Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

zuzana355
21. sep 2009

no takže zvýšenie rodičovského príspevku sa mna už netýka ja mam naozaj velke štastie 😠 😠 😠 😠

andrea.m
21. sep 2009

zuzka také šťastie mám aj ja 😠 nuž pani ministerka zabudla ked matkou malého dieťaťa bola 😠 😠 😠
dnes som po nočnej ale nemala som šancu sa sem dosťa skôr. zajtra mám 12stku takže až niekedy v stredu vás prečítam.

zuzana355
21. sep 2009

a adi ako tami ste ok.

kamilecka
21. sep 2009

Ahojte

Sissi vitaj,aj ja mam 2 mesacnu dcerku 🙂

Zuzka Monika nerodi este 🙂

Je normalne to, ze od kedy Davidko chodi do skolky, ja nic nestiham 🙂 😅

zuzana355
21. sep 2009

kami hlavne vela oddychuj ved práca počká to nie je zajac 😀 😀

monikabe
21. sep 2009

Ahojte, ja som sa nedavno pristahovala do Kosic a hladam si dobreho praktickeho lekara. viete mi niekoho poradit? 😉

kamilecka
21. sep 2009

Zuzi, no keby sa to dalo. Davidkovi som rano slubila ze ked pride zo skolky tak bude mat muffinky upecene 🙂 Tak som varila, piekla ..... no cista zienka domaca 🙂 Snad raz pride den ked si vylozim nohy 😀

Monikabe zalezi v ktorej mestskej casti byvas.

janka1874
21. sep 2009

zuzi neviem ktorá z nás bude skôr pracovať ale ja to asi nebudem 😀 😀 😀 tak je skôr možné že tu ostanem ja sama so sebou 😀 😀 😀

sissi2
21. sep 2009

ahooooooojte.necitim si nohy ani chrbat,Liluske idu zubky,uf,ale takto som sa necitila ani po 24h.v praci.a to som sa v zivote uz dost narobila.este aj tatik nas hneva,no klobuk dole pred zenami,ktore maju viac deti a neposlusnych muzov!inak materska by mala byt platena aspon raz tolko,ako je mzda,lebo sa aj raz tolko narobis,ze?asi budem kandidovat do politika za prava maminiek!hi

monikabe
21. sep 2009

kamilecka- ja hladam dobreho lekara pre seba, nie pre baby, ale byvam na Furci. Ak mi poradite dobreho na opacnom konci......a bude to dobry doktor/doktorka, pojdem tam. 😉

ajka72
22. sep 2009

ahojky babenky pozeram že ste sa celkom pekne rozbehli, no my sme zdravotne už na tom celkom dobre, ant. zabrali, len mi nechcu veľmi papať sa im pri tepotách stiahli žaludočky ale verím že sa rozbehnu 😒

monika1
22. sep 2009

Ahojte 🙂
zuzka este nerodim ale snad uz coskoro budem 😀 aspon dufam 😅

monikabe ja ti mozem odporucit dr.Moniku Bargerovu na Masarykovej 17 ako je Jumbo,teda vedla Zeleznicnej nemocnice 😉

janka1874
22. sep 2009

ahojte
tak u nás sa stále soplíkuje a ja kašlem ako keby ma za to platili až ma všetko bolí to je fakt o nervy s chorobami

monika drž sa a nech to má hladký priebeh

mata1976
22. sep 2009

Ahojte kosicanky, pridavam sa do klubu...a prosim o radu, chcem dat nastrelit malej nausnicky, tu na MK som vycitala ze to robia na Rastislavke, vcera som sa tam vybrala a Dr. mi povedal ze oni len prepichuju, nastreluju len v piercing studiach. Vraj nastrelovanie je lepsie ako prepichnutie (to mi moze urobit aj moja pediatricka na Furci), tak uz neviem. Dala niektora z vas nastrelit nausnicky ???

janka1874
22. sep 2009

no nám prepichovali ešte v nemocnici tak ja moc neporadím

monikabe
22. sep 2009

monika1- dakujem, skusim ju. A ako sa citis? Uz sa ti to blizi 😉 ...........prajem vela stastia

tintinka
22. sep 2009

ahojte.
mata, pokial viem, nausnicky nastreluju v Rubine na hlavnej, ale ked sa nemylim, tak az od pol roka veku dietatka.

kamilecka
22. sep 2009

Ahojte

Monikabe ja chodim tu na Furci k Semancikovej. No chodim ako chodim,ja som malokedy chora,nepamatam kedy som mala naposledy chripku alebo anginu .....

Mata1976 ja som dala Sarah uska prepichnut,zda sa mi to viac citlivejsie ako to nastrelovanie. A prepichovala nam ich nasa pediatricka na Furci 🙂 a bola to rychlovka, za 2 minutky bolo po vsetkom a Sarah velmi malo plakala,plakal skor koli tomu ze ju musia drzat aby sa nepohla a nie koli vpichu,takze ja som maximalne spokojna ako nam ich nasa pediatricka prepichla.

Tintinka a vy uz mate nausnicky? 🙂 Ako sa inak mate?

sissi2
22. sep 2009

Ahojte babenky.tak to by ste aj mne mohli poradit,lebo nasa pediatricka nasej Lilinke nechcela prepichnut,lebo sme tam isli az ked mala Lili 2mesiace a ona vraj prepichuje len hned po narodeni,co som netusila a prestrelia v maste v tom rubine,ale az ked budeme mat pol roka,tak keby ste niekto vedeli,kde jej mozem dat prepichnut skor,tak dajte vediet,budeme radi.

jeane1
22. sep 2009

aj našej prepichla pediatrička 😵 a prepichuju ešte na krčnom 😉

sasenkat
22. sep 2009

Ahojte Kočky!

tak som tu aj ja , po dlhom čase 🙂))
vidite, aj s jednym dieťaťom sa da nestihať 😎
ale veď ke´d bolo teplo tak sa to tu preriedilo, každý chodil von, ale teraz sa to začne určite viac zapĺňať ... o chvíľku prídu dlhé zimné večery 😝

tak som si vás aspoň zbežne dočítala ---

sissi vitaj medzi nami

jeeej kami, tak vy rastiete, no asi po tych liekoch sa ti už nepodarilo rozbehnúť kojenie naplno, ale aj to je super že sa snažíš ako sa dá

janka, skoro sa uzdravte aj so sendy , ech su bacily rychlo prec! mne pomahal rychlo sinupret, neviem ci ste skusali

adi, verim ze tami choroba obide .. ked uz tak tvrdo pracujes 😉

aj vsetkym chorôbkam skore uzdravenie

sasenkat
22. sep 2009

s detskym stomatologom neporadime ... nemame skusenosti

nausnicky nam tiez prepichovala pediatricka, plac bol 1 sekundu, ziadny zapal, super ... pochvalujem si 🙂

mata1976
22. sep 2009

Baby vdaka za odpovede, este jedna otazocka kolko mesiacov mali vase babulky ked ste im dali uska prepichnut???

Chodi niektora z vas k pediatricke Dr.Antonyovej? Ake s nou mate skusenosti?

zuzana355
22. sep 2009

ahoj mata k doktorke antonyovej chodí par kamošiek a sú s ňou spokojné 😉 ja chodím s deťmi za Dr. Hrbaňovou ja som s nou spokojná.

kočky dnes ste sa rozpísali 😀 😀

janka1874
22. sep 2009

no nastreľovať v rubine by som teda nedávala veľa detičiek má na ich zlato reakciu teda malinkých detičiek ako pri prvých naušničkách kamoška sa trápila 3 mesiace potom s uškami a aj celkovo mne poradili nech tam detské naušničky ani nekupujem lebo sú síce lacnejšie ale to zlato vraj nie je také kvalitné

zuzana355
22. sep 2009

jeeeeeeej da a my tiež nemame naušnice chcela som dať nastreliť malej tak do rubina už asi nepojdem musím nájsť niečo iné 😕
ešte dobre jani že si to tu dala 🙂

andrea.m
22. sep 2009

čaute. poslučne hlásim že Tami je zdravá a zarezáva v škôlke. uši som tiež davala prepichovať u pediatričky.mne predpísala aj framykoin masť čo je antibiotikum aby sa malej nezápalili uška.

zuzana355
22. sep 2009

adi tak to je super zvládli ste to tak nech ste zdravučký aj nadalej držíme palce.

ssllaavvkkaa
22. sep 2009

ahojte a prajem pekny vecer 😉

monikabe ahoj, z ktorej casti furce si, ja byvam pri Modraku

aj ja chodim s malym k dr. antonyovej a myslim, ze je v pohode - ja som na nu dostala odporucanie od kamosky a ta ma deti vo veku 4 a 1a pol a je s nou spokojna

monikabe
22. sep 2009

slavka- ja byvam tiez pri Modraku, s malym chodim von na prechadzku kazducky den, mozno sme sa uz aj stretli........kludne sa ku mne ozvi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre