Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

bezaz
autor
1. okt 2009

cafte
sme dnes boli v auparku okrem ineho aj v tej novej predajni s detskou obuvou, ma nepotesili, ninka ma cca velkost 16 a take topanky nevyraba asi nikto 😝 a dost pochybujem, ze jej do zimy narastu nohy o dve cisla 😝 takze netusim, v com bude ninka v zime chodit po vonku
inak tam mali pekne papucky dokonca so super pruznou orto podrazkou za celkom ok cenu a ochotne predavacky 😀
u nas inak total kriza s jedlom, nakoniec som mladej dala kus maska z nasho rizota a mlada bastila ako o zivot.. neva ze posolene a korenene ze 😠 ostatne mi nechce jest, ani jogurt, ani kasu, ani ovocie, na obed zjedla asi 12lyziciek navareneho jedla 😖

cryonae
1. okt 2009

cafte baby, ani vas nemam kedy docitat, snad sa zadari zajtra 🙂

nase novinky: meriame 79cm, vazime 10.225kg a chodime 🙂
dobru nocku!

sisa.b
1. okt 2009

cryo, super 😵 gratulujeme
miery mate skoro ako my

talinka
1. okt 2009

cafte, sice neskoro ale predsa 😀

bez, aj ja mam v plane ist do tej predajne v Auparku kupit tominovi papucky, nejake topanocky a mam tam vyhliadnute aj paradne hnede cizmicky 🙂 fakt je tam mily, ochotny personal aj majitelia...blbe, ze ma Ninka taku mini nozicku, po maminke?? 😉 nieco vymyslis,mozno porastie troska..tomi ma 19-20 co ma teraz tenisky....
cryo, super vaha,miery a super gratulacia k chodeniu 😉

dobru noc,moc som sa tu neohriala ,ale je asi cas ist spat 😀

zdenus
2. okt 2009

cafte cice 😉
akosi vas nestiham, co uz, sak mozmo aj cosi po vas docitam 😕

zajtra odchadzame k nasom, s babami ostavam cely tyzden, takze to bude pre mna rekondicny pobyt - ziadne varenie, o deti postarane, jupiii 😉

a nasa mala zavislacka nam chysta desne noci, stale by len na ciciku bola...normalne uvazujem nad odstavenim, dam jej cas do roka a uvidime...ved to je hruza 😠 😠 😠

zdenus
2. okt 2009

deni, ja som davala laure tu cervenu sosovicu so zemiakmi a masom, druhy krat s vajcom (zltkom) a chutilo ...

mojkamirka
2. okt 2009

ahojte, tak ja dnes varím pánovi špenát
🙂

mojkamirka
2. okt 2009

cry blahoželáme

bezaz
autor
2. okt 2009

caveste
tal no jo, cizmicky tam mali krasne, samozrejme od velkosti 20 😝 a za skoro 40eur 😲
baby tu cervenu sosovicu som videla len za taku brutal cenu, to je akoze normalne, dat za 250g co 500 ci kolko to bolo nejake skoro 3eura? 😲
mirka dobry napad, spenat sme este neskusali 😉
baby aku velku maju vase deti fontanelu? lebo ma minule svagrina nastrasila, ze ninka ju ma este nejaku velku 😖

tara2
2. okt 2009

Caute
cryo - super miery 🙂, maly je sikovnicek ked uz chodi

zdenus - aspon si trocha oddychnes 🙂 tak si to uzi. Mna to caka v novembri 😵

...a cervena sosovica chutila aj u nas, kombinacia rovnaka ako u zdenus. A nad tym spenatom som uz aj ja rozmyslala, ale niekde som citala ze do roka sa ma davat z pohara lebo klasicky spenat (mrazeny alebo cerstvy) obsahuje vraj vyssiu hladinu dusicnanov...asi pockam do roka a potom ho budem aj ja varit, spenat maly moze 🙂

zuzi - ja si uz nepamatam kolko som dala za cervenu sosovicu, ja som ju kupila v AT, ale ked pojdem do bio shopu tak kuknem. A k tej fontanele, naco sa nechavas strasit svagrinou, fontanela sa uzatvara postupne pomalicky a na kazdej poradni ju dokina urcite kontroluje, keby bol nejaky problem tak o tom uz vies 😉

prsky
2. okt 2009

zdenus...tiez davam lale cas do roka a potom ju idem mucit a nas tiez 😀

40E za cizmicky pre take prti deti? sak to ja mam cizmy za taku cenu 😲

zdenus
2. okt 2009

zuzka, ja cervenu sosku kupujem u nas v coope, take male balenie tusim 250 g stoji okolo 20 sk....este stale nerozmyslam v eurach, kua...uz by som aj mohla zacat 😀

neviem, ci ste pozereali damsky magazin, vrajk tam bolo cosi o okejeni a tiez bolo povedane, ze ked decko zacne mamu pouzivat ako dudel, tak treba prestat...ja som to neviedela, len kamosky spominali....tak potom u nas nastal cas 😝 C

no a az cizmy pre lauri 40E by som nedala ani omylo...pre eli hej, tej treba poriadne nepremokave, ked sa cvachce v snehu, ale pre krpanu tazko 😲

deni_v22
2. okt 2009

ahojte,
ja som kupila tu sosovicu normalne v potravinach, no cenu si uz nepamatam...a varila som ju uz 2x, so zemiakom, zltkom a 2x som neuspela..zjedla cosi, ale nie obvyklu davku....tak skusim niekedy do tretice, ved sa predsa nevzdam 😉
spenat sme uz mali a chutil...

zdeni, poznam take noci :-/ aspon si oddychnes u vasich..

mna caka zajtra narocna sobota, pridu nam vymenit okna, konecne...teda dufam, ze pridu, lebo termin uz 3x posunuli...teda ked sa viac neozvem, tak sme v tom prievane zamrzli 😉 😀

cryo, blahozelame 😵 krasne cupka maly..

sisa.b
2. okt 2009

ahojte 🙂

my sme boli na odberoch na imunitku pred ockovanim, tak som zvedava, co nam vysledky povedia 😕

zdenus, normalne zavidim ten klud, co ta caka. ja by som uz najradsej sla byvat ku svokrovcom, lebo doma sa mi vobec neda ucit sa 😢 cez den nehrozi, lebo decka stale cosi chcu - jest, ulohy, mladu musim strazit a vecer mi slecna nechce spat, chodi az po polnoci - cca o 1-2he 🙄 a to uz mi vobec nemysli, co som utahana. samozrejme tatinko si nevie dceru natolko postrazit, aby ma nevyrusovala 😒

za cizmicky sa nechystam tolko davat, mne sa paci nova kolekcia od batu a tie su aj za celkom prijatelnu cenu http://www.bata.sk/artikel/72863

sisa.b
2. okt 2009

inak ja uz som tiez uvazovala o odstaveni, lebo mame take noci ako zdenus 😒 no nechce sa mi vyhadzovat peniaze na UM, ked mam cerstve svoje lepsie a zadarmo 😝

bezaz
autor
2. okt 2009

k tomu odstaveniu, ninka mi v noci uz uplne odmieta cumel, takze cumel som ja.. tiez som si povedala, ze vydrzim do roka, sak uz len mesiac a potom mladej nastanu tazke casy.. chystame vymalovat detsku a cavelo mlade, ide do vlastnej izby
u nas v coope mali take zlte len lupany hrach 😀
deni my mame zasa velku oslavu, peto ma zajtra 30tku, dnes pridu svokrovci, tak sa tesim, ze sa mozno aj nieco naucim za tem weekend.. uz mi pekne lepi 😖
sisa ja sa v noci uz nevladzem ucit 😝

sisa.b
2. okt 2009

zuzi, ved ani ja sa nevladzem v noci ucit ☹ jeden priklad prepocitavam aj 5x, kym ho dopocitam a to uz robim take hluposti ako vymena znamienok, alebo prehliadnem nejakeho clena, skratka mi to v noci uz nejak nemysli ☹ asi sa na tej skole dlho neudrzim, tiez som si mohla nieco lahsie vybrat 😔

bezaz
autor
2. okt 2009

sisa este k tym topankam.. tie batofky su pekne, len ta cena bude asi koli tomu, ze nie su kozene.. tak neviem, ci treba takemu prdoatu kozene, alebo stacia latkove
jaj a k fontanele, nam ju dokina este ani na jednej poradni nekontrolovala 😅

pepka
2. okt 2009

beeeeez, pozeram fotky, aka selma zubata je ninka, to ako dvojrocne dieta tam vyzera na tej fotke co sa skeri 😀 a nas ked rozdzavi papulku tak len hole dasna tam kukaju na mna, aky smiesny rozdiel 🙂

siska, tak ste logistiku stolicky zmakli skor, ako sme isli my do TN? my sa chystame az buduci vikend po dlhej dobe. keby si do buducna nieco znova potrebovala zo stupavy 😵 kludne sa ozvite

sisa, kurnik, ze spat o polnoci, ta tvoja dcera to ma nejake obratene tie dni a noci, ze? predpokladam, ze cez den ti potom dlho spi, co? neda sa s tym nieco spravit? ja neviem, ze jeden den vydrzat a nespat cez den, resp.menej aby vecer skor vytuhla a postupne jej to nejako upravit? ved by som bola na prasky z toho. auuuuu 😨

sisa.b
2. okt 2009

myslis, ze potrebuju kozene? 😕 tie topanocky su ortopedicke, my sme si tam vybrali aj jesenne

sisa.b
2. okt 2009

pepka, zaspala az po jednej a vstavala o siedmej kvoli tym odberom. a hadaj co teraz robi? 😀 dospava 😝 uz bola strasna, musela som ju ulozit, ved po siestich hodinach spanku aj mna este lame, nieto take mlada 😝
no ja idem upratovat, lebo sa k nam zenie realitacka 😅

bezaz
autor
2. okt 2009

pepka no jo, este tie ocaky jej chybaju, len sa tlacia uz skoro mesiac, stale ma na nich biele pluzgiere a niiiic
sisa ved neviem, ci treba kozene alebo by taketo stacili 😅

sisa.b
2. okt 2009

kozene chcem capacky na doma, lebo slecna tu nemoze behat bosa, uz mame zimu ako v ruskom filme. inak sarke som kupovala takej malej kozene topanocky, boli naaadherne, cierne s cervenymi vysivkami a neviem, kde su ☹ boli uplne nove, nosila ich minimalne.

siska_br
2. okt 2009

cafte babeny

uplne mi hovorite zo srdca, presne rovnako uvazujem o tom nasom dietati, ze vydrzim do roka a poriadne zvazim (to je uplne ze strasna vyhrazka smerujuca k mojmu dietatu!!! )... tie noci su katastrofalne, furt sa dudlujeme, no o kvalite spanku mojho aj samkovho pomlcime... 😝 len neviem, ako to zrealizovat, odstavit by som ho este nechcela, moja teoria je, ze prejst na kojenie vecer a rano ale vidim to dost biedne 😝 😝

cervenu sosovicu varime zrovna dnes 😉 o tom spenate som aj ja citala, ze kvoli dusicnanom by sa do jedneho roka mal len poharikovy, ale ten nam slape, aj vcera sme mali spolu s maskom, dieta sa zalizovalo za usami

pepi - no, znasilnili sme svagra, ale ved bol v stupave sluzobne, tak co, uz doma fici, a je perfektna ta stolicka, sme z nej vsetci traja uneseni 😵 😵

jaj a blahozelame tomaskovi od cryovcov k behackovaniu 🙂 🙂 🙂

fuha, deco mi zdrhlo do kuchyne a je tam ticho...je zleeeeeee idem zachranit dieta aj kuchynu

siska_br
2. okt 2009

siska - my sme tiez pozerali u batu topky, len som nenasla ziadne, ktore by mali rovnu vlozku, vsetky boli tvarovane, take nescem ☹

prsky
2. okt 2009

siska..ja tiez chcem ze kojim vecer a rano, v noci ju budem ignorovat, hadam to pochopi rychlo 😀

siska_br
2. okt 2009

prsky mysliiiiiiis????? joj, bodaj by si pravdu mala, dievka moja... neveriiiiiiiim.... 😒

elanela
2. okt 2009

baby a možno sa vaše deti rozhodnú same sa odstavit jak ta naša

siska_br
2. okt 2009

eli - ja este nechcem odstavit, len zredukovat nocne nekonecne dudlovanie...pokial by som to mala nechat na samuela, ten by sa urcite rad pohodlne nechal kojit hadam az do dochodku

deni_v22
2. okt 2009

baby, urcite to pochopia..tej nasej to doslo velmi rychlo a po troch dnoch drezury prespala celu noc 😵 ...zazrak pokojnych noci vsak trval len tyzden...a uz sa zase budi..asi kvoli zubom...lebo ked som vcera nagelovala, ihned zaspala....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre