Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

zuzana355
10. júl 2009

adi veď mu to povieš pred tým ako pojdete to stačí 😉 u nás sused prerába byt na nervy v kuse vrtá trepe už asi vybural všetky steny dufam že sa neprepadne k nám 😀 😀 😀 mala mi vobec nespi cez den takže ma užastnu naladu

lovacka
10. júl 2009

kami tak blahozelame vybrali ste krasne meno aj my sme ho mali pre dievcatko 😵 zelame skore zotavenie po porode vela zdravicka a mliecka aby ste rastli do krasy 😉

janka1874
10. júl 2009

kamilečke a malej slečne všetko naj naj a veeeľa síl a zdravíčka 😀

simka9122008
10. júl 2009

Jej ďalšie košické babulo, super, tak všetúčko naj prajeme 🙂

andrea.m
10. júl 2009

namiesto zadielu ideme na vidiek....takže sa uvidíme cca o 2 týžne...majte sa krásne devuchy moje 😀

monika1
10. júl 2009

Ahojte 🙂
mna tato super sprava od kamilecky rano zobudila,len som vam ju nestihla napisat 😅 strasne moc gratulujeme k Sarah 😵 😵

dea
11. júl 2009

Ahojte🙂)

tak Kami aj my blahozelame, Sarah vitaj medzi kosicankami 🙂 🙂 prajeme rychle zotavenie mamicke a vela mliecka pre Sarah 😉

simka9122008
13. júl 2009

Ahojte kde ste všetky? 😲 😲 😲

miroslava89
13. júl 2009

ahojte ja som tu🙂

zuzana355
13. júl 2009

aj ja ale kým sem prídem tak zas nikde nikto 😕

eviqa
13. júl 2009

ahojte dievčatá, prepáčte, že vám tu takto vtrhnem.
Ale chcem radu. Neviete niektorá poradiť detskú lekárku na terase? Dakujem.
🙂

janka1874
13. júl 2009

no v poslednej dobe sa tu všetky nejako míňame 😀 😀 😀
miroslava89 ty si sa ma pýtala že kde budem rodiť a ty kde chceš rodiť? som si nejako asi nevšimla odpoveď 😀

miresta
13. júl 2009

cambridge - ahoj. Všimla som si že máš problém s krvácaním, a lekárkati predpísala duphaston. No ja som tiež krvácala slabo a meškala mi menštruácia, a tak som šla, tak bola som už v osmom týždni tehotenstva, a tiež som brala tieto lieky, je to na pozastavenie samovoľného potratu. Ak by si si prečítala pribalený letáčik tak tam je všetko napísané. Ja som bola aj nemocnici, ležala som týždeň, a trochu pomohlo, ale stále mám problém s krvácaním, no ale nie je to už také riziko ako na začiatku tehotenstva. Tak ti len odporúčam lieky brať a hlavne nezaťažovať organizmus a polehovať.

ahoj kočky ako sa máte? my fajn - letujeme, zajtra ideme na kupko aj v stredu, chodím na mestskú plaváreň, tam mi to najviac vyhovuje.

eviqa - ahoj, ja nepoznám na terasa žiadnu lekárku, takže ja ti neporadím.

zuzana355
13. júl 2009

ahoj miresta aj ja zajtra idem s detmi možno sa uvidíme o ktorej idete my až neskor ma byt horuco takže nechcem íst na celý den 😉

miroslava89
14. júl 2009

dobre ranko🙂

janka- ani neviem cisom odpovedala- prepac- asi v šaci alebo "doma" V Michalovciach- este neviem🙂

janka1874
14. júl 2009

zuzi a ako je to teraz na mestskej so vstupným kedy je už zľavnený lístok poobede myslím od ktorej a koľko je tam vlastne vstupné

eviqa
14. júl 2009

miresta - dik za snahu. Pekný deň

janka1874
14. júl 2009

eviqa skús napísať do témy košice-terasa tam ti asi skôr niekto poradí

zuzana355
14. júl 2009

jani od tretej by mal byť zlavnený lístok ale kolko no to netusím nechám sa prekvapit 😀 😀

inak ahojte 🙂

janka1874
14. júl 2009

som myslela že ste tohto roku už tam boli zuzi tak preto som sa pýtala

zuzana355
14. júl 2009

jani ešte nie dnes sme boli tak som platila za seba 2,50eur. a za malého 2eur tak je to dost a som hotová unavená nevládzem a ty si bola nevidela som tam nikoho kukala som a nikde nikto ale ludí tam bolo 😀 😀

janka1874
15. júl 2009

nie ja som nebola teraz ešte na kupku chcela som ísť dnes s kamoškou ale tá ide s malou na očkovanie tak dnes tiež asi z toho nič ale asi pôjdeme skôr na rybu mne je to jedno ja sa stejne nekúpem teraz

cmuky27
15. júl 2009

Ahojte maminky Kosicanky mam na Vas otazocku,
mohla by mi niektora z Vas poradit kam ist na kupalisko s rocnym dietatkom u nas v Kosiciach? S ktorymi mate dobre skusenosti.Dakujem za odpoved

zuzana355
15. júl 2009

cmuky my chodíme na mestku to je v parku je tam fajn len veeeeeeeela ludi som dnes uplne hotová 🙄

cmuky27
15. júl 2009

Bojim sa aby mala nieco neschytala nejaky bacil.
Stale rozpravaju co moze dieta dostat na kupalisku tak si radsej dam poradit.Dakujem 😉

zuzana355
15. júl 2009

cmuky my mame problemy tiež zo spodu je nachylna ale čo narobkame nemaš tu velmi na výber bud budeme sediet doma alebo pojdeme na kupko 😕

cmuky27
15. júl 2009

no ja sa bojim kvoly tomu ze ako trojmesacna prekonala pyelonefritidu ☹ a s,e este sledovane nefrologom lebo doteraz nevie dr povedat s coho to mala. A doma je to na uskvarenie 😒

miroslava89
16. júl 2009

ahojte..

neviete nahodne kde v kosiciach robia dobre kvalitne masaze za nie velmi vysoke ceny? 😵

jeane1
16. júl 2009

cmuky mi sme chodili a chodíme na mestsku plavaren,tam sa totiž vyšantia ajročne detičky 🙂

miroslava89 veľmi dobrá masérka je na jazere a volá sa Grófová mi k nej chodíme už roky a zatiaľ som nenašla žiadnu nahradu 😉 🙂 trošku mi vadí že je od ruky ale chodí masírovať aj domov,aspon k nám chodí 😀

zuzana355
17. júl 2009

ahojte.
jeane a kedy idete na kupko my sme boli tento týžden aj som kukala okolo ale tolko ludi nikoho som nevidela my ideme asi až na budúci týžden mam dost.
a kde ste všetky opekate sa 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre