Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

mauzos
5. mar 2010

Katka to som rada, ze mam taku dobru skolku hned pod nosom 😀 A ano maju aj dietne jedla, citala som to na ich webe. Aj celkovo sa mi pozdavala podla fotiek a roznych aktivit, ktore tam s detmi robia.

katka888
5. mar 2010

aeoulianka,
dakujem za info, verim, ze mas take skusenosti, preto uz pomalicky aj my zaciname pokukovat po tych skolkach aj ked niekomu sa to zda divne, ze tak skoro, ale realita, je hold realita 😉

ajka72
5. mar 2010

ahojte dievčatá takže my sme minulý týždeň skončili s natálkou so zápalom pľuc v nemocke, dnes nás prepustili ani nejdem rozpisovať celé story ale už by som to nechcela zažiť verím že nás choroby budu dlho obchádzať a to sme boli naposledy chorí v septembri minulého roka tak sem to mali teraz zrátané, som zvedavá čo bude keď nastupime v sept. do školky

janka1874
5. mar 2010

ajka tak to je fakt blbé byť v nemocke s deťmi je des a hrúza tiež som to absolvovala so Sendy a skoro som to nezvládla a to som bola už v 5tt s Viki no mala som čo robiť a po návrate domov som sa normálne zrútila a chúďa Sendy týždeň spávala skoro celý deň až to celé dospala a to už mala cez rok

ajka72
5. mar 2010

janka a kde si vtedy ležala so sendy ja som bola v novej nemocnici a tiež prostredie desivé vobec nie pre detičky dosť bolo ciganskych detičiek a len jedna lepšia izba ktorá bola non stop obsadená, som rada že sme doma ale na druhej strane s natálkou to už nebolo dobré mala dlho vysoké teploty a pritom brala ant., a keď nás prijímala mala vysoké zápalové hodnoty hneď jej dali do žily dvoje ant., už sme o.k. horšie bolo že doma ostala lenka ktorá to zle znášala muž musel ísť služobne mimo tak som nakoniec vybavila aj lenke hospitalizáiu lebo tiež nebola doliečená po chorobe tiež asi prekonala zapal pľuc len s lepším priebehom ako natálka resp. jej zabrali ant. ale kašľala a kýchala tak sme boli od pondelka spolu v nemocke

vierka3
5. mar 2010

ajka, no znie to hrozne. drzim vam palce, aby ste to uz nikdy nemuseli zopakovat. a aj vam vsetkym ostatnym.

ajka72
6. mar 2010

vierka čítam že aj ty sa chystáš dať svoju dcérku na gymnastiku aj mne sa pozdáva, tiež by som tam chcela dať svoje dievčatá tak sa možno tam okrem deny stretneš aj so mnou ale ja až od 3 rokov dievčat 😉

janka1874
6. mar 2010

ajka my sme boli v novej na tej detskej klinike no hrúza des to tam bola veru hlavné je, že už ste doma

aeouliana
6. mar 2010

ajka: juuuuj. chudatka ste si "uzili". vim si predstavit 😒 . ja som bola so Saskou v nmocke. detska je v Ke len jedna 😒 a este sme lezali na infekcnom..hruuuza. Saska tam chytila rota virus, ja od nej a potom ked sme prisli domov skoro cela nasa rodina. 😠 DES! tak sa dajte cim skor do poriadku a hadam sa uz aj stretneme 🙂

mauzos
7. mar 2010

Ajka 😲 ste si vytrpeli, dufam, ze to uz nikdy nebudete musiet absolvovat.
My uz sem tam zbehneme aj do mesta ako sa oteplilo, tak mozme dat zase niekedy stretko ... uz ti baby urcite zase narastli, ani ich nespoznam 🙂

ajka72
7. mar 2010

ďakujem dievčatá už sme o.k. chválobohu a verím že na veľmi dlho sa nás budu choroby vyhýbať mauzi, deny rada sa stretnem s vami, už sa mi to žiada po tých stresoch sa znovu baviť o bežných veciach a nie o liekoch teplotách a všetkom čo je spojené s chorobami

ajka72
7. mar 2010

ano mauzi už sme znovu vačšie včera sme mali 2,5 roka a vy myslím 11 mesiačikov za chvíľu máte ročik

zuzana355
7. mar 2010

no kočky vy sa činíte píšete a píšete a ja potom nestíham čítať 😀 😀 😀 musím si nájsť viac času na vás 😉

no to stou školkou je fakt krutá realita 😖

ajka a da sa na gymnastiku prihlasiť aj počas roka lebo niektoré kružky neberu iba klasika od septembra.

aeouliana
7. mar 2010

zuzka: aj pocas roka sa mozete prihlasit. Saska zacala od januara. 🙂

zuzana355
7. mar 2010

tak to je super zbehne tam ale našla som aj tanečnú pre takéto male dievčata na Hviezdoslavovej tam chodí malý na Judo tak by som to mala pod jednou strechou len sa musíme rozhodnuť pre jedno alebo druhé.

ajka72
7. mar 2010

zuzana355 a kde na hviezdoslavovej to máme pod nosom napíš viac do IP prípadne kontakt dikes

vierka3
7. mar 2010

ajka, tak uvidime, ja som chcela dat Lenku aj na tanecnu, co maju v skolke, ale nechceli mi ju zobrat, ze este ucitelke nerozumie/neposlucha, tak uvidime, ako to bude s gymnastikou... zato energie na za 3, a tancuje velmi rada... ale rada sa tam s vami stretnem ;)

zuzana355
7. mar 2010

ajka Hviezdoslavova budová Meského uradu to je tá budová s hodinami oproti športovej hale ani ja som nevedela že tam robia kružky našla som to nahodou ked som hladala malemu su tam spravené telocvične a kružky pre male tanečnice su v utorok od 16.00h do 17.00h a vo štvrtok od 17.00h do 18.15h ale nič zatial neviem ešte som nebola za tou učitelkou idem v utorok na trening s malým tak skočím sa za nou spýtať a kuk aj na hodinu že ako tam detičky funguju.

ajka72
7. mar 2010

zuzka a kde su tie telocvične viem kde je MC stonožka niekde tam? možno aj ja skočím v utorok sa pozrieť

zuzana355
7. mar 2010

ajka to je priamo na meskom urade a tie telocvične su aj dolu v suterene aj na prvom poschodí ja neviem či tam pozrušovali neaké kancelárie alebo namiesto čoho to tam je ešte som nebola kuk len kým som čakala na maleho tam som čítala papier čo tam bol vycapený s kružkami.

aeouliana
7. mar 2010

zuzka: daj potom vediet ako s tanecnou.

vierka: ani mne Sasku v skolke nechceli vziat, ze kruzky su pre deti od 4 rokov 😠 ja by som ju od sept. dala do suboru ked spravi talentovky, ale zatial by aj toto bolo ok a je to blizko. len utorky nemozeme..to ma Saska anglictinu..ale aspon vo stvrtky by sme chodili ak by sa dalo 🙂

juuuuj a zajtra uz zacina aj Danulik so svojim "kruzkom" 😀 ..ideme na fit lopty..veelmi sa tesim 😅

ajka72
7. mar 2010

tak sa možno v utorok stretneme 😉

zuzana355
7. mar 2010

ok tak sa tešíme možno sa stretneme tak len dufam že vás sppoznam ajka teba asi najskor s dvojičkami keby nie tak len do mna buchnite 😀 😀 a popýtam sa čo a ako keby ste nahodou nedošli dam potom vedieť.

mauzos
8. mar 2010

aeouliana kde budete chodit na tie fitlopty? ake velke deticky tam mozu chodit, nevies?
Napis ako bolo, ci sa malemu pacilo 🙂

ajka72
8. mar 2010

o.k. zuzka ja asi vybehnem sama bez detí len sa poinformovať uvidím ak by mi nevyšlo budem rada ak dáš info

aeouliana
8. mar 2010

mauzos: do Stonozky. chodila som tam so Saskou..ta to milovala. dnes sme boli s Dankom - ma 4 mes. a celkom sa mu to pozdavalo 😀 so Saskou som zacala chodit ked mala 2 roky. da sa cvicit s detickami od 3 mes. oni vytvoria skupiny podla veku deti. podla mna to je super. 😉

vierka3
8. mar 2010

aeouliana, ta ty si nejaka akcna 😉 , super! nie je to nakazlive? 😀 dufam, ze sa teda v stredu stretneme 😅

aeouliana
9. mar 2010

vierka: moja Saska je taka akcna, ze keby nechodila na kruzky, tak mi asi lozi doma po strope a hompala sa na lustri. a maly sa uz vezje popri nej ... v sobotu ide na plavanie 😀 )))) nech sa nenudi zbojnik 😝

zuzana355
9. mar 2010

ahojte kočky no vidím že s tými kružkami ste sa rozbehli 😀 😀 tak už len si nájsť niečo aj pre seba ja som pozerala na Zumbu je to vraj super na postavu čo by mi trebalo len sa ktomu dostať.

juj toto počasie stale taka kosa škoda už by sme mohli dať stretko na aničke kým mi neskončí dovolenka 🙂

aeouliana
9. mar 2010

zuzka: moja kamoska chodi na zumbu 🙂 ja zatial nic neplanujem, lbo kojim....jedine,ze sa dam na rucne prace 😀 )))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre