Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

zuzana355
25. aug 2009

jani panečku ty už maš 30týždeň veď ty už o chvílku rodíš to tak rýchlo beží 🙂
no tak uvidíme dohodneme sa ešte vo štvrtok ráno

andrea.m
25. aug 2009

ja ja ja sa hlásim + dve deti 😀 😀 😀

zuzana355
25. aug 2009

adi najprv ty a potom deti 😀 😀 😀

janka1874
25. aug 2009

no asi sa tam stretneme len my 3 😀 😀 😀 😀 😀 už sem skoro nikto iný ani nechodí 😀 😀 😀 😀

zuzana355
25. aug 2009

no my tri a deti možno 😀 😀 😀 😀 ak budu počuvať 😀 😀 😀

simka9122008
25. aug 2009

Pridám sa aj ja, no uvidíme podľa počasia

zuzana355
25. aug 2009

nooooo tak už sme štyri super

andrea.m
25. aug 2009

moje nebudú ale už to nejak ten týždeň prežijem 😖 snád 😀

janka1874
26. aug 2009

zuzi deti počítam ako samozjremosť aj keď niekedy sa Sendy nechc obliekať tak jej poviem že ostáva sama doma a nejako jej to nevadí len neviem čo by robila ak by tu fakt ostala sama 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzana355
26. aug 2009

no ja hovorím malej prestne to isté jani ale ona pre zmenu pred tým ako ide von nechce ísť na záchod a do trávy ešte stále nepiškáme 😀 😀 😀

andrea.m
26. aug 2009

tak ja som na filipkovi vyhrážku že ostane sám doma skúšala dovtedy až raz naozaj ostal doma a ja som šla do obchodu. veľmi to na neho nezaberalo ale na tami to zatiaľ platí. ona je taký môj ciciak.

andrea.m
26. aug 2009

no a vari ste už na aničke všetky?

zuzana355
26. aug 2009

ahojte no ako zajtra ja idem ráno na alergologiu a potom ku mamke a ta nemá net takže nebudem vedieť čo a ako ide sa či nie 😅 zajtra má byt zasa teplo tak ak nikto nepríde tak ideme na kupko

ssllaavvkkaa
26. aug 2009

ahojte a prajem pekny vecer 😉

ja tu chodievam, ken ak nieco nahanam alebo potrebujem pomoc, naposledy rehabilitacnu, po poslednej kontrole uz nemusime cvicit vojtovku 😀

mam vsak prosbu, moj chlapcek sa presuva tak zaujimavo po styroch - teda da sa na styri, chvilku sa pohojda a nasledne oprie hlavu o podlozku a nohami sa posuva 😝 otrasne to vyzera a nemozem ho nechat na zemi a v cestovnej postielke sa jeduje.

ssllaavvkkaa
26. aug 2009

prosim,
nemoze mi niektora z vas pozicat drevenu postielku alebo ohradku, cca na taky mesiac, kym sa maly nenauci bezpecnejsie presuvat. uz vopred dakujem

yvka
26. aug 2009

ahojte, neviete mi poradit nejakú opatrovateľku k detom?

andrea.m
27. aug 2009

tak ak sa nejde na aničku tak prášim do ZOO

zuzana355
27. aug 2009

no kočky ako dnes ja už musím ísť na alergologiu a potom k mamke mam tam totižto deti 😀 😀 😀 😀
a ona nema net tak neviem ako sa dohodnete dnes asi na kupko neidem lebo to vyzerá všelyako uvidím ale rada by som to stretko 😉

zuzana355
27. aug 2009

inak už dnes mi odlietaju svokrovci z ameriky a zajtra su doma 😕 😵 straaaaaaaaaštne sa teším 😀 😀 😀

lovacka
27. aug 2009

ahojte
tak idem aj ja s prosbou
nemohol by mi niekto pozicat hlboky kocik na cca tyzden?ten nas ide do opravy a ja nemozem ostat bez kociara.maly mi v nom hajka cez den a sme stale skoro vonku
dakujem vam dobre duse

janka1874
27. aug 2009

ahojte
tak ako čítam samá prosba tu je no ani s jednou asi nikomu neporadím 😒

no a čo to stretko nejako sa nikto nevyjadruje tak ideme alebo nie?
vonku to teda na dážď nevyzerá tak dajte vedieť kto ide lebo ak nič tak ideme na kupko

ssllaavvkkaa
27. aug 2009

ahojte a prajem pekny den 🙂

lovacka kde byvas, mozem pozicat.

lovacka
27. aug 2009

som z ke ale mozem si prist hocikde
velmi by mi to pomohlo fakt

ssllaavvkkaa
27. aug 2009

lovacka, byvam na furci, ani ja nemam problem ti ho dopravit 😀

andrea.m
27. aug 2009

janka mi by sme šli aj zuzana355 pôjde ak bude mam jej zavolať

zuzana355
27. aug 2009

no cafte tak som doma fajne som zmokla na furči lejeeeeeeee no nič stretko asi nebolo ako pozerám
adi bola si v zoo
my sme išli nakoniec na kupko panečku jak fajne bolo malo ludí asi 5deti v malom bazéne taka teplá voda že aj šampon by sa mi zišiel 😀 😀 😀 mala si to užila poriadne už ma aj zostavu aquabelly 😉
slavka mala mi síce nespi v postielke ale kedže sa vracia moja draha svokra aj so švagrinkou a maju malu mesačnu tak potrebujú postielku ale skusim ti ešte pozistovat od niekoho 😉

janka1874
27. aug 2009

zuzi a kde ste boli na kupku? na ktorom? vraj zajtra má byť pekne tak by sme aj išli no tu na rybe bude asi studená voda v bazéne

zuzana355
27. aug 2009

vieš čo na meskej sme boli a fakt bola tepla ja neviem či oni vyhrievali alebo čo lebo ked sme boli minule tak tiež bola studená ale dnes až priliž teplá bola mala sa vyčlachtala
a zajtra ma byt pekne som nestihla počasie 😕

zuzana355
27. aug 2009

adi tak kde si poďte zajtra na kupko keď bude teplo

andrea.m
27. aug 2009

zuzka zajtra idem na jeden pracovný pohovor a poobede musím vychystať manželíka s filipkom na víkend. idu na vidiek zemiaky kopať. budeme s tami same cez víkend tak chystám veľke upratovanie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre