Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

aeouliana
27. jan 2010

jeane1: my ideme 13-16. hotel Sorea (mozno dame stretko?)

janka, ajka: my ideme do Lubovne partia. nebola som este v tom hoteli, ale vraj je ok, varia vyborne a cena je tiez ok (23,90 E na osobu s polpenziou). deti idu zdarma. hned vedla by mal byt svah, takze bude lyzovacka/sankovacka (aspon niekto...). ja budem rada, ze vypadnem z mesta. v hoteli je aj bazen. 🙂 posilka a co ja viem co este.

ewana: vitaj! pozname sa z temy porodnica SACA? 😉

ajka72
27. jan 2010

aeouliana my sme boli v lete v Tatránských matliaroch v hotely spoločnosti Sorea a boli sme spokojní, jedlo bolo super, veľmi chutné, v hotely bola herňa ktorú mali dievčatá veľmi radi ak pršalo boli sme len v nej, mal aj bazén my sme však chodili do aqua relax čo bol teplý bazén s vírivkou a topogánom bol krytý a bol veľmi blízko hotela, ale viem že aj bazén v hotely bol fajn bola v ňom kámoška, len trošku chladnejšia vola ako v tom čo sme chodili takže si to užite a ak ste dobrá partia tak je to super 😉

ewana73
27. jan 2010

aeouliana dakujem za privitanie 🙂 ano z temy porodnica saca.. konecne som sa trochu "zotavila" po porode a odchadza nam uz aj kolika a trosku viac spinkame takze mam aj na seba uz viac casu.. pozeam ,ze ides na vylet. to aj s detickami a muzikom ci mate nejaku damsku jazdu?

jeane1
27. jan 2010

ajka do tatranskych matliarov chodíme pravidelne na lyžovačku 😀 hotely sorea su super, urobili tam pre detičky taku hernu keby pršalo alebo sa nedalo niekam ist, mi sme hne oproti tomu chodili na bouling.

ajka72
27. jan 2010

ano v tej herni sme sa radi hrávali aj my, my sme tam boli minulé leto, a tiež môžem len odporučať 😉

jeane1
27. jan 2010

mi chodíme na velku noc a na otvorenie lyžovačky vtedy su vleky zadara 😀 😀

evicka1
27. jan 2010

ahojte dievcatka 😅
vitam novych clenov...
aky ste mali den?
my sme nakoniec boli na pohotovosti od stvtej do siedmej. som myslela ze tam osediviem. deciek neurekom. no najlepsie bolo z emojmu synovi sa zapacil taky fesak v cakarni oproti to je pre dospelych-tak sme si fajn pokecali... a dostala som ponuku na rande. Neviete co to rande je? ja uz som to tak dlho nemala teda nebola, ze nemam ani tucha 😎 😀 😅 🤐
Hugo ma laringitidu tak nam dala atb, nieco na spanie cipky na ten nas brutus kasel. no povedala, ez vonku mozme tak ze hodka von hodka dnu. lepsie mu je von a spat pri polootvorenom okne alebo vypnut radiator. no kocky doma mame kosu som cumela na teplomer tak mame 16 stupnov 😀 trosku otuzovania nezaskodi...
deni zastavim sa zajtra pre bobuse a manducu... zavolam.ok?

aeouliana
27. jan 2010

ewana: ziadna damska..kojim..to az potom ked nebudem 😉 ideme vsetci s detmi a tie co mame manzelov, tak aj s nimi 😝
jeane: na jesen sme boli v Tatrach v hotli HUbert, tiez bolo super. tolko energie som mala..s tym brusiskom som chodila na tury kazdy den 😀 pozriem tie Matliare, lebo rozmyslam co na Velku noc (teda ked bude manzel doma 😠 )
evicka: tak gratulujem k ponuke na rande 😉 jasne, prid. len prezvon, ci budem doma, lebo manzel asi ostane tiez doma, tak by som vzala aspon Danuska vyvetrat. no a pri larin..studeny vzduch pomaha, keby sa Ti nedaj Boze zacal dusit. cez den olejovy zabal na krk(olej na gazu a obalit plienockou). 🙂 drzte sa...a rychlo sa vyliecte!

evicka1
27. jan 2010

aeoul: ja som nanho cumela jak na puka,ze coto chce 😀 ale potesilo to po tak dlhej dobe ...
kludne vezmi danuska "vyvencit" manzela pekne zapriahni k slecne ...
a dusit? nestras to mi nik nepovedal. ze aj to sa moze 😝

janka1874
27. jan 2010

juj aj my by sme tak niekam išli no financie moc nepovolia ☹

jeane1
27. jan 2010

aeouliana kukni pojdeme aj mi🙂)

evicka1
27. jan 2010

jani nesmutni. ani mne to financie nedovolia... teda raz do roka urcite ano
asi to dnes zalomim.dufam, ze zajtra nemame udicek ako dnes 4:23 😖 tak kocky dobru kludnu noc

ajka72
27. jan 2010

evicka a aeouliana ak pojdete zajtra poobede vonku tak prezvonte vybehnem aj ja 😉 verím že buduci týždeň už budete fit verím že zas my nebudeme chorí a dáme stretko celkom ma zaujala tá pizzeria

ajka72
27. jan 2010

aeouliana my sme boli v hotely Hutník v Tatranských Matliaroch, sorea ho má určite na nete, v kategorii vysoké tatry

evicka u nás Lenka mala jedenkrát laringitidu mala taký pískací kašeľ a tiež sme utekali na pohotovosť bola asi vo veku tvojho huga a tiež v prípade dusenia su čipky rectodel tie sa dávaju lebo vlastne sliznica napuchne a tie čipky ju stiahnu, držím prsty aby ste ich nepotrebovali

ajka72
27. jan 2010

evicka blahoželám k ponuke na rande určite poteší hlavne maminu na materskej 😉

ajka72
28. jan 2010

tak my sme dnes došli do MC ☹ sneží a fuka takže nevystrčíme z domu nos a tak sme sa tešili, no čo už verím že o týždeň už pojdeme,

evicka1
28. jan 2010

ahojte
dnesna noc bola fajn. sice kaslal neskutocne hrozne moc ale daliej sme spinkali v pohode, tie cipky asi zabrali. no rano sme mali budicek o siestej, takze to teraz sam zalomil.akurat varim obed
aji dakujem... potesilo potesilo... hlavne sa necitim tak na nic... vvies vy mate chlapov svojim sposobom oporu, a niekoho pre koho ste krasne kazdy den. to ja nemam takze fakt super. ale samozrejme ze som to odmietla 😀
inak deni k tebe pridem bez maleho. sice sme boli vonku hodinu ale akosi tam fuka a mne sa to nepaci 😅 takze ho tahat nebudem

aeouliana
28. jan 2010

no konecne maly zbojnik zaspinkal (klop-klop-klop). dnes sme na chvilu boli doobedu vonku (sla somdo obchodu a pomotala som sa s nim este, lebo bolo celkom prijemne). poobede som uz len varila/piekla. 😀
evka: ako si dosla domov?
ajka: vy co dnes? boli ste doma? 🙂

evicka1
28. jan 2010

no zeny to je ucast mate vsetky dnes za 5 😀
deni: no domov som sla ako vianocny stromcek. zastavila som sa v tescu kupit hugovi boticky-snehule no za 6eciek parada. este nejaky nakup a ti povime som myslela ze mi odpadnu ruky...
ked som sla od teba tak na mna ty ludia tak divne kukali v tej elektricke, snehule,boby v ruke 😅 no cisty turista.... ale bolo mi krasne teplo 😵
a predstav si ze boby maju uspech skutocne neskutocny, sa skoro o nich marko z hugom pobili ze kto v tom bude sediet ako prvy-a nevadilo ze neni dnu ani sneh 😎 takze hura do sveta
aji aky si mala den? co kocky prezili to doma
zajtra idem rano k dr s hugom na kontrolu tak keby ste chceli tak si mozme dat doobednu "vetracku"
a este taka otazka. nechce sa mi tahatlatkove plienocky so sebou lebo ideme vlakom tak kolko asi budem potrebovat na tie tri dni jednorazoviek?
dik

aeouliana
28. jan 2010

evka: fuuu..neviem ako s tymi plienkami... moj krpec minie tak 8-10 denne. niekedy aj viac ked ma kakaci den 😝 neviem este ako bude zajtra doobedu. mozno zbehnem na Hlavnu (potom este budem dokoncovat tortu 😝 ).

aeouliana
28. jan 2010

vka: este somTi zabudla napisat, ze si bola kocka (s makcenom 😀 )..a mala si skusit to rande ak sa Ti pacil 😉 , preco nie? si mlada, zivot mas pred sebou 😎

ajka72
28. jan 2010

no dievčatá ke´d ste zrušili ten piatok tak som sa akosi naprogramovala že nejdeme vonku, je otázne či pojdme aj k mame kvoli tomu užasnému počasiu, však skuste dať nejako vedieť či ste vonku možno dobehnem alebo potom bud. týždeň pojdeme sa aj zohriať do tej pizzerie, no my sme boli doma, vyskušali sme od malovania s vodovkami, šmýkania na šmýkalke/ mame doma super vec/ po pozeranie bambuľky a krťasa, kreslenia, večerného šalenia s tatikom a momentálneho ukľadania tak asi takto prebiehal náš deň 😉 ,

ewana73
29. jan 2010

Ahojte kocky aj ja som tu ,moem sa pridat k vasej diskusii?? 😉 to aj vase deturence tak vyvadzaju ked ich obliekate ked idete vonku? 😀 moj maly to je hrozne,kym ho nababusim tak krici ako o dusu ,do vajicka este ako tak ale do vanicky od kociara,to je proste katastrofa... 😠

aeouliana
29. jan 2010

ewana: jasne, ze vyvadzaju 😉 😉 , teplo im je chudatkam...ale v lete bude super! tricenko, plienocka a ideees 😎

evicka1
29. jan 2010

ahojte
ze leto to uz chcem aj ja. ja ho nevlazdem nejak nosit ked je nabaleny ako cibula ☹ njn mamka padavka
no konecne doma... hugo si dal az 20 minut spanku teraz vytuhol
este sme boli v lekarni no kocky poviem vam som tam nechala majland. hugo dostal este atb a vsetko si platim ako cudzinec a este nejaku tu hlivu ustricovu a nechala som tam 78eur 😅 au
idem pobalit...

alias
29. jan 2010

Ahojte košičanky,chodím na detsku neurologiu do PO, ale chcela by som navštíviť aj neurologa v KE, ohľadom konzultácie.Máte niektora s lekarmi skúsenosť?Mohli by ste mi niekoho odporučiť?

ajka72
29. jan 2010

ahojte evicka , denisa tak ako bolo v meste boli ste niekde aj posedieť alebo len prejsť sa? buduci týždeň sa niečo realizuje? evicka ako som ti už písala uži si Tatry 😵 😵 😵

evicka1
29. jan 2010

aji: neboli sme nikde sadnut. hugo si chvilocku nahanal holuby dali sme hlavnu tam a spet a sli kadza svojim smerom ... tatry si urcite uzijem dakujem. sa tesim tak velmo moc
na buduci tyzden sa tesim dame uz aj obed hadam..sa mi nechce varit si urobim v jeden den volno 😀
zblaene. moje decko ma jeden kufor a mamka jeden rupsacik 😀 😅 😵

evicka1
29. jan 2010

som tak natrafila na historiu no kocky vy ste co poumierali ci ste sa z ke prestahovali? vas tu tolko bolo a teraz je to debata ja aeou ajka a niekedy janka 😀

ajka72
29. jan 2010

evicka tiež mám pocit že maminy v Košiciach povymierali, z iných miest oveľa menších toľko kecaju a tu to skoro vymrelo ešteže sme tu nejaké tie stálice čo to držia, a čo sa týka balenia ono to tak býva keď su deti mamina a jej šatník je na druhom mieste na prvom je garderoba drobca a to si sa ešte nebalila s dvojkami na týždeň do tatier 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre