Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

cryonae
1. nov 2009

talinka myslel som to trochu inak, myslel som ze ondro je jej manzel ... no dufam ze mi odpustite je sa naucim do zajtra prislusnosti ku rodinam a rodinnym prislusnikom.
a o tych zakernych babach: urcite si spominate co cryonka pisala asi pred dvomi dnami o nasej velmi dobrej susedke, svagrinke, jeblinke, ona si to nejako tajne citala a bola z toho celkom sranda. Kto chce vela vediet, vela sa dozvie, jeblina jedna

talinka
1. nov 2009

cryon, jasne, ze mas odpustene 😉 no tak to ste museli mat srandu, ked citala to co heli popisala 😝 nebolo to moc lichotive, sak aj toto bude zas citat ...preto sem taketo veci ani netreba pisat.... 😉

cryonae
1. nov 2009

leona je super zenska ale my mame iba 63 cm uhlopriecku a nezmesti sa nam cela

talinka
1. nov 2009

ale tak snad aspon zvuk mate dobry a pocujete jej hlas ,ked nevidite cele telo 😀

cryonae
1. nov 2009

podla mna sa viac urazila na tie vase prispevky, takze cakajte ked vam niekto zazvoni pri dverach a ked sa spytate kto je tak povie JEBLINA

talinka
1. nov 2009

no idem ja het, este mam par povinnosti, presuvam sa za vladinom do obyvky, kukneme Particku , dam vanu a do hajan... 😉

dobru noc... 😉

cryonae
1. nov 2009

babenky idem off pridem vo stvrtok

pepka
1. nov 2009

ved na ten zivelny spev aj potrebuje nejaku tu kapacitku pluc, tak 63 uhlopriecka by jej nevystacila 🙂

talinka
1. nov 2009

cryon, tak to vobec nemam strach, ze by mi zvonila pri dverach, aj ked ja som k tej teme neprispela... nemame zvoncek..ani by sa nedostala do brany a kebyze aj otravuje pri dverach, velice rychlo ju niekde pekne poslem ja alebo moji traja obranari tommy, hafan max a vladko 😀 ale zas naco by sa znizovala k takym veciam, ze? 😉

pepka
1. nov 2009

aj ja idem na particku, uz ma boli krk ako sa vykrucam dozadu na telku

bezaz
autor
2. nov 2009

bre ranko
no jejda, som nevedela, ze skorosvagrina si chodi na tajnaska citat prispevky, tymto ju pozdravujem a ze sa kludne moze zastavit, taketo osoby mame u nas velmi radi 😠
babyyy u nas peklo, ja sa asi nikdy nevyspim, mozno ked bude mat opica 18, bola hore kazdu pol hodku a potom cca 2.30 sa rozhodla, ze treba pobudit susedov a jacalaaaaa asi hodinu, nepomahalo nic, prso som jej nechcela dat, nakolko 2.20 som ju dokojila 🙄

prsky
2. nov 2009

bez...na tvojom mieste by som ju uz asi nechala revat - samozrejme ze pri mne - lebo takto to neni dobre pre nikoho z vas...ja som to uz davno videla na Lale - vtedy ked tiez nic nepomahalo - ani dida, ani nosenie

Lala sa tiez koji dost casto (kazdu cca 1,5-2h), ale keby to bolo tak ako u Ninky, tak by som bola na prasky a urcite by som ju od nervov nechala revat 😉

bezaz
autor
2. nov 2009

adi, no nosenie zaberalo, lenze co ju mam nosit hodku a viac, kym nezaspi?? 😝

prsky
2. nov 2009

sak ne...ja som ju nechala revat uz dooost davno...ale to preto, ze uz som nevedela, co 😀 a pride mi, ze Ninka uz tiez nevie co, tak nech sa vyreve a bude jej lepsie na dusicke 🙂

zdenus
2. nov 2009

bez, si nefandi, ze sa vyspis, ked bude mat 18...to zas nebudeme spavat, lebo sa budeme bat, kde sa flakaju 😀 😀 😀

a mimochodom, aj laura hrooozne spava, obcas by som ju normalne vankusom pridusila, nech je tichoooo 😕 😕 😕

takze cryo svagrinka, spionka? tak nech sa paci, ze ju tu vitame...taki su suepr, co tajne snoria....pozname 😝

a eliska bola dneska prvy krat v skolke, zvladal v pohode...tak sa vytesujeme z toho 😉

zdenus
2. nov 2009

baby a vy ste kde vsetky? co uz pecete torty alebo ako?
esteze sa tu vcera ukazal ujo cryo, inak tu skapal ped 🙄

prsky
2. nov 2009

ped? 😀

baby, vonku kandel, co robite s deckami? mne uz toho kukuk pomaly hrabe 😀

cryonae
2. nov 2009

Hellou babizna,

chvilku clovek spusti chlapa z oci.... 😀 😀 😀 😀

prsky ja som maleho povozila v aute do senca a naspat, a este sme sa pomotali v tescu a teraz sa chystame von

prsky
2. nov 2009

cryo..no, afto mame este stale pokazene, takze vozenie sa nehrozi a prave sme sa vratili z hodinovej prechadzky a sme prefucane az no...hnusne pocko dneska..aj psy sa uz chudaci pytali dnu 😀

kivanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bezaz
autor
2. nov 2009

kivanka 😲 😀 kazdy ma svoju pravdu.. pevne verim, ze si u heli v zivote nebola a napisat nieco, o com sama netusis a poznas to len z reci inych je trochu odveci, nemyslis??? chod prosim ta otravovat vzduch niekde inde a staraj sa o svoju domacnost a dietatko 🙄 a pozor, akych priatelov si vyberas, niekedy dokazu velmi prekvapit {neprijemne}

cryonae
2. nov 2009

kivanka to bolo dost ubohe, radsej sa venuj svojej natalke miesto citania celeho konika a mozno by ti manzel neutekal.
Neboj sa ta jeblina porozpravala o tvojom lenivom manzelovy dost. A radsej by som si dal povedat od mita ako od nej.

cryonae
2. nov 2009

to bol prispevok od cryona

cryonae
2. nov 2009

kiva dost ubohy pokus... neviem ci je to Ancino dielo alebo tvoja vlastna fantazia, ale poznam svojho manzela a ma moju doveru.. mimochodom anca mu od zaciatku nebola ani trochu sympaticka a liezla mu na nervy, takze by si o nu ani bycikel neoprel
a tvojej sestre nic nerobim, to ona ma neustale terorizuje
a tu spinu si vyprosim, cryonko ti to dobre napisal, radsej zlez z kona a venuj sa svojej domacnosti a Natalke...
ale to je jedno, vobec nemam zaujem prat spinave pradlo na verejnom fore

zdenus
2. nov 2009

pls, toto je vazne verejne forum, takze kivanka klidek, ak chces nieco, tak laskavo nie takto verejne.....myslim, ze to tu nikoho z nas nezaujima 🙄 🙄

mojkamirka
2. nov 2009

ahojte, cryo, cryon, najprv som sa nasmiala 😀 no a teraz som sa naštvala 😎

kivanka,hm baby majú pravdu staraj sa o seba a nie o druhých. Jedna vec je vyjadriť svoj názor na človeka a druhá sa do niekoho obuť a verejne ho tu na verejnom fóre urážať. Vieš každý robí ako vládze a ak aj má nahodou cryo doma neporiadok tak to je isto tým, že má doma ročného fiškála, pri ktorom nie je možné mať poriadok. Drahá moja to pochopíš až keď budeš mať dieťa v takom istom veku. Prečo ťa to tak štve, veď ty ani tvoja sestra tam nežijete tak na čo to riešiš. 😉

mojkamirka
2. nov 2009

zdenus, si to presne vystihla

bezaz
autor
2. nov 2009

taketo mam najradsej, u susedov trieska, sebe ani poleno 🙄 😝
aaa viete co? zohnala som malej cizmicky a prisli nam dnes aj papucky, slovnesky vyrobca rohacan 😉

mojkamirka
2. nov 2009

bez a už ich aj obuje? 🙂

bezaz
autor
2. nov 2009

mojka hej, musela som kupit 19tky a papuce su 18 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre