Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

siska_br
11. dec 2009

tanicka - moc drzime tatimu palce, nech operaciu dobre zvladne a ta co najlepsie dopadne...

heli - co je topcom toby? 😨

cryonae
11. dec 2009

siska toto: http://www.topcom.net/sk/staroslivostodieta/pro...

presne tani, drzte saaa!

baby ja dnes idem k zubarovi, bleeeeee
ozaj, boli ste uz niektora s krpcekom u zubara?

bezaz
autor
11. dec 2009

bre ranecko
heli, aj sem nejaku tu nechut, resp ja napr mam nechut k jedlu, ktopre mam navarene a potom som hladna a zozerem same sladke, pukance a pod 😝 chudak zlcnik, este ze sa toho nedozil
tal drzime palce, napis, keby ste nieco potrebovali.. budu ho operovat v tych NZ?
a u zubara sme s ninkou boli uz 3x, 2x bola vysetrovana aj ona, v pohodke to zvladla 😀

cryonae
11. dec 2009

bez ja presne naopak, ak uz mam doma nieco navarene, tak to uz vacsinou zjem 😀 😀

cryonae
11. dec 2009

bez a ninka v pohode otvori ustocka? lebo tomi za ziadnu cenu... premyslam, ze ci ho ma cenu tam vobec tahat
co ti povedal zubar? lebo moj povedal, ze u deticiek by odporucal az tak od 2-3 rokov, ked uz su schopne spolupracovat, pretoze s mliecnymi sa aj tak nic nerobi

siska_br
11. dec 2009

jej, heli, to vyzera super...len som to kuk, objednavas to u nas na svk? a co to pyta???

ja som so samkom u zubara bola, vlastne on bol so mnou, povodny plan bol taky, ze ho aj v kresle povozia, ale nakoniec chudacik velmi vrtanie mojich zubov prezival, tak sme to uz nesilili

cryonae
11. dec 2009

siska hej tu na slovensku, ja som to objednala tusim za 68,5 ale videla som to aj za 80 😀

siska_br
11. dec 2009

uf uf ☹ tie decka su taka paradna cielova marketingova skupina 😝

bezaz
autor
11. dec 2009

heli v pohode opica ukazala chrup.. ja som to brala tak, ze si zvyka na prostredie a na ten ukon, sak jej tie zubky len pozreli.. v kresle sa povozila, ale kedze to chodi pomaly, tak sa jej to az tak neratalo 😀
mna nasi vychovavali tak, ze lekarov sa netreba bat a vsetko sa vzdy vyzvetlilo, nikdy som sa teda lekarov nebala, tak snad to aj u ninky zafunguje 😅 inak v nemocnicnom resp lekarskom prostredi je ona ako doma {co je asi vsade 😅 }
na chirurga ked som bola na vyberani stichov sa rehotala, kecala s nim, bol prekvapeny, ze vsetky deti, co k nim chodia, tam placu.. ani sa nedivim, mal bradu hadam do polky hrude.. ale ninka je zvyknuta od ocka 😉

cryonae
11. dec 2009

a nezaprsiiiiiiiiii 😠 😠 🙄

bez no to je fakt, akurat mam pocit, ze tomi by praveze mal z toho traumu keby sa mu niekto pokusal pozriet do pusy, lebo tam on nepusti ani mna (takze sa bez okolkov priznavam, ze mam len matne tusenie, ako to v tominovej puse vypada.. len co som zazrela pri zivani a rehotani)

baby kolko vam zjedia deticky na ranajky? lebo tommi si dal dnes 2 hryzy z rozka a platok sunky a tvari sa, ze uz sa donho nevojde ani omrvinka.. zato vylucha 3 dcl caju k tomu 🙄

bezaz
autor
11. dec 2009

heli ninka je zvyknuta, ze jej pcham prsty do ust, ani mne nechce dovolit, ale zubarke v pohodke dovolila
u nas na ranajky cca 1/2 az 3/4 krajca domaceho chleba s maslom a sunkou alebo syrom, ten je u nas momentalne naaaj 😅
a pokial sa tolko vela napije, sa ani nediv, ze viac nezje 😅

cryonae
11. dec 2009

no ten caj mu dam az ked uz rozok pluje 😒 a pritom viem, ze mu to chuti.... asi len po ranu nie je hladny

zdenus
11. dec 2009

caute 😉
nam zubara na tie 2 zuby zatial netreba 😀 a tiez si myslim, ze usta by skor neotvorila ako ano 😕

alura jedava na ranjaky biely jogurta kusok rozka alebo piskoty k tomu 😉
a ze 3dcl caju, to ma nas tak na 2 dni, niekedy aj na 3 😲

bezaz
autor
11. dec 2009
cryonae
11. dec 2009

no hej, ale ten prvy si mozem vyzdvihnut osobne a neplatit 10 ejur za postovne 😉

siska_br
11. dec 2009

u nas asi take mnozstvo ako u bez..chlebik s maslom nastriedacku so syrom

minuly tyzden sme si kupili novy tanierovy set...dnes jeden samik otestoval, ten to uz nerozchodi 😠

cryonae
11. dec 2009

sikovnicek 🙂 u nas uz posli 1 pohar, 1 salka a 1 tanierik 🙂

tara2
11. dec 2009

Cafte 🙂

cryo - mne tiez povedal zubar ze az tak od 2-3 rokov berie deticky...kazal len cistit riadne zuby minimalne 2x denne. Bola si vcera v tom Avione? Ja sa chystam dnes niekedy poobede, velmi sa mi nechce ale uz sa musim trocha rozhybat a pokupit nejake darceky. A zelam vela stastia u zubara 😉

bez - super ze sa uz potapate, Ninka je sikovna 🙂. Podla mna je lepsie chodit na plavanie s vacsim dietatom ako s malym.

talinka
11. dec 2009

ahojte, dobre ranko, 🙂 no baby ja ziram,kolko vam zjedia deticky na ranajky a vobec celkovo 😝 ja donho nenatlacim takmer nic a ked ma sam jest vsetko skonci na zemi Maxovi 😝 co zje to je akurat presnidavka jogurtova doobeda, tri lyzicky zeleniny na obed, poobede 100ml pudingu nestle a vecer obcas kasu...inak nic teda kojo ...ale aj to uz malo , to je caste iba rano, vecer, v noci a nadranom....ja uz neviem ako ho prinutit jest skusame vsetko mozne uz ma to ani nebavi mu davat jest, kedze vsetko skonci v kosi...bojim sa ,aby mu nechybali nejake vitamina a tak.... 😅

baby, daju si vam deti ostrihat nechtiky na rukach a na nohach? lebo u nas je to boj a strasny v poslednej dobe... 😝 a este k tomu nechty na nohach sa mu tak divne rastu, akoby sa vtacali dokoze a rastu do prstika..neviem to vysvetllit aj sa to tazko striha....sa bojim,aby mu to nezarastlo...nerastu rovno ,ale sa zatacaju nejak divno...

dakujem za podporu, uz sme v strese ako operacia dopadne...tento rok nebudeme mat veru Stastne a vesele....
budu asi velmi smutne...no dufam,e ze vsetko dopadne v ramci moznosti a tato vobec bude na Vianoce s nami....

bez, ano ide do Novych Zamkov na operaciu

mirri, super...gratulujem ku krocikom.... 😵

siska_br
11. dec 2009

nam tiez zubarka len kazala pucovat zubiky, a najlepsie bez pasty, mokrou kefkou..ze kazda pasta, aj tie detske, obsahuju fluor a ten je pri zjedeni nezbezpecny, najma pre deti. a ze je dolezita najma technika cistenia (aj ked u tak malych deti sa o technike este hovorit neda, ide skor o to, aby si osvojili zvyk) pasta je len doplnok

cryonae
11. dec 2009

baby aj umyvate im tie tesaciky 2 x denne???

bezaz
autor
11. dec 2009

heli ja som sa aj snazila 2x, ale zatial to mame ako navyk len vecer, to uz po kupani sama znakuje, ako si bude umyvat zubky
my tiez bez pasty umyvame
tal nechty strihame, trochu bojuje, ale stale sa to da vydrzat, na nohach striham tak raz za 2 tyzdne, ale ruky, tam rastu nechty neskutocne rychlo 😝

cryonae
11. dec 2009

my teda umyvame tak zivelne... ziadna pravidelnost ani navyk v tom zatial nie je.. ale uz asi zacnem, lebo uz ma trapi svedomie 😅

tali no u nas tie kazde stihanie boj... a nechtiky na nohach mu tiez rastu prudko do obluka a vtlaca sa mu to do kozicky ☹

siska_br
11. dec 2009

jezis, nechty ani nespominajte, to su strasne bitvy... 😝

heli - aj u nas vacsinou len vecer, a sem-tam so mnou rano, ale my ho nechavame sameho, ja mu to nepucujem. neviem, ci sa to uz teraz da naucit, tak si ich pidluje sam

cryonae
11. dec 2009

siska ja tiez tak, ma tu svoju hrkalku curraprox a s tym si pizlika v puse... a obcas ked nedavam pozor zdrhne do kupelne a najdem ho tam, ako si cisti zybky mojou kefkou... 😅 🙄 vzdy ju tam nejak najde.... nechapem to, ale on ma dosah ako saxana

talinka
11. dec 2009

cryo, tak so "rada" ze nie len nam rastu do obluka nechtiky...

tomino si pucuje "zuby" uz odmalicka, furt ma v ruke kefku, tresp, vacsinou ked sme vonku v kociku si ju vzdy zuzle....ale ze by sme nejak inak cistili sa neda povedat,ale aj toto postaci,myslim...

talinka
11. dec 2009

cry, presne aj my mame to hryzatko Curaprox... na zubajdy 😉 a nase kefky oblubeje mooooc takisto...

talinka
11. dec 2009

no idem za tominom,nech nieco nevyvedie, treba sa mu venovat a nie tu trcat 🙂

siska_br
11. dec 2009

heli, to mas este fajn, mne sa ten moj fesak mojou kefkou ucesal

amonis
11. dec 2009

ahojky u nás je veselo celý týden má Kristýnka nějake vyšetření předoperační v pondělí jde na nosní mandly ...jeden odběr doktorak rozlila tak jim to nevyšlo a musela jit znova 😒 😒 dneska přišly vysledky ale nerozumím tomu hrubě vyznačene jsou neutrofily....0.462 Lymfocyty 0.411 a monocyty.... 0.089 rozumíte tomu někdo??
Doktorka od Kiki nic neříkala ale dneska jsem se o ní dozvěděla že je magor od známého takže měním doktorku 😒

a aby toho nebylo málo tak manžel má chřipku jak sviňa musí být mimo domov u rodičů protože nemůže Kiki nakazit jinak by se to muselo zas všecko dělat znova ja se posr...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre