Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

evicka1
5. feb 2010

ahoj zeny...
aky ste mali den? ja som bola so sestrou v ajde dala som si do nosa, zjedla no takto sa to asi ani nazvat neda takze zozrala som teda tri zakusky 😔 😅
hugo padol za vlast, dala som ho do postielky dal si cumel do pusy a spal. idem sa ja balit do skoly 😝 tak krasny vecer a vikend

aeouliana
5. feb 2010

caute zienky...u nas bolo tiez vecer veselo (Danko sa rozhodol, ze bude plakat do nemoty). a to som este sama doma...no ale zvladli sme nejak 😉
ajka: liec sa moja, drzim palce,nech sa babulky neochytaju.
evicka: prijemnu zabavu v skole 😀
mystery:poznam ten pocit 😉 a to name este ani zuby nejdu 😀 )))

janka1874
5. feb 2010

čaute žienky my sme boli dnes u našich tak som sem ani nemala čas kuknúť no bolo super aj sánkovačka bola len ma štvú tie chodníky sa nedá nikam s kočíkom na nervy

ajka72
6. feb 2010

ďakujem dievčatá na jeden deň pojdu dvojky k svokrovcom a tiež ich možno vyženiem s tatom na sánky len aby boli čo najmenej so mnou i keď chcu sa mojkať alebo len tak na mňa si ľahnúť čo zvyknu ak piju mlieko alebo čaj z fľašky a im vysvetľujem že nemôžu lebo som choručká tak chúdatká tak pozeraju na mňa ale mám pocit že trošku chápu aj včera ma nechali poobede vyspať keď im moja mama vysvetlila že som choručká a potrebujem si oddýchnuť tak za mnou nešli do spálne, a stále chcu aby som im ukázala choré hrdielko 😅

ajka72
6. feb 2010

žiadna z vás sa nechystá na ten karneval čo robí MC v stredu od 17.00 hod.?

aeouliana
6. feb 2010

ajka: ja som aj rozmyslala, al Saska ma vtedy gymnastiku a uz sme 3x vynechali pre chorobu 😒 ale vy urcite chodte.my sme boli minuly rok a Saska dodnes spomina. dokonca mi povedala, ze nechce ist na karneval v skolke, ze radsej by isla na karneval v Stonozke. 😉

ajka72
6. feb 2010

no škoda s tebou som tak trošku počítala a ešte keď aj saška by išla ale samozrejme nechám to na vás ale gymnastika bude ďalšia o týždeň ale karneval až o rok pápá

itsik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ajka72
6. feb 2010

deny a kde je prosím ťa kisdyho a sokolovská to je ako je kino družba v tom komplexe obchodov a kde sa daju kupiť masky

zuzana355
6. feb 2010

ahojte kočky zas som tu po týždni idem si vás prečítať čo mate nového dufam že ste všetky zdravučké aj deťurence.

aeouliana možem sa opýtať kam chodí mala na gymnastiku a od kolkých rokov može začať my by sme chceli malu alebo sme rozmýšlali na tanečnu uvidíme.

janka ako sa mate dievčence počuvaju pozeram že Viktorka už ma 3mesiace wau to tak rýchlo beží

janka1874
6. feb 2010

ajka sokolovská je nad nemocnicou smerom na KVP nie v tom obchodnom komplexe pri kine družba ale ani nie veľmi ďaleko odtiaľ

veru zuzka Viky je už veľká kočka rastieme až nejako moc rýchlo veru a je to už také zlaté dieťa usmievavé ako bola Sendy koliky máme už od 2 mesiacov za sebou čomu sa tešíme

aeouliana
6. feb 2010

zuzka: na gymnastiku chodime na Popradsku. Sasku vzali uz pred rokom (mala 2 a pol), ale rodicia nemozu byt pocas treningu v telocvicni a ked ma nevidela, tak bol problem...takze sme to odlozili a zacali az teraz kd uz je velka a nerobi jej problm byt bezo mna 🙂 vseobecne sa gymnastika odporuca tak od 4 rokov, ale videla som tam aj deticky, co vyzerali, ze mali menej ako 3 (ale neviem kolko mali rokov v skutocnosti) 🙂

ajka: sokolovska je presne tam kde pise janka (ides od Vas smerom k nemocninci, prejdes krizovatku a ides smrom na KVP, je to prva odbocka vlavo...na rohu su Farby Laky. co sa tyka karnevalu, est som sa nerozhodla. uvidim (Saska este pokasliava) ci pojdeme na gymnastiku. a v utorok maju karneval v skolke (teda skolkovy, ale je o 16:30 v Jumbe). 😎

ajka72
7. feb 2010

o.k. deny keby ste išli tak mi daj vedieť to by bol pre sášku určite super zážitok dva karnevaly za sebou, a tiež suprové využitie masky 😀 volala som s Natáliou tak hovorila že tam bude program pre deti, nejaké vystupenie, aj vyhodnotenie masiek -ceny, nejaké občerstvenie a pre rodičov tvorivé dielne servítková technika 😉

a kde je to na tej popradskej môžeš povedať niečo čo je blízko toho ja som tiež špekulovala dať dievčatá na nejaké tanečky ešte nie ale možno od tých 3 rokov

janka1874
7. feb 2010

deni nie prvá ale druhá odbočka vľavo 🙂 prvá je Ipeľská ale to je jedno tie farby laky sa nedajú prehliadnúť a sú stále tam 🙂

aeouliana
7. feb 2010

tak ako hovoris janka..druha odbocka 🙂
ajka: uvidime este. servitkova technika je super.uz som Saske spravila 4 obrazky do izbicky 😀 na popradskej je to taka zalezena telocvicna vzadu za inymi budovami,ale je to blizko Lidla, co je na krizovatke popradskej a toryskej.

evicka1
7. feb 2010

ahoj zeny
tak doma zo skoly utahana ako slon. vcera to bolo narocne...
hugo sa akurat naobedoval a este sa najem ja a ideme spat. co planujete na dnes vy?
inak na ten karneval by som sla z hugom rada tak dufam, ze niektora pridete. o ktorej to vlastne je? a mame uz aj masku-pirat 😀

ajka72
7. feb 2010

evicka my by sme chceli ísť začína to tuto stredu 10.2. od 17.OO hod. na Hviezdoslavovej ako sme išli do MC teda vojdeš cez hlavný vchod a nie do ľava ako je MC ale do prava a ďalej už neviem, je to v radničnej sále musíme to najsť, ja už mám tiež rezervované masky jedna bude včielka a jedna žirafka tak keď budeme zdraví tak určite prídeme, program som písala vyššie 😉

aeouliana
7. feb 2010

baby: radnicna sala nie je ten isty vchod ako Stonozka. je to zozadu napravo od kvetinarstva 🙂

ajka72
7. feb 2010

deny mne hovorila Natália že aj cez hlavný vchod sa dá dostať tak neviem určite budeme obiehať obidva vchody aby sme to našli 😀

evicka1
7. feb 2010

no aji tak sa mozme stretnut pred stonozkou 😉 a dufam, ze sa niekto prida
a ked dame to rande tak mam este jednu kamosku ta je teraz tu v ke inak zije v dobsinej ma dcerusku Veroniku ma pol roka, a este jeden kusok a ta ma dcerusku natalku a ta ma rovnako ako hugo. tak ked tak ich vezmem sebou 😀

ajka72
7. feb 2010

o.k. evicka budu vitané 😉 môžme sa stretnuť pred stonožkou tak aspoň o 16.50 hod. aby sme mali čas na hľadanie, a potom prezlečenie detičiek však budeme v telefonickom kontakte 😉

aeouliana
7. feb 2010

maly zbojnik zaspal az teraz 😒 . hrozny vecer...no mozno prideme aj my na karneval - aspon spoznate tornado Saska nazivo 😉 . rozhodla som sa, ze gymnastiku tento tyzden vynechame, Saska este pokasliava. zajtra potrebujem zbehnut do 3 obchodikov. takze pojdem na Hlavnu..niekto sa prida?

evicka1
7. feb 2010

na hlavnu idem aj ja-do banky zbbavit sa penazi lebo ich mam tolko ze neviem co s nimi 😠 chces priniest tie boby? alebo vydrzis do stredy a donesiem ich bez huga
to je super ze nas na ten karneval pojde viac. sa na to teism a som zvedava na huga ci sa mu tam bude pacit
a kedy dame to rande ze obed nech im napisem aspon orientacne
a asi na ako dlho je ten karneval???
no dnes koncim s ucenim a idem spat.dobru a kludnu

mystery7
8. feb 2010

pre ake velke deti je ten karneval? pre nas asi este skoro, aj tak nemame masku, ale vzala by som ho kuknut sa. uvidime aky bude, lebo vikend bol otrasny. od piatku nervozita a krik. v nedelu sme to uz nevydrzali a odniesli sme ho svokre a isli sme na avatara. Ja som bola uz hotova ist na psychiatriu. cez vikend maloco spal a zo soboty na nedelu bol hore od 00:45 do 2:20
vcera som mu dala 2x nurofen sirup

aeouliana
8. feb 2010

mystery: kludne mozete prist. ja som so Saskou bola na karnevale ked mala 8 mes. 😀
evicka: kedy idete? my budeme asi o pol hodku papat, tak potom medzi 10-10:30 by sme vyrazili. idem k Dargovu brikou a otial peso smerom k Tescu po HLavnej. 🙂

ajka72
8. feb 2010

diievčatá mne to dnes nevychádza tak si to užite prídáme sa nabuduce 😉

evicka1
8. feb 2010

ahojte
aeou: ja idem z polova na 0:10 a pride aj kamoska k dargovu tak ked tak niekde tam

janka1874
8. feb 2010

teda v takej kose a vetre by ma nikto nikam nedostal
ja už začínam mať nervy už týždeň náme vyplatený skate afut ho nemáme najprv že sú chorí ale že pošle manžela a furt nič ma urve keď ma obabrala som potom prišla o 28eur ma porazí
a nechu ž nie je taká kosa aby sme išli vonku
deny ty chodíš aj v takej nenormálnej kose s malým vonku? ja sa bojím v tých zimách ísť s malou

aeouliana
8. feb 2010

janka: nie je az taka zima. je -2. boli sme v Aide na kolacik a cajik 🙂 maly spal ako dudok este hodinu po tom 😀 do -5 s nim chodim von v pohode. boli sme uz aj vo vacsej zime na chvilocku.
to si od Kosicanky kupovala? mala si sa dohodnut, ze das peniaze pri preberani. ja som tak kupila hojdacku Fisher Price. doniesli mi ju domov a dostali pengy na ruku. ale tyzden je este v pohode. (relativne) 😎

ajka72
8. feb 2010

je super že ste trochu posedeli v aide boli aj tie nové maminky od evicky? a čo hugo chodil hore a dole, nám to dnes nevyšlo tak verím že zas bude nejaké to stretko a verím že aj tá streda vyjde 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre