• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

31. decembra 2015 
mirrinka,ahoj a kde byvas?
3. aug 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dianocka ahoj.bývame na Severe - aspoň myslím :grinning: :grinning: :grinning: snažím sa tu zatiaľ zorientovať :grinning:
3. aug 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirrinka,prisli ste tu kvoli praci?
3. aug 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno,sčasti aj kvôli práci....dianočka,ty kde bývaš? býva niekto z vás na Severe?
idem teraz s malou trochu von na detské ihrisko,hrozne sa mi nechce,ale nedá mi s tým pokoj už od rána :grinning:
3. aug 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirrinka,ja byvam na Terase.dcerku davas od septembra do skolky?
3. aug 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ,ste aj na facebooku?ze si vas dam medzi priatelov.
3. aug 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dianocka,no to je ten najväčší problém - bola som sa pýtať v jednej škôlke tu blízko,ale tam maju plno,dalšie,ktoré sú poblízku,sú teraz cez prázdniny zatvorené.... dúfam,že sa mi podarí niečo zohnať...skúsim ešte aj v septembri,na zač.šk.roka,či sa niečo neuvoľní......
na Terase býva aj bratova priateľka, takže viem kde to je :grinning: ináč tu nepoznám asi nič,okrem Hlavnej,lebo tam sa nám s Liankou akosi podarilo dostať,takže sme tam boli už dvakrát :grinning:
3. aug 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirrinka,no to je problem so skolkami.tak snad sa ti podari nieco najst.inak Kosice su v podstate male mesto,o chvilu tu budes ako doma.mas od septembra pracu?
3. aug 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,zatiaľ nemám,a ani nemôžem ísť do práce kým nechodí malá do škôlky - nemal by sa mi o ňu kto starať...zatiaľ je všetko na manželovi :wink:
3. aug 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to poznam.ja som sice uz po materskej,ale este stale nepracujem.planujem si otvorit detsky kutik,tak dufam,ze to vyjde.
3. aug 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waw,tak to dúfam aj ja,že ti to výjde,držím ti prsty aby sa to podarilo.... a kedy ho plánuješ otvoriť? aby sme prišli pozreť :grinning:
3. aug 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem,tak dufam a verim,ze koncom oktobra,ale podrobnosti este nechcem hovorit,aby som to nezakrikla.nooo,budem rada,ked prides potom pozriet
3. aug 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ssllaavvkkaa, @evicka1, @mystery7, @ajka72, @dianocka, @gabika7706, @vierka3, @mirrinka: zajtra ideme s @gabika7706 na dopravne ihrisko (pri blsaku). pravdepodobne poobede. neprida sa niekto? :grinning:
@mirrinka: ja byvam na severe. :slight_smile: kam chodite na ihrisko?
3. aug 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aeouliana ihrisko máme blízko pri bytovke na Strakovej ulici :slight_smile:
3. aug 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirrinka: tam su dve ihriska. jedno s velou smykalkou a jednym pieskoviskom a druhe s malou a dvoma pieskoviskami. my chodime na obe. mozno aj dnes pojdeme (okolo 17).
3. aug 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my chodíme na to s jednym pieskoviskom a veľkou šmýkalkou....tiež dnes ešte pôjdeme,ale až trošku prestane páliť slnko...tak sa snád uvidíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. aug 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirrinka vitaj, my sme do oktobra byvali na Mieri (Severe), no uz sme na Terase :confounded: Tiez sme na to ihrisko chodievali :slight_smile: Pridte zajtra na dopravne, dievcata sa isto zahraju.
3. aug 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika7706: asi tam budeme len my. rano brnknem :sunglasses: uz sa tesim. Saske som nepovedala, bude prekvapko. DVD som nestihla kuk, tak neskor, ak to je ok.
@mirrinka: my sme napokon sli na zahradku, snad inokedy :slight_smile:
3. aug 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aeouliana jasne, DVD nesuri :slight_smile: Zajtra tlf :sunglasses:
3. aug 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aeouliana o kolkej idete na dopravne ihrisko?
3. aug 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá čítam vás po dlhom čase lebo len včera sme sa vrátili z liečenia z Tatier bolo dobre ale sme radi že sme doma, čítam že ste mali stretko tak hádam nabuduce sa aj my pridáme
4. aug 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zeny
tak po 7 dnoch mam zase net. poviem vam nemat pocitac je obcas aj vyslobodenie :grinning:
my sme boli vcera na dopravnom ihrisku a bolo to tam fajn. hugo len v tom skakacom hrade chcel byt uz ani motorka ho velmi nebrala :cry:
tak dufam, ze dame coskoro rande... ako sa vydarilo to vase
4. aug 2010 o 20:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
@aeouliana ja som tam vtedy na tom ihrisku bola,aj som sledovala,či ťa náhodou neuvidím ...teda najskôr by som ťa asi spoznala podla detí ... kedy sa narodila tvoja Saška? lebo pozerám,že má tiež 4 roky ako moja :slight_smile:

baby,ako bolo na tom dopravnom ihrisku? a kde to vlastne je? :grinning:
5. aug 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ssllaavvkkaa: boli sme poobede. okolo 15:30. sorry, nepozrela som uz v ten den net. :unamused:
@evicka1: aj unas bol hrad hitom, ale aj preliezky a vsetko ostatne.
@ajka72: vitajte doma. no mohli by sme dat aj dalsie stretko ja som za.
@mirrinka: na ihrisku bolo super. baby sa vylietali. Saska je junova (28.6 mala 4 roky). dopravne ihrisko je na Alejovej (pri blsaku, ak vies kde to je). :slight_smile:
5. aug 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ale teda pride mi dost blbe ze za trampolinu a aj za ten hrad trebalo platit. sice 60centov mam ale ide o princip. :confused: ale kseft parada
a co inak ste vsetky vsetci zdravucky???
5. aug 2010 o 11:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aeouliana o.k. tak niekedy na buduci týždeň by sme mohli dať nejaké stretko verím že sa pridaju aj ostatné
5. aug 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,my sme vcera skoro cely den obehavali cestovky a hladali dovolenku.ked sme isli okolo kruhoveho objazdu videla som gabiku7706 ako ide s detmi na dopravne ihrisko,ale mne mala par minut pred tym zaspala,tak sme isli domov.dufam,ze najblizsie sa mi uz podari stretnut sa s vami a spoznat vas.
5. aug 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka72: super, tesim sa.
@dianocka: a nasli ste nieco? kam sa chystate?
5. aug 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dianocka a kam chcete ísť ?
5. aug 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aeouliana,@ajka72,ja sedim ne nete a hladam last minute kazdy den uz asi mesiac,takze pomaly by som sa uz mohla zamestnat aj v cestovke.Ale kazdy rok chodime na last minute a zatial sa nam to osvedcilo a dost sme usetrili.Bud pojdeme do Tuniska alebo na Djerbu,kedze minuly rok sme boli v Turecku.V Tunisku sme boli sice pred dvoma rokmi,ale velmi sa nam tam paci.Pekne ciste plaze,bielucky piesok,a hlavne detske bazeny a animacne programy pre deti a detske kluby.Ved ideme na dovolenku hlavne kvoli dcerke.Takze este stale sledujem ceny a cakam.Chceme ist tak okolo 14. alebo 19.augusta.
5. aug 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok