Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

zuzana355
27. aug 2009

jaj adi no a že už konečne pojdeš na KE kupko no nič tak snáť na budúci rok.
ej ha tak dámsky víkend bude super uži te si a siiiiiiiiiiiiiiiilno držím palce na pohovor určite dopadne super
a tak si sa rozhodla že už ideš do práce a tretie díte nič.

andrea.m
27. aug 2009

no na 3 dite treba dvoch a drahý už nechce. a ja teda idem alebo rada by som do práce, nech konečne žijem jak človek.

zuzana355
27. aug 2009

adi potom tužime viaceré aj ja by som išla do práce ale drahý nechce nech si užijem kým možem že už potom budem len robit ale jemu sa hovorí ale idem aspoň brigadovať takže sa teším ale zas budem s mužíčkom kedže aj on robí tam no čo už 😀 🙄

zuzana355
27. aug 2009

adi tak sa zajtra drž nahoď sa vieš vlasy, nechty ohol nohy a veeeeeelky výstrih a miesto tvoje 😀 😀 😀 či ako sa to teraz chodí na pohovor no nič ale v každom prípade držím palce a budem na teba mysliet a na ktoru to vlastne ides

kamilecka
28. aug 2009

Ahojte

chcem sa opytat mamiciek co prvy krat davaju dietatko do skolky,ako to u nich bude prve dni v skolke? Par hodin,alebo hned cely den .....atd

A mam prosbicku, nemate niektora pozicat klokanku na tyzden? Bola by som velmi vdacna 🙂

zuzka111111
28. aug 2009

ahojte tu to je sama prosba ..no hlboky nemam , ohradku tiez nie, a klokanku mam jednu ale neviem aku by si potrebovala... ja mam tuto .http://forum.rodinka.sk/download.php?id=258259&...

zuzka111111
28. aug 2009

a ku tej skolke my ma´me dnes nejake stretnutie rodicov v skolke tak som sama zvedava ze ako to bude lebo vsade maju svoj rezim niekto len na 2 hod ine na cely den ..tak uvidime vecer napisem co povedala riaditelka nam.

kamilecka
28. aug 2009

Klokanku taku co do nej mozem dat Sarah,cize 1 mesacne babo.

Skolka: nam riaditelka povedala ze je lepsie ak dietatko hned prvy den ide na cely den, so spanim, papanim a vsetko.

zuzka111111
28. aug 2009

ale nie vsetky skolky to tak riesia ....niektore chcu len na 2hod a oni urcia kedy dlhsie do tej co ide mam pocit ze hned na cely den aj ked si to neviem velmi predstavit 😅

kamilecka
28. aug 2009

Ale inak si mozes povedat asi ze ako ty chces a ti ucitelka povie ake maju skusenosti. Ja som tiez hovorila ze najprv nech bude chodit na pol dna a potom na cely a povedala ze detickam to nerobi dobre,alebo som jej hovorila ze Davidko papa len to co on chce,ze dost vybera a povedala mi ze toto jej mamicky hovoria skoro stale ale ze ked deticky vidia ze ostatne papaju tak aj oni chcu.No tak uvidime 😀 😀 😀
Zuzka tvoja Lianka je aspon o trochu starsia,tak si mozno da povedat. 😉

andrea.m
28. aug 2009

zuzi tak miesto na 50% moje. mam sa do pondelka rozhodnuť. je to zariadnie opatrovateľskej služby košice-juh. čiže starostlivosť o starých ľudí. chceli by ma od 15.9 ale poviem im že až od oktobra.

čo sa týka škôlky. filipko bol od prvého dňa na celý deň a tami kedže sa mi rysuje práca asi tiež pôjde na celý deň.

zuzana355
28. aug 2009

adi no super vidíš to šikulka si blahoželám 😉 a kde na juhu tam oproti centrumu 😕
joj a tami už bola na skušku v školke či to len tak ju šupneš a odídeš lebo ja už mam ponaučenie od malého ten mi ričal a vystrájal ako keby ho z kože drali 😒

ssllaavvkkaa
28. aug 2009

ahojte a prajem pekny vecer 🙂

dakujem vam, podarilo sa mi zohnat postielku, este ju previest z Cane, ale to uz nejak s manzelom zvladneme, hoci dost huci, ze naco....ale to ho prejde 😀

andrea.m
29. aug 2009

zuzka šupnem a odídem. ona to tam už pozná jakš takš lebo ide do filipkovej triedy a k jeho učiteľkám. a vie že tam bude bez mamky a prídem ked spapá obedík a vyspinka sa. filipko tiež vystrájal ale jeho sme tak systematicky nepripravovali ani len netušil kam ide a čo ho čaká. ešte nemám tu robotu na 100% istu ale ked ma vezmu tak idem. šak je kríza tak si nebudem vyberať s 2 malými deťmi. budem rada že ma vezmu a výplatu tiež nukaju dobru tak nemam čo váhať.

zuzka111111
29. aug 2009

ahojte tak vcera na stretnuti rodicov tiez aj riaditelka aj ucitelky hovorili ze je lepsie na cely den ze keby uz bolo najhorise zavolaju ale ze taky pripad etse nemali ... tak uvidime....

najhorsie ze tam mam byt predsednickou co ma az tak nenadchlo pisat nejake zapisnice ani neviem ci to viem 😅 no nic aspon som sa s ty,mi ucitelkami lepsie spoznala a uz aspon vedia z 😅 lili je moja mozno budu milsie 😀 😀 ked raz lilka spustiiiiii jojojoj no uvidime est enemame papuce tak v pondelok musime naklusat niekam...

idem dorobit poriadok ...tato zobrat deturence vonku .... francuzke v ruuure a koooopec zehlenia ma caka

andrea.m
29. aug 2009

zuzka nekupuj papuče ale sandálky. mne sa osvedčili tie papučkove z domaja. nebude sa tak lilke potiť nôžka.

kamilecka
29. aug 2009

Zuzka takze idete hned supom, prvy den na cely den? Ja rozmyslam ze som doma so Sarah ze staci ked tam bude chodit na pol dna. My tiez potrebujeme nove papucky, nastastie postelne pradlo nam netreba,tam nam daju,ale aj tak som kupila jedno keby nahodou.
Blbe je ze nosime plienky na spanie tak neviem ako to bude s tymto.

Este musim vyriesit ako to spravim so Sarah,kedze Davidkova trieda je na poschodi a nebudem trepat kociar hore schodami,takze to musim niejako Sarah do ruky alebo klokanku,alebo nieco take.

Zuzana 355 ako dlho vam rano plakali deticky ked sli do skolky? Myslim kolko dni.

zuzana355
29. aug 2009

kami malý plakal pol roka ked nie dlchšie a to mal super učitelky ktoré ho aj na rukách nosili a on tááááááááááák reval ako keby ho z kože drali 😀 😀 😀 tak dufam že pri malej to už nezažijem lebo niekedy to fakt bolo o nervy.

miroslava89
29. aug 2009

ahojte akosi davno som medzi vas nenakukla😅 mame tesne pred dovolenkou tak akosi ani nestiham registrovat kde prispievam...

andrea.m
29. aug 2009

kami filipko reval celý prvý školský rok 🙂 asi som ťa moc nepotešila že? som zvedavá ako to bude s tami. ona vie spať aj bez plienky poobede ale väčšinou si ju vypýta tak ju upozorňujem že v mš sa spí bez. ale my zase kakame "iba" do plienky tak som zvedavá čo učiteľky na to.

martinabarak
29. aug 2009

Ahojte. Ak sa vam chce, hlasujte za nas.....
Dakujeme.....

http://www.modernazena.sk/foto_mesiaca.php?foto...

dea
29. aug 2009

Ahojte.........tak deanka nastupuje do skolky od 2.10., prvy tyzden ju dam asi na 4 hodky a potom sup na cely den.....tiez sa bojim toho ze aj ked je "smela" tak aj tak bude rano plakat 😅 tak som zvedava ako to nakoniec fakt bude 😅 😅

andrea.m
30. aug 2009

tamarka sa do škôky teší. až dnes mi došlo že doma akosi žijeme väčšinou filipkovou školou a ona chuderka sa musí stále hlásiť "aj ja idem do školky" zlatko moje.

zuzana355
30. aug 2009

adi vy fakt idete prvý krát do školy no tak teraz vám to ozaj začne tami školka filipko škola a mamka robota wau tolko nových vecí naraz.

monika1
30. aug 2009

boze baby ked tu citam ako vasi chlapci plakali dlho v skolke tak mam uz teraz strach 😅 a to mam cas sa na to pripravit do marca ale myslim ze to bude dost podobne ako u vas bolo,Adamko neni extra spolocenske dieta a isto mu to dlho potrva kym sa aklimatizuje 😅

zuzka ty kedy davas Simonku do skolky?

adi no fakt u vas to teraz zacne vsetko naraz 😨 tak drzim palce nech ide vsetko bez problemov 😉

zuzana355
30. aug 2009

ahoj monika no ešte nedávam nezapisovali sme ju a tri ma až v maji tak uvidíme či ju dáme na dva na skušku alebo až od budúceho roka v septembri
a adamko nastupuje v marci a už máte vybratu školku kam ho dávate daj neaké dobré rady. 😉

monika1
30. aug 2009

ide na kalinovsku ako inak...vsak vazne nestretli sme sa na zapise ci ty chces dat niekde inde? len mi nehovor radsej ze to nie je dobra skolka 😅

ozaj a chodite na to nove ihrisko? nasi chlapi tam obcas idu alebo ide Adamko s babkami ale vzdy je tam tolko velkych deti ze len sedia na lavicke a pozoruju 😒 ale zacne skola a skolky tak bude lepsie...

jeane1
30. aug 2009

monika neboj sa adamko nebude plakať 😉 aj dávid chodil na kalinovsku a stačilo mu ráno strčiť do ruky jogurtík s rohlíkom a šiel bez plaču,určite aj adamko sa rýchlo aklimatizuje 🙂 deti medzi detmi to je ine 😀 zato peťka mi to vrati s plačom aspon raz do týždna

zuzana355
30. aug 2009

monika tak malý chodil na kalinovsku ja som bola spokojná tak aj malu dam tam je to blízko 😉
vieš čo poviem ti pravdu ešte sme neboli na tom ihrisku a síce raz ale ta šmykalka sa mi zdala pre malu dost nebezpečná a to pieskov. no neviem asi tak pre dve deti a dnes sme išli okolo a samé velké deti tak sme tam ani neišli.

monika1
30. aug 2009

jaj jeane bodajby si mala pravdu 😉 ale teraz na to nastastie nemusim mysliet,casu dost a mozno ho zmeni trosku aj surodenec 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre