Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

zuzana355
27. okt 2009

ahoj jani ty ešte tu ani tebe sa nechce ísť rodiť 😀
vidíš toto ma nenapadlo ale do polska neviem či pojdeme možno skor do maďarska 😵

lenka_66
27. okt 2009

zuzka , na hrnciarskej.lego predajna.maju tam aj bazar a vyzeraju ako nove.ak tam bude taka cierna okolo 35 tak o je majitelka ,velmi ustretova.

lenka_66
27. okt 2009

a mozes jej odkazat ze je pozdravuje lenka zo skoly 😉

miresta
27. okt 2009

Ahoj kočky, tak ja sa len hlásim, že už som doma z nemocnice. Napichali ma tam infúziami tak, že ma obidve ruky bolia, akoby som ich mala vyťahané od nákupu. Museli ma prepustiť, lebo strašne veľa žien bolo, nemali ani miesto, dokonca som ležala na popôrodnom a nie na gynekológii.
No ale hlavna vec som doma, čo ma teší. Zatiaľ žiaden zázrak v zlepšení sa nekonal, akurát som pribrala 2 kg, čo ma štve, ale to asi patrí k tomu, keď som len ležala a jedla a k tomu umelá výživa. No čo už. 😒
Tak sa držte, ja sa stále ozvem, že čo nové..... papa pekný deň. 🙂

zuzana355
27. okt 2009

lenka ďakujem skočím tam pozrieť 🙂
miresta super tak sa držte a priberajte a hlavne ty vela oddychuj 🙂

andrea.m
27. okt 2009

zuzi v dráčiku maju teraz akcie.dokoca aj na klasicke lego univerzal.

miresta super že si doma...držkajte sa.

janka kedy rodíme?

janka1874
28. okt 2009

miresta super že si doma

zuzka na KVP ako je billa tam hore na poschodí je vraj nejaká malá predajňa hračiek a vraj sú to poľské hračky za dobré ceny skús aj tam pozrieť

no a k rodeniu zajtra nstupujem do nemocky a v piatok by sme mali rodiť tak nejako Vám dám vedieť

zuzi asi si dlhšie nepokecáme tak snáď si tu nebudeš kecať sama so sebou 😀 😀 😀

zuzana355
28. okt 2009

jani ja tu budem samozabavu mať 😀 😀 😀
tak ti prajeme rýchli porod a aby ste boli obaja zdravučkí a čím skor doma držíme prsty a budeme na vás myslieť.

andrea.m
28. okt 2009

janka a kde ideš rodiť?

evicka1
28. okt 2009

ahoj kocky
prosim kam chodite plavat v kosiciach s babatkami?

lovacka
28. okt 2009

evicka ja chodim do novej nemocnice s Filipkom

janka1874
28. okt 2009

ahjote
tak sme si poplakali aj ja a vraj aj Sendy ešte takto tažko u babky nazaspávala a ani nie v postieľke ale musela ju babka pri sebe uspať a tak preložila do postieľky a slzčiek vraj bolo ale mama a mama no ja som sa síce pred Sendy držala statočne len keď mi to mama rozprávala do mobilu tak som si aj ja porevala

adi zajtra idem na príjem a rodíme v piatok aspoň zatiaľ to tak je 🙂

andrea.m
29. okt 2009

janka1874 už si asi v nemocke...držím ti palce. nech všetko dobre dopadne.

simka9122008
30. okt 2009

Hurááááááááááááááááá, tak vám píšem tú smsku od Janky,
Ahoj narodila som sa dnes o 8.15 volám sa Viktória Ema, vážim 4210g, meriam 51 cm

dea
30. okt 2009

jeeeeeeeeeeeeeeej Jani blahozelame 😵 😵 😵 Viktoria Ema je teda riadne velika 🙂 tak prajeme vsetko naj, maminke hlavne vela mliecka a rychle zotavenie🙂))

zuzana355
30. okt 2009

Jani blahoželáme prajeme vela mliečka zdravia a nech ste čím skor domka 😉 super ste šikulky

zuzana355
30. okt 2009

dei ako sa máte už ste zdraví 🙂 chodíte do školky

monika1
30. okt 2009

Janke gratulujeme k babulke a prajeme rychle zotavenie 😵 😵

kamilecka
30. okt 2009

Janka vsetko najlepsie obom 🙂

dea
30. okt 2009

zuzi no v skolke sme boli len 2 dni a deanka je opat chora..........teplotovala, mala 39.3........takze sme opat tyzden doma.............no a v pondelok tiez urcite este nepojde do skolky lebo od vcera aj kasle a sopli..........takze viacmenej cely oktober je chora 😅 ☹ bola len 8 dni v skolke

andrea.m
30. okt 2009

janiiiiiiiiiiiiiiiiiiii balhoželááááááááááááááááááááááám 😀

lovacka
30. okt 2009

blahozelame jani a prajeme vela mliecka 😵 nech vam mala robi samu radost 😵

zuzka111111
31. okt 2009

ahojte janke som uz blahozelala ale tak este raz blahozelamm k baculke buclatej 😀 😀
inak som volala s jankou a ta čula ani ako by po cisarskom nebola... tak ona sa uz dnes akoze chysta postavit 😅 tak ona aj pri sendy uz na druhy 😅 en behala a na 5 bola doma.... 😀 no ale ked som pocula tu vahu malej...panecku dobra buchta....

lovacka
31. okt 2009

veru a to sa narodila v 39tt 😅 keby rodila akoze riadne na termin tak by mala aj 4500 asi 😝

andrea.m
1. nov 2009

zuzi ja som po druhej sekcii bola na nohách po 6 hodinách 😎 bolo to fakt lepšie ako poprvé 😀

mimusa4
1. nov 2009

ahojte, žienky môžte mi poradiť za ktorým dr. ísť ako je neurológia (pediatrička ma posiela za adamovou, ale nepočula som o nej nič dobré) a s nožičkami-ortopédia v novej nemocnici..a ak by ste mali aj tel.kontakt na nich..aby som mohla malého objednať..ďakujem pekne 🙂

a ahoj monika a lovacka 😉

lovacka
1. nov 2009

serus mimus 😉
a co to ze na neurologiu vas poslala

mimusa4
2. nov 2009

čaw lov..lebo ako v nem. mu robili usg tak že má jednu komoru väčšiu, taká malá odchylka asi 1mm, tak proto..

andrea.m
2. nov 2009

mimusa adamova je síce svojská a treba tie jej "blbiny" brať z rezervou ale ako odborníčka je number one

mimusa4
2. nov 2009

andrea..ja neviem či ísť za ňou, na stránke infodom som čítala len a len zlé, kadý od nej zdrhá po prvej návšteve 😅 nechcem ísť aj ja s revom domov 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre