Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

amonis
8. dec 2009

pepka malá má taky dobré vychytávky 😀 😀 😀 Kiki jsem řekla ať si je třeba obleče že taky nikdo nechodí nahatý jen tak a ona na to že taťka jo 😀 😀 takže to ze školky nemá od malička se před ní nijka neschováváme takže teď asi trochu budem 😉 😉

prsky
8. dec 2009

ahojte..tak nam domcek netreba, aj som rozmyslala nad tou krabicou ako mali deni, ale rudo rozlozil prepravku, co mame pre psov (taku latkovu, ako stan, so sietkami po bokoch a rozzipsovatelnym vrchom) a mala si od vtedy hovie tam 😀

hehe...tie decka si vedia vymysliet 😀

prsky
8. dec 2009

jaj a niekto sa pytal na geomag, tak ja mam ten druhy, ale 25ks

zuzz
8. dec 2009

ahojte, na margo sexualnej vychovy - ondrej stale tvrdi, ze na to, aby dakto mal deti, staci, ze sa dvaja postiskaju 😉

a dnes bol plac, lebo mu spoluziak v skole povedal, ze mikulas a jezisko vobec neexistuju. este sa dokonca stavili o cukriky, ze kto ma pravdu a ja som doma dostala zakernu priamu otazku, ci teda ten mikulas existuje ☹ dako som sa snazila vymotat, ze je to rozpravkova postavicka, ze ale mozeme sa hrat, ze existuje. slzy to ale nezastavilo. a este sme mali debatu o dusickach, ze teda kazdy clovek ma v tele dusu... a este, preco sa on vola ondrej, ci to ta jeho dusa take meno mala, tak som zas vysvetlovala, ze som ho tak ja pomenovala, aby som nemusela kricat 'hej, dusa, chod si umyt zuby' 😀

u natalky to asi uz nebude taketo, lebo to uz jej ondro stihne asi vsetko povedat skor, nez sa k tomu ja dostanem.

zdenus
9. dec 2009

cago 😉
tak ine zadery maju tie nase starsie deticky 😀 😀 😀
minule eli plysakom vysvetlovala, ze Palko, matusko a dokonca aj Alex maju pipiky a ona, Meggie, Veronika a ine dievcatka maju susky 😝 😝 😝 ...ale ze po cikani si musia ruky umyvat vsetci 😀 😀 😀 a to je prosim pekne 4 tyzdne v skolke 😕 😕 😕

zuzz, to su asi soky, ked deti zistia, ako to naozaj je s tym Mikulasom a Jeziskom....si nepamatam kedy a ako som na to prisla ja 😀

bezaz
autor
9. dec 2009

caveste
tak u nas sme nemali jeziska ani mikulasa, takze ziadne velke sklamanie nebolo 😀
inak tie deti riadne perlia.. a ako si vedia vselico pospajat do neuveritelnych kombinacii.. no mame sa este na co tesit 😅
baby neviete poradit, kde zozeniem tu krabicu na caj? som uz zufala, lebo na MMB baby robia len decoupagove a tie su moc vzorove, mama che, aby jej "ladila" k cibulakovemu porcelanu 😝 jedna predavala taku peknu bez vzoru, ale je z CR, takze koli postovnemu by sa cena zdvojnasobila 🙄

zdenus
9. dec 2009

bez a to chce taku drevenu ci ako ma vyzerat? v cajovniach to nepredavaju? sa mi mari, ze v dobrej vile som to videla....alebo tie predajne delikateso...

bezaz
autor
9. dec 2009
zdenus
9. dec 2009

no ta je krasna, tu mas tiez celkom ok, ale aj slusna cena http://www.darcekyplus.sk/?374,drevenna-krabica... 😕 😕 😕

bezaz
autor
9. dec 2009

no zdeni, tak je ale pekna 😵

cryonae
9. dec 2009

jej zuzz no to su tazke rozhovory 😀 😀 😀 ale supis si to zvladla!!! chudak tomi, ten to pri mne bude mat tazke asi, lebo ja takyto diplomat byt neviem..., ci to pride vekom?

baby co tak dat este jedno predvianocne stretko? trebars aj u nas 🙂

cryonae
9. dec 2009

zuzi tie krabice na caj su uzasne! my mame uplne obyc teekane, co predavali aj s cajikmi, ale posluzi aj ta 😉

bezaz
autor
9. dec 2009

heli, my sme za stretko, len teraz to mame nejake plne 😅, 3x tyzdenne ucim, 2x plafko
no chcela som nieco trosku exkluzivnejsie, ked to ma byt k tomu cibulaku

tara2
9. dec 2009

Caute 🙂

krabicky na caj vyzeraju krasne 🙂

zuzz - dobre si sa vynasla, neviem ci by som vedela tak rychlo reagovat na taku tazku otazku 😅

a hlasky deti su super 😀 😀 😀 uz sa tesim co bude rozpravat Dominik ked bude vacsi 😀

cryonae
9. dec 2009

vsak jaska... ked uz, nech to stoji za to 😉

baby mne tu robi tomino take akrobaticke kusky! trebars teraz tu spravil spagat... nechal si jednu nohu na odrazadle, to odislo a druhu mal na zemi a stal tam rozkroceny ako keby sa nechumelilo 😀 a vcera sa oprel o gauc chrbatikom, vyslapal nohami po stoliku a vylozil si ich na stolik tak, ze hlavou lezal na gauci, nohami na stoliku a zvysok tela v lufte 😀 😀 😀 hrozny vymyselnik je to!

amonis
9. dec 2009

http://www.nunynek.cz/obchod/vyhledavani/_q=geo... ktere mam koupit jsem z toho pako co je nejlepší ☹ ☹ ...počitam tu koule a čeho je kolik 😠

amonis
9. dec 2009

geomag 25 ks? to jsem neviděla nikde......krabičky jsou krásné taky by se mi hodila jedna....

bezaz
autor
9. dec 2009

am ja by som asi kupila ten posledny vyhodny set 😉
inak dnes je asi nejaky nahovno tlak, vsetko sa mi se.e 😝

prsky
9. dec 2009

amon...som kupovala cez e-bay..je to v podstate ta 83, len su tam zvieratka 2jmo

u nas inak hruza, ten terajsi rezim ma zabije..vcera bola hore do pol dvanastej a to spala len cestou z blavy v aute pol hodku - inak nemala ziadny denny spanok 🙄

dnes sme vstavali o 11tej, takze to je zas paradne posunute, ale zajtra to asi konecne upravime, kedze ideme na dedicske konanie o 10tej - len sa obavam, ze cestou domov mi vecer zas zachrape a spat sa bude zas az niekedy v noci a budeme na tom istom 😠

deni_v22
9. dec 2009

ahojte,
amon, aj mne sa pacia tie sety na konci ..

dnes som sa konecne dostala k vareniu tarhone, no asi sa chute dedia, lebo malej to moc neslo..teda zjedla, ona v principe zje vsetko, co jej nadelim, no nadsenie chybalo....vcera som robila drozdovu polievku, som sa obavala, ci ma s nou niekam neposle, no mala vacsi uspech, nez dnesne gulicky 🙂

cryo 😀 Tomi je sikovnicek, ked take artisticke kusky nacvicuje 🙂... Dianka sice chodi/beha uz celkom slusne, zatial vsak nevie vyliezt na nic - postel, gauc...a len nedavno sa naucila nasadnut na odrazadlo.. je velmi opatrna, lebo jej v tychto veciach minimalne pomaham a mozno aj trosku bojko 😅

horajda
9. dec 2009

cafte baby, aj ja som za stretko. Heli my sa pridame. Len daj navrh na terminy. Inac aj na trhoch je super baby doobeda je tam malo ludi a taky punc, mnam dobry

zuzz
9. dec 2009

baby, vdaka za pochvaly 😀 to asi ide s vekom, ze sa pripravite na taketo otazky. len to citove zvladnutie je horsie. hlavne, ked u nas ondro je az prilis nachylny plakat pre cokolvek.

natalii som objavila prerezavajuci sa tesak vlavo dole - dvojka - a stolicka uz 'picha' vpravo hore. takze ta na figu nalada a sople su zas zo zubov.

kupila som malej takyto telefon http://www.toyfactory.sk/hracky/hracky-pre-najm... ale moj ju stale zaujima viac 😠

a vianocne pecenie tento rok zatial nestiham... a stretko cez tyzden tiez nie. v nedelu by to slo.

cryonae
9. dec 2009

nooo zuzi aj tie trhy nie su odveci, aj na to sa dam rada nahovorit, ale moja ponuka stale plati 🙂 co tak trebars utorok?

zuzz
9. dec 2009

s vekom dietata som samozrejme myslela 😀

horajda
9. dec 2009

ok ja mozem v utorok, vyspali by sme sa a prisli by sme tak kto sa prida, myslim,ze Ada by sa pridala nie Adi?

mojkamirka
9. dec 2009

ahojte,

prsky, to mate teda brutus režim,

amon, tiež by som brala to výhodné balenie 1+1

pepka
9. dec 2009

ahojte,

bez, minuly week som videla drevenu krabicku na caje v Lidli u nas, mala preskleny vrch a bola pekna, jednoducha. Ani nepamatam, co stala, tusim 7-8 eur??? Ale vcera som uz nevidela u nas.

amon, halux je nadpocetny prst (malicek na nohe v nasom pripade).

a nasa jezibaba sla minuly tyzden jedno rano po svojom tatinkovi na zachod a po tom, co on tam vyrobil za aromu sa pekne krasne povracala. Cela ranna flasa mlieka spravila svoje.... a iba sucho zakricala: "vygrcalaaaaaa". SOm pribehla ze co sa stalo, ci jej je zle alebo co.... a ona ze nie, ale tato tam tak nasmradil, ze sa z toho az pogrcala.... 😀 😀 😀
Potom to porozpravala samozrejme ucitelkam v skolke a pani ucitelka jej povedala, ze sme mali pe tatinkovi teda najskor poriadne vyvetrat.... 😀
Peto ma potom prosil, co by som tak nejaky tyzden nemohla vodit Hanku rano ja, kym sa na to zabudne 😀 😀 😀

pepka
9. dec 2009

utorok doobeda by som sa aj ja k vam pridala baby, zatial nemame program, mnam, taky puncik dobry som tam minula dala nalacno 😀
a keby bolo skaredo, mozme vyuzit ponuku heliiiii 😀

prsky
9. dec 2009

baby, mna picne...akurat mi zazvonila suseda pod nami (1 dllllhe zazvonenie), podotykam ucitelka, ze co je to za zvuk (asi bola nasrana, bo si myslela, ze to ide od nas) - od noci pocut totiz v nasom panelaku take zunenie, ja to odhadujem na ventilator v stupacke .. no a Lala taka akurat obednu siestu, tak ma skoro udrelo o zem, ked zazvonila 😠 nastastie sa Lala nezobudila, inak by som jej asi sla dat v noci zapalku to zvonceka 😀

na nafstevu alebo aj trhy sa pridame aj my, ak by vam nevadilo 😉 kedze uz sme pojazdne 😉

bezaz
autor
9. dec 2009

pepka tu som myslim videla a nist moc
my v utorok nemozeme, kedze chodime plavat.. najlepsie je v pondelok alebo stredu
adi super suseda, my mame takych kopec 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre