Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

prsky
3. sep 2009

kul, som zvedava, co ti odpisu...ja som im tiez rovno napisala, ze chcem s5 praxy a odpisali, ze nevracaju, ale mohla som si ist hned na druhy den nahradit a bolo im straaasne luto, ze mam z nich blby pocit 😀

bezaz
autor
3. sep 2009

adi, nech si strcia nahradnu hodinu.. porusili vlastny prevadzkovy poriadok, takze ziadnu nahradnu hodinu nechem, ale spat prachy 😠

prsky
3. sep 2009

jj...len podla mna rataju s tym, ze im kvoli tomu nikto nebude robit tahanice ... neoplati sa mi kvoli 1 hodine podavat na nich zalobu ... maju tam v tom riadny bordel, lebo sak z nas 4 sa ozvali len zuzke a mne a to preto, ze sme im pisali, ty a mon ste sa neozvali, tak o vas podla mna ani nechyruju ... drzim palce, nech ti praxy vratia

zdenus
3. sep 2009

nazdarek,
tak ja som sa dneska vychystala gyndosovi na preventivku, psychicky som sa pripravila, a on ma dovolenku, kua...tak ma to caka zasa 😠 😠 😠

zuzi, sople su hnusoby, ale neboj, dneska by jej to mohlo zhustnut a bude lepsie, to aspon nachvilu odsajes....

sisa.b
3. sep 2009

bez, ja mozem vrieskat, razne hovorit nie a ona sa mi len smeje. a najhorsie je to, ked mi trha bradavky v polospanku 😢 pekne ostry ma ten zubok.

zdenus
3. sep 2009

tak mi zavidte, laura je bezzuba 😀 ..a este tusim pepkin mato ostal taky bezzubacik....

sisa.b
3. sep 2009

zdenus, zavidim ☹

zdenus
3. sep 2009

ale si spominam, ze eliska ma nehryzla, sice mala tiez zuby neskoro, ale hryzla len vtedy, ked robila hovadiny, ked chcela jest, tak ee

sisa.b
3. sep 2009

mna ani starsi dvaja nehryzli a zuby mali od 7 mesiacov. to len tato nasa opica 😠

quitka
3. sep 2009

ahojte,
zdenus..aj my sme bezzzuby 😉

zdenus
3. sep 2009

ale hybaj quitka, vidis, najdu sa aj vynimky 😉 😉

quitka
3. sep 2009

zdenus...tak, tak my stále zuby postrádame 😀 stále sa slinkáme a hryzieme všetko ale zúbkov nikde 😕 😅

zdenus
3. sep 2009

u nas detto, neriesim, ved ony vylezu 😉

ked hovoris, ze dava vsetko do ust, tak prdevcerom zacala laura kaslat a muz jej vtiahol z ust celkom velky kus lista, takeho ostreho, opica, musela ho dat vonku do ust a nejaky cas ho mala v pohode, potom jej asi niekde vbehol a kaslala 😀 , mozno z nej bude vegetarianka 😝

tara2
3. sep 2009

Ahojte babenky 🙂
uz som konecne doma, pustili ma dnes okolo 11:00. Fyzicky sa citim celkom dobre len sa mi este trochu mota hlava asi zo straty krvi, ale inac je mi celkom dobre. Psychicky sa davam dokopy a snazim sa mysliet pozitivne a ako pise tal a pepka asi to tak malo byt ☹ . Ale nastastie zijem, nevykrvacala som uplne 😝 aj ked zo zaciatku to vyzeralo vselijak, doma misa plna krvi a kym sme dosli do nemocky tak som pretiekla cez dve vlozky a krv mi tiekla po stehnach 😝 cele nohavice od krvi, no des. Navyse si v nemocke mysleli ze ci to nie je nahodou vnutromaternicove tehotenstvo, moja dokina mi nedala ziaden nalez ked som u nej bola a samozrejme ani tehotensku knizku tak sa nemali o co opriet akurat o to co som im povedala a to sa im zase nezdalo ze pri 8 tt som mala HCG 350 a maly by som mat nieco okolo 10 000 😕 . Tak mi odsuvali aj kyret a stale brali krv a robili sono a nakoniec dobehol za mnou moj porodnik co som ho mala pri Dominkovi a on sam sa o mna staral aj ked na tom oddeleni vobec nemal pacientov robil mi sona a este aj ten kyret si vybavil aby mi ho mohol spravit. On bol moja zachrana, strasne zlaty clovek a este sa aj ospravedlnoval ze neprisiel skor ze nevedel ze som tam...takychto ludi je uz na svete malo. A takehoto ochotneho a poctiveho doktora som este v zivote nestretla a to som ich uz stretla fakt dost. Ale nastastie sa mimomaternicove tehotenstvo nepotvrdilo tak som bola rada ze nemusim ist na laparoskopiu lebo to by som musela kysnut v nemocnici aspon tyzden. A videla som ze ludia su este vo vacsej brynde ako ja...moja spolubyvajuca 41 rocna cakala 5 dieta a mala riziko DS 1:16 😕

A dakujem vsetkym co ste na mna mysleli, ja som vam chcela napisat ale nemohla som sa cez mobil nalogovat na kona, neviem preco mi to neslo 🙄 . Ale citala som vas, mohli ste pisat aj viac som nemala co citat 😀

A co sa tyka mojho muza skusil si matersku dovolenku na vlastnej kozi a nestihal sa vraj pri malom ani najest a nie este varit, prat a upratovat. Chlapsky si to priznal a teraz sa cuduje ze ako to my zvladame 😀 😀 😀 . Vraj schudol 3 kg 😅 . Dominko bol vraj cez den celkom v pohode ale v noci sa budil a chcel mlieko, muzo mu dal UM ale to nechcel. Skusal rozne znacky ale ani jedna mu asi nechutila lebo si vraj len trosku cucol a potom uz nechcel. Teraz idu chudacikovi naraz obe horne jednotky tak bol dnes dost mrzuty, rano ho strazila kamoska chuderka mala na starosti dve deti lebo muzo musel ist o 9:00 do prace tak bola 2 hodky s nimi sama. Ale zvladla to krasne 🙂 . Svokra tu bola vcera na par hodin a hned sa hrabala domov kokso to je pomoc 😀

ozaj baby co beriete nejaku antikoncepciu ktora je dobra? Teraz musim brat pol roka a neviem aku si mam dat predpisat

amonis
3. sep 2009

tara je mi to moc líto já jsem taky před Karolínkou byla na kyretáži v 11 tt 😖 ...takže ted se dáš dokupy a příště to vyjde......a můj manžely by si taky potřeboval vyzkoušet mateřskou teda aby věděl jak tu makám....

tara2
3. sep 2009

amon - takze vies co to je...ja sa snazim mysliet pozitivne. To najhorsie uz mam za sebou, este si musim vybehat gynekologicku a za 10 dni si mam ist po histologiu z kyretu a potom uz snad budem mat od doktorov pokoj

amonis
3. sep 2009

no já jsem se snažila myslet pozitivně ale v podvědomí bylo něco jiného já jsem měla zamklý potrat ...pak jsem se na rok díky tomu zablokovala a nedařilo se ...takže fakt mysli jen na dobré věci a né na nic špatného nemá to smysl......

siska_br
3. sep 2009

jani, to je skvele, ze si uz domka, urcite su tvoji chlapi z toho cely prec 😀 taky trening by na par dni potreboval kazdy jeden chlap, nech vedia ako sa veci maju...a ta tvoja svokra - to co je? moja, to si s nou inac vyhrala 😝 😝 😝 pfuj pfuj pfuj

antiku som brala cerazette ale len chvilku, ale bola som spokojna, no problem u mna...

ty, jani, tak mi to vychadza, si mozno teda novembrovciatko 2010 usmudlate 😉

bezaz
autor
3. sep 2009

jeej jani, super, ze ta uz pustili, aj som cez den rozmyslala, ako to andrej zvlada 😉
a tiez som brala cerazette.. vysadila som ju koli nulovemu keksu 😝
baby u nas to nie je ani tak choroba, ci prievan, ale ako sa ukazalo, tak zuby.. ninka ma dalsiu stolicku vonku, tej stvrtej chyba uz len maly kusok 😒

tara2
3. sep 2009

siska - ja by som sa novembrovciatku nebranila 😀

zuzi - no nejako to zvladol aj ked bol doma bordel, plienky neoprate...ale hlavne ze maly bol o.k. A vy uz mate kolko zubov? Ze 4 stolicka 😕 😕 😕

bezaz
autor
3. sep 2009

jani momentalne 11 😀 😝 je to na palicu.. malej tecie z oci, z nosa, som si myslela, ze nieco chytila, ale fakt to budu tie zuby.. umrncana je, no hroza 🙄

tara2
3. sep 2009

zuzi - fuha ze 11 😕 vy ste nasadili inu rychlost teda...nam len teraz idu horne jednotky

bezaz
autor
3. sep 2009

ninka to chce mat rychlo za sebou alebo co 😅
uz aj zacala celkom pekne chodit, teda len s pomocou 🙂

tara2
3. sep 2009

zuzi aspon budete mat pokoj 😉 a super ze zacala chodit, Dominik sa skusa stavat ale ale chodit ani nahodou 😀

sisa.b
3. sep 2009

tara, tak super, ze uz si doma 🙂 cas vsetko zahoji a dalsie babatko bude na ceste, ani sa nenazdas 😉

nam mlada zacala od tatier ukazovat hlavou nie-nie 😅 chodime za ruky, teda pod paze tiez krasne, ale ona sa potvora pusta aj sama 😅 na par sekund sa v pohode udrzi na tych krivych nohach 😅 ale potom si sadne, alebo sa chyti. inak paradne si vydobija svoje vrcanim a jedovanim sa 😅

sisa.b
3. sep 2009

zuzi, ale ste zubati 😅

deni_v22
3. sep 2009

ahojte zienky..
akosi nestiham sediet za pc posledne dni 😒

tara, ani som ta nestihla do nemocky pozdravit ☹ , ale super, ze ta tak rychlo pustili, nemocnicne prostredie nic moc 😖 .. tiez som mala pol roka pred Diankou taku skusenost a potom sa zadarilo na prvykrat..takze neboj, asi to tak malo byt, uvidis, cochvila bude mat Dominik sestricku naceste 😉

bez, vidis, stale si sa stazovala, ze je Ninka leniva a uz ti kraca 🙂 11 zubov ani nekomentujem.. 😕

dzani, my sme sli na dovku na noc a nelutujem.. cez den by sme tak dlhu streku nezvladli tak rychlo..

baby, chcem sa opytat, ked sa vam deti postavia, polozia chodidlo pekne rovno na zem? lebo Dianka sa zacala dvihat prevazne rukami, nohy boli len taka 25% opora a doteraz vstava tak, ze sa z klaku vytlaci na narte az potom sa postavi na chodidlo.. a tiez casto stoji na spickach, pripadne az na nechte velkych palcov na nohe...nechapem, ze jej to nie je neprijemne... trafi ma, ked skoncime kdesi na ortopedii 😠

bezaz
autor
3. sep 2009

deni aj ninka si vselijako skruca prsty na nohach "pod seba", teraz sa to trosku zlepsilo, ako zistila, ze s takymi pokrutenymi prstami sa jej zle stoji..
a ona nevstava sama, zacne kricat, aby sme ju vytiahli na nohy a potom si vykracuje ako vojak, smiesne vysoko dviha kolena, ako keby pochodovala 😅

siska_br
3. sep 2009

ja neviem, uz som asi trapna, ale vy to mate kedy narodene tie vase deti????? u nas ziadne vstavanie, ziadne stvornozkovanie, ziadne chodenie, ziadne posadenie sa sam...no nic proste. ja neviem, mala by som zacat robit paniku???? mlady pan lezi, zvrtne sa na brusko, ked naaranazujem napr. ovladac, preplazi sa za nim a tot vsjo. a ked sa uz nedajboze preplazi, potom to zvysok dna rozdychava, ved narobeny na hovado... sediet sedi, ale len ked ho posadim, sam si nesadne. este mu asi nedoplo, ze by to teoreticky mohol skusit sam. on zahuci, ja ho prepolohujem... tak ako, mam sa bat? ☹

deni_v22
3. sep 2009

siska, nestresuj, ono to pride, ani sa nenazdas 😵 .. aj Dianka bola dlho leziaci lenoch a len tak zrazu sa posadila a uz to slo..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre