtedy nic, fungujeme na cukrarni a na pecenych kolacoch mojho tata... 😉 a vy tu vzdy vypekate take co ja presne lubim...ja totiz moc zakusky a plnkove mastne torty nelubim....naj su domace...a ty si celkom sikovnikos kucharka... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre