Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

zuzz
24. jún 2009

mojka, my sa prikrmujeme uz vyse 2 mesiacov. a stale je to take slabe. ale nejdem sa teda stresovat, snad narazime na nieco, co jej bude chutit. dnes olizla kusok sladuckeho cerveneho melona a zatvarila sa, akoby to bol citron.

talinka
24. jún 2009

cafte babuchy..musim vam este napisat cosi,lebo budem mat asi 4 dni A-cko....zajtra cestujeme, zu sa zase desim cesty, ako bude tomi ziapat..ideme do Klacna a v sobotu odtial k nasim na chalupu...ocino ma dnes meniny, tak ideme oslavovat...

dnes sme kupili aj cestovnu postielku ,aby sme mali na vikend, vybrala som nakoniec tuto,lebo co som chcela nemali, a surne som potrebovala ale tak snad postaci aj tak bude minimalne pouzivana..to je len na obcasny odklad tomina ked bude treba...na chalupe u nasich nic take nie je..tak nech tam ma nieco tieto dva dni

http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...

inak klasika den, Tomi celkom papal druhu polku vcerajsej sklenicky...aj mu asi malo bolo a to som mu zriedila mojim MM... 😀 teraz ma caka este balenie, zehlenie, vana no mam co robit zbalit celu garderobu pre tomina a vsetko an jedenie,kupanie,spanie..aaaaaaaaaaaaaaaaaaa......a to sa mi kazdu chvilku budi uz som na nervy, zasadnem a place musim nabehnut a kojim...no super ani do vane sa neodvazim ist teraz...budem zas ponocovat...a rnao oci ako angorak, neviem kolko to este vydrzim takto ...

sisa.b
24. jún 2009

zuzz, tak to mas super 🙂 bezplienkaca zavidiiiiiiiiiim 😵

mojka - gratulujem k nocnikovaniu.

my nocnik tiez nejak ignorujeme, maximalne sa jej uraci do umyvadla, ked ju idem kupat. aj to ma jednu nohu pomaly vo vani, co je taka vykrutena a pritom cika 😅 kakame kazdy 2-3 den, takze to uz vobec neviem odhadnut. teraz ma ine zaujmy - ovladace, sufliky, kable a zasuvky 😠 samozrejme vsetko okrem hraciek 😝 naco by sa zdrzovala cikanim/kakanim.
vlastne este v noci, ked ju prebalujem, tak cika do cinaku 😅 to asi aby som bola spokojna 😠 😀

talinka
24. jún 2009

no citam vas a my to mame presne ako prsky s tym spanim ..kym si nelahnem k nemu o tje polnoci kazdu chvilu beham a davam didu... 😝 ale zas potom som zas chvilu volna a v noci uz nejak neratam kedy davam prso a tiez sa desim oducania od neho 😅

a mne sa nikdy nestalo,ze by tomi len tak sam zaspal a este v postielke 😕 zaspi len na prse,alebo vonku v kociari, v autosedacke v aute, alebo ked ho hojdame na vankusi ale to uz musi byt fakt brutal unaveny..a samozrejme ked spi,ako sme doma som pri nom alebo je na mne pricucnuty inak by nespal 😝

montana13
24. jún 2009

To mne sa občas podarí, že zaspí aj v postielke... ale to musí byť veľmi veľmi unavený...
Vačšinou zaspáva tak, že si k nemu ľahnem a potom ho preložím do postielky... alebo keď je u nás moja sestra, tá ho uspí zakaždým, ona je ako uspávačka hadov... 😀 Niekedy to bodne, ale väčšinou ho uspí v nepravý čas a potom žúrujeme do noci...

Cikať do nočníka? To u nás nehrozí...

talinka
24. jún 2009

prsky, gratulacia ku skuske sikovnica jedna 😉

a som rada, ze nie som jedina co koji kazde dve hodky a castejsie a aj po prikrmoch 😅

sisa.b
24. jún 2009

talinka, u nas tak isto. a dnes som bola pozriet spoluziakovu malu - 3 mesiace - a aky rezim oni maju! 😲 normalne ju nakoji a supne do postielky a herecka za chvilu sama zaspi. potom este o 3 hodiny raz papat a prespi celu noc 😅
akurat mne by to moje kuriatko v noci chybalo, keby nebolo pri mne ☹ predvcerom spala v postielke a ani som bez nej nevedela zaspat. no co - rano som dolamana, ale spokojna, ze sa ku mne ditko tuli 😵 😵 😵

montana13
24. jún 2009

Tal, to balenie ti nezávidím 😒 , mne stačí, keď ideme k svokre na pol dňa a beriem so sebou pol výbavy...
A postielka je pekná.. aj mne sľúbila kamarátka, už sa jej nemôžem dočkať... neviem, či v nej Majko bude chcieť aj byť. Už sa ako tak udrží sedieť, ale najradšej behá... 😅 Dnes som s ním chodila po kuchyni a on si normálne prekladal nohy a vytešený ako slniečko 😵

montana13
24. jún 2009

sisa 😀 , to aj ja si ho občas nechám u seba v posteli, aby sa ku mne túlil 😵 😵 😵
A tiež mám kamarátku, ktorá tak dáva malého spať, nakŕmi ho a uloží do postielky, povie mu a teraz budeš spinkať a on spi... 😕 😕 😕 síce teraz im idú zúbky, tak majú aj oni krízový režim... 🙄

prsky
24. jún 2009

baby, mala sa mi zobudila a bola taka nepokojna, tak som ju frkla na serbel a kakala po 3 dnoch, ale taaak pri tom plakala, ze az skoro aj mne slzicky vyhrkli...ako nezda sa mi, ze by mala az take suche tie hovienka, ale asi sa jej zle tlacia 😒 nemate niekto skusenost s tym? zaver je vzdy riedky po mlieku, ale to starsie je uplne dehydratovane

prsky
24. jún 2009

sisa...a to sa im ako podarilo? tvrdy rezim od narodenia? ja si to neviem predstavit a mala by mi v posteli tiez chybala 😉

talinka
24. jún 2009

sisa, no to je rezim,ale veru by mi tomi tiez chybal v mojej posteli 😖 ale cez den by mi bodlo,kebyze spinka sa..ale noci si nedam, chcem ho mat pri sebe a tiez mi neva, ze som dolamana...

mon, prave som dobalila kozmetiku a vsetko okolo toho ledva som to narvala do toho kufrika..... 😀 vy uz takto chodite s matkom? no pekne gratulujem to my sa nechytame... 😵

prsky, chuda LAla ako musela tlacit..no ja teda s takymi hofniskami nemam skusenost, u nas je este stale poredsie, ziadne tvrde kakanice

sisa.b
24. jún 2009

tak to neviem, ako sa im podarilo, ale aj moja mama mi spominala, ze som tak spavala 😅 ale vraj som bola v pohode a vobec mi to nevadilo. a to mi tvrdili aj oni, ze tak frcia od narodenia 😕 no ja som na to asi moc pohodlna a v podstate si za to mozem sama 😀 ja ju mam radsej pri sebe a vyspim sa, akoby som ju mala niekolkokrat za noc tahat z postielky 😝 akurat im vraj mala prespi v pohode celu noc
a to moje kura este stale nespi a skusam to tu na nu pri compe 😅

sisa.b
24. jún 2009

my tiez nechodime, ona sa dost aj boji toho, co je nad jej sily. ale skriabe sa stale niekam hore, no maximalne ma jednu nohu pred sebou akoby sa sla postavit a na druhej klaci 😝 no mame cas.
a vcera sme boli kuknut moskovske babatko - bratranca mojho draheho - a ten ma vraj cosi cez 7 kil, no rebeka vyzerala pri nom ako o par mesiacov starsia 😨 a to je mladsia o 3 dni

talinka
24. jún 2009

siska, ako to robis , ze je Rebeka taka sikovna???? baba jedna,ale jej to ide...uz sa na vas vobec nechytame, ako to, ze uz dosla na tolko veci???? ona vie asi aj sama sa pohrat, co? a vtedy vymysla...my sme stale s tomim a sa mu venujeme a nema cas na vymyslanie a skusanie...lebo sam je nerad...a dost sa nosil a tak...aj ked nehovorim mava aj dobre chvilky a je urcite aj sikovny a su tam pokroky,ale keby bol viac samostatny a hlavne trpezlivejsi... verim tomu, ze by vedel uz ovela viac,,ale ved nikam sa zas neponahlame a nechcem nic silit... 😉

no majte sa mi krasne babulky...ozvem sa zas v pondelok..alebo vam napisem este z Klacna, ved tam je net...dufam, ze nebudem mat cas na abstak 😀

dobru nocku a krasny vikendik!!!!

montana13
24. jún 2009

Tak ahoj tal, ja ešte pokračujem... 😠

sisa.b
24. jún 2009

tal, mala sa vie dost zahrat sama po prebudeni, v pohode taku polhodinku - niekedy aj viac. ja ju len odtrham od kablov, domaceho kina, striehnem, aby sa neprastila a tak 😝 ale vymysla statocne teda, uz ma vsetci strasia, aka to bude pohroma, ked aj zacne behat. no ona uz teraz stvornozky prebehne, kam chce 😅
vcera som umyvala par tanierov a ona si tu pustila domace kino, zapla akesi radio a tocila koleckom hlasitosti 😅 no ina diskoteka to bola 😀

montana13
24. jún 2009

sisa 😀 😀 😀 Aj my sme kablikári 😉

bezaz
autor
25. jún 2009

bre ranko
dnes budicek 5.30, no co uz
zuzz jasne dojdite, sak ked bude pekne, tak aj s malym sa da, je tu kopec preliezok 😉
prsky ninka ma suche bobky aj ked kaka 2x za den.. a to ju kojim kazde 2hodky plus pije vodicku.. ale pri kakani neplace, len sa pekne puci
u nas ziadne pohybove aktivity a to je ninka celkom samostatna, niekedy sa vydrzi hrat aj pol hodku, hlavne ale musi bud na mna vidiet, alebo musim pri nej sediet 🙄
u nas sice krpata spi v postielke, ale mam ju prirazenu k posteli, takze minimalna vzdialenost.. a tvrdy rezim.. no jo, snivam, ze pri druhom dietati sa mi to podari 😲

deni_v22
25. jún 2009

ahojteee,
idem sa pochvalit, mam dalsi "darcek" - mala prespala celu noc 😵 , az na jedno papanie o polnoci, ked sme si prilahli k nej, asi sme ju prizobudili, no predtym aj potom spala bez prestavky...konecne normalna noc...

bez ja som pri prvom mala lepsie rezim ako teraz...myslim si, ze je to do velkej miery ovplyvnene dietatom...ze raz ked nie je spac, tak darmo budeme cakat, ze prespi 3/4 dna a ked je nervoznejsia povaha, tak asi toho preplace za den viac...

prsky, nam sa to s kakanim rozbehlo po slivkovej frutapure...skus, mozno aj vam pomoze..

sisa 😀 ty mas fakt sikovnu dceru, technicky nadanu 😉

bezaz
autor
25. jún 2009

deni cista a hnusna zavist 😵 s jednym kojom bola noc myslim len raz v kariere

prsky
25. jún 2009

deni...no tedaaa...zavidiiim...a inak sak Lala kaka pravidelne, ani to podla mna neni nejak extremne suche, len ju to tak prekvapuje, ze reve pritom

bezaz
autor
25. jún 2009

heh prsky lala zabudne, ze vie kakat 😵

deni_v22
25. jún 2009

prsky, tak zatial neries..mozno to bolo nejake ojedinele, ze pri tom plakala...ako prislo tak odide...

noc, bola fajn..ale stale to beriem len ako ojedinelu lastovicku 🙂 uvidime, co bude dalej....

ideme na plavko...hor sa pod vodu! 😎

rominka
25. jún 2009

pekne rano preji vsem maminam 😉 jdu si vas docist vecer jsem byla bez sance akorat jsem zapla a pak sla vypnout pocitac nase teroristka me nenechala chvilku na pokoji opet hrozne usinani a kdyz pri kojeni usnula tak v postylce za 5 minut vzhuru a krik jak to pujde tak dal tak ju asi fakt necham vybecet jsem cela dokopana doskrabana a to ma 7 mesicu 🙂 a rano jsem ji dala nutrilon druhy pokus opet neuspesny jsem si rikala jestli ji treba to mliko nestaci ale asi staci a vecerni kase ani lzicku nedala ,vcera jsem cekala kamosku tak jsem pekla uklizela a nakonec nedojela ze jim rodi hafos 🙂 tak jsem tu mela aspon nase na besede venku je konecne hezky

rominka
25. jún 2009

uf to jsem si oddechla ze s tim uspavanim nejsme sami 😉 jdu povesit pradlo venku rvou decka tak doufam ze mi malou nevzbudijou

amonis
25. jún 2009

ahojky žokejky předem se omlouvám že jsem vás některé rozbrečela svým stresováním ale já až do dneška jsem byla v naprosté prdeli.....dneska byli vysledky z histologie tak je to najblíže k Granuloma annulare je to nějaké onemocnění dětského věku jsou to podkožní usly lečí se to dlouhodobě a ještě nevím přesně jak ....ale ani nevíte jak se mi ulevilo že to není nic vážného dala jsem si dvě štamprle vodky a jsem celkem namol Karolí dostane odstříkané mlíčko konečně ho využiju 😀 😀

díky za vaší podporu

siska_br
25. jún 2009

cafffte babuchy, bre ranko

sa od rana vytesujem, ze kolko toho dnes so samkom stihneme, ked je tak pekne, no uz je paradne zatahane 😠 😠 😠

o kakani tocite - samuel uz dva dni po sebe nekakal 😕 😕 😕 sa mu este nestalo. dnes som do neho futrovala slivkovu frutapuru, ale teda mu moc nechutila, ledva som do neho 4 lyzicky pomedzi rev napchala...chudacik moj maly zapeceny...

aaaaa dnes bola prva cika do nocnika 🙂 🙂 🙂 polka ciky sice z nocnika vybehla - asi sme kupili daaaky divny tvar alebo co, ale tak za to uz moj chlapicek nemoze...

prsky - baby mi odporucili davku na ocot glo-glo-glo 😀 😀 😀 ale no tak rozne v rozmedzi pol avivazovej odmerky az po takmer decko... a aj tu aromu mi odporucili, najblizsie vyskusam. ja som zatial skusala sodu bikarbonu, tiez to bolo celkom oki aj makke... a ciapka sa mi strasne ta z mimibazaru pacila, kebyze mam babu je moja... 🙂 ale aj ta pre bez je krasna aj aj aj chlapska...kedy to ty stihas baba jedna??? vysku, hackovacky, svieckovu, marlenku..... ma tvoj den viac hodin alebo co???

siska_br
25. jún 2009

amon - supeeeeer, skvela sprava, ty kokso, to je dnes uz stvrtok???? s tym namol ti to celkom verim, mne slape aj poldeci cerveneho 😀 velmi sa tesim s tebou, viem si predstavit, ako strasne sa ti ulavilo...

deni - mozes prosim tu vasu lastovicku dnes poslat k nam? dakujem!!!
pridala som deni fotecky klobucika na FB

rominka
25. jún 2009

amon -paraaaaada dala bych si tu vodku na malou hned taky ale ja neodstrikavam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre