Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

simka9122008
24. dec 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš Ahojte, tak aj mi vám prajeme, príjemné prežitie vianočných sviatkov, plné pohody a zdravia, užite si ich v kruhu rodiny a najbližších a detičkám veľa krásnych darčekov
Nám sa už kapustnica varí, šalát hotový, už iba obaliť rybky a mäsko, dnes je celkom pohodový deň
A všetko naj aj meninovým oslávencom Evkám a Adamkom 😵 😵 😵

zuzana355
24. dec 2009

Kočky prajeme Vám krásne sviatky plné radosti, lasky a šťastný úsmev na tvárach vaších deťureniec a kooooooopec darčekov. 😵 😵

kamilecka
24. dec 2009

AHojte

Na stromčeku sviečka svieti, pokoj, šťastie nech k Vám letí. A keď rozžiaria sa Vaše tváre, by hojnosti ste mali stále.

Vesele Vianoce 🙂

janka1874
24. dec 2009

Letí k Tebe darček z neba, je v ňom všetko čo Ti treba: šťastie, láska, pokoj, neha, Ježiško ma rad aj Teba. Každú slznú kvapôčku premení Ti na vločku. Veselé Vianoce!

adi tak to aj robievame že ide sama vonku s tatikom alebo ideme všetci a Viky nechávame u našich no keď som sama tak sa to nedá

jeane si si bola po kiahne 😀 😀 😀 😀

evičkám všetko naj k meninám 🙂

zuzana355
27. dec 2009

ahojte kočky ako sa mate po vianociach ja by som potrebovala odtučnovaciu kuru pribrala som asi 20kíl katastrofa 😀 😀

majka ja som si ani nevšimla až teraz gratulujeme k tehulkovaniu nech vám to rýchlo zbehne a nech ste OK a hlavne zdravučkí 🙂

zuzka111111
27. dec 2009

joj aj ja vam prajem vsetko dobre a ja som si hned vsimla 7t tak gratulujeeeem... 😵

janka1
27. dec 2009

pripajam sa ja ja ku gratulacii majka blahozelaaam a drzim palceky 🙂 😵 a nech to vyjde na ten datum ja mam vtedy meniny 😀 😀 😀

jeane1
27. dec 2009

Janka1 gratulujem k Oliverkovi je rozkošný 😵 😵

Majka tiež sa pripájam a teším sa že vám to vyšlo,a mimochodom aj ja mám vtedy meniny 😀 😀 😀

všetkým babám veselého silvestra želám nech v pokoji a šťastí ho prežívate 🙂 🙂

Denisa aj Peťka sa chcela vrátiť ku Saške vraj bude už dobráááá 😀 😀 😀 😀 a pojde pekne domov 😵 😵

majka35
27. dec 2009

ahojte ... ďakujem vám všetkým, som ešte na začiatku, takže som trošku opatrná s tým vytešovaním ... dúfam, že všetko dobre dopadne 🙂
janka a tebe gratulujem k synčekovi 😉

andrea.m
28. dec 2009

majka srdečná gratulácia 😀 😉

majka35
28. dec 2009

adi ... ďakujem 😀 😉

monika1
28. dec 2009

majka blahozelam a prajem prijemne pohodove tehulkovanie 😵

janka Oliverko je rozkosny 😵

sasenkat
28. dec 2009

Ahojte kocky!

verim ze ste prezili krasne vianoce a mali ste bohateho jeziska 😉

do noveho roka 2010 prejeme vsetkym vela zdravicka, poslusne deticky z ktorych bude len radost a usmev na tvari, o aj vela chutoí do pisania 😀 😀 😀

janka gratulujeme k oliverkovi

majke blahozelame k tehulkovaniu, prajeme hlavne zdravicko

evicka1
28. dec 2009

ahojte cajocky
no to som zase ja hladatel spolubojovnikov 😀 nesiel mi net takze nebolo mozne sa sem dostat. no utrpenie 😅
ja byvam ze kosice polov ale do mesta chodim kazdy den pretoze v nasej malej uzasnej dedine sa toho vela neda a hlavne som si odvykla od toho ze tu kazdy riesi co nema, hlavne to ze nemam chlapa 😖
chcela by som zajst do nejakeho toho mc tak budem rada ak sa niekto pridate...
a ako ste sviatkovali? dufam ,ez ste mali taku pohodu ako mi... dobre sme sa najedli napili, pokecali, stravili spolocne cas to je super. skoda ze vianoce niesu kazdy den. kazdy niekde lieta chodi do prace... chjo
sice sme boli chori mali sme rotavirika tyzden len hnackovanie, nejedenie-schudli sme kilecko boli v novej nemocnici na infuzky no dufam, ze uz sme z toho vonku tak to su nase vianoce... a este najkrajsi darcek co som asi dostala bol ze hugo bol totalne odviazany zo stromceka co krasne v obyvacke svieti blika, no je nadherny
teraz mame sice zase sopliky az po kolena 😀 a kasel no to je tym ze mame oslabenu imunitu. tak dfuam, ez probiotika zaberu
novym tehulkam blahozelame nech je vsetko oki a uzivajte si to
a "novym" mamickam nech babatka pocuvaju, nech su zdravucke
tak sa tu majte kraaasne

janka1
29. dec 2009

dakujeme zienky 🙂

evicka vitaj a nebyvas veeelmi daleko ja som z Gece, tak ked budemem uz vacsi a budemem chodit von , kludne zajdi 😉 polov je od nas coby kamenom 😀

majka35
29. dec 2009

ahojte ... všetkým ďakujem za gratulácie 🙂
ináč čo robíte celé dni? ja sa už idem zblázniť, je mi v kuse nevoľno a malá mi nedá ani na minútu vydýchnuť 😀

evicka1
29. dec 2009

dakuejm
janka1 : ja mam v geči babičku a krstnu.ked som bola decko tak sme tam boli furt vzdy stale,,,, akurat sme tam boli teraz v nedelu 😅
majka: mne bolo zle do piateho mesiaca a potom koncom deviateho, tak pevne nervy a nech to rychlo prejde... ak ti mala neda oddychnut posli juna chvilocku k nam. ja mam na starosti synovca ten ma tri roky a mojho sarkana tak zvladneme hadam este jedno 😎

aeouliana
29. dec 2009

evicka: my budeme co nevidiet chodit do Stonozky v Starom meste. mozes sa pridat. 🙂

vsatkym Vam prajeme stastny Novy rok 🙂 gratulujeme k tehulkovaniu 🙂

jeane1
29. dec 2009

aeouliana ty si tuuuu 😕 😀 😀 😀 😀

ajka72
29. dec 2009

aeouliana aj ja by som tam chcela chodiť už si tam bola myslíš MC na Hviezdoslavovej ?inak dík za zubára

evicka1
29. dec 2009

ahojte
aeouliana: no to sa rada pridam. pozeram ze tvoj Danko je len o mesiac starsi nez Hugo 🙂
aky ste mali den? no u nas super. moje milovane dieta sa prvy krat rozhodlo ze bude po obede dve a pol hodinky spinkat takze super. potom sme sli do mesta-do lekarne.no za posledny rok co huga mam sa percural len dva krat a dnes to bolo az dva krat po sebe 😀 takze mame novu vyzbroj teplacky pancuchy a bodicko no ale 19ečiek v čudu. normalne som myslela ze bude koniec sveta ked sme vosli do optimi, ludi milion tisic veci v kosiku, vsetci kupuju to aj co nepotrebuju hlavne ze vidia cedulku vypredaj tak sa tam zenu ako husy za zobom 😠
sice rada nakupujem asi ako kazda zenska no toto nieje na moje nervy 😒 vsetci su nervny podrazdeny....chjo 🙄
tak kraasny vecer prajem

kamilecka
29. dec 2009

Ahojte

pozeram ze same nove mamicky 🙂 pozdravujem

Jani, Oliverko je na fotkach krasny a pride mi cely Vladka 🙂

Evicka my sme tiez boli vcera v optime,no hruza,boli sme sa prejst a jasne ze Davidko na konika v C&A a trochu sa vysalit na tej lodi pred C&A.

Dnes sme zobrali na vyletik aj Sarah,kedze nam nespala od 11 hod,tak pospala v kociku 20minut a to bolo vsetko.

aeouliana
29. dec 2009

ajka: ano, na Hviezdoslavke. chodila som tam so Saskou a budem na jar i s Dankom (urcite na fit lopty).

evicka: Danko bude mat 2 mesiace 😀

my sme mali dnes navstevny den. doobedu Petka, poobede kamoska a segra so svagrom a psom... 😀 a zas mozem upratovat 😝 idem zehlit..krasny zvysok vecera 🙂

evicka1
29. dec 2009

aeouliana: prepac no ja som videla len ze 1 a tri .tak som si vravela jej tu je nejake tak "stare" mimco ako my... no debil som si neprecitala ze jeden mesiac a tri tyzdne. prepac 😅 hambim sa...chjo
kamilecka: no ono je to teraz vsade o hubu, myslim tym nakupujucich "sialencov" .este ze nase prechadzky nespocivaju v bludeni po obchodakoch. hoc castejsie sledujem "rodinne vylety " konajuce sa v obchodoch...des

ajka72
29. dec 2009

aeouliana a ako to funguju tie fit lopty to budeš sama s dvoma detičkami, a čo tá herňa ako je vybavená? a myslím že vo štvrtok tam bola tvorivá dielňa s nejakou učiteľkou z MŠ

janka1874
29. dec 2009

aeouliana to by aj mňa zaujímalo že či tam budeš právať aj Sašku

evicka1
29. dec 2009

ja som chcela skusit to materske centrum co je na jazere. nejak ze hali - dalej neviem ako sa to vola...tam ste uz niektora bola?

aeouliana
29. dec 2009

ajka: fit lopty..znamena cvicenie na fit loptach. je to odstupnovane podla veku deti. Saska tam uz nebude so mnou chodit..uz je "velkacka"..mozno sa pride niekdy pohrat, alebo na karneval, ale na lopty uz nie..chodi do skolky. so Saskou sme chodili cvicit skoro cely minuly rok, ale aj len tak sa pohrat a tiez na akcie ako karneval, Mikulas a pod. je to super hlavne ked je vonku blbe pocko. boli sme aj v Pauzicke na KVP (tiez super), ale kedze nemam k dispozicii auto cez den a je to pre nas od ruky, tak sme chodili najprv do Stonozky na juhu, potom na Trebisku a konecne su aj pre nas blizsie na Hviezdoslavke. tiez tam Saska chodila cez prazdniny na "S usmevom do skolky"...rano sme priniesli deti na 8 a prisli sme po nich o 11....takze bola 1x sama bezo mna...potom v skolke uz nebola ziaden problem, ziaden plac..ale samozrejme to zavisi od dietatka...

evicka : na jazere je Haliganda. tam som este nebola.je to pre mna dost daleko (byvam na Mieri), ale co som pozerala program...moze tam byt dobre 🙂

rubinka
30. dec 2009

Baby chodíte niektorá k Janovskému? Zaujíma ma hlavne ako to unho chodí, ked ste tehotná.

andrea.m
30. dec 2009

dnešným oslávencom dávidkom všetko najlepšie k meninám 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre