Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

simka9122008
4. jan 2010

a tam sa koľko platí, pridala by som sa aj ja, kde je to presne?

janka1874
4. jan 2010

no ešte si dáme na to trošku času a pôjdeme určite 🙂

evicka1
4. jan 2010

jani: no dik, ja ten fb moc nemusim...ale su tam vsetci ako pises. ako zvladas deticky? uz si si trosku oddychla 😅
no a co zvysok - teda vsetky? kedy sa ide niekam??? uz sa doma deeesne nudime 😎

aeouliana
4. jan 2010

simka: v Stonozke ked sa prides pohrat tusim 1 Euro. cvicenie a ine aktivity sa platia extra.

aeouliana
4. jan 2010

co tak nejake stretko buduci tyzden? kto sa prida?

simka9122008
4. jan 2010

A kde presne je tá stonožka?

evicka1
4. jan 2010

aeouliana: ja budem "vtierka" ja cem ja cem ja cem 😀

ajka72
4. jan 2010

pozerám že tu sa niečo organizuje tak mne konkrétne bud, týždeň vyhovuje nemáme momentálne nič a deti su zdravé tak keď nám to vydrží tak sa radi pridáme 😉

aeouliana
5. jan 2010

simka: stonozka je na na Juhu a tiez na Hviezdoslavke...www.mcstonozka.sk

ja som uz treti tyzden s detmi doma, takze uz toho mam plny brejle 😝 v sobotu nam konci inkubacna doba kiahni, tak ak Danko nedostane..musime sa uz ist vyvetrat 🙂
takze podobne ako ajka..ak deti budu zdrave a pocko to dovoli, mozme ist...kam by ste najradsej sli? neviem ktora kde byvate (okrem Janky a evicky)... 🙂

ajka72
5. jan 2010

ja bývam pri tip tope tiež už presne neviem kde ktorá bývate neviem či niekde do mesta zišlo by sa miesto kde sa vieme viaceré zložiť a čo aida?

aeouliana
5. jan 2010

ajka: aj mne vyhovuje mesto..resp. Hlavna. janka byva blizko mna, takz asi tiez a evicke to bude asi jedno 🙂

evicka1
5. jan 2010

ahojte
no mne je jedno kde sa zrazime a kam pojdeme mne cestovat mhd nevadi 😀

ajka72
5. jan 2010

o.k. a koľko by nás teda asi prišlo?

ajka72
5. jan 2010

pozerám že máte dievčatká zhruba rovnako staré ako moje dvojky to je fajn to niekedy verím že vyjde aj tá stonožka, my sme do septembra doma potom ideme do školky takže dosť priestoru aj na MC a keď uvidím mimča aspoň zaspomínam 😵

simka9122008
5. jan 2010

No ja bývam pri Jasmíne, takže skôr mi vyhovuje MC na Hviezdoslavovej, no neviem či to víde ešte tento týždeň, skôr asi až na druhý a do mesta tiež môžme zájsť

ajka72
5. jan 2010

simka a kde je Jasmína, takže ako čítam v podstate viaceré vám vyhovuje Hviezdoslavová tak tam budu mať veselo ak dorazíme ale predtým by bolo dobre zrealizovať to mesto niekedy bud. týždeň a potom MC ktorý deň a čas navrhujete a ktoré miesto môže byť tá aida alebo máte iný tip?

aeouliana
5. jan 2010

simka: aj nam lepsoe vyhovuje Hviezdoslavka.....my zacneme chodit ale az tak vo februari..do mesta by sme chceli skocit buduci tyzden..tento uz nestiham...

simka9122008
5. jan 2010

Ajka, to je starý hotel Hutník, teraz Jasmín

aeouliana
5. jan 2010

mne je to v podstate jedno ktory den a najlepsie by to bolo niekedy doobedu (uz si nejak prisposobim kojenie)... 😝

janka1874
5. jan 2010

no my neviem ako sa pridáme lebo je to do mesta pre nás ešte ďaleko Sendy takú diaľku zatiaľ neprešla sama pešo

evicka1
5. jan 2010

TAK POTOM MI prosim dajte adresu kam dorazit.
by som sla skusit aj to na tom jazere to mc, zevraj je tam super. ale pozeram ze sa vam velmo cestovat ee, tak tam asi skocime sami
do ajdy sa mi velmi nechce no nikam inam sa tu ani v ke neda ist 🤐

ajka72
5. jan 2010

ak aida nie tak potom neviem kde možeme byť viaceré a ešte aj s detičkami žienky rozmýšľajte nech to neostane len tu MK ale sa to zrealizuje 😉

kamilecka
5. jan 2010

Ahojte,Adkam vsetko najlepsie 🙂

ajka72
5. jan 2010

kamilecka ďakujem 😵 😵 😵

evicka1
5. jan 2010

aji: koly mne ajdu neruste ja sa prisposobim. len do obedu tam zvykne byt vela babiciek a niektore su dost neprijemne 🙄 ale ja to tam zvladnem 😀
ja velmi po ke nechodim takze v tomto neporadim no pozerm na nete ci nemaju niekto niekde big detsky kutik
adkam vse naj

evicka1
5. jan 2010

he no nasla som nieco kde je detsky kutik http://www.nasa-ke.sk/sk/restauracia-v-kike/ 😝 😀 😅

aeouliana
5. jan 2010

je jedna kaviarnicka s detskym kutikom - Galerka. nebola som tam este, ale mozme vyskusat. je to vela Billy (byvaly Dom obuvi) na Hlavnej. co hovorite? este jedna je na Alzbtinej pri babkovom divadle (tiez som tam nebola), ale ze tam su schody (pre nas kocikosky nic moc), ale ze tam je vacsi kutik ako v Galerke..co hovorite?
Janka mozeme ist busom so Sendykou na Vodnu, alebo Mlynsku...pojdem s Tebou..pomozem Ti 🙂

ajka72
5. jan 2010

o.k. tiež som nebola v tej galerke verím že sa tam pomestíme, evicka kika je fajn ale trošku od ruky ☹

jaandy
5. jan 2010

ahojte kosicanky, chcem sa spytat ci nepestujete niektora tibi alebo kombuchu a ci by ste sa so mnou o ne nepodelili 😀

evicka1
5. jan 2010

aeoul: ono ta galerka je tiez dole schodami ak sa nemylim...no je pravda ze tu v ke toho vela nieje...
aji no kika zase nieje zase az tak od ruky, ani peso z mesta to nieje daleko-bezne sme tak chodili. no to je vec nazoru 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre