Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

norik1
autor
11. dec 2008

My sme boli minuly rok na Petra Pana a tento rok vynechavame lebo Filip by nam tam asi nevydrzal sediet he he tak si este aspon rocik dva pockame... Zato tulene v zoo okukoval ako keby uz aj chodit vedel 🙂

lulok
11. dec 2008

Dobré ránko!
norik a ako sa volá kolegyňa? 🙂
neviete mi poradiť ohľadom tej narodeninovej torty? 😒 ☹

misanik
11. dec 2008

Ahojte, lulok, my nechavame piect torticky v cukrarni na jazere. Muz ma cislo tak ak by si chela tak ti dam. Maju aj katalog, da sa vybrat, robia chutne. Mne chuti najviac jogurtovo cucoriedkova.

norik1
autor
11. dec 2008

Potvrdzujem odporucanie od Misanik 🙂 S jogurtovou plnkou su najlepsie 😀

Lulok ip

lulok
11. dec 2008

aaach!!! 😠 strašne nám blbne net v práci ☹ píšem ako taký tatár a furt nadarmo... ☹ takže ešte jeden pokus...
misanik,prosím ak môžeš,napíš mi kontakt na cukráreň do IP,aj nejaké záchytné body,lebo jazero vôbec nepoznám 😅 😔 a koľko asi vyjde taká jogurtová? 🤐

mystery7
11. dec 2008

lulok: neviem ci by ti to vedela dodat
na aku prilezitost chces tu tortu? mozem ti poslat fotky jej tort a telefon

lulok
11. dec 2008

mystery,pre krsniatko na 1. rôčik 🙂
ale to by bolo asi komplikované s tou dodávkou 😒
veď hádam sa nájde niečo aj v KE... 🙂

mystery7
11. dec 2008

asi hej, ale ma aj dost objednavok, keby si chcela nejake foto na inspiraciu, daj vediet 😉

smejkaa
11. dec 2008

Ahojte. Neviete mi poradit, ma niektora z vas skusenost s gynekologom Dr. Matyim? A ci ma v ambulancii ultrazvuk? Dakujem.

janka1874
11. dec 2008

smejkaa o ňom som nepočula takže neporadím

yesno22 ja k nej chodím a tiež mám niekedy dosť ona proste len berie nové a potom nič nestíha a nevie kde jej hlava sotjí ale ináč dá sa len to už berie ako na bežiacom páse čo sa nespýtaš nevieš napr mne mohla skôr povedať že malá je otočená dole nohami a mohla som cvičiť a nemusela som mať cisársky aj keď mne vyhovoval

zlaticakhalil
11. dec 2008

smejka ahoj
myslis doktora co je v medicinskom centre? ak jeho tak ja som s nim bola spokojna a ma aj ultrazvuk, ale ak hces foto od neho tak mas smolu neradi davaju

lenny
11. dec 2008

cafte, moj gyndos, Dr. Luptak, inak porodnik v Saci, ma ordinaciu na Hroncovej, a ma aj najmodernejsi vag. ultrazvuk, ja som s nim spokojna, zo zaciatku som chodila ku jeho mame, potom po nej prevzal ordinaciu on. treba tam zavolat, neordinuje kazdy den, lebo chodi aj do nemocnice. Idealne je objednat sa na cas

dea
11. dec 2008

adi my ideme na 15.00 😅 ten cas som akosi neprisposobila deanke..........v tom case zvykne spat 😅 tak som zvedava 😀

andrea.m
11. dec 2008

neboj kôli princeznám vydrží.
bude vzrušením bez seba,na spanie určite ani nepomyslí.

dea
11. dec 2008

no dufam ze nezaspi tesne pred vystupenim 😀 alebo na vystupeni 😀 😀
no ale ja sa tesim asi viacej nez ona 😀

zuzana355
11. dec 2008

ahojte 🙂
dei skoré uzdravenie

janka1874
11. dec 2008

žienky čo ste neskôr dávali náušničky nemali ste problém s tým že sa ušká zapálili a ak áno po akom čase to prešlo
kamoška dávala 2 mesačnej náušničky a už 3 týždne má malá zapálené jedno uško neviete niečo poradiť?

norik1
autor
11. dec 2008

Janka potierat Tea tree olejom - krasne hoji a dezinfikuje (ale asi by som si priplatila za nejaky kvalitnejsi, nie za 50 Sk plny chemie...) Ja pouzivam Tea tree na uuuuplne vsetko este aj muzovi na zub ked ho boli 😀 a pomaha... Ak je kvalitny, nesmie v zapalenej ranke stipat...

norik1
autor
11. dec 2008

Zlati nemyslis ty doktora Matisa v medicinskom? tam je Matis a Melich... ja chodim k Matisovi a tazko ho odporucat... a s tym ultrazvukom to mas pravdu, jeho oblubena hlaska je " nie sme vo fotostudiu" - on je totiz proti zbytocnym usg a uuuplne najviac proti 3D/4D....

sasenkat
11. dec 2008

torty davam robit u jednej pani v cani
tiez fajne marcipanove vnutro bud coko - alebo ananas - alebo orech
mnam 😵

sasenkat
11. dec 2008

jednu fotku torty z krstin som hodila do albumu Sashenka 🙂

sasenkat
11. dec 2008

uska sme sasenke dali prepichnut ked mala jeden mesiac a vobec nam nehnisali , za tyzden boli zahojene
potierali sme len liehom z lekarne
na hnisave rany je dobre urobit odvar z repika

sasenkat
11. dec 2008

a tea tree u nas tiez fici 🙂 🙂 🙂

sasenkat
11. dec 2008

norik som ti poslala IP

2 😉

sasenkat
11. dec 2008

aj ja som bola na petra pana
bolo nas tam asi viac bruskaniek 😀 😀 😀

tento rok tiez vynechavame

nasi su este mali drobci , by nevydrzali a nemali z toho nic 😵

vy co mate vacsie deticky prijemnu zabavu

deankam skore uzdravenie

zuzana355
11. dec 2008

možno odveci ale kočky stretko nedáme ešte do vianoc či ešte upratujete a dokupujete darčeky 😕 😅 🙂

norik1
autor
11. dec 2008

moooozme...pondelok?

andrea.m
12. dec 2008

dobre ránko
pondelok? kde? o koľkej?
dúfam že bude Tami zdravá

norik1
autor
12. dec 2008

Tak asi klasika - Dargov nie? A o ktorej by to vyhovovalo vam? nam je jedno 🙂 😀

misanik
12. dec 2008

Ahojte, lulok, poslem ti to cislo, len mam muza na sluzobke aj s tym cislom 🙂 a nejak ma to nenapadlo ked sme volali, dnes sa vrati tak snad nezabudnem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre