Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

andrea.m
9. dec 2009

jani a kto vypadol? 😀

miresta
9. dec 2009

Ahoj kočky, ďakujeme za gratulacie a už sme doma 2 dni, ale nevedela som sa dostať ku pc. No najviac som sklamana s Esterky, veľmi žiarli, dostava až zachvaty plaču. No mam zatiaľ dosť trpezlivosti tak len vysvetľujem a vysvetľujem. Mliečko už mam až toľko že musim odsavať aj 3 krat denne, už ma bolia aj ruky aj chrbat a hlavne prsia. No ale čo neurobime pre naše zlatička- detičky.
Toľko o nas.
Janka 1874 - no tak to ti nezavidim ten plač, a unavu ti verim ja potrebujem si tak pospať že mam pocit že niekedy zaspim aj nad polievkou.

Zuzka 111111- no ozvem sa, ale ešte nemame kočiar, objednali sme si no nedošiel a akurat včera nas informovali že treba čakať ďalšie dva tyždne, objednali sme si surodenecky, lebo Esterka ešte nevydrží hodinu chodiť na prechadzky. Tak rozmyšľam teraz čo ďalej, či ideme niekde inde kupit.

Držte sa baby všetky, papa

janka1874
9. dec 2009

adi Bendík vypadol

miresta a aký ste objednali
a s tým plačom je to des ešte aj teraz nespí to už je druhý deň čo od 12-tej na obed poriadne nespí celé poobede až do tej 22-hej len podriemkava tak max. 10 minút a plač už som dnes revala aj s ňou lebo už fakt pri dvoch mám dosť

aeouliana
10. dec 2009

ahoj baby, mozem sa pridat? 😀 😀 😀

tatpat
10. dec 2009

ahojte babenky ktore uz mate deticky.mohla by som vas poprosit o radu?

zuzka111111
10. dec 2009

Ahojteee
aeoulina jasne ze sa pridaj 😉
tatpat tak spust co ti treba 😀
miresta volajjjj

a zebuse potrebujem radu aj ja...nemate skusenost s detskym psychologom???

lovacka
10. dec 2009

zuzi svagrina bola ze ci je maly pravak alebo lavak a zistili ze je 50 na 50 😀 takze jej nejako nic nove nepovedali ale maly bol v pohode aj sam tam s nou ostal a aj odpovedal a tak

zuzka111111
10. dec 2009

no ja by som potrebovala pre lilku cize predskolskeho veku...poradte zenuse...

lovacka
10. dec 2009

no bola svagrina na furci a vy potrebujete na jazere ze?inac viem ze niekedy bolo dole na zadielskej take centrum aspon ak si dobre pamatam

zuzka111111
10. dec 2009

😀 mne je to jedno kde ja som z tahanoviec

zuzana355
11. dec 2009

ahojte kočky
zuzka my sme chodili s malým k psychologičke pred tým ako išiel do prvého ročníka poslali nas zo školky lebo nevedel obsedieť na zadku 😀 😀 to nevie ani teraz

janka1874
11. dec 2009

ahojte
tak mám chvíľku pre seby mladšia slečna konečne zaspala a staršia išla tiež spať tak mám chvíľu veget navarené máme tak pohodička a vonku je zas tma ako večer

aeouliana vitam pozerám že mladšieho princa máš v takom veku ako ja 😀

katulikzlatulik
11. dec 2009

ahojte... na koniku som nebola uz ani nepamataaaam... a tak to idem napravit 😉
hladam nejaku mamicku, ktora kocikuju na Terase cca OC Galeria...

janka1874... ahoj Jani, ako pozeram, tak BLAHOZELAM K VIKTORII EME... a TESIIM SA S VAMI!!! ako sa mate? a ako Alexandra Lea prijala sestricku? inac dakujem Ti za odporucanie detskej pediatricky MUDr. Sefrankova - je naozaj velmi zlata - sme s nou MAX. SPOKOJNI 😉

aeouliana
11. dec 2009

janka: ano, mam 🙂 ..prave sompozerala, ze vsetky deticky su vacsie...

babule: je tu niekto z MIeru, alebo okolia? 😀

zuzka111111
11. dec 2009

aeouliana ..akurat janka je z mieru teda tam pri anicke byva ...tak mozte kocikovat.....aj ja chcem niekoho na tahanovciaaaach...miresta ma teraz strostiii vela..a nikto iny tu nebyva... 😠

tak nebviete odporučit nejaku detsku psychologičku???

jeane1
11. dec 2009

zuzi ak potrebuješ psychologičku tak v školke kde chodí Lilka by ti mali doporučiť,mi sme síce nechodili ale ine deti čo potrebovali tak im riaditeľka poradila kam

aeouliana
11. dec 2009

zuzka: dakujem za info... z tahanoviec nie je daleko na Anicku (teda podla toho z ktorej casti). 😝

ajka72
12. dec 2009

aeouliana my bývame pri tip tope je to trošku ďalej od mieru ale predsa bližšie ako ťahanovce alebo furča 😅

aeouliana
12. dec 2009

ajka: nooo..to sa mozeme stretnut niekde v meste. na Hlavnu chodime casto 😀

ajka72
12. dec 2009

o.k. veľmi rada, inak tu je 17.12.od 17.OO pri ti tope vianočný program keď bude vydržateľná zima tak sa tam chystáme, a do mesta tiež chodíme často hlavne poobede medzi druhou a treťou dievčatá mi zvyknu v kočiary spať vlastne spia len v ňom, pozeram že ty máš veľmi malé druhé mimčo tak neviem ako vy chodíte vonku s takým babatkom a hlavne teraz v zime, ☹

janka1874
13. dec 2009

katulikzlatulik to som rada že si s dr. spokojná a ďakujeme máme sa v rámci možností niekedy lepšie a niekedy horšie a Sendy prijala sestričku úplne super maximálne mi pomáha niekedy musím dávať až pozor lebo jej aj jesť už dá 😀 len hošie je že hlúposti by jej dávala

aeouliana už ti síce zuzka odpovedala ale ja bývam na Študentskej tak neviem či je to niekde pri tebe alebo nie ak áno tak sa ozvi kamoška na kočíkovanie sa stále hodí

zuzka111111
13. dec 2009

dievcata poznate niektora neurologičku &Bodnarovú prosiiim potrebujem vediet ci je ok

simka9122008
13. dec 2009

Ahoj zuzi, ja ju poznám, chodím k nej z obidvoma deťmi, je perfektná odborníčka, veľmi milá, vysvetlí ti, poradí, fakt doporučujem

zuzka111111
13. dec 2009

no t som rada dakujem pekne

janka1874
14. dec 2009

no čo nikde nikoho?
tak idem spať

kamilecka
16. dec 2009

Ahojte

Janka1 vcera porodila Olivera. Prisla nam takato krasna sms 🙂 Este raz gratulujeme 🙂

15.12.2009 o 21:35 s 3320g som uzrel svetlo tohto sveta. Oliver 🙂

dea
16. dec 2009

Jani blahozelame 😵 😵 😵 juuuuuuuj no tak to stihate byt do vianoc aj doma 🙂

simka9122008
16. dec 2009

Jéééééééééééj, gratulujem a prajeme veľa zdravíčka, nech sú do vianoc doma, aby bol malý Oliver pod stromček 😵

simka9122008
16. dec 2009

Nádherný je malý

andrea.m
16. dec 2009

tak aj tu blahoželám 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre