Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

tara2
27. feb 2010

bez - aj mne je to luto ☹

zuzz
27. feb 2010

bez - ako mozes dostat vypoved, ked si na rodicovskej? ci to len ste sa dohodli so sefkou, ze nebudes robit, kym si na rodicovskej ani na dohodu?

bezaz
autor
27. feb 2010

zuzi hej, z tej ZUSky, co som robila na dohodu 😝

mirri
27. feb 2010

bez-to je teda blba zprava....

jinak preji hodne stesti snazilkam... 😉

no my meli ted zase par dni otresne,malemu rostou na etapy 3 stolicky a podle toho to vypada.v noci se budil co 2 hodiny a chtel porad cucat.az me boli prsa,sakra! 🙄 no vcera vecer uz byl klidek,se vzbudil jen jednou na mliko,tak jsem dospavala.
dnes u nas bylo 20 stupnu,slunicko,proste nadhera.....me to trochu dobilo to jarni pocasi...a manzel si vzal na zahradu maleho a ja si oddychla,to by mohlo byt casteji!!!

elanela
28. feb 2010

ahojte babulky tak nam už je trochu lepšie asi zabral ten calgel lebo aj čosi popapa aj popije i ked musím všetko mixovat lebo tie dasienka jej dost krvacajú ešte aj teraz ked obedovala som jej brnkal trochulyžičkou a už jej valila krv z pusky 😢 ale už ma aj naladičku tak jej dávam ten calgel pred jedlom a nutrolin B a celaskon do čaju snad už budeme čoskoro fit len sa obavam ked jej teraz mixujem stravu aby mi nespohodlnenla a nezalčala zas odmietat kúsky lebo my sme taký biedny jedáci a teraz tou chorobou sa nam to ešte zhoršilo no nič budeme bojovat dalej

talinka
28. feb 2010

cafte babule,

tak u nas v baraku sa dnes stala tragedia, jeden mlady sused nemal este ani 18 v noci vyskocil z okna 😖 hrozneee..toto nikdy nepochopim,preco to urobia...esteze som sa na to nezobudila, by som uz ani nespala, ale pod oknami mame krvavy flak a horia tam sviecky, a taky mily chlapec to bol..lutujem jeho rodinu...uz som zazila aj jednu scenu,,,,ako matka toho syna vonku hrozne vrieskala a vyfackala jeho frajerku alebo uz to bola ex neviem a povedala, ze :zabijem ta ty, kur...! ta frajerka je neterka mojho kamarata...no musela som to sem dat,lebo stale na to myslim a je mi to luto...taky mlady... 😔

cryonae
28. feb 2010

hellou babizne,

bez no super :( potesi.. ale tak aspon si oddcyhnes. na kedy dame to stretko?

tali fcuk :'(

eli super, ze je vam lepsie 🙂)))

elanela
28. feb 2010

tal až mi zimomriavky prebehli po tele hrozné ... ☹

no a u nás Simke je chvalabohu už lepšie aj papat už chce trochu a aby mi zas nebolo lúto tak zas seklo muža tak další lazar doma minulú nedelu ho seklo trochu sa dal dokopy a dnes zas na novo a ešte horšie ach jaj

deni_v22
28. feb 2010

cafte,
mirri, mame obdobne noci...normalne sa mi zase zacali viac nalievat prsniky po tom, co ma uz tyzden po nociach intenzivne vyciciava 😒 stolicka zatial ziadna, ale vsetky vyzeraju, ze chcu coskoro vyrast..navyse vcera aj dnes mala aj slabsiu hnacku, takze ju zubky asi dost nicia...
a 20 stupnov vonku by som uz brala 😵

tal, smutnee 😢 😢

ela, super, ze uz mala vyzdravieva...a muza pekne poopatruj a polutuj 🙂

talinka
1. mar 2010

dobre ranko

tak my dnes hore uz od 7,15, sakraaa 😖 opat vstal a TATA TATA? daval mi mobil ,nech ho prezvonim a dojde do spalne (tak je to totiz nauceny, ze ked sme vzdy vstali a bol doma, tak ho prezvonime a dojde za nami,no a teraz sa nam to vypomstilo), nechcel chapat, ze tata nie je doma, zliezol z postele a chcel ist z von z izby 😝 kde su tie casy,ked sme sa valali, este hodku v posteli? 😅 Tata nebol doma, tak reeeeev ,ale nastastie zaspal, takze bol len s Maxom vonku, tak o chvilku dosiel a to ste mali vidiet tu radost, tak ho objimal ani ho do prace nechcel pustit....hroza 😀 vsetko je len o TATOVI este aj MAX za nim vyplakava 😀 a co my mamy? 🙂

No dnes zacina 16 mesiac, takze musim volat dokine,kedy na ockovanie a odbery kvoli tej kozi.. 😝

Mam v plane zacat odstavovanie, ale blbe je to , ze ma stale len 6 zubov a ine neprichadzaju...a kojenie by mi pomohlo asi na upokojenie v noci...no sak este uvidim...ale do leta to chcem zmaknut uplne

prajem vam pekny slnecny den 😵

talinka
1. mar 2010

deni, my mame uz par dni riedku stolicu a zuby v nedohladne 😝 a uz tolkokrat to vyzeralo priznakmi na zubky...

tara2
1. mar 2010

Caute
tal - to je hrozne, taky mlady clovek 😢 😢 😢

ela - super ze vam je uz lepsie 🙂

co sa zubov tyka malemu idu teraz dve stolicky a dva ocne zuby sa tlacia ale musim zaklopat ze je celkom v pohode akurat v noci sa trosku castejsie budi. Ideme dnes cvicit tak zatial 🙂

bezaz
autor
1. mar 2010

cafte, tak u nas sa caka na posledne stolicky, tie ale rasia az okolo 2. roku, pocitam, ze u nas dojdu okolo 18. mesiaca 😀
sme teraz tyzden u nasich, idem dnes s malou k ocnemu, snad to bude uspesnejsie ako v samorine, kde si nedala ani do oka pozriet 😅

elanela
1. mar 2010

nám ide štvrtý očak teraz snad jej vylezie skor jak tie 3 očaky tie jej liezli vyše mesiaca 😠

talinka
1. mar 2010

prave sme sa vratili z vonku, to co je za vichricu??? sak na niektorych usekov som nevladala ani kocik tlacit 😝 tak sme sa velice rychlo vratili a ja ze este pojdeme ,ked sa vyspi aj po svojich von,ale toto nieeee...som sa tesila ako je krasne,ale to vyzera len zvonku tak ...

zdenus
1. mar 2010

caute,
tak hlasime navrat z prazdnin...co je tu nove?

prsky
1. mar 2010

cafte...mna zas skolila laryngytida 🙄 ja uz neviem, co robit...k tomu Lala vracala z piatka na sobotu a od vtedy ma hnacku, nechce nic ale vobec nic jest, len na dide visi 😠 takze mame "krasne" obdobie

tara2
1. mar 2010

zdenus - nove asi nic

prsky - zase ste chore? Chudence nejako sa ta choroba na vas lepi ☹ . Zelam skore uzdravenie

siska_br
1. mar 2010

ahojte 🙂

zdeni, som na vas myslela, ci ste oki, ked sa nehlasite, no a vy si len tak dovolenkujete 😅 😅 hadam si si trosku oddychla po tych stresoch...

bez - a preco vlastne konkretne ta vyprevadili z prace? ja som myslela, ze dohodari su pre zamestnavatela vyhodnejsi, ci po novom uz nie? 😝

prsky - ty by si sa diefca mala dat do kopy, kazdu chvilku si chora ☹

bezaz
autor
2. mar 2010

cafte cicky, len tak na rychlo
plz, kde ste si stiahli to tlacivo na zvyseny rodicak? daaakujem

zuzz
2. mar 2010

ahojte, babule, aka je sanca, ze nas ondro chytil od malej tu siestu chorobu? nie je na to uz velky? uz treti den ma vysoke teploty, ale aj sucho pokasliava, tak to moze byt aj daky iny bacil ci virus.

natalka je uz v pohode, len sa bojim, ze od neho zas ochorie.

deni_v22
2. mar 2010

cafte,
bez, ja som sa inspirovala tymto http://www.upsvarsl.sk/attachments/manual_rp.rtf odtial som vzala ziadost, a z tych cestnych prehlaseni som spravila jedno a tiez odniesla, lebo to u nas chceli.. a stacilo to..

zelam skore uzdravenie vsetkym...mam tiez Emku doma, boleli ju usi a kedze od detstva sa s nimi trapime, som dost uzkostliva na ne, takze sme radsej hned sli k dr, hoc ani teploty neboli, ani prechladena nie je...no a aby sme sa nenudili, tak nas hned aj na alergo testy doporucili, lebo vraj ma nejaku podozrivo cervenu a opuchnutu sliznicu v nose...

prsky
2. mar 2010

cafte...siska...aj ja si myslim, sak neni normalne uz 4tykrat som chora za pol roka a zas ATB 😠 a doktor mi na to povedal len,ze to bude nejaka superinfekcia 😲

no a ak by ste chceli vediet, tak plne kojene 15m dieta cuca kazdu pol hodku az hodku a vys.ere za pol serbla zltuckej tekutinky 😀 neviem, co s nou, vobec nic okrem mlieka nechce jest ☹

tara2
2. mar 2010

Cafte
bez - mna dala tlacivo pani na UPSVaR, svoje som nemala

zuzz - a nemoze to byt piata choroba?

vo strvrtok cestujeme s malym k babke a budeme tam do nedele, joj konece nejaka zmena a snad si aj trochu oddychnem 🙂

bezaz
autor
2. mar 2010

caveste
tak vidim, ze lazaret sa nekonci, stale niekto 😝 skore uzdravenie vsetkym
my sme vcera boli u ocnej, nakoniec malej predsa len preplachovali ten kanalik, mala tam zrast a zajtra ideme znova 😝 ale pani doktorka bola superska, vidno, ze to vie s detmi
deni dik za ten link, som si to skopcila.. nakoniec chcu len ziadost a moje skoncenie dohody 😉
inak u nasich nie je veget, sak obaja robia, ale clovek aspon nemusi varit a upratovat, stale sme vonku a poobede nasackovane u mojej babicky 😀 mlada vcera pochodovala 40 minut po vlastnych okolo celeho zamku az na namestie

zuzz
2. mar 2010

ahojte,
tak maly dostal atb, lebo vraj ma aj hrdlo cervene a sople zatekaju, preto ho boli brusko. uz len dufam, ze mala od neho neochorie.
tiez mame na piatok naplanovanu cestu k mojej mame, hadam mu dovtedy uz bude dobre.

prsky
2. mar 2010

baby, ja neviem Lalu naucit umyvat zubky - stale mi hryzie do kefky a kedze mame tvrdu vodu, tak zacina mat kamen na zubkoch..nemate nejaku fintu? zubara asi tiez s nou este neporiesim, kedze by jej museli nasilu otvarat usta 😒

zuzz...fu, s dvoma detmi sa tie choroby tusim stale tocia ☹ skore uzdravenie

siska_br
2. mar 2010

Adi, ked prides na nejaku finticku, hod typa. Samuel z kefky tiez len vodu vycmaka a ked uz nejde, zahodi ju do kosa na pradlo...zubky si posuchat neexistuje

zuzi - juj veru, liecte sa, to je fakt z choroby do nemoci pri dvoch kuskoch ☹

talinka
2. mar 2010

cafte,

no ja som prave dnes zacala umyvat tych nasich 4 zuby + 2 vyrastky 😝 doteraz si len tak sam ohryzkaval kefku,ale kupila som mu uz "ozajsku" pastu...ale teda cudoval sa co to je za chut a co mu derem zubiska 😀 😀 😀

prsky, ma kamen chudatko z vody? aj my mame hnusnu vodu,ale tak Tomi pije iba Lucku ...vodu davam iba do varenia...a u nas zo zubami jak vy...tiez by mu zubar usta neotvoril,ja mam problem 😖

siska_br
2. mar 2010

bez, baby, toto je ten kocik, co ma kamoska???

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6685371&tab=0

som sa stale nerozhodla... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre