Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

janka1874
30. sep 2009

jeeeeej norik ako sa máte

babumovci
1. okt 2009

ahojte,
mate niekto skusenost s neurologickou dr. Adamovou?

zuzana355
1. okt 2009

jeeeeeeeeeeeeej norik ty ešte žiješ tá práca ti neprospieva vobec nemáš na nič čas 😀 😀 😀 mala by si zmeniť zamenstnávatela 😀 😀
som rada že sa máte OK a Filipko už v školke tak to je fešáčisko

babumovci neporadím ti nepoznám ju.

zuzana355
1. okt 2009

no miresta pekne od teba že si sa ukázala a fajn že sa máte ok a bruško konečne rastie no pekne v 30týždni a ty máš termín prestne na vianoce tak to pekný darček budete mať 😉 a nezabudni sa ukázať do porodu 😉

janka1874
1. okt 2009

ahojte
viem že ste tu niektoré z furče zaujímalo by ma či náhodou mi neviete poradiť ohľadom ulice Bielocerkevská ako sa tam býva nepoznám odtiaľ nikoho a zaujímalo by ma či tam náhodou nie je veľa počernejších spoluobčanov a podobne ako sú dostupné potraviny či je tam nejaké ihrisko pre deti a tak
ak viete budem vďačná

miresta
1. okt 2009

ahoj kočky,

zuzana355 - neboj hlásim sa už dnes, a do pôrodu sa ešte určite ozvem viackrát

norik - tak malý je už v jasliach, tak to skoro, kde ti ho vzali?

janka1874 - vy sa sťahujete, a na Bielecerkevskú na Furču? No býva tam moja neterka, nie je to nič moc. Nechodím tam často, ale čo viem je tam plno puberťákov a dosť rušno, a hlavne večer a v zime je už tma od štvrtej, ja som sa tam bála stále ísť sama. No ale je to sila zvyku. Tu na Ťahanovciach o nič lepšie , a tiež som si zvykla na opitých a nadrogovaných mladých. 😒

pozdravujem všetky kočky, papa pekný deň.

zuzana355
1. okt 2009

jani tak my bývame na furči ale jedna zastavka ďalej ako je Bielocerkevska ale počula že je tam viac počernejších a hlavne po škole sa zgrupujú a aj šola je ževraj taka no kamoška preložila malú na inú lebo mali vela c....v triede

evamanney
1. okt 2009

Ahojte! Ja som tu prvy krat. Som z KE a som v 17 tyzdni tehotenstva. Mam dve otazky:
1) Poznate niektora Dr. Sedliaka? Rodila niektora z vas pri nom Doporucujete alebo nie?
2) Mate nazor ktora nemocnica v KE je naj na porod?

Dakujem krasne!!

andrea.m
1. okt 2009

ja mam skusenosti s adamovou. je svojská ale dobrá odborníčka. takže ak ju bude brať s vééééééééééééľkou rezervou budeš spokojná. 🙂

ssllaavvkkaa
1. okt 2009

evamanney - takto priblizne pred rokom som aj ja snorila, ze kde rodit a u mna vyhrala Nova nem, kvoli detskej JIS, ktora sidli na poschodi pod porodnicou - ale ja mam 34 rokov a rodila som prve dieta - a narodil sa o mesiac skor
😉

lovacka
1. okt 2009

aj ja som rodila v novej nemocnici koly JIS.a kedze som mala rizikove tehu tak som rada ze som sa tak rozhodla

zuzana355
1. okt 2009

evamanney sú tu tému na všetky 3nemocky takže skus nakuknúť popýtaj sa najlepšie s rozhodnuť podla skúsenosti alebo čo ti poriadia kamošky prečítaj si referencie 😉
ja som mala vybaveného lekára v starej nemocke takže som rodila tam a bola som spokojná 🙂

zuzana355
1. okt 2009

adi ty ešte žiješ ako v robote ešte vládzeš 🙂

janka1874
1. okt 2009

jeeeej adi skoro som ťa ani nezbadala 😀

ďakujem za názory

no ja som rodila v novej kôli lekárovi tam mám svojho lekára tak som rodila tam takže neviem porovnať ale ako písala zuzka sú tu o všetkých nemockách témy treba poštudovať veď času ešte dosť

zuzana355
1. okt 2009

inak kočky u nás je to veselé v sobotu ideme na svadbu a v nedelu sme mali ísť behať maraton s malým ale máme angínu tak sa hrozdne teším do soboty sa asi nestihame vyliečiť ☹

norik1
autor
1. okt 2009

cafteeee kokso uz druhy krat tento tyzden som tu 🙂

Jani my sa mame fajn, len ako vravim je to dost o drzku chodit do prace a mat male dieta, kym zladis chod domacnosti, kym si zvyknes na svokru ze ti do vsetkeho lezie a cmucha.....to je asi najhorsie, aspon pre mna 😀 😀 😀 Na jednej strane ti pomoze, na druhej ta vytoci ako vyvrtka...strach a hruza 🙄

Miresta na KVP na Cordakovej beru od roka, je mu tam velmi fajn, chodi a stiska vsetky baby...a bozkava ich samozrejme 😀

Zuzi prid aj ty, uz cakame len na teba, Vianoce sa blizia 😉

Adi a ty si uz tiez v praci???

Babumovci - aj ja chodim s malym k Adamovej a plny suhlas s Andreou - mila, ale svojska 😉 ale vie o com toci 😉

zuzana355
1. okt 2009

norik no to už až vela nie dva krát za týžden nakoniec zistíme že máte malo roboty ej tá šéfka vaša neako to tam flákate 😀 😀 😀 😀
norik však som ti hovorila že ma tam nechcu počkaj pošlem ti ip 😉

zuzana355
1. okt 2009

norik tak to filipko jaký fešáčisko ked to už kočky obháňa ty neže ochvílku svadbu budete robiť 😀 😀 😀
inak to s tou svokrou no nechtela by som norik 😖

norik1
autor
1. okt 2009

no to ani ja nechcem ale co uz, ked ju raz potrebujem.... a chodi a uklada mi veci po skriniach, upratuje kazdu smietku, proste je jej uz asi vela na mna... este chvilu a bude chodit len ked budeme chori 😀 😀 😀 este chodi pre Filipka do jasli o 3:15.....

rubinka
2. okt 2009

Baby rada by som zmenila gynekologičku, koho by ste mi odporúčali? Ale muža, nie ženu.

ssllaavvkkaa
2. okt 2009

ahojte a prajem pekny den 😉

ja chodim k dr.Naggymu, ale to je stara klasika, prisla som k nemu uz ako tehotna, kedze som sa sem pristahovala,

ale ked som lezala s malym v nemoc, zeny tam chvalili aj dr. Hopana - ma na Jazere ambulanciu - je mlady a rozhladeny, mava sluzby aj v nemocnici, tak nebol problem ho volat aj k porodu

rubinka
2. okt 2009

No ja bývam na KVP tak niečo bližšie keby bolo. V Starom meste albo na Terase poprípade...

mata1976
2. okt 2009

Rubinka, pozri tu:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

Baby, rada by som zacala s mojou bambulkou nejake aktivity, plavanie, anglictina, MC...lebo sa uz doma nudime a na Furci uz pozname kazdy strom 😀 😀 😀 Kam ste chodievali s vasimi drobcami a od akeho veku?

sarinka23
2. okt 2009

Ahojte baby vite mi povedat ake ste mali skusenosti s doktorkou Homzovou ak ste k nej chodili.

lovacka
2. okt 2009

mata plavanie je v novej nemocnic pre take male babetka 😉

kamilecka
2. okt 2009

Ahojte,mam pre Vas krasnu, este velmi cerstvu spravu spravu.

Monika porodila Matejka,narodil sa o 15:05 s mierami 3130g a 49cm. Monike a Matejkovi prajeme vsetko len to naj,hlavne vela zdravicka a mamke vela mliecka.

simka9122008
2. okt 2009

Jeeeeeeeeeeeej ďalšie mimčo na svete, super gratulujeme

janka1874
2. okt 2009

tak sa pripájame ku gratuláciám monike 🙂 a matejkovi samozrejme obom prajeme len zdravie

janka1
2. okt 2009

jeeej monika vsetko naaaaj a drzkajte sa 😉 takze nakoniec MATEJ 😵

janka1874
2. okt 2009

no ja chodím k hoppanovi a poviem Vám som dosť sklamaná a k pôrodom už nechodí a okrem iného aj poradne no nič moc má totiž strašne veľa pacientiek a stále berie ďalšie a potom to tak aj vyzerá

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre