• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

31. decembra 2015 
jani panečku ty už maš 30týždeň veď ty už o chvílku rodíš to tak rýchlo beží :slight_smile:
no tak uvidíme dohodneme sa ešte vo štvrtok ráno
25. aug 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ja ja sa hlásim + dve deti :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi najprv ty a potom deti :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi sa tam stretneme len my 3 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už sem skoro nikto iný ani nechodí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my tri a deti možno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ak budu počuvať :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridám sa aj ja, no uvidíme podľa počasia
25. aug 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooooo tak už sme štyri super
25. aug 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje nebudú ale už to nejak ten týždeň prežijem :confounded: snád :grinning:
25. aug 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi deti počítam ako samozjremosť aj keď niekedy sa Sendy nechc obliekať tak jej poviem že ostáva sama doma a nejako jej to nevadí len neviem čo by robila ak by tu fakt ostala sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja hovorím malej prestne to isté jani ale ona pre zmenu pred tým ako ide von nechce ísť na záchod a do trávy ešte stále nepiškáme :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som na filipkovi vyhrážku že ostane sám doma skúšala dovtedy až raz naozaj ostal doma a ja som šla do obchodu. veľmi to na neho nezaberalo ale na tami to zatiaľ platí. ona je taký môj ciciak.
26. aug 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a vari ste už na aničke všetky?
26. aug 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no ako zajtra ja idem ráno na alergologiu a potom ku mamke a ta nemá net takže nebudem vedieť čo a ako ide sa či nie :sweat_smile: zajtra má byt zasa teplo tak ak nikto nepríde tak ideme na kupko
26. aug 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a prajem pekny vecer :wink:

ja tu chodievam, ken ak nieco nahanam alebo potrebujem pomoc, naposledy rehabilitacnu, po poslednej kontrole uz nemusime cvicit vojtovku :grinning:

mam vsak prosbu, moj chlapcek sa presuva tak zaujimavo po styroch - teda da sa na styri, chvilku sa pohojda a nasledne oprie hlavu o podlozku a nohami sa posuva :stuck_out_tongue_closed_eyes: otrasne to vyzera a nemozem ho nechat na zemi a v cestovnej postielke sa jeduje.
26. aug 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim,
nemoze mi niektora z vas pozicat drevenu postielku alebo ohradku, cca na taky mesiac, kym sa maly nenauci bezpecnejsie presuvat. uz vopred dakujem
26. aug 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neviete mi poradit nejakú opatrovateľku k detom?
26. aug 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ak sa nejde na aničku tak prášim do ZOO
27. aug 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kočky ako dnes ja už musím ísť na alergologiu a potom k mamke mam tam totižto deti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a ona nema net tak neviem ako sa dohodnete dnes asi na kupko neidem lebo to vyzerá všelyako uvidím ale rada by som to stretko :wink:
27. aug 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak už dnes mi odlietaju svokrovci z ameriky a zajtra su doma :confused: :dizzy_face: straaaaaaaaaštne sa teším :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak idem aj ja s prosbou
nemohol by mi niekto pozicat hlboky kocik na cca tyzden?ten nas ide do opravy a ja nemozem ostat bez kociara.maly mi v nom hajka cez den a sme stale skoro vonku
dakujem vam dobre duse
27. aug 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak ako čítam samá prosba tu je no ani s jednou asi nikomu neporadím :unamused:

no a čo to stretko nejako sa nikto nevyjadruje tak ideme alebo nie?
vonku to teda na dážď nevyzerá tak dajte vedieť kto ide lebo ak nič tak ideme na kupko
27. aug 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a prajem pekny den :slight_smile:

lovacka kde byvas, mozem pozicat.
27. aug 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som z ke ale mozem si prist hocikde
velmi by mi to pomohlo fakt
27. aug 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lovacka, byvam na furci, ani ja nemam problem ti ho dopravit :grinning:
27. aug 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka mi by sme šli aj zuzana355 pôjde ak bude mam jej zavolať
27. aug 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cafte tak som doma fajne som zmokla na furči lejeeeeeeee no nič stretko asi nebolo ako pozerám
adi bola si v zoo
my sme išli nakoniec na kupko panečku jak fajne bolo malo ludí asi 5deti v malom bazéne taka teplá voda že aj šampon by sa mi zišiel :grinning: :grinning: :grinning: mala si to užila poriadne už ma aj zostavu aquabelly :wink:
slavka mala mi síce nespi v postielke ale kedže sa vracia moja draha svokra aj so švagrinkou a maju malu mesačnu tak potrebujú postielku ale skusim ti ešte pozistovat od niekoho :wink:
27. aug 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a kde ste boli na kupku? na ktorom? vraj zajtra má byť pekne tak by sme aj išli no tu na rybe bude asi studená voda v bazéne
27. aug 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieš čo na meskej sme boli a fakt bola tepla ja neviem či oni vyhrievali alebo čo lebo ked sme boli minule tak tiež bola studená ale dnes až priliž teplá bola mala sa vyčlachtala
a zajtra ma byt pekne som nestihla počasie :confused:
27. aug 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi tak kde si poďte zajtra na kupko keď bude teplo
27. aug 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka zajtra idem na jeden pracovný pohovor a poobede musím vychystať manželíka s filipkom na víkend. idu na vidiek zemiaky kopať. budeme s tami same cez víkend tak chystám veľke upratovanie.
27. aug 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok