Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

janka1874
14. sep 2009

zuzi ďakujem no poriadne je to je pravda ale aj bábo je riadne veľké 🙂 tak uvidíme koľko bude mať na konci 🙂

andrea.m
14. sep 2009

na ta de ste?

jeane1
14. sep 2009

NO TA TU 😀 😀 😀

andrea.m
14. sep 2009

no ta ešči že tak 😀

jeane1
14. sep 2009

šak lem oddychuj kým si doma 😉 bo potom sa nezastavíš 😵

jeane1
14. sep 2009

už máš vybavene papiere do práce

jeane1
14. sep 2009

ta kde si ušla 😕 zajtra je voľno ta hľadám nejakú aktivitu pre tých mojich drobcov 😀 nech ma nezjedia

jeane1
14. sep 2009

no nič niekam si ušla ☹ a mna už deti vytlačili od pc 😀 tak uvolním mladším papa

andrea.m
14. sep 2009

no už som tu.bola som na FB. my sa chystáme zajtra na bankov tuším ked nebude pršať.

zuzana355
14. sep 2009

adi aj ty si FBkáčka ako si inak máš všetko vybavené
jeane našla si niečo pre deturence adi ja som už sto rokov nebola na bankove idete opekať alebo no nobl reštiky 😀 😀

zuzana355
14. sep 2009

idem ja tiež napísať životopis podla novej europskej normy ževraj musí byť a musím poposielať ach jaj už sa teším na to 😖

jeane1
14. sep 2009

asi som mimo ale čo je FB 😕 😝

zuzka našla som na kvp robia nejaku suťaž pre deti na bycikloch ale Dávidkovi sa veľmi nechce lebo by musel suťažiť s lepšími ako je on 😠 zato Peťka sa tešíííí ale do rána daleko tak neviem a ešte sme pozvany na tenis čo tu máme tak uvidíme ako zasadne rodinna rada lebo zatiaš to je 2:2 😀

andrea.m
14. sep 2009

zuzka nobl reštika neblázni...samo že ideme opekať.hej už mam povybavované. v stredu idem naostro.
janka FB je facebook.držím palce aby ste sa dohodli.

janka1874
14. sep 2009

zuzi a to je aký ten európsky životopis to by ma zaujímalo hodte linku ak to niekto viete niekde nájsť

jeane1
14. sep 2009

adi dík 😀 a aj teba najdem na fb

zuzana355
14. sep 2009

jani ešte aj ja hladám ale chcela som poslať životopis do SPP tak mi hned povedali že musí byť ale podla nových europských noriem tak neviem dufam že niečo nájdem inak niektorí tolko vymyšlajú

andrea.m
14. sep 2009

ano.andrea maurerova meno mé.

andrea.m
14. sep 2009

janka volá sa to štrukturovaný.daj maila pošlem ti môj ako vzor ked chceš aj vam baby kto chce.

zuzana355
14. sep 2009

adi aj mne pleace 🙂 pošlem ti maila inak aj ja som na facebooku ak by ste chceli hodím meno zuzana dobrovičova strakova

andrea.m
14. sep 2009

už sa to posiela

andrea.m
14. sep 2009

tak zuzka poslala som ti to a dúfam že som pomohla

zuzana355
14. sep 2009

adi dakujem ti velmi pekne určite dam vedieť či došiel 😉

zuzana355
14. sep 2009

adi došlo otvorila som a predstav si prázdne nehápem 😀 😀 😀

andrea.m
15. sep 2009

zuzka prázdne????? 😲 tak ti to pošlen ešte raz....sorry ale už som nebola pri PC potom

andrea.m
15. sep 2009

tak odoslané.ked si otvoríš prílohu vyskočí ti najprv prázdne okno a potom také menšie a tam bude v rámčekoch otvoriť,zrušiť,zavrieť. dáš si otvoriť a máš to tam.

janka1874
16. sep 2009

teeeda košice to už fakt nikto nechodí na koňa

zuzana355
16. sep 2009

ja som tuuuuuuuuuuu 😀 😀

zuzana355
16. sep 2009

aďa už maká tak jani ostali sme len my dve 😵

janka1874
16. sep 2009

no zuzi tak to sme dopadli 🙂

zuzana355
16. sep 2009

adi ako bolo v práci sme zvedavé na kolegyne a kolegov 😀 😀 a dufam si nezabudla že si dnes mala ísť do práce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre