• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

31. decembra 2015 
kami mas IP :wink:
4. sep 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
no dnes máme otrasné počasie :frowning2:
5. sep 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurňa :angry: ale leje....ideme s MM lečo robiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... a Tami zlá jak čert :rolling_eyes:
5. sep 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás je zimáááááá :frowning2: ale deti sú chvalabohu dobréééé :dizzy_face: ale to asi preto že robím jablkový koláčik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak trošku podlácam :slight_smile:
5. sep 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeane a ku nám nechceš prísť podplácať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: rada jedno mi zaspalo a druhé mi vytiahli kamošky von :dizzy_face: drahý šiel do práce tak tu čučím s našim psíkom :slight_smile:
5. sep 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby viete mi poradit nejake obchody s detskymi vecami, myslim hlavne kociky, v KE? prosim do IP, aby som to tu potom nemusela hladat.. vdaka :slight_smile:
5. sep 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prší prší len sa leje.... :grinning:
6. sep 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde prší tu slniečko svieti :grinning: pod na kvp :wink:
6. sep 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už aj tu
len sme mali rolety stiahnuté nič sme nevideli :grinning:
6. sep 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hráte sa na rodinku adamsovcov??? :grinning: :grinning:
6. sep 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako Filipko v škole páči sa mu :dizzy_face: :dizzy_face:
6. sep 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky pripravené na zajtra do školy :grinning: :grinning: panečku mne sa ešte nechce verit že je koniec prázdnin.
6. sep 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeane hej hrali sme sa :grinning: :sunglasses:
Filipko to berie ako tu najsamozrejmejšiu vec na svete. akurát ešte nepochopil že to aj doma sa ma na další deň pripraviť. nechce sa mu. zajtra maju prijímačky do cechu prváckeho takže sa neučia.
6. sep 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uau to mi sme také nemali :confused: také že sa neučiť a mať volno naša škola nepozná :confounded: tý keby mohli tak ešte aj v sobotu by sa učili :wink: mi máme zajtra rodičko tak som zvedavá čo nove nás čakaá s novou triednou
6. sep 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi máme ročko 14teho
6. sep 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14 máme v školke :grinning:
6. sep 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko
7. sep 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ranko.
adi ešte sa nenudíš doma :slight_smile:
7. sep 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemám čas. stále vybavujem a zháňam nejaké papiere.
7. sep 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute žienky ja dnes nejako nič nestíham a horšie je že sa mi ani nič nechce :grinning: :grinning: :grinning: tak sa od obeda len pomotávam po byte ako bludna ovca :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani mne sa v 31tt chcelo tak akurát spať
7. sep 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som nová. Som z Jazera. Hľadám typ na dobrého pediatra. Som v 4. mes - dvojčatá. Ideálny by bol z Jazera, lebo trepat sa na druhy koniec s dvoma deckami si predstaviť neviem. Ale beriem všetky typy, aby bolo z čoho vybrať. Ďakujem.
7. sep 2009 o 18:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ywette ja ti nepomožem na jazere nepoznám nikoho ale snáť sa tu nájde niektorá čo ti poradí.
7. sep 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani a čo by si chcela veď len oddychuj a vychutnávaj posledné týždne s bruškom :wink:
7. sep 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka chcela by som sa vedieť viac hýbať okolo malej :grinning: :grinning: :grinning: to jediné mi vadí že si viem ledva sadnúť ku nej a hrajeme sa no a potom vstávanie je ako 100 ročná babka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ywette tiež ti moc neporadím nie som z jazera :slight_smile:

adi horšie je že ja by som spala len cez deň a potom v noci buntoším :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani teraz mala sa bude hýbať okolo teba :grinning: :grinning: :grinning:
a ja som mala prestne to isté hore by som bola aj celú noc a nad ránom som zaspavala horšie to bolo potom so vstávaním tak sa mi nechcelo.
8. sep 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi ty už nastupuješ 15tého tak začne ti tvrdý režim a stíhaš potom v pohode po deti do školy alebo to na smeny budeš chodiť.
8. sep 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
neviet mi poradiť pediatra na Juhu ? na Rastislavke sú tri, podľa čoho vybrať?
8. sep 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deny ja ako dieťa som chodila na juh k Fričovej ale už má svoje roky ale za mojích deckých čias bola milá a vedela to s detičkami a ostatné nepoznám ale možem sa opýtat kamošiek :wink:
8. sep 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok