Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

zlaticakhalil
11. nov 2009

jeane ved mas doma aj velkeho skolaka nech poradi 😀

jeane1
11. nov 2009

Zlatka on poradí len či to aj malý pochopí tak ako má 😀 je kopec príkladov čo počítajú úplne ináč 😉 a učitelke potom vadí že má iný postup ako ich učila ju nezaujíma len výsledok 😖

zlaticakhalil
11. nov 2009

to poznam aj nam na chemii povedala ze musime pouzivat postup ten co nam ukaazala ona aj ked vysledok je spravny ona ti to neuzna
co sa boja ze budu z nas lepsi matematici alebo chemici ako su oni? 😀

andrea.m
11. nov 2009

no jeanne ja sa pomaly začínam báť 🙄

jeane1
11. nov 2009

adi to ti je taká volovina....ale čo už nech je ten tretí ročník za nami, strašili ma ním že je ťažký ale toto 😠 zlatéééé prvé dva ročníky 😀

zuzana355
11. nov 2009

adi neboj zvládnete to síce sa budeš rozčulovať ale to prejde jeane držíme prsty nech ste čím skor zdraví a idete do školy 🙂

janka1874
12. nov 2009

ahojte
no ako Vás tak čítam tak zábava ešte len bude čo sa týka učenia drahý totiž na také veci moc nervy nemá a ja? no to netuším tiež moc nie som na učenie

jeane1
12. nov 2009

idem sa pochváliť 😵 😵 už máme doma ten toaletný stolík .....vyzerá fakt supeeer 😵 😵 zuzi neváhaj fakt je to rozkošne sladké

janka1874
13. nov 2009

jeane a ktorý nakoniec vyhral

andrea.m
13. nov 2009

naši maju chrípkove prázdniny do stredy 😎

jeane1
13. nov 2009
simka9122008
13. nov 2009

Aj naši Adi 🙂

sasenkat
13. nov 2009

ahojte Kocky!

ja som tu tiez po dllllhom case, tak som si citala co je nove

fakt adi vacsinou je kazdy na FB
a inak aj ja som z kvp, adi

Janka gratulujem k Vikinke!!! 😉 zvladate to spolu so Sendy?

jeane, tak to mate perne s tym ucenim, aspon sa dozvieme co nas caka, ale este stihas aj kupovat jeziska, sikovna 🙂

sasenkat
13. nov 2009

Lovacka a mata1976 co sa tyka fotografky, u terezy sa fotila moja kamoska s polrocnym malym a mali nadhernee fotky aj ked kvalitne za to zaplatili

my sme sa so sasenkou fotili tiez ked mala pol roka u fotografa mlaku v atelieri co nam fotil svadbu, sice nemal take vselijake dekoracie, ale sme na nich my traja a boli sme spokojni, hlavne sasenka mala naladu na fotenie a smiala sa ostosest 😀

sasenkat
13. nov 2009

Miresta drzte sa, nech maličká priberá, hlavne veľa oddychuj 🙂

sasenkat
13. nov 2009

zuzka ja som lego kupila Sasenke tiez v Draciku, ja som kupovala duplo 😉

janka1874
14. nov 2009

sasentkat riadne nás zanedbávaš čo už snáď aj ty pracuješ?
no zvládame to zatiaľ dosť ťažko lebo malá si často v noci poplače síce Sendy sa na to moc nebudí ale mňa to statočne unavuje byť hore pólku noci a potom fungovať cez deň

sasenkat
14. nov 2009

janka, nie ja nepracujem, ani sa zatial nechystám, ja ked treba robim nejake veci z prace doma
sasenku som zapisala o rok do skolky tak najskor potom ... aj to sa este rozhodujem ci ju nedat az na 3 roky od januara
sasenka bola trosku chora, mala hnisavu anginu tak som ani na net nechodila, teraz je uz ok aj ked obcas soplikujem, ale to z toho pocasia
stale mame nejaky program, ked prsi bud nam vymyslam ieco doma ze sa hrame, kreslime, alebo ideme do MC, chodime este stale plavat a tak ....
asi to trosku trva kym si urobite rezim s dvoma babami, ale urcite to coskoro zvladnes 😉 drzim prsteky

sasenkat
14. nov 2009

budem sa snazit tu nakuknut castejsie 😀 😀 😀

vierka3
15. nov 2009

sasenkat, a kam chodite plavat?

zuzana355
16. nov 2009

ahojte kočky krástny slnečný týždeň pred nami 😎
adi aj my máme prazdniny jak fajne a s kým máš deturence
jani zvládneš to neboj držime palce 🙂

janka1874
16. nov 2009

ahoj zuzi
to kde si na dovolenke že slnečný týždeň 😀 😀 😀 😀
zatiaľ zvládame v rámci možností len poobede nás trápi bruško už 2 dni tak uvidíme ako to bude dnes a ináč dnes poobede ideme na poradňu tak som zvedavá či priberáme ako máme a podobne

matima100
16. nov 2009

mamicky nemamicky kosicanky 😀 neviete mi poradit,kde kupim vianocny kolotoc "anjelske zvonenie " ....co ma male sviecky a tie ked horia roztacaju kolotoc,ktory potom cinka?? 😅

zuzana355
16. nov 2009

jani ano odskočila som si na hawai 😀 😀 😀
no tak dufam že sa to už bude zlepšovať a ty si oddychneš

matima v tomto ti neporadím

andrea.m
16. nov 2009

zuzka mam dovolenku tento týždeň. tami sa kašeľ zlepšuje tak dúfam,že od pondelka pôjde konečne do škôlky po 3 týždňoch

janka1874
16. nov 2009

jaaaj jak dakomu dobre odskočiť si na hawai a ani neprezradila aby sme sa nezbalili do batožiny 😀 😀 😀 😀
dnes sme boli na poradni tak za necelé 2 týždne Viki pribrala cca 400g no a na bruško nám bol odporučený espumisan tak uvidíme aký bude mať úspech

skoré uzdravenie choručkým

zuzana355
16. nov 2009

adi tak tebe jak dobre už dovolenka ale uži si to

jani no čo sa budem chváliť 😀 😀 😀 potom ked pojdeme do dubaja tak sa ozvem 😀
dobre jani len pekne papajte

janka1874
17. nov 2009

dobre zuzka daj vedieť a rovno si nahlás príplatok za batožinu navyše 😀 😀 😀 😀 😀

žienky neviete poradiť aké zákusky sa hodia na krstiny? asi by sme mali niečo buď objednať alebo upiecť len neviem čo je na takú akciu vhodné

andrea.m
17. nov 2009

janka normálne jake ti napečú v každej cukrárni.nič extra asi tak jak na svadbu len v menšom množstve.

ssllaavvkkaa
17. nov 2009

ahojte a prajem prijemny vecer 😉

andrea.m, prosim ta nemas nejaku konkretnu cukraren, s ktorou mas dobru skusenost - nepotrebujem sice kolace na krstiny, ale na oslavu - nejak sa neviem zohrat s novou rurou na pecenie - dakujem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre